Skip links

Kolm planeeti inimesemoodi elanikega, tegutsedes sümbioosis planeet Maaga

“Ma naudin astraalrännakuid ja astraalis liikumisi  tohutult. Sellepärast, et see on midagi enamat, kui lihtsalt teadlik unenägemine või oma mõttega kuhugi x-punkti liikumine. Astraalrännak ja kehaväline kogemus on täiesti kogu oma teadlikkuse ja olemusega, iga “ihurakuga” oma asukoha vahetamine isegi nii, et on võimalik tunda temperatuurivahetust, tuulepuhanguid, kellegi puudutusi nahal, ka torkimisi jmt . Astraalis rännates on võimalik saada ühendust minevikus või tulevikus elavate inimestega. Olen mitmel korral käinud lihtsalt infot võtmas tulevikus. Tihti olen põnevusega enne uinumist isegi sihtkoha mõttes valmis pannud, et siis sobival hetkel sellele suunduda.

Möödunud öösel sain astraalselt ühendust grupi ühe planeedi elanikega tulevikust, kes võtsid mu kohe vastu ja asusid kergelt vestlusesse. Nad nägid väliselt täiesti inimeste moodi välja, kuid olen ennegi humanoidseid kehasid kosmoseavarustes kohanud. Olen alati teadnud ka seda, et veel kuskil teistel planeetidel elavad inimesed, peale Maa.

Minu ees oli 2-3 meesterahvast, üks neist hästi jutukas, professorilaadse välimusega ~40ndates meesterahvas õlgadeni lokkis juustega ning tundus nagu ta tegi mingit uurimustööd nende planeedi elanikkonna ja võõraste eluvormide suhtes. Küsisin kohe: “Kust te pärit olete? Kus mina olen praegu?”

Sina oled planeedilt Maa, me teame. Aga teie elanikkond ei tea veel, et planeet Maa ümber asub mitu planeeti, kuid kolm neist on sellise asustatusega, et seal elavad ka meiemoodi elanikud –  inimesed. Teie inimestele avalikustatakse see tulevikus. ”

Kuna olin varemgi Maa ümber atmosfääris näinud planeete, jäin täitsa rahulikuks ja kuulasin mis ta edasi räägib.

“Üks nendest planeetidest kannab nimetust Sol(e)an”. Ei saanud ta hääldusest nii täpselt aru, kas ta ütles  Solan või Solean. Ja ta jätkas:

“Nende kolme planeedi erinevus seisneb planeet Maaga selles osas, et teil on täielik vaba tahe antud. Teile on täielik vaba valik antud. Milline kingitus. Te võite korda saata kõige kaunemaid unistusi, aga teie hulgas leiab aset ka tumedate energiate poolt mõjutatud kuritegusid ja õuduseid. Ometigi teil on vabadus”.

Küsisin siis, et mismoodi nende planeedi süsteem toimib. Ja ta vastas kohe jutukalt :” Meil ei ole vabadust enda elu üle otsustada. Meil ei saa mitte keegi, mitte ükski elanik ei saa enesetappu näiteks sooritada. Me ei saa enneaegselt kehast lahkuda, kui seda soovime. Teil on valik isegi omaenese elu üle otsustada, mis on teile   kingitud. Kuid meie oleme kogu kehastuse lõpuni seotud oma ID-ga”

“Mis ID-ga?”, tundsin huvi.

“Iga planeedi kodanik saab kohe peale sündi endale kodaniku ID numbri ja sellega on terve tema elu seotud. Kõik informatsioon laekub isiku ID numbrisse. Meil on ainult näiline vabadus, tegelikult on kogu loomine piiratud. Seetõttu need meie kolm planeeti toimivad niiöelda sümbioosis planeet Maaga. Meil ei oleks sedagi vabadust, kui ei oleks planeet Maa soodsat toetust meile.  Planeet Maa on täielik vaba tahte planeet terves Universumis”.

Ma ei hakanud lisaküsimusi esitama selle sümbioosse toimimise suhtes, sest mäletan ühte varasemat kogemust, kus külastasin planeeti, millel viibisid 2-3 m pikkused sinakad kaunid humanoidsed olendid (natuke meenutasid avatari elanikke). Ja teate – seal planeedil matkiti kõiki süsteeme planeet Maa järgi. NAd ei osanud ise luua, kuid toimisid kuidagi mingi loomevabadusega. Väga intelligentsed olendid, heatahtlikud, kuid isegi riikide nimed sarnanesid planeet Maa riikidega. Nad olid lummatud inimestest ning püüdsid kõike meie järgi jäljenedada. Seetõttu olin juba teadlik sellest, kuidas võib üks Maa oma ettearvamatu inimkonnaga nii paljudele planeetidele ahvatluseks, mõjutakaks olla.

Tundsin eneselegi ootamatult huvi selle Soleani planeedi toimise kohta ja küsisin kohe “Kas teil on ka fossiilne kütus, nagu bensiin sõidukitel kasutuses?”

Ta hakkas naerma südamest ja lausus “Ei, meil pole sellist fossiilset kütust. See on ainult teie planeedile omane. Te ei kasuta mitte dinosauruste jääkmaterjale, vaid omaenese eelmiste inimtsivilisatsioonide jääkaineid oma kütustes. Seda varjatakse teie rahva eest, sest muidu tekiksid inimesel lisaküsimused inimkonna eluea pikkuse kohta. Fossiilne kütus on algeline, see on ainult teile, Maa elanikele omane, kasutada sellist algelist energialiiki”.

Sellel rännakul oli huvitav lõpp. Pean võtma selleks aja, et kogu nähtu eraldi lahti mõtestada ning siis edasi anda.

Hindame siis oma valikuvabadust, isegi kui seda on piiratud praeguse hävitajaliku ja allutushimulise süsteemi poolt… Mängime süsteemi üle selleks, et saaksime oma ise oma kauneid unistusi realiseerida! Et kogu Maa saavutaks selle kauni õitsengu, mis siin kunagi valitses kuldajastu aegu!

Leave a comment

Name*

Website

Comment