| | |

Ilmunud on uus teos: Manifesteerimismärkmik. Nõuanded teadlikuks loomiseks & Kujundliku loomise alused.

Valminud on üks väga soliidne ja eriline trükis, mis sobib eriliseks kingiks neile, kes end veidi teadlikuma loomejõuga teostada soovivad siin elus. Raamatus tuuakse ette mõtteainet ja huvitavat infot Puhta Loova Energia teadvusest.

See märkmik-raamat  ei ole niisama tavaline märkmik. See märkmik on teadliku loova inimese igapäevane tööriist ja abivahend, et oma loovat jõudu kujundlikul viisil enda jaoks soovitud tulemuste ja eesmärkideni suunata.

Märkmiku punasel kaanekujundusel ja värvusel pole otseselt midagi pistmist naiselikkuse ja feminiinsusega:) Tiibetipunased toonid ja kuldsed toonid presenteerivad Universumi aergruumis läbi ajastute puhast ja piiritut küllusteadvust – seda igale olendile ja iga rassi esindajale, sõltumata soost. Igakord, kui märkmikut kätte võtakse, häälestub inimese teadvus värvispektrite lainepikkuse tõttu küllusteadvuse sagedusele, mis ulatub siit duaalsest süsteemiruumist otsapidi välja. Kuula ka peatselt ilmuvast loengust, miks osad rahvused rohkelt kuldseid toone ja bordeaux’ või tiibetipunaseid toone enda ümber hoiavad ja mismoodi nende isikute mustrid on vabenenud orjateadvuse mustritest ning läbi viinud energianihke.

UUE TRÜKISE LEIAD E-POEST SIIT, VAJUTADES LINGILE.

Manifesteerimismärkmik. Väga teistmoodi teos…

Teos on mõeldud neile, kes sooviksid ise oma elu hallata, mitte, et juhuseid neid ise juhiksid.

See lugemine on neile, kes sisimas usuvad, et juhuseid ega niisama õnnemänge ei ole olemas, vaid kõik on teadlikult suunatud loomine ja ligitõmbamine oma ellu!
Iga aastakäigu kohta võiks üks oma sisseõnnistatud ja pühitsetud loomisemärkmik olla.

Märkmikust – raamatust saad teada, miks on oluline harjutada enda eesmärkide ja soovide üleskirjutamist nii, et need Sinu alateadvuse jaoks kujundlikult fikseeritud oleksid.
Selgitatakse, mismoodi alateadvuse jõud üheskoos meie hingejõuga hakkab liigutama meid unistuste poole, et realiseerida väljasaadetud taotlused. Siit märkmikust saad Sa mitmeid vastuseid, rohket mõtteainet ja kasulikke nõuandeid, et Sinu kujund ei jääks hõljuma, vaid omaks tegelikku jõudu materialiseerumiseks. Vastused ka küsimusele, mis põhjustel tegelikult juhtub vahest nii, et mõni taotlus ei realiseeru ega õnnestu, kuigi inimene seda nii väga on soovinud mõistustasandil.

Märkmik on jaotatud kahte ossa:
I pool märkmikust – 184 lk: joonelised lehed, kuhu hakkad fikseerima oma elu eesmärke, kõrgeimaid visioone, erinevate eluülesannetega seotud tulemeid ning jooksvaid soove ja taotluseid väga teadlikul viisil.

II pool märkmikust – 112 lk selgitav raamatu osa: selgitused teadlikust manifesteerimisest, enamlevinud vigadest, millest õppida ning nõuannetest efektiivsemaks energeetiliseks loomiseks nii, et soovitu ka Sinu füüsilises reaalsusesse päriselt manifesteeruks.

