Skip links

Intuitsioonitreenimise kaartide komplekt – varsti e-poes saadaval

Varsti- varsti! Uue aasta alguses ilmub midagi väga toredat, oleme kohe kohe peatselt välja laskmas intuitsioonitreenimise kaarte, mis sobivad ka lastele.  Kaardikomplekt koosneb 48 kaardist ja eri raskusastmetest ja on mõeldud neile, kes soovivad iseseisvalt oma selgeltnägemise, – tunnetamise ja –tajumise meeli treenida ja avardada. Kaardid pole niisama kaardid, vaid need on jagatud erinevatesse gruppidesse raskusastmete järgi – värvikaardid, kujundikaardid (suunatud nägemise treenimisele) ja pildikaardid (suunatud selgelttajumisele, -haistmisele ja -kuulmisele ning aistingute tundmisele). Kaardid ilmuvad koos põhjaliku intuitsioonitreenimise juhendiga ning annavad hea võimaluse kasvõi igapäevaselt intuitiivset nägemist harjutada.

Piltide ja kujundite valik on hoolikalt sätitud nii, et igas eas huviline saaks neid rakendada. Sobivad lausa vanusest 2+ (kui laps oskab juba osutada või selgitada midagi) ning  täiskasvanutele. Tegemist on väga kasulike ja enda loomupäraste võimete treenimise abivahendiga. Mõni võib öelda, et miks lapsed peaksid selgeltnägemise meelt treenima, ega me neist sensitiive taha teha? Vastus on: Ei, lapsed on tegelikult ise sündinud loomupärase tunnetamise ja võimekusega, aga miks juhtub siis nii, et laps ikkagi tänaval kommionuga kaasa läheb ja teda läbi ei taju? Sest tema intuitsioon ja taju on kinni pandud või suletud. Tal ei ole võimalik olnud seda kasutada. Või nooruk, kes jääb hätta oma eluteel, ei suuda enam oma hinge jaoks tõeliselt vajalikke otsuseid teha, eksleb siin ja seal. See on jällegi näide, kus inimesel on enda sisemise tajuga kontakt kadunud. Ja pealegi, maailmas, kus poelettidel on vabalt vägivaldset tapamängud saadaval lastele, plastmassist üleujutatud mänguasjamered ja juurutatakse tühjasid väärtuseid meie noortesse, püüdest neist süsteemi mutreid teha, on hea vahelduseks vägivaldsete arvutimängude kõrvale  hea panna ka lapse sisemist jõudu ning sisemise hääle kuulamist treenivad abivahendid.

Intuitsioonikaardid on suurepärane vahend ISE oma PUHTA SISEMISE JÕU abil enda sisemist häält kuulama ja tundma õppida. Oleme neist kaartidest ise väga põnevil ning need saavad olema väga tugevad abivahendid kõigile kanaldamise, nägemise ja taju treenimise ning avardamise huvilistele.Varsti-varsti tuleb kaardikarp müügile ka e-poodi.

Leave a comment