| |

Jumalik elupartner- midagi muud, kui hingekaaslane

Tere, armsad sõbrad ja hingelised

Aastal 2023 on tulemas uus 2-päevane kursus – Hingekaaslane. Esialgu teetatervendamise formaadis, aga praktika ja lühiseminar hingekaaslase ellu kutsumiseks tuleb saadavale ka teistele soovijatele. Hoia sündmuste kalendril silma peal.

Jagan teile natukene hingekaaslastest ja jumalikest elupartneritest. Jumalik elupartner on midagi muud, kui hingekaaslane. Ja kaksikleek on midagi muud, kui jällegi hingekaaslane. Kaksikleek on keegi, kes meid täpselt peegeldab – igas asjas. Hingekaaslaseid on aga 7 erinevat tüüpi. Neist parim sobivus on jumaliku elupartneri või kõrgeima hingekaaslasega.  Jumalik elupartner on see inimene, kes toetab sind sinu kõrgema missiooni täitmise teel. Seminar on väga mahukas ja põhjalik, kõigest loengus lähemalt…

Kirjutan mõned sügavad järeldused teile paarisuhte aspektist läbi energeetilise vaatluse. Keda mida täpselt kõnetab…

 • Iga paarisuhe arendab meid ja toob välja meie sees olevad arendamist vajavad kohad. Kes pelgab iseend arendada, see põgeneb suhtest. (Siinkohal ei peeta silmas vägivalla esinemist suhtes – siis tuleb päkkadele tuld anda. Räägin füüsilise vägivallata suhte kontekstis ainult).
 • On tehtud stastikat, et ligi 80% suhtes esinevatest probleemidest saavad alguse lapsepõlve kogemustest ja mustritest (lapse endaga ja tema vanematega ning suhtest tema vanemate vahel). Mida see info ütleb meile? See tähendab, et täiskasvanueas me alateadlikult jäljendame oma vanemate käitumist siis, kui nemad olid suhtes. Suhtes tegeleme oma esivanemate ehk ema ja isa mustritega. Otsige abi paarinõustajalt või terapeudilt.
 • Kui oled suhtes, kus tunned end katki, siis tea, et teine partner peegeldab meis alati seda, mis on meis endas katki. Ära süüdista teist selles, kui suhtes on tasakaal ära. Ära süüdista suhet selles, et tasakaal on ära. Vaata peeglisse ja küsi – mida sinus välja toodi, et sina nii tunned? Miks sa haavusid, mis on see koht, mis sulges südame? Mida sa parandada saaksid iseendas, et katki mitte olla?
 • Iga suhtekriis on mõeldud tegelikult lähendama, veelgi rohkem kokku liitma. Kes sellest võtmest aru saab, keerab iga raskuse enda kasuks. (Sama printsiip kehtib muudes eluvaldkondades – äris, tööl …)
 • Iga väljakutset, raskust või kriisi saab pöörata maksimaalselt suhte tugevuseks ja kasuks, kui mõlemal partneril on piisavalt teadlikkust ja nutikust, et seda ära jagada.
 • Paarisuhted, kes kriisidest koos välja tulevad ja läbi tule,vee ja kivide lähevad, on tugevaimad üldse. Nad kasvavad koos. Arenevad koos ja tõusevad koos – nagu fööniksina.
 • Suhtes, kus on kadunud armastus või kus ühel on süda  sulgunud, saab armuda teist korda ja veel kolmandat korda.. Oma kaaslasesse on võimalik taasarmuda ja ka peale raskuseid. Elulisi näiteid selle kohta inimestest ON!
 • Kõige kergem on alla anda, tugevamad isiksused seisavad suhte eest. Kui suuri vaase pole lõhutud, on kõik võimalik. (Suurte vaaside lõhkumised on nt petmine, reetmine jne.)Aga tegelikult, kui inimene on Suures Vaimu tundes, armastavas tundes ja laseb selle tunde endale ligi uuesti, siis saab üle ka petmise valust ja reetmisest ning on võimalik jätkata suhtes.
 •  Armastage teineteist nii heas ja halvas. Mida see tähendab? Suhe on nagu laineharjadel surfamine – on head perioodid, on raskemad langused. See tähendab ülimat mõistmist ka neil perioodidel, kus ühel poolel (või lausa mõlemal partneril) on langus parasjagu. Nõrgad viskavad kõrvale siis, kui on langus. Tugevad tulevad koos langusest välja.
 • Naised on enamasti suuremad tingimusteta armastajad. Nad suudavad jääda truuks ja tunda mehe vastu tundeid ka siis, kui mees on selja keeranud, tõrjub, eemaldub või on põhjustanud valu pereliikmetele. Kui mõlemad pooled on alla andnud, alles siis on suhe läbi.
 • Suhtemõjutajad tuleb paarisuhtest eemale hoida – nendeks võivad olla teiste isikute nõuanded aga ka kõrvalised isikud. Olge väga tähelepanelikud, KELLELT te nõu küsite. Kõige ohtlikum on küsida nõu nii, et paariline ei tea ja arutelu käib seljataga. Nii võetakse ära paarisuhtest see viimanegi vägi ja pereõnn. Alati tuleb aruteludesse kaasata mõlemad pooled. Teiseks, tuleb eriti ettevaatlik olla vastassugupoolest nõuandjaga. Kui mees on suhtes ja arutleb üksiku naisega paarisuhte säilimise üle, ning naine on veel huvitatud sellest mehest, siis nõuandmine ei ole neutraalne. Olge ülimalt ettevaatlikud, kelle te nõuandjaks valite. Kui paarisuhtes kasvab väike laps või lapsed, ning partnerid on valinud teineteist ning soovivad lahendust ,siis edendavaks ega toetavaks nõuandjaks ei saa olla inimene, kes on eraklik spirituaalne inimene, kes soovib üksinduses elada ning ei soovi siduda end liitudega, ei soovi lapsi ega soovi end siduda paarisuhtega.Siis sellisel juhul on nõu ju täiesti erapooletu, kallutatud ja suunatud selle partnerlussuhte jaoks. Niisiis võib tekkida olukord, kus üks nõuandja ütleb – lahutage, teist ei saa asja. Teine ütleb – teie liit on püha, leppige ära ja leidke lahendus. Ning kolmas – sootuks midagi muud.
