| | | |

Keha püüdlused ja keha vabastamine kammitsaist

Keha tõmbab alateadlikult selle poole, mida ta vajab. Aga mitte alati igal juhul toitainete vajaduse osas, vaid ka energeetiliselt selle osas, millest tal puudu on või millest ta tasakaalutuse tõttu mõjutatud on. Kehas tekkinud tasakaalutus annab märku sellest, et on hakatud ülekaalukalt tarvitama ühte või teist toiduaine gruppi, kuid hoopis teine lugu on nende toiduainete taga olevate energeetiliste vajaduste mõistmisega.

Kehateadvus on niivõrd tark, et ta püüdleb alateadlikult mingite toiduainete poole, mille järgi on temas defitsiit tekkinud. Siinkohal on üks oluline märkus panna tähele inimese meelte ja mõtete kuritarvitamist igasuguste isude tekkimistega.

Kui inimene lihtsüsivesikuid või kahjulikemaid toitaineid tarvitab, siis siinkohal ei tasu segamini ajada isusid keha tegelike vajadustega. Kehas võib olla tekkinud nii äärmuslik tasakaalutus, et isegi tema isud ei viita enam õigetele impulssidele.

Mitmed inimesed õigustavad oma isusid sellega, et ju siis keha vajab. Tegelikult tuleks tähelepanu pöörata palju laiemalt söögiisudele või muutunud ebatavapärastele eelistustele selle nurga alt, mida nad meile energeetiliselt kõnelevad.

Tuleks endalt hoopis küsida: mida räägib selle isu või tarvitamise vajadus energeetiliselt selle toiduaine taga?

Kui on hakatatud tarvitama suuremas koguses lihtsüsivesikuid – šokolaade, komme jmt kiirelt imenduvaid suhkruid, siis on neil muud selgitused, kui see, et “Ju siis keha vajab suhkurt”. Parasiidid inimese soolestikus on need, kes vajavad ja küsivad (lausa nõuavad) süsivesikuid. Kuid lihtsüsivesikute tarbimisega proovib kompenseerida oma energia puudujääki ka see inimene, kes on pikalt olnud magamata, energiadefitsiidis ja füüsilises kurnatuses.

Šokolaadi rohke ja ebatavalisest suurenenud tarbimine viitab seleeni ja serotoniini vajadusele inimese kehas. Serotoniin – õnnetunde, rahulolutunde ja heaolutunde kogemine. Kuid šokolaadi rohke tarbimine viitab energeetiliselt sellele, et inimese kehas on puudu armastuse energiast, armastatud olemise tundest, vajadusest tunda armastatuna, hoituna ja vajadusest kogeda kirge, väljendada oma sisemist loovat energiat läbi armastatu.

Niisamuti kehtib saiakeste ja valgete rafineeritud toodete kohta. Rohke saiakeste ja küpsiste tarbimine viitab kaaliumi vajadusele. Selle täitmiseks peaks hoopis sööma asenduseks arbuusi. Saiakeste tarvitamine viitab ka Maa ema ühenduse igatsusele, Maa ema armastusetunde vajadusele, igatsusele ja lähedusele, emaarmastuse puudusele, ema hoole ja kohalolu tundmise vajadusele.

Rammusa lehmapiima suurenenud tarvitamine mingil eluperioodil viitab emahoolitsuse tundmuse vajadusele, igatsusele turvatunde järgi, igatsusele, kogeda end hoitult ja armastatult kehana (kehatasandil siin füüsilises maailmas), tingimusteta hoolitsetud ja hoitud olemisele, tingimusteta hoidmisele ja ema armastusest tuleneva turvatunde vajaduse puudusele.

Pole sugugi harv nähtus, et inimese kehateadvuse tasakaal on näiteks niivõrd mõjutatud parasiitsetest energiatest ja raskekoelistest tundeenergiatest, et ta kehateadvuse bioloogiline kell ja rütm on nii häiritud, et ta enam üldse ei tuvasta, mida ja kui palju tal vaja on. Sellest kõigest räägime kursusepäeval.

NB. Koolitus pole tavaline toitumisõpetus. See on koolituspäev, kus tegeleme kõige algsema teemaga – oma keha vabastamine kammitsaist.

Uuri lähemalt TeetaTervendamise® seminari teemal: TeetaTervendamise Rütm ideaalkaalu leidmiseks.

Toimumisaja, hinna ja registreerumisinfo leiad , kui vajutad siia lingile.


Kursuse tutvustuse leiad siit lingilt.

OLULINE INFO!

Tegemist on TeetaTervendamise tehnika valdajatele mõeldud süvendatud jätkukursusega, millel on omad osalemistingimused. See tähendab, et koolitusel on mõeldud osalema need, kes on läbinud vähemalt teetatervendamise baaskursuse.

Kui Sa ei ole baaskursust läbinud, kuid soovid kindlalt kehakaalu seminarist osa saada, siis oled oodatud juba jaanuaris toimuvale teetatervendamise tehnika baaskursuse õppegruppi ning peale seda kehakaalu kursuse õppegruppi. See kehakaalu kursus Amaryllise juhendamisel toimub uuesti veebruaris või märtsis 2024!

Keha ei maksa häbeneda. Oma keha üle tuleb olla uhke, õnneli, rõõmus ja tänulik. See kursus keskendub kõige rohkem oma kehaga seotud alateadvuses paiknevate veendumuste muutmisele. Milline on sinu minapilt oma keha kohta?

Similar Posts