Skip links

Kui kardad või tunned hirmu – oled juba märkamatult mõju alla sattunud

Kirjutan natukene hirmudest ja (kellegi/millegi) mõju all olemisest. Need kaks asja on salakavalalt omavahel seotud ning sellises situatsiooniks on kaotajaks ikka see, kes kardab, andes mõju all olles oma Valgust, isiklikku energiat ja loomingujõudu ära. Hirmudega tegeledes ja neist tõeliselt vabanedes võtame me tumedatelt jõududelt relvad käest ära ja me muutume vabaks. Me pääseme mõju alt välja, hakates ise oma eluteed juhtima.
 
Peale teose „Valguslapse ema päevik“ ilmumist on jõudnud juba märkimisväärselt palju lugejate kirju toimetuseni. Kauneid kirju, kus inimesed üks ühele kinnitavad, kuidas nad iseendis teatud märgid ja juhtumid ära tunnevad. On tulnud lausa selliseid pöördumisi, kus kirjeldatakse, mismoodi väga suurt vabanemist on lugemisejärgselt tunda saanud ning tülikate olendite mõju alt vabanetud nii, et kogu kurbus pisarate saatel vabanes… On tulnud lugusid, kus jagatakse siiralt ja kirglikult naasemist omaenese jõu ja väekuse leidmise teele. On olnud isikuid, kes öelnud, et nende jaoks oli kogu teema juba nii tuttav, et nad said lihtsalt kinnitust taaskord kõigele toimuvale. On olnud ka üksikuid isikuid, kes öelnud, et nemad kartsid teatud lugusid üldse lugedagi, sest hakkasid nii hirmsasti kartma.
 
See on päris tavaline. Võib ette anda ühe stiimuli, aga see kutsub tuhandetes inimestes erinevaid reaktsioone esile. Üks allikas, aga tekitab nii palju erinevaid tundmusi ja emotsioone – kelles rõõmu, kelles kaastunnet, kelles huumorit, kelles enesekindlust. Tõsi on see, et ma jutustan palju ka oma paranormaalsetest kogemustest, mis hakkasid minu ees järk-haaval lahti rulluma. Need lood on ju nii põnevad! Ja muidugi ma varja ka seda, kuidas ma püüdsin leida meetmeid ja lahendusi, et iseenda vabadust ja sõltumatust säilitada. Kogu teekond on olnud minu jaoks tegelikult nii põnev ning kuigi tuli ette ka kõhedaid momente, ei kadunud selle aja jooksul minu jaoks kordagi huvi, uudishimu ega avastamishimu, mis mind sel teel edasi aitasid liikuda. Erinevalt tavalistest hirmutamistaktikatest, tõin ma ausalt ja avameelselt oma juhtumid lugejate ette, kuid püüdsin pakkuda kõrvale ka lahendusi ja meetmeid, mille abil ühest või teisest nähtusest jagu saada. Neid meetmeid, mida ise tollal praktiseerisin ning õppisin.

Kui inimene tunneb hirmu,ükskõik, mille üle,

siis ma küsiksin rahulikult: „Aga mida Sa kardad täpsemalt?”

 
Kui inimene tunneb hirmu, ükskõik, mille üle, siis ma küsiksin rahulikult: „Aga mida Sa kardad täpsemalt? Kas kuuldud lugu või hoopis neid energiaid seal taga? Või kardad tunda neid tundeid, mis kaasnevad? Või hoopis inimesi, kes neid kogevad?“ Mõistagi olen täiesti nõus, et sihilikku hirmutamist kasutatakse inimeste puhul laialt ära. Küll loengutes, küll meedias, küll infomaterjalides, internetis jmt. Inimmasse on võimalik hirmu abil väga osavalt juhtida. Ja minu silmis on sihilik hirmuga inimeste manipuleerimine täielik patt. Küll aga olen ma arvamusel, et täiesti tavalise argise situatsiooni ajendil, mis ühes tekitab naeru, teises hirmu, tuleb siiski hirmuga tegeleda.
Ükskõik, mis stiimuliks ka pole.
 
