|

Ilmunud on midagi ilusat suurtele ja väikestele.

Meie igaühe sees on üks sisemine laps, kes ootab soojust, hoidmist, armastust ja tervendamist.
Ja meie ümber on niisamuti armastavad tundlikud lapsed, kes on ehk elu keerulistes voogudes longu vajunud ning vajavad soojust, hoidmist, armastust, toetust ja tervendamist.

Aastal 2022 sai loetud linti iga inimlapse ja inimolendi jaoks kõige olulisemad väärtushinnangut tõstvad ja sisemist jõudu toetavad toetuslaused ehk afirmatsioonid ühe lapse poolt. Küsisin temalt luba, kas ma võin selle avalikult inimestele kättesaadavaks teha mõistliku tasakaalupanusega. Ta oli nõus, selgitades, et lapsed peavad kuulma rohkem oma vanematelt ja lähedastelt häid sõnu, mis aitavad lastel südames head tunnet hoida ja valu eemal hoida.

Selle helifaili esialgne mõte oli luua toetav kuulamine ainult lastele, kuid helifail on muutunud üsna kiirelt populaarseks ka täiskasvnute seas, kes iseenda sisemist häälestust ja usku soovivad üles leida ning oma sisemist last soovivad tervendada.

Eriti sobiv kuulamine on ta nendele inimestele, kes on ise lapsena kogenud raskuseid, kurvameelsust, depresiivsust, melanhoolsust ja või muid raskeid tundmuseid ning kes on oma olemuselt tundlikumad ja sensitiivsemad. Pole tundnud ega leidnud oma armastatud kohta maailmas või on tajunud ja tundnud end olevat teistsugusena ja erinevana siin maailmas.


Viimastel aastatel on minu kõrvu jõudnud liigagi mitmeid lugusid aina noorematest ja noorematest lastest, kes vaevlevad kurvameelsuse all, melanhoolsuse all, depressiooni ja raskekoeliste tundmuste all.

Olgu see helifail toetav igapäevane kuulamine just neile, kes vajavad oma sisemise jõu tagasisaamist, usu leidmist ja õigete perspektiivide paikapanemist.


Kui sinu tutvusringkonnas on mõnda inimest, keda sa oled märganud vaevlevat jõuetuse, raskuste all, siis see südant soojendav afirmatsioonide helifail sobib talle suurepäraseks kuulamiseks kasvõi igapäevaselt.


Kui sinu ümber on mõni laps või täiskasvanu, kellel on elus raske olnud, ta on kaotanud usu, lootuse, usu iseenda jõusse, oma enesekindlusesse, ta ei tunne ega tea enam oma väärtust, siis see afirmatsioonide helifail on tema jaoks parim kingitus, mida me kõrvaltvaatlejatena või -toetajatena avaldada saame.

Hea ja toetav sõna, mis on öeldud nii, et see on mõeldud – võib avada südame ja anda lisajõudu sellele, kes seda kõige enam vajab.

Afirmatsioonid Lapselt lapsele on südamlik kuulamine, mida igapäevaselt endale autos, telefonis, jalutades või kõrvaklappidest päeva jooksul mitmeid kordi mängima panna.

Mõtestatud kuulamine avab isegi täiskasvanu südame ja tundlikematel inimestel tekitab hinges ja päikesepõikimus avardumise ja vabanemise, mille tulemusena tahaks lihtsalt nutta. Nutta välja endast kurbust, valu, igatsust, nurkust ja tuletada endale meelde, kes me tegelikult oleme. Mis on meie tegelik jõu suurus ja meie tegelik võimekus. Kuulamine sobib eriti hästi neile, kelle minapilti on vaja toetada või häälestada.

Helifail on muutunud populaarseks ka täiskasvanute seas, kelle sisemine laps on saanud haiget lapsepõlveraskustes ja traumaatilistes läbielamistes.

Afirmatsioonide helifail on kaunis muusikaline esitlus, kus lapse hääl loeb ette nii olulisi ja eriti toetavaid sisendlauseid, mis iga kuulaja sisemist häälestust koheselt muudavad.

See eriline ja kaunis helilooming avab iga inimese südame.
Afirmatsioonid Lapselt lapsele on loetud linti lapse poolt, kes armastab teisi lapsi ja inimesi.

Olgu see muusikaline helifail sulle saatjaks sinu elus ja tuletagu see sulle rasketel hetkedel meelde, milleks sa tegelikult suuteline oled.

Helifaili leiad e-poest digitaalse tootena. See afirmatsioonide helifail on kerge ja kiire kuulamine, mida saab mahutada hõlpsasti oma igapäevaste tegevuste vahele.

Similar Posts