Skip links

Head uudised! Blogi laieneb!

Meil on teile mitu rõõmustavat uudist !

Hea sõber. Esiteks, suur tänu südamest, et oled meie lehe lugeja ja jälgija olnud! On suur rõõm näha, kui kiiresti avardub inimeste teadlikkus ning vastuvõtlikkuse meel, otsida iseennast, otsida aina rohkem teavet, olles uudishimulikult valmis aina rohkemale teabele.

Meil on Sulle mitmeid rõõmsaid uudiseid !

Esiteks – blogi Valguslapsed muudab oma formaati ning laieneb! Sellega seoses muudame ka nime.

Blogi Valguslapsed loodi 1,5 aastat tagasi, alustasime vaikselt ning oleme tegutsenud täiesti vaikselt „laua all“. Tänaseks on kogunenud teid juba üle 1600 jälgija. Eriti kiirelt on huvilisi lisandunud käesolevast suvest saadik, mis näitab, et lugejate teadlikkus on täpselt seal-maal, et võime avaldada ka kõiki muid meeli avardavaid teemasid.

Blogi algupärane eesmärk oli käsitleda eesjärgus lisaks vaimu avardavatele teemadele rohkem uue ajastu lastega seotud teemasid vaheldumisi esoteeriliste vaimuteemadega, kuid tänaseks on selge – ei saa pidama jääda ainult ühtedele teemadele!

On aeg laieneda, kõik on muutumises! Ka mina ei jää pidama ning liigun edasi!

See tähendab, et lisaks uue ajastu laste temaatikale hakkame nüüdsest aina rohkem vahendama ka kanaldusi ning meeli avardavaid lugusid, mis on seotud kõik ühtse eesmärgiga – valgusesse liikumisega, Inimese liikumisega lähemale oma tõelisele sisemisele energiale, puhtale valgusele, potensiaalile ehk Looja energiale eneses!

Omaenese tõelise olemuse leidmisele iseendas !

Aasta alguses küsisin ja vaatlesin enda 2019.a plaani. Näitas väga selgelt kahte asja, et on aeg sotsiaalsem olla, mida sea-aastal pididki paljud inimesed olema. Tunnen ka ise väga, et soovin teiega sotsiaalsem olla ning rohkem kõneleda isiklikult hingest-hingele. Teiseks, näitas mulle, et lisaks „välja astumisele“ rohkemate inimeste ette, vajavad inimesed rohkem mitte niisama lugusid, vaid igasuguseid kanaldatud teadmisi ning infot, mis aitaksid neil igapäevaelus paremini toime tulla, iseend ja oma potensiaali paremini leida ning ka oma lähedasi toetada ja aidata. See ei puuduta ainult laste toetamist, vaid lõppude-lõpuks on ikkagi nii, et kui alustada laste teemast, mis on nagu väike idu, millest hakkab taim sirguma, siis jõuame me ikkagi välja kogu inimese olemuse ja hingemaailma teemadeni – tervikliku sirgunud taimeni, kasvulavani, mis kätkeb terviklikult nii täiskasvanute kui laste ja kogu Süsteemis, siin Maailmas inimeseks olemise teemasid. Kogu uue maailma saabumist ja sellega seonduvat.

Teisisõnu – kõik asjad on omavahel seoses, ei saa vaid ühte tahku käsitleda, sest nii, kui asetada valgus ühele küljele, pimeneb teine külg – kõike tuleb kompaktselt ja terviklikult valgustada ja käsitleda. Seega – hakkan teile ise rohkem kanaldada ning blogi meeskonnaga on liitunud ka üks neiu, kes on ise sünnipäraselt loomulik kanaldaja.

Miks muudame laienedes nimetust ja formaati? Lapsed ja täiskasvanud on omavahel seoses, emade-isade käitumine, hingemustrid jmt kõik mõjutab lapsi. Lapsi tuleb toetada, kuid see on seotud jälle vanematega. Vanemad on seotud teiste isikutega ümberringi, kogu keskkonnaga, süsteemiga, kogu Maailmaga. Lõpuks jõuame ikkagi kogu inimkonnani ning hingeteemadeni välja.

On aeg laieneda, on aeg võtta suurema luubi alla kõik need vaimu avardavad teemad, sealhulgas julgeme me ka paranormaalseid teemasid käsitleda.

