Pilt Evitaworks.com
| |

Emaduse sügavam roll

Lapse esimesed kolm eluaastat on nn investeerimisaastad. Kasvatusteadlased ja kasvatuspedagoogid teavad väga hästi, millest nad räägivad, kui rõhutavad, et lapsevanemad ei tohiks oma aega raisata muudele tegevustele, kui ainult pühendunult keskenduma oma lapsele just neil esimestel eluaastatel. Sest teadlased on uurinud aastakümneid ning mitmeid põlvkondi lausa, mismoodi avaldab 1-3-eluaastate mõju tervele hilisemale elueale nii teismeeas kui ka hilisemas täiskasvnueas.

Kirjutasin oma kolmandas raamatus “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” samuti nn investeerimisaastatest. Esimesed kolm eluaastat on kriitilise tähtsusega, sest kõik kogu järgnev elu hakkab lapsel noorukieas ja täiskasvanueas kujunema just nimelt selle põhjal, kas ja kui tugevalt tekkis usaldussuhe oma vanemaga ja missugused mustrid ja pärandprogrammid edasi anti. Tegemist on energeetilise süvaprogrammiga. Kui vanemate tähelepanu ära tõmmatakse ning neid muudesse tegevustesse peibutatakse nende olulisimate aastate jooksul, on vaja hiljem palju rohkem energiat kulutada ja panustada selleks, et tegemata jäänud tööd ära teha, üle teha või ümber õppida.

Seega olen ka mina jätkuvalt, täiesti teadlikult ja ilma kiirustamata võtnud väga rahuliku kohalolemise emana. Olen nii suures info vastuvõtmise rollis olnud septembrist 2019 saadik, et ei ole mahti hetki leida, et seda edasi andagi. On paar väga, väga suurt…. projekti käsil, millest ma hetkel avalikult üldse ei jagaks. Ei, need ei ole raamatud. Jagan siis, kui aeg on tõesti küps üllatamaks. Raamatute kirjutamine on nende kõrval olnud täiesti sekundaarnde, et anda lihtsalt vahepeal mingi tasandi teave pälja.

Olen näinud, et tõeline areng toimub siis, kui tõesti KOGU oma tähelepanu ja energia suunata ühte sektorisse, mitte mitmes sektoris laiali olles. Armsad vanemad, kellel on avardunud võimetega uue ajastu lapsed kodus kasvamas. Oleks tõeline patt, kui te raiskaksite oma aja nende kõrval ära muudele tegevustele, mitte ei tegeleks suure koosloomisega omavahel.

Annan ühe tõsise soovituse. Olge pühendunult ja teadlikult kohal oma lastega ajal, kus nad on enim vastuvõtlikumad. 0-3.eluaastal viibivad lapsed sügavas, väga sügavas teetasageduslikus seisundis. See tähendab, et nad mitte ainult ei vaatle ega salvesta informatsiooni (nagu laste puhul teatakse,) vaid samaaegselt nad ka loovad oma jõuga ja vaimu väega reaalsust hetkes , mille mõjuulatus avaldub ka tulevikku ning kujundab.

Olen näinud, kui imeline vaimse võimekusega laps 1,5-aastaselt kuni 3-aastaseks saamiseni tegi nii suure languse (deaktiveerumise), lapsevanem oli vaimne ja teadlik, kuid ei tegelenud lapsega. Ei viinud teda edasi arengus, ei kinnistanud seda, mida ta oskas.

Nii paljud emad kiirustavad tööle oma väikeste kõrvalt peale lapsehoolduspuhkuse lõppemist, kas iseenda motiveerituse või ka olude sunnil. Ärge kiirustage, kui teil pole selleks otsest vajadust. Kui kõiksus on toonud Sulle sellised lahendused, et Sa võid kodus olla oma lastega teadlikult ja pikalt, rahulikult ja südamerahuga, siis tegele oma lastega ja arenda neid. Et need esimesed aastad üksteise kõrval oleksid põhjalikud ja kvaliteetsed, ning samal ajal täis rõõmu, küllust ja koosolemist. Olen vaadanud, kui palju on peibutisi ümberringi, et teadlik ema või isa laste kõrvalt ära “rebida”, “meelitada” või tõmmata ei tea mis põhjustel, projektidega või kõrvaliste loomistega, mis pole selle pere ega selles peres kasvavate laste hüvanguks. (Teenitakse varjatult teisi). See on üks tumedate energiavormide viis. Ja kui juba hilja on, avastatakse, et laps on juba märkamatult suureks sirgunud ning tema tundlikkus ja intuitisioon on sulgunud.

Teate, kui palju inimesed hilisemas eas on öelnud, et nad kahetsevad, et pole oma lastega väikelapse eas piisavalt tegelenud, sest olid x-põhjused, mis küll nõudsid aja, rikkusid muretu meele või võtsid tähelepanu.

Seega panen südamele ja rõhutan veelkord, eriti teadlikele, suure potentsiaaliga laste vanematele:

Väikelaste kõrvalt võetud aega ei saa tagasi. See on varastatud aeg, mis oli neile lubatud juba enne sündi. Enne nende loomist.

Kui otsid ideid, mida teha koos oma lastega ja kuidas neid teadlikult arendada, siis minu uus raamat “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” on täpselt Sinu jaoks.

Amaryllis

Pilt pärineb Evitaworks.com

Similar Posts