Skip links

Immuunsüsteem.Viirus.

Uued viirused on targad. Nad reageerivad inimese meelelaadile ja sisemisele seisundile ning vastavalt sellele toimuvad kehas reaktsioonid.
Mitte kunagi varem pole olnud häälestus , sisemine meelelaad ja kehaline häälestus iseenda ja ümbritseva maailma suhtes, nii tähtis kui praegu.

Olen sügisest saadik korrutanud ja korrutan veel, et igaüks tegeleks palun oma sisemaailma mustrite ja mõttelaadiga hetkel… On tähtis ükskõik, mis viisil endas rahu ja rõõmutunne leida – tõeline, sügav, põhjalik rõõmutunne, kõige suurem usaldus Loojasse üldse, ja iseendasse, mis eales olla saab. Häirimatut rahu! Tegelege endas häirimatu rahu loomisega. Kui sinus on andestamatust – koheselt vabaks anda. Viha, vaen, põlgus..Ja nii edasi..
Viirused ja haigusetekitajad toimivad (ja on alati ka varasemalt toiminud) vastavalt sellele, kuidas kehas energeetiliselt on signaalid antud. Iga haigus väljendub inimese kehal siis, kui tema peenkehades ja energiates on eelnevalt selleks muster tekitatud. Parasiidid ja viirused ei saa jääda elama ja püsima kehas, kus puudub tema jaoks sobilik energeetiline keskkond.

Haakumiskohad praegustel viirustel: ärev duaalne seisukoht, hirm, kartus, kõhklus, ebakindlus, negatiivsed ja madalasageduslikud mõttemustrid, meeleseisund, depressiivne meeleseisund, õnnetu ja rahulolematu meelesesisund. Võitlus ,vastandumine jne jne jne.

  1. Mustrid saab vabaks, kui hingest soovite seda läbi rahuliku seisundi (hingeteadvuse kaasamine on oluline koht).
  2. Annad mustri selge tahteväljundiga vabaks.
  3. Võtad uue häälestuse : olen tugev, igavene, vastupidav, kõigutamatu, manipuleerimatu jne…

Väga vähe räägitakse neist, kes on praegu leviva viiruse vastu immuunsed. Immuunsetel on hoopis teistsugune sisemine häälestatus.

Kusjuures, väga oluline: armastuse ja armunud seisundi tunne hoiab väga tugevalt eemale viirusealge kinnitumise kehale. Leidke endas taas armastus ja armumine elu üle, laste üle, looduse või selles peituva lihtsa ilu üle…:)