Skip links

DNA aktivatsioon äratab inimeses suikunud võimed ja potentsiaali

Kas teadsid, et uue ajastu lastel, kes väga viimastel aastatel juba siia kehastunud, on teistmoodi -aktiveeritud DNA, võrreldes “uinunud” tavainimesega ? Ja et neil on isegi ajukeskused teistsuguse ehitusega, kui täiskasvanutel? Miks? Sest kõrgetest sagedustest pärinevad vaimud on pretensioonikad ning soovivad sellist keha, mis lubaks nende võimeid maksimaalselt kasutada selleks, et nad saaksid oma missiooni efektiivselt ja võimekalt täita. Ja seetõttu on neil sünnist saadik aktiveeritud DNA, võimed ja potentsiaal.

 

Hea uudis on see, et Maa liikumisega/üleminekuga 5.dimensiooni, on muutunud saadavaks ka täiskasvanud inimeste DNA aktiveerimine viisil, mis päriselt ja efektiivselt toetaks kõrgemas sageduses elamist suurema loomingupotentsiaaliga. See tähendab, et peale DNA aktivatsiooni muutub inimese sõna- ja mõttejõud vähemalt 10x tugevamaks, võimenduvad loomupärased intuitiivsed võimed ja tekib suurem vastutus oma mõtteliste või emotsionaalsete seisundite ees (neid kogetakse samuti võimendunult), kui muutub kergemaks mõttejõul loomine ja taotlused realiseeruvad kiiremini, siis peale DNA aktivatsiooni  täituvad ka soovid kiiremini, kuid teisalt – inimene võib oma lausumistega (nt negatiivsed uskumused, mida korrutatakse), oma reaalsuses olevaid probleeme ka võimendada.

Osadel inimestel on aktiveerunud või aktiveerub  DNA koos Maa sagedusega iseeneslikult (mis on seotud nende missiooniga ja ärkamisega), teised saavad teha seda iseseisvalt taotluste või meditatsioonidega.

DNA aktivatsioon toob kaasa suured muutused inimese ellu. See annab suuremad loominguvõimalused  ning potentsiaali inimese kätesse, kuid koheselt kaasab ka olulisel määral rohkem vastutust. Näiteks muutub võimatuks ka valetamine, sest vale väljalausunud inimene kutsub koheselt sündmuse enda ellu – kiiremini, kui arvatakse. Samuti võidakse seisundis, kus mõistustasand pole järgi jõudnud, võimendada enda raskuseid (nt inimene muudkui korrutab, et ta ei saa hakkama ja ta on abitu ning siis koheselt loob seda eriti jõuliselt oma ellu).

Praegu on meie keskel päris palju täiskasvanuid, kelle DNA on aktiveerunud või aktiveerumas.

Kuid on üks tähtis tingimus, mida meeles pidada. DNA aktivatsioon võimendab sensitiivseid tajusid, mis olid inimesel kunagi loomupärased ning on ka senini iga inimese kaasasündinud omadused. Seega tuleb treenida võimeid avardades samaaegselt ka oma mõistus- ehk egoteadvust – kõiki uskumusi, blokeeringuid, hirme, hinnanguid jne sanaaegselt, kui isegi mitte enne. Treenida enda automaatreaktsioone, mis lihtsamalt öeldes tähendab kontrollida JA hallata enda emotsioone ning enda käitumist erinevatele stiimulitele. Sest aktiveeritud DNAga inimene omab vabamat, suuremat ja puhtamat ligipääsu Universumi loomeenergiale ehk Kõige Olemasoleva Looja energiale.  Seega tuleb olla vastutustundlik Uus Inimene, kes jälgib end teadlikult, või vähemalt püüab anda endast parima, et ta energeetiliste rünnakute, manipulatsioonide või energiavarguste ihaldusväärseks objektiks ei langeks.

Tuleb end ka selles osas mõistustasandil ette valmistada ja harjutada, et hakatakse tasapisi nägema nähtamatut. Inimkond on nii pikka aega olnud pimedas suikunud olekus, et on ära unustanud, kuidas oli elada puhta mitmedimensioonilise läbinägeliku nägemisvõimega, tajumisvõimega, ülitundliku sensitiivsusega jmt. Et alguses ära ei ehmataks, tasub anda taotluseid ja häälestusi, et avanemine toimuks järk-järgult ja kehale ning närvisüsteemile  turvalisel viisil. Paljud tahavad näha, kuid kas nad tegelikult ka selleks valmis on? Ja teiseks – isegi, kui on soov selgeltkuulda- tajuda-näha, siis tasub olla väga teadlik valikute suhtes, mida või keda näha. Tean inimesi, kes näevad ainult ja ainult enda ümber haldjaid. Tean inimest, kes ainult näeb kaitseingleid ja veelgi kõrgemaid valgusolendeid. Tean inimesi , kes näevadki ainult valgusolendeid ning nende missioon või igapäevategevus ei puudutagi muid sagedusi, inimeste puhastamisi või tervendamisi. Tasub valida oma kodusagedus ning häälestada sellele.

 

Sellepärast ongi näiteks teetatervendamise meditatsioonitehnika kursusel DNA aktivatsioon jäetud viimasele päevale, kus on eelnevalt selgitatud ning antud ka võtted, tehnikad ja tööriistad, kuidas oma uskumuste või hirmudega tegeleda. Kusjuures DNA aktivatsioon toimub läbi käbinäärme ning mõjutab inimese tüvirakku seal ning selles olevaid kromosoome. Igal kromosoomil on oma funktsioon. Teetatervendamise kursusel on aktivatsioon jaotatud kahte ossa, esimeses pooles äratatakse ja aktiveeritakse chronos ehk ajafunktsiooniga seotud kromosoomid. Teises osas kõik ülejäänud kromosoomid, mis vastutavad kogu inimkeha võimekuse, potentsiaali ja intuitsiooni eest. Miks äratatakse esmalt nooruse ja elujõu eest vastutavad kromosoomid ? Selleks, et inimkeha end aktivatsiooni järgselt ning Maa liikumisel 5.dimensiooni end järjepidevalt eluenergiaga täidaks ning energiast lõplikult tühjaks ei jookseks. Seega on DNA aktivatsiooni lisandväärtus keha noorenemisele häälestumine.

DNA aktivatsiooni võib soovikorral korrata(need, kes on käinud teetakursusel on saanud sealt head võtted ning taotlused, mis on turvalised). Kuid olen DNAga ka ise aastaid pusinud ning avastanud oma viisi, et seda saab ka koheselt ühe meditatsiooniga korraga teha – kuid siiski, nii nagu on mulle andnud info ka valgusmeistrid – seda tuleb teha, tõstes end kogu oma olemusega Algallikasse – Looja turvalise pilgu alla kaitstult igasuguste võõraste energiate eest.  Teetatervendamise meditatsioonitehnika baaskursusel on eraldi DNA juhendatud aktiveerimine sees, kuid siovikorral saab seda lugeda ka raamatust. Soovijatele õige pea tulemas ka Valguslaste poolt süvameditatsioon iseseisvaks praktiseerimiseks.

 

Valguslapsed.com

Leave a comment