Skip links

Inimkond liigub uude tulevikku…Hiina liigub oma tsooni.

Vaatamata sellele, mis praegu maailmas toimub, ei ole kosmilises aeg-ruumis mitte kuhugi kadunud inimkonna uue heleda tuleviku ruumid ja stsneaariumid. See, mis praegu globaalselt toimub, seda meenutate tagantjärgi vaid ühe pimeda mälestusena ja segase ajana Maal.

Möödunud aastal sügisel, oktoobris 2019 nägi trükivalgust raamat “Valguslapse ema päevik 2”. Seal käsitlesin peatükke Uuest ja Vanast maailmast. Kes lugesid ja mäletavad, kirjutasin seal ka Hiinast ja sellest, et ta liigub oma tsooni ning kogu Euroopa toob oma tootmise Hiinast välja. 2018.aastal juhtus huvitav lugu – ma sain astraalrännakul selge ühenduse ühe tulevikuperekonnaga, kes rääkis reaalselt sellest, mis hakkab Hiinaga juhtuma. Panin need lood kirja ka raamatusse (lisasin lõigud selle postituse lõppu). Ma teadsin, et need sündmused hakkavad toimuma, kuid ma ei teadnud, et sündmuste läbimisega on niivõrd kiire ning juba ongi kõik need valusad, kuid vajalikud olukorrad käes, et inimesi jalult tõsta. Inimkond teeb need läbi ning tõuseb tuhast ja liigub täiesti uuele platvormile. Räägitagu mida tahes, see uus tulevikuplatvorm on juba kosmilises aegruumis olemas ja inimesed lähevad praegusest pimedusekoridorist läbi. See on fakt. Praegune inimtsivilisatsioon ei hävine, ei hävita iseend. Jääb ellu ning liiguvad täiesti uute mustritega uude maailmasse. Raske on sõnadega edasi anda …

Aga mis puudutab Hiinat, siis seoses praeguse viiruse levimisega, saavad kõik olulise positsiooniga majandusriigid õppetunni. USA ja Euroopa, eriti Euroopa, saavad õppetunni, sest olid lasknud Hiinal nii tugevalt võimust võtta. Viimasel olid rahvastikuga ning valitsemisega omad tugevad (agressiivsed) agendad, mis ei oleks meie rahvastele sobinud. Lisaks ei saa mainimata jätta, et Hiina liikus väga tugevalt digitaliseeritud kodanikuühiskonna poole, leiutades üha uusi meetodeid, viise ning ka psühhotroopseid relvi ja viise, millega inimesi teatud viisil käituma saada. Enamasti revolutsioonilise mõtlemisega inimesi. Sotsiaalsed “hindamissüsteemid”, “hinnete andmised kodanikule”, käitumise skaala loomised, kiibistamised, nanotehnoloogia integreerimine inimkehaga, tema peaaju- ja kesknärvisüsteemiga, et suunata tema käitumist teatud laadi viisile jpm. Keskendugem hetkeks, kui palju tooteid sinu ümber ruumis pärinevad Hiinast. Nüüd teeb aga Euroopa üsna pea tagurpidi käigud ning võtab ise ohjad enda kätte. Enne seda muidugi on veel kaost ja korraks nenditakse ka fakti avalikult, et ilma Hiinata ei saa teised riigid hakkama… Kuid lõpuks ikkagi saavutavad sõltumatuse. Viirusega sekkuti, sest riikide valitsuse kõrgetel tasanditel teati täpselt, kui tugeva domineeriva positsiooni oli Hiina saavutanud globaalselt nii turumajanduses ja rahamajanduses.

Natuke Hiinast, mida olen ka varasemalt jaganud juba oma kirjalikes materjalides… Kirjutan astraalrännakust tulevikkus, kus andsin mõista, mis ajajärgust ma pärinen ning siis anti mulle teada lähitulevikus toimuvatest sündmustest.

“Uus maailm vs Vana maailm”

“Sain ühel sügisel kontakti astraalrännaku käigus ühe perekonnaga tulevikust. Kui inimese peenenergia kehad liiguvad astraalselt, siis on võimalik niisama selgelt ja detailselt saada informatsiooni, kui võtaksite enda ette raamatu ja loeksite seda oma füüsilise keha silmadega.