 • MIDA TÄHENDAB MANIFESTEERIMINE JA MANIFEST?
 • KUIDAS PUHTALT, TEADLIKULT JA SUUNATULT TAOTLEDA, ET SOOV EI JÄÄKS HÕLJUMA?
 • MIDA TÄHENDAB PEENENERGEETILINE KUJUND JA KUJUNDLIK VIGA?
 • KUIDAS VÄLTIDA KUJUNDLIKKE VIGU OMA LOOMISTES?
 • MIKS ON OSADEL INIMESTEL VÄGA TUGEVAD KUJUNDID JA TUGEV LOOMEJÕUD, TEISTEL LÄHEB AGA OLULISELT KAUEM AEGA, ET SOOVITU NENDENI REALISEERUKS?
 •  MIDA RÄÄGIVAD VÕIMETEGA UUE AJASTU LAPSED LOOMISEST JA KUJUNDITEST?
 • KELLEL ON LOOMUPÄRASELT KÕIGE TUGEVAMAD ENERGEETILISED KUJUNDID JA SÕNA JÕUD NING MIDA NENDE NÄITELT ÕPPIDA?
 • DUAALNE KÜLLUSTEADVUSE SAGEDUS VS JUMALIK KÜLLUSTEADVUSE SAGEDUS
 • MIDA TÄHENDAB PIIRITU JUMALIK KÜLLUSTEADVUS? 
 • INIMMÕTTE ENERGIA JA KUJUNDLIKU LOOMISVÕIME ARENDAMINE
 • ISIKLIKU ENERGEETILISE SÜNNIKANALI LOOMEENERGIA KASUTAMINE
 • KÜLLUSLIKU MÕTTEVIISI ALUSPLATVORMI ÜMBERKUJUNDAMINE
 • TAOTLUSTE TUGEVAIM TAOTLEMISE VIIS
 • REAALSUSENIHKE LÄBIVIIMINE OMA ELUS

Kaanekujunduse elemendid on teadlikult tiibetipunane ja kuldne – need on kaks ülimat külluse värvispektri sagedust, mida oma elus võimalikult palju silmade ees näha võiks. Nii häälestad Sa end igakordselt küllusteadvuse lainele.

Kaaneelemendid – aatomituum, lukk ja võti on teadlikud elemendid kaanekujundusel. Märgised kaane ääres on universaalne kosmiline keel, üks kõrgeima vibratsiooniga valguskeel. Kuld ja tiibeti punane on taotluslikult, et häälestada iga märkmiku kättevõtmiskorraga Sind küllusteadvuse lainele.

Raamatus on üllatuspeatükid. Väga eriline peatükk , kus on vestlus 6-aastase tüdrukuga, kes näeb inimeste ümber kujundeid ja räägib kujundite loomisest Vaimu jõu läbi.
Ning kõige lõpus on huvitav lugemine neile, kes on juba end vaimses valdkonnas teostanud mingil määral. Teie jaoks on lisatud eriline peatükk Puhta Loova Energia teadvuse mitmetest vastustest, mida ta näitab ja edasi annab teabena selle inimliigi külluse ja manifesteerimisega seotud küsimuste kohta.

Hea teada

Seda märkmikut tuleb müüki kolmes partiis. Detsembris leiad e-poest vikerkaare-hõbevärvi servaga ning kuldse servaga märkmikud. Jaanuaris saabub ka lukuga (PIN-koodiga) nahkkaaneline märkmik, mis on lukustatav, et Sinu loomised jääksid pühaks vaid Sinu enda silmadele.
Kuna manifesteerimismärkmike trükk on üks ja ainus ning tegemist on piiratud kogusega, siis nii pea neid raamatuid peale läbimüüki enam ei ilmu. Soovitus on osta omale mõned eksemplarid mõne aastakäigu jaoks ette, kuna iga aasta kohta täitub enamasti üks märkmik-raamat.

See külluslik trükis on hetkel saadaval vaid läbi meie kodulehe e-poe ning raamatu poodidesse saabub alles uuel aastal.

Väike pakkumine meie lehe lugejatele! KUPONGIGA MANIFEST2023 saad kuni aastalõpuni soetada manifesteerimismärkmiku -10% soodsamalt.

Head sõbrad! Peatselt on ilmumas ka uus põhjalik loeng külluse ja manifesteerimise teemal ning ka praktikad! Kõik toimub läbi zoomi. Hoia silma kodulehel peal! Osaleda saavad kõik, kes soovivad end uutele võimalustele teadlikumalt lähemale nihutada.

Täname südamest igaühte, kes oma ostuga meie väikese kirjastuse tegemisi toetab!

Mõned pildid trükised (kuna põrsast ju keegi kotis ei osta…:)

Märkmiku II pool on raamatuosa, kust leiad mõtteainet pakkuvad peatükid.
Vikerkaarehelgiga hõbedane serv loob mängulisust ja kergust energiasse…
Kaks järjehoidjat, et mugavalt oma loetul ja kirjutatul järge hoida. Kaanevärvid on taotluslikult, et häälestuda piiritu küllusteadvuse sagedusele ning seda vibratsiooni kirjutatu energiaväljas ka hoida.
I pool märkmikuks on elueesmärkide, kõrgemate visioonide fikseerimiseks ning jooksvate igapäevase või iganädalaste taotluste ülesfikseerimiseks.

TOOTE LEIAD E-POEST SIIT!

Similar Posts