Igasuguste kogemiste ja kogemustega kehtib tegelikult üks kuldaväärt printsiip – kogetu ei pruugi üldse nii hullupöörane olla, kui meie hilisem mõistustasandi juurdlus selle ümber ehitab. Ehk siis siit ka ütlus „Karta võime ainult iseenese mõistuse tagajärgi“. Inimene, kes on oma Vaimu tõelist jõudu tunda saanud (täiesti egopriilt), teab ja tunneb seda ületamatut tunnet, olla osakene suurest Looja energiast. Mina olen seda kogenud üüratu üheksolemise ja armastamise tundena. Selline võimas Valgus, mille kõrval kõik negatiivsus on vaid must armetu täpike. Olen olnud ühes tõsises situatsioonis (astraalselt), kus lõimusin väga suure võimsa Looja energiaga ja sellel hetkel nägin reptiile enda ümber nagu väikseid armetuid musti ussikesi, kelle võisin täiesti külma näoga karmatult peopessa võtta, et siis valgusesse hajustada. (Maod üldse tähistavad kiskjasageduse ja reptiilirassi esindajaid – nii sümboolselt kui ka unenägudes).
 
Hirmud ja hirmule allu(ta)mine on kõige domineerivam ja juhtivam osa praegusest valitsevast Süsteemist. Kõike juhitakse ja pannakse Süsteemis toimima läbi hirmu. Seda on vaja mõista, et siis seejärel sellest Süsteemist välja astuda. Mitte ümber hakata ehitama vana süsteemi, vaid tõsta end sellest välja ning luua oma uus ja puhas reaalsus Kõrges Sageduses ehk Puhta Looja Energia reaalsuses nii, nagu elati Kuldajastu ajal. Enamus inimesi käivad tööl hirmust, et mitte leiba laualt kaotada ja mitte eluasemest ilma jääda. Kuid vähesed käivad tööl naudingust, kirest, hobist. Koolis hirmutatakse lapsi kahtede ja kolmedega ja suvetööle jäämisega. Näiteid argielust mustmiljon. On domineerivad kartused, hirmud ja foobiad (kartus üksi olla, foobia liftiga sõita jmt). On sekundaarsed hirmud („Käin ainult sellepärast seal tööl, sest muidu ma jääksin kodust ilma ja ma kardan pangale võlgu jääda“) ehk siis alateadvuses tiksuvad hirmud, mille tõttu me ka tegelikult oma eluteelt ka kõrvale suundume.
 
Ükskõik, mida Sa kardad või mis Sinu hirmud on – kui nad end juba ilmutavad Sulle ja päevavalgesse tahavad ronida, siis tea, et just see hetk ongi kõige õigem aeg nendega tegelemiseks. Ära eira palun neid tundmusi oma elus, sest kui hirme hakata maskeerima (teeseldult valgeks võõpama või jätma muljet, et varjupoolt pole olemas, pistes pea liiva alla või süüdistades teisi oma hirmudes või nende tekkimises jmt), siis hakkavad nad järjest sagedamini ja tihedamini end esile tooma ning tihti aina võimendatud kujul, kuniks Sa lihtsalt pead reageerima ja tegelema nendega. Aga milleks oodata plahvatust, kui võiks end maandada juba kohe.
 

Hirmud ja kartused kerkivadki esile nii tihti ja nii kaua,

kuni Inimene, oma Elu tegelik Looja,

võtab ise vastutust selle eest, kuidas ta end siin elus juhib

ning mis tundmuse, energia või tunde ta oma ellu laseb.