Sattusin perekonda ca 700+ aastat praegusest hetkest: nende pere noorim tütar, väga intuitiivne tütarlaps, lõi minuga täiesti teadliku ühenduse nii, et minu magamistoas ja tema aegruumis tekkis kosmiline kanal, täiesti puhas kaitstud kanal, mida oli võimalik selgelt näha, tunda ja tajuda. Ta tõmbas mind enda aegruumi. Seal oli nii kerge olla, sest rahvastik ja kogu inimkond oli antud ajastul nii kõrges sageduses, et nende jalad vaevu puutusid maapinda või pindu ruumis (inimese keha muutub võnkesageduse tõustes kergemaks ja hõredamaks). Leviteerimine oli täiesti tavaline asi. Elu oli tõesti sellel ajastul nagu muretu idüll, kuid ei elatud sugugi agraarelu. Väga kaunid linnad, täis elusloodust ja lilli. Midagi oli muutunud kliimaga, see oli aastaringselt püsivalt soe selles paigas, kus ma käisin, ei olnud talviti jäätumist ning miinuskraadideni langemist.

Esimene tegevus, mida ma tavaliselt rännakutel teen, on see, et püüan leida kuskilt kohe esimese ettejuhtuva inimese. Kuna tulevikuinimene on taastanud oma intuitsiooni, oma nägemis- ja kuulmismeele ja oma tõelise olemuse, siis nad näevad väga vabalt minevikust tulevikku hüpanud eeterkehasid ega üllatu, kui ka mina nendele lähenen. Vastupidi, nad teavad täpselt, kes ma olen ja kust tulen. Liikusin uudishimulikult ringi huvitava kujundusega eluruumides ning otsisin mingisugust ajalehte või infomaterjali, kust saada vihjet, mis ajastuga on tegemist, sest ajalehtedel on alati väljaande aastad kirjas. Leidsin laua pealt ainult ühe huvitavate kosmiliste instrumentide kontserdi reklaamlehe. Lugesin seda sõna haaval. Kõike oli võimalik väga detailselt lugeda. Uurisin flaierit lähedalt,
asetasin selle väga lähedale oma näo ette. Kõik kogu info on astraalsel rännakul ääretult detailne, justkui nagu kullipilguga vaadeldes. Kui jõudsin ontserdiflaieril
silmata seda kohta, kus oleks pidanud olema minu loogika järgi toimumisaeg ja koht, oli sinna ainult märgitud mingid imelikud sümbolid ja asukoht. Olin pettunud, polnud ajalist märget, à la „kolmapäeval, 21. juunil see ja see koht ning aeg“.

Liikusin eluruumides edasi, märkasin köögis söögilaua taga pererahvast. Palju palju lapsi oli selles peres, enamus neist väikelapsed. Üks neist tegi väga mänguliselt levitatsiooniharjutust söögilaua taga. Pere noorim tütarlaps, ca 4—5-aastane tüdruk nägi mind selgelt ja vabalt. Palusin temalt, et ta küsiks pereisa käest:

