|

Alateadvuse andmetöötluse maht on võimsam, kui me arvata oskame.

Meie alateadlik meel on jäämäe tipu alumine osa. Mõistuse analüüsiv ja kaalutlev osa on see, mis on vaid jäämäe tipp.

Sisemiste otsuste langetamise ja info töötluse protsess on palju keerulisem, kui arvata võime. Kas teadsid, et inimese alateadvus suudab töödelda ligi 20 000 bitti informatsiooni samaaegselt? Sealjuures, meie teadlik mõistusteadvuse osa, mis kipub sisemises ruumis “jutustama”, infoga lappama minema ja infomüras ära väsima, suudab hallata vaid 5-9 biti ulatuses informatsiooni enda analüüsimisruumis.

Siit ka ütlus, miks meie mõistus ära väsib. Sest ta ei mahuta lihtsalt rohkem infot enda ruumi.

See aga ei tähenda, et ümbritsevat infot meie teadvus enam vastu ei võtaks. Võtab küll. Alateadvus on nagu suur kõvaketas, andmepank, mis salvestab ümbrusest tulenevaid signaale vastavalt nendele juhtprogrammidele, mille me ise info eristamiseks või vastuvõtmiseks endas seadnud oleme.

Just sellepärast tulekski tegeleda esmajärjekorras probleemi sügaval tasandil lahendamisega – alateadvuse süvatasandil lahendamisega, mitte pelgalt mõistuspärase lahendamisega. Selleks, et probleem ega mure ei korduks ega esineks inimese elus.

Uued Alateadvuse Subliminaalid on heaks viisiks enda alateadvuse ümberprogrammeerimist toetada. Inimese kõrv ei kuule vaikseid salasõnumeid, kuid need on registreeritavad ja tuvastavad inimese rakutasandil ja alateadvuse tasandil.

Külasta helifailide kollektsiooni ning leia endale sobiv alateadvust toetav subliminaalne helifail. Kuula MP3 mängijas või telefonis endale sobival ajal ja kohas, et toetada oma sisemist häälestust.

Saadaolevatel teemadel helifailid leiad meie e-poe kollektsioonist.

Similar Posts