 
Kas ta laseb tundeenergiad ja kogemused oma ellu, lihtsalt kogeb või sünteesib need läbi ning siis alles vastab. Või ta laseb need oma ellu ning siis hoopis transformeerib – see on igaühe oma valik. Energiate (tundmuste vormis) transformeerimine on väga hea viis vabaneda soovimatutest emotsioonidest meie sees – kui tekib kadedus, kohe asendada see õnnistusega või mõne muu tundmusega. Tean inimesi, kes isegi hirmunud seisundis (kellegi terroriseerimise või ahistamise tulemusel) on võtnud end nii kokku, et on hakanud kartmise asemel vihastama. Hirmust vihastamiseni on juba väga suur samm ja siinkohal ei pea ma silmas mitte tavalist raevutsemist, vaid vihastamist justkui enda kaitsmise ja maksmapanemise viisil, lüües jala jõuliselt vastu maad ja põrutades kõik tülitajad eemale, stiilis „Mis sa tülitad mind, jäta rahule!“. Sealt edasi algavad muud taktikad nagu kaitse loomine ja ebameeldivate situatsioonide ennetamine oma loomejõu toel – mõlemad tegevused vajavad kartmatut ja rahulikku seisundit enese sees. Miks mitte ka nii alustada (kuigi on alati võimalus ka koheselt valgusele ja armastusele keskenduda).
 
Kui mulle keegi ütleb, et ta tunneb hirmu, siis ma paluksin rahulikult, et ta püüaks hästi maandatult vaadata väga väga sügavale enda sisse ja küsida endalt edasi – mille vastu täpsemalt Sa hirmu tunned? Kas see on haigetsaamise kartus või ilmajäämise hirm? Kas kardad üksi jääda? Kas Sa kardad midagi või kedagi kaotada? Niiviisi endalt järk-järgult küsimusi esitades jõuame me tuumikhirmuni, milleks tavaliselt on olnud inimestel kas surmahirm või hirm üksijäämise ees siin elus. Mõnel hirm lausa eksistentsi kaotada. Mitte mäletatud olla.
 
Need on uskumused, mis meid piiravad ja tõkestavad vabast loomist, mistõttu oleks mõistlik neid endast vabastada.
 
Nii kaua, kuni lükkame hirmuga seotud õppetunde või kogemusi edasi, on see justkui tegemata jäetud tööde nimekirja pikendamine oma elus. Muidugi meeldib teatud hämaratele jõududele selliseid asju ära kasutada inimeste puhul… Ka pikaldast edasilükkamist. Nii võib inimene terve elu elamata jätta ainuüksi ühe suure hirmu pärast – ja tema kehastus, kallis Elu, saab enne otsa, kui ta oma hinge valitud tee ja eesmärgini jõuab. Selle asemel, et rõõmuküllast ja kvaliteetset elu elada, kulutatakse oma väärtuslik elu- ja loomeenergia, oma rõõm ja inspiratsioon, kellegi teise teenimiseks või allumiseks…
 
Hämarad jõud teavad väga hästi, kuidas inimpsüühika töötab. Need Jõud pole mingid hallid kujudeta olevused, vaid tume pool on väga intelligentne ja sihilikult inimkonna vastu töötav jõud. Nad teavad, et kui kardad, siis saab Sind manipuleerida… Kui kardad, siis saab Sind mõjustada… mõjutada…
 

Hirmu- või  sellest tulenevas mõjuseisundis olles

on koheselt ka inimese loomepotentsiaal väga suurel määral piiratud.