„Mis aeg on praegu? Mis aasta, mis kuu ja päev ja et kuhu ma olen sattunud.“
Ma ise millegipärast sellelt pereisalt ei taibanud küsida või õigemini, tegelikult oli olukord, kus kõnelesin selle tütre kaudu. Nagu oleks tekkinud energiakanal tema kaudu minu ja sealse aegruumi vahel. Isa tõstis mingi paberteose, mis tundus olevat ajakiri, aga võin ka eksida, oma ninalt ja jäi totaka näoga oma tütart silmitsema. Ka perevennad hakkasid naerma. Isa ütles:
„Sa ikka unustad kogu aeg ära. Meil ei ole ju enam nädalapäevi kasutusel. Kas sa mäletad? Inimesed lõpetasid selle termini kasutamise „mis kell on, mis nädalapäev on?“ sest kord oli selline inimtsivilisatsioon Maal, kes kogu aeg ainult „kiirustas tööle, kiirustas koju, kiirustas igale poole ja kõikjale hilines või kiirustas.“ Ja ta jätkas:
„Kiirustamine tekitas neis stressi, tülisid, et vältida hilinemist, et kõikjale jõuda ning nad koguaeg heitsid ette ja süüdistasid, et neil pole aega. Ajamõistet kasutades nad aga vananesid kehaliselt. Aga nad ise ju võtsid selle ajamõõtme kasutusele. Ning siis see lõpetati. Me ei kasuta enam ajalist piiritlevat mõõdet, me oleme ajamõõtmest vaba.“ Tütar seepeale lausus: „Ma sain ühendust ühe naisterahvaga,“ ja ta nimetas mu nime isale.
„Ta on aastast 2018 (sündmus leidis aset aastal 2018), ta kasvatab oma kodus lapsi, kes on ka ülitundlikud. Ta tahab nõuandeid saada ja jagada oma laste
kasvatamiseks vajalikku infot ka teistele vanematele!“
Selle peale muutus pereisa tõsiseks, tõusis püsti, tuli tütrele lähemale ja vaatas silma, et ega ta jama ei aja. Täpselt sel hetkel, kui ta tütrele oma sügava intuitiivse pilguga silma vaatas, käis mingi jõnks minu kehast läbi (minu kodus, minu aegruumis) ja sain aru, ta kontrollis minu olemasolu „teiselpool telefonitoru“.
Siis tõusis ta püsti ja ütles: „Lapsed, räägime!“
Minu ümber ja selle pisitüdruku ümber (kes oli nagu kanal) kogunesid vennad ja nad küsisid, ise kordamööda tähelepanu püüdes:
„Mida sa kõige rohkem teada tahad saada?“
Neil lastel oli huvitav! Nad hakkasid rääkima kordamööda üksteisest üle igasuguseid asju, et kes saab enne minuga jutule.
Lõpuks ütles üks poistest, väga aruka ja kihvti olemisega pisipoiss:
„Las ma räägin talle, mis saab tema ajajärgul nende maailmas! Las ma räägin talle Hiinast!“
Ja ta selgitas: Hiina läheb täiesti tehnokraatlikku teed pidi, mis toob kaasa selle keskkonna hävingu. Kiibistamine, kaamerate ja inimeste jälgimine tehnoloogia abil oli kõigest algus. Inimene tehakse selles keskkonnas üdini tehnoloogiliseks ning inimhinge olemus kaob. Digitaliseeritud inimkeha toob aga kaasa hävingu sellele riigile. Ta selgitas, et selles riigis läks üle meeletuks megakontrolliks, mis viis selle rahva hukule ja tõmbas täiesti nende inimlikust, jumalikust olemusest eemale — nende hingest. Ta ütles, et Hiina sai ühel hetkel nii mõjusa positsiooni nii majanduslikult kui ka rahaliselt üle terve maailma, mis oleks kogu planeedi saatust ja inimkonnaga seotud otsuseid hakanud mõjutama, aga õnneks Euroopa ja USA taipasid teha õigel ajal vastukäigu. Toimus midagi suurt ja otsustavat Euroopas valitsuse tasandil ning kõik Euroopa riigid otsustasid Hiinast kogu oma tootmise välja tõmmata. Kõik tootjad tegid selle otsuse ühiselt ning „tõmbasid“ kõik oma rahakraanid ja tootmise Hiinast välja. Pärast seda tekkis Hiinas mingit laadi majandussõda ning kodusõda ja nad hakkasid ise üksteisega sõdima, millele järgnes täielik krahh.

Kui küsisin, et kuidas üks riik teisele kallale ei saanud tungida? Siis ta selgitas: Kahe maailma vahel tekib nii suur energeetiline sein, et Hiina enam ei ohusta muid riike ei sõjaliselt, energeetiliselt ega materiaalselt. Oldi jõudud sinnamaale, et teised riigid tõusid energeetiliselt kuidagi niiviisi, et nad ei puutunud enam füüsilisel tasandil Hiinaga kokku. Viimane viis end ise täielikult hävinguni.”

Katkend teosest “Valguslapse ema päevik 2”, A.V.Amaryllis 2019.

Ühesõnaga. See, mis praegu maailmas toimub, on soodustatud inimkonna enda poolt ning väga vajalik samm edasiliikumiseks, ärkamiseks, Euroopa ja USA masside silmade avamiseks.

Lisaks.. mis üldse toimub inimkonnaga ja meie päikesesüsteemiga kosmilises aegruumis?