 • Ole ettevaatlik, kui suhtes „karistatakse“ sind erinevate käitumistega, nagu pidev solvumine peale olulisi arutelusid, sage selja keeramine peale kriitilisi või olulisi arutelusid, mitu päeva mitte rääkimine jne. Need viitavad inimese enesehinnanguküsimusele ning süütundega mängimisele.
 • Mõtle 10 korda enne järgi, kui otsuse teed. Lõhutud kahju on hiljem pea pöördumatult võimatu taastada. Emotsioonides võib olla külma südamega uksi kerge paugutada, kuid tagajärjed saavad olema suured – eriti, kui on kaasatud lapsi mängu. Tean olukorda, kus isa hülgas oma kaks last ja jättis pere ning läks oma vabaduse teele. Miks? Sest suhtes käisid kõik asjad „Mehe otsuse“ järgi. „Mees otsustab, nii on“. Nii see mees otsustas, et lahkub ka suhtest ja jättis oma lapsed. Lepitust ei otsitud, uhkus ja ego saatsid üksiku mehe teele. Aja jooksul meie väärtused aga muutuvad ja me võime aru saada tehtu tagajärgedest, kuid siis on kahetsus suur ning kaotatud aega enam tagasi ei saa – mitte kunagi. Pea meeles – laste kõrvalt kaotatud aega ei saa mitte kunagi tagasi. Niisiis see mees, mitukümmend aastat hiljem, oli saanud 50-aastaseks ja hakkas kogema oma elus suurt süüd ja valu, et ta lapsed temast eraldunud olid. Lapsed olid saabunud täiskasvanuikka ja  tegid isast ise järeldused elu jooksul. Neil oli katkenud normaalne side isa ja laste vahel. Aastakümneid hiljem palus see mees nuttes andeks kohvikus, kõikide inimeste juuresolekul, pisarsilmil oma tütrelt, et ta hülgas neid ja oma pere. Suur tegu, mida paljud ei suuda teha. Eriti mehed – ümbritsevatest inimestest sõltumata leida suure andestamise soovi ning pisarates vabandada oma mahajäetud pereliikmete ees. Andestus aitab haavu siluda, kuid ei asenda kaotatud aega. Niisiis pea meeles – kui sul on raske, siis võta aeg, istu maha ja vaata enda sisse – miks see tegelikult on?
 • Noored, ärge mitte kunagi kolige kokku oma ämma ja äiaga. Mees – ära vii naist oma ema koju elama, eriti veel lastega. Kui sa soovid naisest lahti saada, siis selleks on teisigi, kiiremaid viise. Oma vanemate kodus hakkate kogema täpselt seda, mida kogesid esivanemad. Eriti veel sellisel juhul, kui selles vanemate kodus elas üks partneritest oma lapsepõlve ajal. Ärge mängige tulega. Noortel on alati mõeldud luua oma, suunduda oma loomisesse. Nii on loomulik läbi ajastute. Iga pere loob oma armastuse atmosfääri. Ämma ja äiaga koos elades pole võimalik oma suhet puhtana hoida, isegi, kui sa igapäev mediteerid. Neil on tore külas käia, aga probleemid hakkavad tekkima siis, kui hakatakse koos elama pikaajaliselt. Siis tulevad probleemid välja.
 • Enne kui teisele ütled, mõtle enda sees järgi, kuidas sulle meeldiks, kui sulle seda öeldakse või tehakse. Mängi läbi stsenaarium peas, mida sa teisele põhjustad oma otsuste ja tegudega.
 • Ühes toimivas paarisuhtes käivad otsused läbi „meie vormi“. Meie otsus, meie visioon, meie ühine kodu, meie loomine, meie tulevik.   
 • Ole eriti tähelepanelik suhtes, kus sa pead olema varjatud ja salaja. Kui oled varjatud ja salaja, on see ohumärk, et inimene ei ole sinus kas kindel või toimub mingisugune skeem (armukese teema) või midagi muud, millest sa ei tea. Partner kas mängib topeltmängu või püüab jätta end üksikuna teistele või on seal mingi kolmas põhjus. Siia hulka kuuluvad varjamised töökollektiivi eest, perekonna eest. Oluliste otsuste varjamised – rasedus, lapsesaamine – on suur ohukoht. Probleem ei ole siis, kui sind ühe korra suurele perekondlikule või töökollektiivi üritustele kaasa ei võeta. Aga probleem on siis, kui sind korduvalt ei kaasata ja sinu olemasolust suhtes ei tohi teada.
 • Igalühel on õigus olla suhtes number 1.

Loodan, et uuel aastal ilmuval loengul ja praktikal osalevad kõik kaunid hinged, kes soovivad oma ellu kaaslast! See saab olema teie jaoks kindlasti elumuutev kogemus! Nii neile, kes osalevad lühiseminaril (kuhu on oodatud kõik), aga ka neile, kes osalevad 2-päevasel kursusel.

Armastust igaühe hinge ja peatse kohtumiseni teie kõigiga!

Similar Posts