Skip links

Kes on need müstilised atlantise lapsed


Teoses “Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega” toon esmakordselt välja info sellistest uue ajastu lastest, keda nimetaksin atlantise lasteks. Väga erakordsed uue ajastu energiaga lapsed.
Atlantise lapsed, nagu nimetuski ütleb, kannavad endas atlantise kadunud tsivilisatsiooni erakordseid tunnuseid. Täpsemalt öeldes siis, kuna atlantise tsivilisatsiooni ajastul eksisteeris nii atlante, lemuurlasi ning nende kahe kõrgeim vorm, tuletis – lemuuri-atlandid.

Atlandid ja lemuurid kaldusid enesehävingu teele, seevastu lemuuri-atlandid olid kõige täiuslikuma ja kõrgeima vaimse intellektiga inimtsivilisatsioon Maa ajaloos üldse. Neid nimetati “superintellektuaaliks”. See rass erines oma kõikidest eellastest oma täiuslikkuse poolest. “Tänapäeva inimene on lemuuri-atlantide kõrval nagu taandarengu teinud lapseke, kellel toimunud üleüldine degeneratsioon, käbikeha taandumine ja kahanemine, kelle ajumaht vähenenud ning vaimne intelligents kahenenud”, nagu ütleb dr.E.Muldašev oma ühes teoses. Tänapäeva inimene on Looja teadvusest lahti haagitud ning eksleb ja püüab leida teed tagasi Isani, Suure Loojani. Oma jumaliku algeni.

Kui lemuuri-atlandid olid ühenduses Looja Kõrgema Teadvuse infoväljaga ning said sealt teavet, siis praegune inimtsivilisatsioon on täiesti lahti ühendatud Kõrgema Teadvuse infoväljast ning eksleb ja otsib seda teekonda sinna tagasi.
Lemuuri-atlandid, kes olid erakordselt heatahtlikud “superintellektuaalid”, on tänapäeval kehastuvate atlantise laste eellased. Nende käbikeha on meeletu võimekusega ning nad valdavad hetkega materialiseerimise võimet. (Täpselt nii nagu Sathya Sai Baba materialiseeris mateeriat, esemeid, toiduaineid jne käigu pealt ning seda isegi filmiti, niisamuti oli selline võimekus igal lemuuri-atlandil ning on pärandina atlantise lastel).
Atlantise lapsed on minu jaoks midagi, mis tekitab nii suurt aukartust Suure Looja ees ning tema Suure Plaani ees, et kehastumist leiavad sellise võimekusega lapsed. Käesoleval suvel käis mul külas üks ema atlantise lapsega… Mul on nii suur kingitus ja õnn olla sellise pere tuttav, kes usaldab mind ja ka oma last kokku minu perega ja lastega. Oli suvine aeg, ema asetas pisikese imiku päise päeva ajal murule. Ja kujutate ette – see laps helendas reaalselt. He-len-das! Terve keha ümber silmaga nähtav hõbevalge helendus, millel vaevu nähtav helesinine kuma oli selle lapse ümber ja pea ümber oli kuldne sfäär. Lemuuri-atlandid olid ise üleni kuldse energiaga, kuid atlantise lastest järeltulijad on segu kahest inimtsivilisatsioonist, ning nende energiavälja värvus räägib sellest… Selleks ei pidanud selgeltnägija olema ega isegi kolmandat silma vaatluseks kasutama,et lapse energiavälja täheldada. Ka lapse silmist lähtus helesinist kuma, kuid pea ümber oli huvitav kuldne sfäär, mis oli ühe konkreetse põhjusega seotud (pikemalt jutustatud teoses..). Küsisin emalt luba, et jäädvustada lapse liigutused koos helendusega videole ja fotole. Ning nii uskumatu, kui see ka polnud – selle lapse helendus jäädvustus ka fotole ja videole.

Mulle näib naljatledes öeldult, et meie, kaasaegse inimühiskonna liikmed, võime vaid unistada sellise energiakeha võimekusest ning DNA-st nagu oli lemuuri-atlantidel 🙂 Kui vaatan pealesündiva generatsiooni võimekust, siis näib nagu praeguse tsivilisatsiooni täiskasvnu, aktiveerides oma erinevaid keskuseid oma kehas, liigub küll vaevaliselt samm-haaval Looja Teadvuse ja Looja väljale lähemale, kuid tegemist oleks nagu vana auto remontimimsega – aktiveerides käbinääret või mõnda muud osa endast – vahetaksime nagu vanal autol rooli ära. Teeme midagi siin ja seal oma kehaga… Fakt on see, et uus inimene, ülivõimekas uue ajastu inimene sünnib siia ilma läbi uue ajastu laste. Läbi uuesti sünni.
Ja atlantise lapsed, kellel on päriselt füüsiliselt kehas 12-ahelaga DNA, on ehe näide uue, võimekama inimese sünnist. Toimub nagu vana inimkonna väljavahetamine….
Nendest müstilistest atlantise lastest saad lugeda värskest teosest “Valguslapse ema päevik 2”.

Teose ettetellimine käib ning väljastamine algab 13.oktoobril!

Teose saad soetada omale mugavalt erihinnaga kuni 13.oktoobrini siit aadressilt, kodulähedale pakiautomaati :

Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega.

(Vabandame, et tootel pilti pole juures galeriis. Käib kodulehe kõpitsemine…) Teose erihind kuni 13.10 on 17 eurot ning raamatupoodides hakkab olema täishinnaga.