Kui sa vaid teaksid, milline meie taevas on…

Kui te vaid teaksite, milline meie vaade taevasse tegelikult on. Jäämüürid sulavad ja kogu kuppel läheb pealt.. Sinna on veel aega. See pole päris selline nagu sellel fotol, aga analoogne. Varsti joonistan ühe graafilise pildi teile galaktikast ja sellest, mis tegelikult selle digitaalse jõuekraani ja hologrammi taga asub.

Kui tegelik taevas praegu nähtavale tuleks, siis enamus inimesi jätaksid päevapealt oma tegevuse ja jätaksid vist pastaka ka õhku rippuma ja suunduksid vabade Vaimolevustena muudesse Universumi ruumidesse looma.

Vabadus kutsub. Enne, kui aga vabadusse minna, tuleb lõpetada siinne elumissioon võimalikult piduliku grand finalena, et tagantjärgi kindlalt saaksid öelda “Ma andsin endast päriselt parima kollektiivse ja isikliku Elumissiooni täitmiseks”. Ja siinkohal ei räägi ma kohe kindlasti mingist süsteemi sisendhüpnoosist või ülesandest, mida pimedatel aegadel sisendati. Siinkohal räägin ühest kõige pühamast Kõrgemast Ajastatusest – Sinu Kõrgeim Jumalik Plaan, mis on lähetatud otse Sinu Allikalt endalt. Kui Sind huvitab see teema, siis uus seminar käsitleb infot ja annab võimaluse uurida iseenda Jumalikku Plaani, mida Sa tegelikult siia tegema oled tulnud. Leiad kodulehe e-poest audioseminari siit koos audiopraktikaga.


Similar Posts