Järgi oma kõrgemat teekonda

Father and son on meadow

See meme ütleb kõik. Ja nii ongi.

Kas Sina oled kõhelnud teabes, mis Sulle tundmusena on tulnud?Kas sina oled kunagi küsinud endalt, kas see on ikka õige otsus, mida ma tegema pean?

Kas Sina oled endalt küsinud, missugune otsus kindlalt õige oleks minu jaoks?

Kas Sa oled kõhelnud teabes, mille oled saanud intuitiivselt?

Kas Sa oled tundnud oma elus, et hakkad hooga samme ette võtma ja tegutsema, kuid siis järsku hoog raugeb ning Sa taandud oma plaanist. Miks ? Miks Su hoog rauges, kas oled küsinud? Miks Sa taandusid oma plaanist?

Kui Inimene saab kõrgemalt poolt teabe, sisendinfo, puhta jumaliku sõnumi oma elus mingid käigud ette võtta või neid realiseerida. Kuidagi mingis suunas liikuda või kohe kindlasti ära teha – siis iseenda hüvanguks peaks nii ka tegema. Me peaksime järgima Looja poolt antud juhiseid, et kõndida enda õnnistatud ja valgustatud teel. Vastasel juhul loob inimene oma saatuserajal ise lisakannatusi, lisaväljakutseid, lisaraskuseid ja lisaõppekohti. Ta loob omale ise agooniat. Sest olles vastuolus oma Jumaliku Kõrgema Plaaniga või Teekonnaga, loob inimene endale inimtasandil ja hingetasandil kannatuskogemusi või lausa agooniat. Valu, oie, elava surnuna oma tardunud eluseisus olemine. Mis on suurim voorus ehk õppekoht siinkohal? Kuula vaid iseenda Jumalikku häält, mis väljendub sinu puhtas südametundes! Puhtas – MITTE mõjutatud! Mitte – mida sa arvad, mitte – mida ma olen kuulnud, mitte – mida ma olen lugenud, mitte – mida ma olen näinud, õppinud või teiste pealt vaadanud.

NÄE JA TUNNE ISEENNAST! SIIS NÄED JA TUNNED KA LOOJA PÜHA TEADVUST!

See teeta süvakursus “Sina ja Looja” (mille sisust ka antud meme tsitaat on võetud), on tõesti edasijõudnute pilotaaž. Oma viimased 3 aastat olen oma intuitsiooni ja hingelise arengu teel on olnud pühendatud puhtalt intuitiivse vaatluse arendatumatele ja spetsiifilistele aspektidele. Areng on olnud meeletu ja ma ei kahetse, et olen selle tee ette võtnud. Areng pole kunagi lõplik, vaid lõputu – absoniitne. Kes ütleb, et tal pole enam midagi õppida- see valetab – seelkõige iseendale. Püha Loov Teadvus näeb aga vale läbi. Aga ta ei karista. Muigab, naerab ja laseb inimeel jätkata oma mängu, kuniks ta ekseldes naaseb oma Vaimu kotta.

Selle kursuse “Sina ja Looja” annan rõõmuga. Et iga osaleja saaks oma arenguastet lati võrra kõrgemale tõsta. Kursus on neile, kes soovivad südames pühenduda paremale tunnetusele ja kuulmisele. Ning teemad lähevad keerulisemaks, nii et peab ise südame järgi valima – kas see on tema tee või mitte.

Miks? Kui paljud kanaldajad arvavad, et nad kanaldavad Looja Kõrgemat teadvust, Püha Loojat, Lätet. Kuid reaalsuses, info on kas moonutatud liialt enda ego allkihtidest, oma mõistusteadvuse kujunditest mõjutatud. Kuuldust mõjutatud, nähtust mõjutatud, loetust mõjutatud. Oma isiklikest kogemustest ja katsumustest mõjutatud, oma arusaamadest ja arvamustest mõjutatud. Lisaks veel isiklikest hirmudest mõjutatud ja ehk ka teiste kuvanditest ja hirmudest mõjutatud.

Looja Püha Vaim oma olemuselt on puhas Ülim Intellekt, Puhas Universumi Armastus ja egovaba Teadvus. Ei lahterda tema, ei kritiseeri tema, ei tee maha tema, ei hurjuta, keela ega käsi. TA LIHTSALT ON. 🙂

/Tegemist on teetatervendamise süvendatud jätkukursusega ning eelnevalt peaksid olema läbitud Basic DNA, Advanced DNA ja Dig Deeper/.

See on ühtlasi ka käesoleva 2022.a viimane teetatervendamise kursus minu juhtimise all. Uus ajakava info uuel aastal. Registreeru kursusele, mis toimub juba 7.-8.oktoobril ja Zoom vahendusel – mugavalt läbi veebivormi siin: https://teetakursused.ee/kursustel-osalemine/

Kursuse lisainfo leitav siin https://teetakursused.ee/%d6%8e-sina-ja-looja-kursus-you-and-god-2-paeva/

Similar Posts