See tähendab, et lausud mingeid taotlusi ja soove, aga jõudu neis taga pole, ise mõtled: „Miks juba ei realiseeru soovitu“. Ja kas teadsite üldse, et Hirm kui selline, on täiesti võõras energia jumalikule inimesele, kes maailma algusaegu loodi? Kui minu juhendaja seda mulle kord aastaid tagasi ütles, ei üllatunud ma eriti. Hirm on külge poogitud võõras energia ja sellest hetkest alates, kui Inimene Maal hakkas hirmu tundma ja produtseerima (oma energiaga täitma), andis ta tohutu väe omaenese arvelt tumedatele jõududele, langedes ise orjastatusesse. Kui loobud hirmu genereerimisest iseenda sees, võtad Sind mõjutada püüdvatelt energiatelt ja jõududelt toidu eest ära. Muutud ise sammsammult uuesti iseenda peremeheks. (Ja siin ei pea ma silmas ohutunde eiramist, mis aitab meil eluohtlikus olukorras ellu jääda. Vaimu märguanne ohutunde väljendusena eeloleva ohtliku situatsiooni suhtes ning laushirm – need on kaks täiesti erinevat seisundit ja energiat).
 
Minul on hirmude vabastamiseks täiesti oma taktika ja meetmed, mis on mulle käepäraseks kujunenud. Valgusmeistrid ei tohi isegi elust lahkumist (keha surma) ükskõik, mis ajahetkel karta ja täpselt selle juurhirmu elimineerimise võtsin ka ise paar aastat tagasi ette – surmahirmust vabanemine – kõikide hirmude juurpõhjus. Hirmude vabastamiseks on nii palju toetavaid tehnikaid ja meetmeid tänapäeval, et ainult trüki internetti sisse ja otsi. Aga pea ka meeles, et see ei pea olema sugugi ebameeldiv protsess. Ma ei poolda mudas püherdamist ning valulike haavade lahtirebimist, et siis veel soola omakorda peale raputada. Tõelise puhta valguse jõul tervenemine on kerge, hetkeline ja meeliülendav protsess. See on püsiv ja jäägitu.
 
Naised, kes te lapseootuse ajal kogete erinevaid hirme (tihti just sünnitushirme), teile on mul pikem jutt nendega seoses, kuidas vabaneda hirmudest raseduse ajal. Aga pea meeles – kui hirmud on juba ennast nähtavaks teinud, siis on see märguanne reageerida. Raseduse ajal toimub sõna, mõtte ja teo tasandil loomine ja realiseerumine kordades kiiremini ja võimsamalt, kui mitte-rasedana ja väga väga tihti, ütlen omast kogemusest ja praktikast inimesi nõustades, võib juhtuda ka nii, et lapse vaim võib ka hirme esile kutsuda emas sihilikult, et ta need ometigi ära vabastaks ja elimineeriks selleks, et hoiada ära mõni suurem kahju tulevikus. Kui on välise keskkonna toimel avaldunud hirm, siis lapsel võib emaüsas väga ebameeldiv olla. Pikaajalises hirmuatmosfääris ongi lapsel väga ebamugav. Selle tagajärjel võib sündida ärev laps, kes on olemiselt rahutu ning ehmatab või võpatab iga väiksemagi asja peale.

Lapse närvikava võib väga kergelt kahjustada saada,

kui naine kannatab raseduse ajal hirmu, ärevuse, kartuste või ärrituvuse all.

Sellepärast olen ma ise väga kriitiline kõiksugu väliste faktorite suhtes ning on tulnud ette olukordi, kus pidin ühtede tülikate sugulastega sillad põletama, sest nad lapseootuse ajal tahtsid kõiksuguseid tüliküsimusi lahendada ning hakkasid järjepidevalt ahistama. Lapseootus ja lapse närvikava – sellest jutustan teinekord pikemalt.
 
Rääkides hirmudest, siis mõni võib küsida, et aga miks ma peaksin enda nõrkade kohtadega tegelema, et mulle meeldib nii olla? Igasugune enesega tegelemine on muidugi „töö“, aga õnneks ei sunni keegi selle protsessiga jõuharjutusi tegema ega isegi kodust lahkuma. Jah, muidugi on valikud enda teha kõik, olen kohanud inimesi, kes tahavadki olla kannatajad ja ohvrid. On selliseid teadlikke inimesi, kes lausa naudivad avalikku ohvrimeelsust, lastes lugejatel ja kuulajatel enda ego toita. Aga niikaua, kuni on hirmud meis puhastamata ja vabastamata, on osake meie sisemisest olemusest häiritud ning me jääme manipuleeritavaks ja mõjutatavaks senikaua, kuni enda tervenemise tõeliselt ette võtame. Hirmudest ja igasugu traumadest vabanemine – see on tegelikult Tervenemine. Tervenemine Valguses.
 
