Skip links

KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

1. Kas raamatul “Valguslapse ema päevik 1” on tulemas kordustrükki? Ei ole paraku enam.
2. Kas raamatul “Valguslapse ema päevik 2” on tulemas kordustrükki? Ei ole paraku enam.
3. Kas intuitsioonitreenimise kaarte on veel tulemas? Kogu info kaartide uue partii kohta (kas tuleb, millal) saab kajastatud läbi uudiskirja ja kodulehel.
4. Kas 2021 aastal toimub teetatervendamise kursuseid Amaryllise poolt? Jah, oleme plaanimas sobivate ruumide leidmise järgselt suve II poolel, 2021 teetatervendamise algajate kursust. Hoia silma peal kodulehel!
5. Kas Amaryllis teeb eravastuvõtte? Väga üksikuid erandeid, kuid kuni 31.08.21 ei tee.
6. Kas teil on ladu/kontorit, kuhu tootele järgi tulla? Ei ole paraku, kuna me ei ole nii aktiivne tegutsev kirjastus. Elu on näidanud, et inimesed hoiavad 2,90 eur saatmiskulu pealt oma aega ja kütusekulu rohkem kokku, kui oma autoga ja oma ajast kuhugi kaubale järgi sõitma hakata.
7. Mul on kiire küsimus tellimuse kohta / Toode on kaduma läinud / Tellisin toote, aga see pole mingil põhjusel minuni jõudnud ? Kui Sul on kiire küsimus tellimuse kohta, siis E ja N kl 9:00-15:00 vastab teile klienditeeninduse telefon 58754230.
8. Soovin edastada oma kirja Amaryllisele lugemiseks. Kuidas seda teha saaksin? Suurte kirjade mahu tõttu kogume 1 x kuus pöördumised kokku ning edastame Amaryllisele lugemiseks. Vastavalt võimalusele kajastame aktuaalsemaid teemasid kas blogis (anonüümselt), loengutes või artiklites. On selge, et väga keerukatele teemadele ei saa paraku ühe lausega vastata, seega niikaua, kuni ei toimu eravastuvõtte, kajastame teile olulisi teemasid kodulehel www.valguslapsed.com ning FB-s Tähevalgus.Valguslapsed
9. Kas välismaale saab tellida? Jah, ikka saab. Täpsustage oma ostusoov emaili teel palun, kus palume täpseid andmeid välismaale saatmiseks.
10. Kas Amaryllis võiks osaleda meil külalisesinejana/ intervjuul/saates vmt? On esinenud vastavalt hoolikale sõelale. Palun saatke oma ettepanek meile kirjalikult, et saaksime teiega ühendust võtta.

error: Valguslapsed.com kodulehe sisu on kopeerimiskaitstud.