Planeet Maa asub hetkel universumis sellises kohas, kus ta siirdub üle täiesti uude universumi mõõtmesse, ruumi… Toimub ühest ruumis teise üleminek. Me viibime hetkel portaalis, niiöelda kahe universumi vahelises koridoris… viibime inimkonnaga ja Maaga kosmilises kanalis… Sellepärast ongi segased ajad planeedil globaalselt, aga ka iga inimese enda sisemaailmas! Pane tähele: kõik, mis ei pea saama kaasa võetud uude maailmasse,tuuakse praegu esile ja päevavalgele, et see maha jätta ja raputada. Praegu on meelemuutmise aeg. On teatud mustrid, millega ei saa üle minna uude maailmaruumi, inimkonna tulevikuruumi. On nn Mõttelaadi puhastamise ja vabastamise aeg. Teisisõnu: orjalikust, alandlikust ohvri- ja kannataja olemusest – võtta omale positsioon ja hoiak, mis vastab kergele, eeterlikule jumalikule Looja olemusele. Jumala lastele. Nagu valguskeha olemusele. Kerge, eeterlik, dünaamiline, valguskeha laadne olemine. Need, kes suudavad endas hoida valguskeha kergust, olles õrn nagu tuul, neil toimub transformatsioon ja kvantnihe palju kergemini, kui need, kes maiste teemadega jantis ja kimpus on… või klammerdunult kinni hoiavad…

Kuna netis liigub nii palju infot vanast maailmast ja uuest maailmast, siis ma täiesti teadlikult ei loe muid kanaleid… Ütlen vaid seda oma enda infole tuginedes: peale kosmilise portaali läbimist kahe universumi vahel /kosmilise ruumi/dimensiooni vahel,toimub hulgaliselt muutuseid inimese olemusega ja kehaga. Inimeste kehad muutuvad täiesti hõredaks, DNA muutub totaalselt oma ülesehituselt (nii füüsilised DNA osad, kui ka holograafsed DNA osad – kõik restruktureeruvad). Inimese füüsiline materiaalne keha restruktureerub! Inimolend muutub hõredamaks, kuid materiaalne elu jätkub .Füüsilisel tasandil elu jätkub. Kõik toitumine ja elamine… kõik jätkub ,aga teisel viisil. Üleminekuga ei saa elu otsa Maal.. Kõik need jutud, et planeet plahvatab või muutub tuhaks või tolmuks või kõik inimesed surevad, see on jama…

Need, kes on hästi skeptilised ja ignorantsed olnud ärkamise suhtes ja kõige selle suhtes, mis Maal on seni inimeste juhtimisega seoses (inimeste kahjustamiseks ja ohjes hoidmiseks) toimunud… Neil saab olema väga suur šokk, sest üks muutustest, mis aset leiab peale üleminekut, on ka see ,et väga palju eeterlikke eluvorme (sh maaväliseid eluvorme, kosmilisi rasse), muutuvad meie keskel nähtavaks. Nii, et tuleb end kohaldada, et psühholoogiliselt toime tulla… Õnneks on meie keskel väga palju valgustöölisi ja ärganud inimesi, kes juba ammuilma kõigest neist asjust teavad ja on ka jaganud.

Miks kõik nii kiiresti praegu toimub? Sest Maal on sündmusteahelaid kiirendatud. Looja teadvus ise on kiirendamas ühelt poolt oma energiaid ja teiselt poolt, on Maa väljas ka teatud kõrgtsivilisatsioonid saabunud (hiljuti saabunud), kes on teostanud.. nagu mingit laadi ajanihke või kuidagi andnud ajalise kiirenenud müksu praegu maises plaanis toimuvale. Et kõik juba kiiremini toimunuks saaks… Muidugi ka maised valitsused seda kiiremini lasevad oma agendasid ja käike jõusse, et võimalikult palju hirmupoliitikat ja ellujäämistasandiga seotud energiat külvata.

Uue hõredama inimkonna tuleviku aeg on väga väga lähedal. Lähemal kui arvata oskame… Ja see tuleb. Kogu inimeste DNA muutub. Kõik kogu olemus hõreneb ja muutub. Maal muutub elu harmoonilisemaks, palju toetavamad energiad saavad olema meie ümber.

Soovitan keskenduda oma sisemaailmas toimuvale praegu. Hetkel on viimane aeg, kus tegelda ainult enda isiklike mõttemustrite ja energiatega. Mitte elada teiste elu. Abistada ja toetada teisi võib, kuid mitte raisata oma energiat sõdimisele ja vastandumisele. Keskenduda täielikult iseenda olemisele ja tegeleda endaga, et jõuda sisemise rahuni.

Ükskõik, mis ees ka ei oleks, kõige tähtsam on hoida endas vankumatut rahu.

NB. See info on neile, kes suudavad seda mõistetavalt vastu võtta vastavalt oma teadlikkusele.

Amaryllis