Mul on hiljuti paaril nädalal olnud erakordselt palju kokkusaamisi erinevat huvitavate inimestega. See on minu puhul väga ebatavaline, sest armastan tagasihoidlikku eluviisi, kuid tajusin ette, et nende inimestega oli väga vaja kohtuda ja rahulikult aega leida, et vestelda. Juhtus lausa nii, et ühe nädala jooksul rääkisid mulle mitu inimest, et neid häirib ühe tuntud vaimse isiku tegevus nii, et nad tunnevad ebakõla selle isiku suhtes, aga ei taha nagu otseselt midagi ette võtta ka. Üks meesterahvas ütles, et tundis, et on vaja sõna võtta ja ta tahtis sellele vaimsele isikule, kes oli tema jaoks häirivaks muutunud, kirjutada talle ja oma arvamust avaldada, aga kartis ja mõtles ümber. Ja ütles, et ta ei julgenud ühe teise inimese postitust jagada, sest äkki too isik näeb tema Facebooki seinalt, mida ta jaganud on. Miks? Sest kartis tema pahameelt ja raevu tolle vaimse isiku poolt, kuna tal kombeks inimesi kohe hammustama hakata – mida avalikumalt, seda mõnusamalt. Ta ütles isegi, et ta ei julge ta blogi lehelt lahkuda, sest see isik jälgib täpselt, kes-kus follow või like või kommentaari paneb. Jah, ma tean ise ka seda inimest, kellest mulle räägiti. Tema sees sügaval peitub hirm kaotada oma populaarsust. Seetõttu näeb ta igas debateerijas või kaastegutsejas turul konkurenti, kopeerijat, temaga võistlejat…
 
Mida ma tahan öelda – kui inimene juba ise nii tugevalt teadvustab, et ta JUBA muudab oma käitumist sisemiselt kellegi pärast, kartes end tegelikult väljendada, siis see pole normaalne ja sellega on vaja tegeleda. See räägib juba selgelt, et ollakse kellegi teise mõju all. Teist inimest kartes – oled Sa oma väest ja Valgusest ära andnud kellegi teise käsutusse ja alluvusse.
 
Hiljuti kohtusin ka kahe väga tugeva ja jõulise isikuga. Ühe julgus ja ülestunnistus ülekohtliku käitumise suhtes ühe isiku poolt inspireeris mind tegema järgmiseid samme omakorda järgmise isiku suhtes, kellega olin ammu plaaninud vestelda ja rääkida, aga lükkasin seda eneselegi teadmata põhjusel edasi. Võtsin end kokku ning avastasin, et julgusel ja Valgusel on jõud, mis on edasiviiv ja heas mõttes nakatav jõud, käivitades ahelaid. Kogu järgnev sündmustikust neist kohtumistest arenes väga huvitavalt välja, ainult Looja ise teab, kuhu see lõplikult välja viib… Olen tänulik neile julgetele isikutele, kes on soovinud minuga kohtuda või mulle kirjutada ning pole peljanud rääkida ka asjust, mis neil sees kriipima on jäänud varasemalt.
 
