Juhendatud audiomeditatsioonid allalaadimiseks ♫

Kõik meditatsioonid leitavad nii Youtube kanalist, kuid on parema kvaliteediga allalaetavad ka lehe allosas.
Aitäh, et oled astunud sammu eneseavardamise ja enesetervendamise teele!

 

Mis on mis?

SĂśVAMEDITATSIOONID

 

Energiate liigutamiseks ja allalaadimiseks mõeldud juhendatud audiomeditatsioonid, kus kuulaja lausub taotlusi järgi. Taotlused on abistavaks suunajuhiseks ning tempoga, mis ei luba uinuda. Meditatsioonid on kõik  deltalainete saatel, sest tänapäeva infomürast üleküllastunud inimene ei suuda end piisavalt maandada, rahustada ega lõdvestada. Deltasageduses toimuvad kõige jõulisemad loomised ning ümberprogrammeerimised. Süvameditatsioone on mõistlik kuulata ja kaasa teha mitu korda.

 

HĂśPNOOTIKAD

Alateadvust ning mõistusteadvust korrigeerivad ning toetavaid uskumusi sisendavad audiomeditatsioonid (traumade eemaldamine, ohvrirollist väljumine, nõrkade isiksuseomaduste tugevdamine). Hüpnootikaid võivad kuulata ka need, kes pole üldse kunagi meditatsioonidega tegelenud, sest ei nõua järeletaotlemist otseselt. On mõeldud kuulamiseks ning alateadvuse ümberprogrammeerimiseks või uute uskumuste allalaadimiseks, mis on inimese kõige kõrgemaks ja paremaks hüvanguks. Hüpnootika rahustab ja uinutab, kuulaja võib ka magada samal ajal, sest inimese teadvus võtab ka magamise ajal infot vastu. Hüpnootikad viiakse läbi deltasageduse saatel. Erinevalt süvameditatsioonidest, hakkab Amaryllis disainima hüpnootikaid  ka inimeste nõudlustele vastavalt. Kui piisaval hulgal inimesi soovib näiteks ühe teemaga seotud alateadvust korrigeerivat meditatsiooni, siis see ka luuakse.

 

Audiomeditatsioon on mugav viis pakkuda enda kehale ja hingele kasulikku ajaviidet, ilma, et peaksid kuhugi sõitma või kohale minema. Lihtsalt lae mp3 fail oma telefoni alla, võta kõrvaklapid ning taga omale täiesti segamatu ajahetk ja turvaline ruum.

Hea mediteerija! Pea meeles: audiomeditatsiooni kuulates teeb kogu töö ära  lnimene ise oma energiakanalist füüsilise keha ja valguskeha näol, kelleks on kuulaja ise. Juhendatud taotlused on nagu suunajuhised, mis aitavad energiaid kohale kutsuda. Kuid energiajuhiks on inimene ise, kes oma visualiseerimise ja mõttejõu tugevusega määrab ära selle, kui palju või vähe ta konkreetse  mediteerimise jooksul on võimeline vastu võtma. Ära sea endale liiga kriitilisi eelnõudmiseid ning tingimusi, usalda ja võta rahulikult. Tundmuste eristamisvõime kasvab iga korraga. Ja audiomeditatsiooni võid Sa kuulata korduvalt.

 

Kas tasuta või tasuga?

Armas huviline. Lisame vaikselt, samm haaval üles  terve kollektsiooni audiomeditatsioone igast teemast, igast valdkonnast. Igaüks leiab oma.

Audiomeditatsioonid, mis on seotud kaubamärgiga „Amaryllise süvameditatsioonid“, saavad olema tasuta ja vabalt kättesaadavad vähemalt  niikaua, kuni neid vastu soovitakse võtta ja kuni leidub abivajajaid. Kuid need ei ole mõeldud muundamiseks ega reprodutseerimiseks, sest on muusikalise ja sisulise osaga autoriõiguse seadusega kaitstud.

Kui Sul on ettepanekuid, siis oled lahkesti oodatud seda saatma valguslapsed@gmail.com emailile. Otsi ja kuula, mida ka teised teevad – siis leiad kindlasti omale sobivaima parima variandi!  Turul on ka teisigi häid tegijaid, igalühel on oma käekiri. Kuid selleks, et leida omale kõige sobivam,  testi julgelt ja kuula erinevaid variante.

Kui Sind mõni meditatsioon aitab või kõnetab,  tekitab meeldiva tundmuse, siis  Sinu tagasiside on südamest oodatud. Hea tänusõna ja asjalik tagasiside annavad meile motivatsiooni edasi tegutseda! Palun saada tagasiside oma kogemusest või tajumisest meile postkasti või kirjuta valguslapsed@gmail.com.  Ja kui Sa ei pea paljuks, siis oled lahkesti oodatud omal vabal tahtel tegema tasakaalupanuse annetuse vastavalt oma sisetundele. Nii aitad toetada ka uute projektide valmimist.  Meil on palju põnevat plaanis veel teieni tuua!

Rekvisiidid:

Saaja: Blessed Generations OĂś
a/a IBAN EE482200221069260097, Swedbank.
a/a IBAN EE971010220273485222 SEB pank
Selgitus: “vabatahtlik annetus”

Ja muidugi, oleme väga tänulikud, kui aitad ka head sõna levitada! Tänukummardus!

 

 

SĂśVAMEDITATSIOONID

 

  1.  Lõimumine algallikaga. 

    Kuula Youtubest: https://youtu.be/pP7dosgSFbk
    Või lae alla SIIT.

    Sisuviide:
    keha ja vaimu maandamine; maisest ja kollektiivsest ĂĽhisteadvusest lahti haakimine; Kõige Olemasoleva Looja tasandile liikumine; Algallika energiasse liikumine ; FĂĽĂĽsiliste keharakkude täitmine valgusenergiaga; DNA taastamine energeetiliselt ja fĂĽĂĽsiliselt; Mõjutajatest ja kahjulikest sidemetest vabanemine; Energiakeha puhastamine; kaitse ja puutumatusKuidas teha: Kasuta kindlasti kõrvaklappe. Istu või lama mugavalt.  Väldi ebamugavaid asendeid või riideid. Taotlused, mis on “mina olen” vormis, lausu mõttes keskendunult järgi. Taga omale häirimatu aeg, ilma, et keegi Sind segaks. Vajadusel loo eelnev atmosfäär, sĂĽĂĽta kĂĽĂĽnal, tuuluta ruumi. Võta omale usaldav ja nautiv hoiak ehk lihtsalt jälgi vabalt ja pingutamata, mis juhtub, kui hakkad taotlusi lausuma. Ole avatud kõikidele kogemustele – need on turvalised Sinu jaoks. Ă„ra muretse, kui mõni muu mõte vahepeal esile kerkib. Lihtsalt sulge või lahusta ja vabasta need. Meditatsioon võiks olla Sinu jaoks kodukeeles. Soovituslik on teha mitu korda, vastavalt sisetundele. Kui vahepeal mõni lihaspinge tekib, kohe vabasta see oma kehast. Tunne end mõnusalt.

 

Järgmised peatselt tulemas…

 

 

HĂśPNOOTIKAD

 Lisame peatselt järk-järgult.