Skip links

Aktiivse mäluga uue ajastu lapsed: “Ema, ma Loojusin siia Maale kõrgelt. Ema, ma mäletan, kuidas ma sündisin!”

Uue ajastu lastel on tihtipeale aktiivne mälu ning avatud mälestused oma eelmiste elude ja kehastuste kohta. See tähendab, et nad sünnivad ilma nii, et on säilinud avatud võimekus ja teadlikkus kõigest, mida nende vaim on kogenud varasemalt läbi erinevate kogemuste ja kehastumiste, igavikulistes aegruumides. Nii on inimene kunagi kujundatud – läbi kehastuste ja kogemuste lõputult täiustuv olend, kes ei kaota ühegi kehasurmaga midagi, vaid võidab uuesti sünnil. (Praegune kehastumissüsteem on teisiti, kustutades inimesi nende olemusest, mälust ja varasemast teabest, muutes ta pimedaks ja ekslevaks orjaks). Ka Maa ajaloost on teada selliseid varasemalt eksisteerinud kõrgtsivilisatsioone, kellel olid kõigil erandilt avatud ligipääs oma varasematele kogemustele.
Teatud uue ajastu lastel (vertikaalidel, meistritel ja atlantise lastel) on võimekus säilitada seda avatust. Mäletada oma eelmiseid elusid ning mitte ainult –tihtipeale mäletavad nad ka seda, kuidas nad ema kõhus olid, missuguseid mõtteid tundsid ema ja isa või mis sündmused leidsid aset perekonnas lapseootuse ajal ja lapse enda sünni ajal.

Katkend teosest “Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega”.
Kord sain osaliseks jutustusest vertikaallapsega, kes rääkis mulle esmakordselt uuest maailmast ja viitas teabele, et see asub siit meie vangistatud ühiskonnast väljaspool. Minule üllatuseks kirjeldas ta detailidega ka enda sünnimomenti.

Ta kirjeldas mulle uue maailma olemust, mis on väga kõrge teadlikusastmega inimkonnaga. Rääkis, milline too asupaik välja näeb. Ma kuulasin huviga, ei seganud vahele.

3-aastane vertikaalse elujoonega laps jutustas oma emale:
„Emme, ma loojusin siia Maale kõrgelt taevast. Ma tulin sinu kõhu sisse, olin siis pisikene, nii pisi-pisi tita. Ma mäletan, kui ma olin sinu kõhus!“ lausus ta äkki ja näitas sõrmede vahel paarisentimeetrise tita suurust.
Enne, kui ma midagi veel küsida jõudsin, lisas ta:
„Emme, ma mäletan, kuidas ma sündisin. Te panite mind issiga teki sisse. Jah, karumõmmi piltidega, helesinise teki sisse!“ jutustas ta ennastunustavalt, pidevalt jutule kaasa noogutades, endal silmad rõõmust peast säramas.
Uskumatu, mida mu kõrvad kuulsid. Peale sünnitust asetasime ta täpselt sellise teki sisse, nagu laps kirjeldas. Näitasin lapse suhtes aupaklikust üles ning jätkasin vestlust. Oli näha, et tütar oli omas elemendis ja nii lahkelt, suurte silmadega jutustas, vahepeal kiirelt kaasa noogutades, siis jälle aeglaselt kuhugi pilku peatades, väga elava intonatsiooniga ja innuga. Ta oli soonel. Ta oli vaimus.
„Kes seal veel olid, kas sa mäletad?“
„Seal üleval, pilvede peal, oli palju palju tita moodi lapsi.
Emme, selliseid lapsi oli seal palju, nagu on Aurora,“ ja näitas ta
pisikesele imikule viidates käega, kes oli siis alles vastsündinu.

Sain kohe aru – ta rääkis laste hingedest kõrgetes sagedustes, kes ootasid kehastumist! Ja kui kummalist sõnavara kasutas laps „Ma loojusin siia Maale“. Mõnel korral olen kuulnud
erinevaid lapsi ütlemas ka „Ma laskusin siia Maale“, mis on ülimalt
täpne kirjeldus kõrgemast dimensioonist madalamasse laskumise
puhul – siia laskutakse, langetakse, loojutakse.
Mul hakkas põnev, usutlesin teda edasi.
„Mida need titad seal tegid? Keda sa veel nägid seal? Ja kas
sa oskad öelda nende nimesid, kes seal üleval olid?“ küsisin temalt, samal ajal julgustades. Teadsin täpselt, kuskohast laps oli kehastunud ning millised olid tema kosmilised kaaslased. Ootasin neid samu nimesid lapse suust. Ootasin, et minu enda info energiaväljast ühtiks tema kirjeldatuga. Ja ta jätkas.
„Ma nimesid kahjuks enam ei mäleta, need kes jäid maha. Minu sõbrad jäid sinna maha… Aga mu sõbrad mäletavad mind. Emme, ma olin seal kuldne valgus. Suur kuldne valgus. Ja minu
sõbrad, nad on ka kuldset värvi, mul oli neid seal kaks tükki. Mõlemad armastavad mind väga,“ teadis ta täpselt kirjeldada nii iseenda energiavälja värvust ning ka tema „taevaste“ sõprade värvuseid antud sagedusvahemikest.

Pikemalt ja põhjalikult saad osaks tõsielulisest teosest “Valguslapse ema päevik 2”. https://valguslapsed.com/toode/valguslapse-ema-paevik-2-alfa-ja-omega/

See on üks jutustustest, mida kirjeldan uue ajastu lastega kokkupuutes päeviku teises osas ning jagan nõuandeid, kuidas lapses hoida aktiivsena nende mälu ning ühendust kosmilise kanaliga. Et see neil ei sulguks. Lapsevanemad ja uue ajastu inimesed – meil on õppida oma lastelt!
Teos ettetellimine on alanud. Teoste postitamine algab juba 13.oktoobril. Mahukasse raamatusse on kokku köidetud palju informatiivset teavet, ettetellimisena on seda võimalik soetada 17 euroga siit:
Tänapäeval maksavad raamatud väiksemat hinda, kui ühismeditatsioonidel või avalikel loengutel ja grupiviibimistel osalemised. Uue ajastu laste vanemana saad vajalikku teavet kaante vahelt ühe loengu hinnaga. Võta seda kui investeeringuna ning õpikuna oma teadlikkuse tõstmiseks!

Amaryllis