Muidugi on ka selliseid isikuid, kes valjult ja avalikult korrutavad koguaeg teiste ees nagu mantrana, et „Kõiksus toetab mind, Looja toetab mind“ , aga selle valju ja avaliku esinemise taga peitub hoopis suur nõrkus jääda ilma toetusest. Siis hakatakse valjult teiste ees oma nõrkuseid tugevusteks voorima. Püütakse välise sära ja kuvandiga end toita ja julgustada, kuigi peaks hoopis tumedate varjukohtadega tegelema. Inimene, kes salvab ja üritab teisi hirmutada ja seeläbi endale allutada, vaevleb ise hoopis mõju all ja iseenese juhtivhirmude küüsis. Lõputu toiduahel, kus puudujäägi kompenseerimiseks üritatakse aina rohkem inimestelt jõudu (taas läbi allutamise, mõjustamise ja hirmutamise) ära kaaperdada, et enda energiadefitsiiti täita. Sina saad sellele teadlikult lõpu teha, astudes ringist välja ja jäädes täielikult iseendaks.
 
Kui kohtusin seda teist väga tugevat ja julget isikut, tajusin kohe, et ta on maandatud ja väga suures usus. Tema enesekindlus, vägi ja usk kõikvõimalikkusesse oli nii tugev, et ta ei pidanud sellest sõnakestki välja ütlema – seda kiirgus ja kumas nii tugevalt väljapoole. Ta oli Rahu. Inimene, kes oli nii suures ja sügavas rahus, siiras usaldavas kontaktis Loojaga ja kogu looduga. Sellist kontakti ja usaldust ei ole võimalik teeselda. Ja sellised isikud ei pea vajalikuks ka inimeste ees enda usku mantrana korrutama.
 
Jälgin ka iseend pidevalt, puhastan koguaeg oma ego, sest see on üks lahutamatu osa meie isiksusest. See ei kao kuhugi, aga kes on valinud enda domineerivaks jõuks Vaimu, mitte ego, ikka võiks tähelepanu pöörata, et viimane juhtima ei kipuks. Naljatledes ikka ütlen, et olen isik, kes õpib surmani. Kui pere keskel mingeid uskumusi korduvalt välja kipun lausuma, siis kohe suunan oma tähelepanu enda keskmesse, püüdes teadvustada, miks ma seda niiviisi väljendama pidin – kas iseendale, teistele või on seal peidus hoopis mõni koht, mis tegelemist vajab.
 
Kui kardad või tunned sisimas, et kipud lausa oma loomulikku käitumisviisi ümber korrigeerima kellegi või millegi tõttu, siis see räägib juba selgelt, et oled juba mõju all. Palun ära eira sellist situatsiooni, sest kaotada võid vaid Sina ise. Mina armastan enesekindlalt öelda, et igasugu häirivate emotsioonide ja hirmud vabastamisega on vaja tegeleda täpselt just siis, kui need esile kerkivad- reaalajas. Mitte kuskilt midagi hingesopist tagantjärgi välja kaapides (kui selleks äärmist vajadust pole). Kui sees kriibib ja Sa ei tunne lõplikult, et süda rahul oleks, siis on vaja tegeleda. Vastasel juhul leiavad hirmud meid ka maa alt üles ja õppetunnid hakkavad korduma niikaua, kuni teema on lõplikult sinu jaoks lõpetatud. Millal aga kindel olla, kas teema on ikka lõpetatud? Sa tunned selle ära. Tekib nii suur südamerahu, sisemine rahu, et ei jää enam mingit kriipimist enesetundesse – kui mõtled korra põgusalt teemale, siis tajud, et on toimunud Sinu jaoks lõplik lahenemine.
 
Kes tunneb, et on seotud ebameeldivate sidemete või mõjutajatega, siis kodulehel on audiomediatsioon „Lõimumine algallikaga“ esimene versioon tasuta allalaadimiseks, kus on eraldi taotlused enda energiavälja puhastamise ja kahjulike sidemete läbilõikamise kohta, mõjualast ja mõjust täielikuks ja lõplikuks vabanemiseks.
 
Palju Valgust Sinu teele. Palju julgust ja toetust Sinu teele!“
 
Tänase loo autor: Amaryllis
 
 

Leave a comment

Name*

Website

Comment