Sellepärast hakkabki blogi paari päeva pärast alates kandma nimetust „Tähevalgus“ . Seni on aega kohaneda 🙂

See on teekond, Sinu ja minu ning meie kõigi, kogu inimkonna teekond meie tõelise olemuseni – oma puhta Looja potensiaali leidmiseni ja kasutamiseni iseendas. Tähevalgus – on teekond oma tõelise valguseni iseendas! Kutsume teid kõiki sellele teekonnale.

Need, keda on huvitanud ainult lastega seotud teemad – ärge muretsege, mitte midagi ära ei kao. Vaid tuleb hoopis juurde! 
Kõik huvitavad lastega seotud toetuslood ja põnevad jutustused jäävad alles ja neid aina lisandub juurde, sest lapsi ja teadlikke lapsevanemaid on meie tutvusringkonda palju liitunud! Ja väga teadlikke ning huvitava omapäraga lapsi. Kõik kogu teave olgu vaid verstapost, mis tekitagu soovi a) esitada rohkem küsimusi ning leida rohkem vastuseid iseendas b) otsida rohkem teavet c) tekitamaks inspiratsiooni ja huvi arendamaks ja avardamaks iseend aina rohkem d) tekitamaks soovi liikuda aina edasi, edasi edasi.. Kõik ikka selleks, et saaksite iseendas küsimusi tõstatada ja aina uuematele teadmistele ja platvormidele edasi pürgida. Kes jääb paigale ja kinni ühtedesse kindlatesse tõdemustesse, avastab ühel hetkel, et on nagu seisnud vees, sest paigalolek mõjub samahästi, kui tagasiliikumine. Kuna kõik ümbritsev on ju voolamises, edasliikumises!

TEINE RÕÕMUSTAV UUDIS on see, et Blogi ridadesse on lisanud kaks uut põnevat isikust!

Meie blogi koosseis on veelgi laienenud ning tänasest alates hakkab teile teavet jagama lisaks minule ja Mayale ka heleda imelise energiaga Marii ning Sarafina (eestlanna, kes elab Ameerikas ning on tegelenud aastaid energiatööga ja parateemadega). Kohe tuleb mõlema kohta ka eraldi tutvustus. Lühidalt öeldes, Sarafina on väga põnev naisterahvas, kellel on selline kadalipp erinevate energiate, mõjutuste ja portaalide ja ei tea mis energiavormidega kokkupuutel läbitud. Lisaks omab ta väga häid energeetilisi tehnikaid, mida sooviks kindlasti teiega jagada. Võtke siis kogu teave enda kasuks vastu täpselt nii nagu parasjagu vaja. Täpsem info tema tutvustusest tuleb eraldi postitusena.

Ning veel hakkab teile tänasest alates oma meeliavardavaid lugusid jagama Marii. Üks imeline naisterahvas, kelle energeetikaga kokku puutudes tundsin ma kohe – tal on ühe kõrgema kosmilise heleda täherassiga väga intensiivne side ja et selle naise sabast tuleb kinni võtta, sest tal on väga tugev ja loomulik kaasasündinud anne kanaldada vabalt, tajuda ja tunnetada kergelt erienvaid energiaid ja kogu teavet. Tema puhul on see loomulik, mitte õpitud. Tal on tugev seos eelmises kehastuses olnud ühe kõrgema kosmilise tsivilisatsiooniga ning uskuge või mitte, tal on aktiveerunud siinses kehatuses ka nende keele kõnelemisvõime ning side selle kõrge tähetsivilisatsiooniga. Eks ta ise kajastab lähemalt. Väga andekas naine, kes ei tunne ei piire ega raame siinses 3D maailmas. Lugege siis hoolega selle naise kirjutisi.

Avardumine ja laienemine saab olema huvitav ning põnev, ongi hea, et on mitu kirjutajat. Sest igalühel on oma nurk, mille kaudu infot esitleda.

Kui seni olen blogis mina (ehk siis Adeline Virve Amaryllis) jaganud teavet koos Mayaga vaheldumisi, kes ka üks väga intensiivselt hingemaailmas edasiliikuv noor ema, siis seni on olnud minu teemad seotud enamvähem neil teemadel, mida käsitlesin ka oma autoriteoses „Valguslapse ema päevik“. Kes on juba lugenud, teab, millest räägin – esoteerika, astraalrännakud, vaimumaailm, ülemeeleliste võimetega lapsed, nende toetamine… Siinkohal kohe südamest võtan mütsi peast ja teen tänukummarduse absoluutselt igale isikule, kelleni on jõudnud minu teos. Õigepea ongi kõik tuhat teost õigete omanike käte- ja silmapaarideni jõudnud ning minu jaoks on see suur tunnustus ning täielik märk kõrgemalt poolt, mille suhtes avaldan austust Sinule, kes Sa oled antud kirjutist lugenud. Võtan seda Sinu poolt kui austuse ja tänuavaldusena. Jõuda nii suure raamatu lugejaskonnani nii mõne kuuga, arvestades, et blogi jälgijaskond oli ainult ca 1100 teose avaldamise hetkel. Ja tagatipuks ei tundnudki mind keegi veel, minust polnud pilte üleval, aga inimesed näitasid sellist usaldust üles. Aitäh, et Sa mind usaldasid! Aitäh Teile igaühele selle usalduse eest.

Kuid ka mina ei jää paigale ja liigun aina edasi. Jagan teiega jätkuvalt veel ja igaüks leiab midagi omale. Mõtlen, et nii tore, et on aina rohkem valgustajaid ümberringi. Seda suurem valik on ju inimesel, kes soovib teavet saada! Aitäh, veelkord aitäh.

Neile teavituseks, kes on soovinud minuga kontakti saada, siis teavitasin ka detsebri alguses, et eravastuvõttude, isiklike pöördumiste ja tööde järjekorrad on oma otsaga maikuuni väljas ning praegu uusi lihtsalt ei jõua juurde võtta. Pole mõistlik nii pikalt ette lubada, sest jälgin tihedalt Universumi energiate voolamist. Kes on soovinud individuaalsele nõustamisele ning kirjutanud isiklikke pöördumisi kirjalikult – tänan Teid südamest usalduse eest, et olete leidnud tee minuni. Võtan teid hea meelega vastu ja aitan teid nii hästi kui suudan, kogu jõu ja nõuga, kuid samm haaval, eks! Kellele olen lubanud sünnitoetusi ning õnnistust lapseootuse ajal, siis need inimesed omavad vastvaid kontakte ning nende jaoks kõik kehtib. Maya on üles märkinud kõik teie nimed ja soovid ning kui avame uuesti kalendri aprillis-mais, siis vaatame edasi.

Nii palju põnevat ja inspireerivat on teieni tuua 2019.aastal… Meil on peatselt valmimas ka oma ruumid Tallinnas, need on sisustamisel ning valmimisel ning seal hakkame ka erinevaid põnevaid koosviibimisi korraldama nendega, keda miski kõnetab parasjagu.

Olge siis kuuldel!

Selleks, et teil oleks hea põgus kokkupuude ja kontakt sellest, kes me oleme ja mida me teeme ning kuna ka blogi jälgijaid on palju uusi lisandunud, siis lisame teile endast tutvustavad postitused koos piltidega.

Taaskord – tere tulemast meie lehele ja head alanud sea-aastat! Ning aitäh, kui kutsud ka oma vaimumaailmast ja enesearengust huvitatud sõpru meie lugejaskonda, kellele võivad antud teemad huvi pakkuda!

PS. Sea-aasta, kusjuures, tuleb suure rõõmu ja rahu aasta, kuid see rõõm ja rahu ei teki iseeneslikult. See rõõm ja rahu tuleb iseendas leida ja luua, kuid esmalt tuleb sõlmkohad ära lahendada. Seega kerkib (ja tuuakse päevavalgele) palju igasuguseid teemasid esile, nii Kõiksuse ja ümbritsevate endiste kuid olemasolevate kontaktide poolt, kuid ärge siis peljake – kui need sõlmkohad ära käsitleda, ära lahendada, siis järgnevad rõõm ja rahu. Paljud esoteerikud on lausa öelnud 2019.a kohta, et „Luukered ja varjatud saladused tuuakse välja, inimesed hakkavad lobisema ja rääkima rohkem ja sellest tulenevalt otsitakse ka rohkem lahendusi ning lepitakse ka rohkem ära“. Olen sellega täiesti päri, sest ise olen saanud sama info 2019.aasta kohta, kuid kindlasti mitte võtta ühtegi teavet pelgalt must-valgena.. Looge ikka ise oma aasta ja oma reaalsus, mis on teie nägu! 
Praegu on selline ajastu, et ikka ja ikka sunnitakse inimesi aina rohkem iseendaga hingeliselt ja sisemiselt tegelema!
Täname Sind, armas hingeline, et oled astunud sammu teadlikuks saamise teele!

Ole õnnistatud, hoitud ja ümbritsetud valgusega oma teel, et kõik kogu loomine toimuks Sulle kergelt ja suure rõõmuga!

Adeline Virve Amaryllis

Leave a comment