Skip links

Laps, kes äratas teises inimeses võimed üheainsa puudutusega.

Viimase aasta jooksul olen kohtunud oma teatud asjaajamiste vältel väga huvitavate, tõeliselt vaimsete ja võimekate inimestega. Justkui nagu Kõiksuse soovil on meid kokku viidud, et nemad tooksid uut ja värsket infot minuni, aidates mind ennast edasi ja et mina jagaksin toetavat teavet neile, aidates neil pidepunktidest edasi liikuda. Püüan alati sellistel kohtumistel kogu oma jõu ja nõu aidata, sest ükski kohtumine siin ilmas ei ole juhuslik.

Kuna olen pühendunud oma elus praegu missioonile, mis on seotud uue ajastu laste (ja nende vanemate) toetamisega, nende laste toetatud ilmale toomisega (sünnitoetus) ja ka siia ilma kehastuma kutsumisel (planeeritavate lapsevanemate soovil, sobiva keskkonna loomine), siis ühest küljest on täiesti tavapärane, et minu teele järjest värvikamaid võimekaid tegelasi on sattunud, kes minu enda tõekspidamisi ja arusaamisi on tihti ka kinnitanud. Olen varasemalt saanud selleks tegevusest „ülalt poolt“ suurtelt ülestõusnud meistritelt loa ja pühitsuse, sest olen saavutanud vastava valmisoleku.

Lapsi ja vanemaid, kellest rääkida ja keda näiteks või eeskujuks tuua, oleks palju… Jagan viimast kolme järjestikust lugu osaliste enda nõusolekul. Täna räägin aktiveerijast-lapsest.

See lugu pärineb väga lähedalt mu oma peretuttavate hulgast (siit samast Eestist muidugi). Naine ootas meisterlast, kuid juba raseduse ajal suhtles lapse vaim intensiivselt tolle naise vennaga. Selle vennaga oli ka omaette huvitav lugu – kui ta kord selgenägija vastvõtul käis ning palus oma vaimolemuse vanust vaadata, ütles selgeltnägija, et ta on vanem kui see Universum ja kogu multiuniversum siin kokku, et ta ei leiagi sünnihetke üles, see võtaks liiga kaua aega. Tõesti, olen ka ise uurinud ja täheldanud, et Eestis on mingisugused meeletult tugevad suurkujud kehastunud. Ta pole mitte ainuke.

Selgus, et Lapse vaimul ja tolle naise Venna vaimul olid väga suured kokkulepped seotud väljaspool maist kehastust, sest väga põnevad sündmused leidsid aset. Naise enda nägemine ja tajumine muutusid väga selgeks ja puhtaks raseduse ajal, kuid huvitavaks teeb selle loo asjaolu, et laps sekkus ka pereliikme võimete aktiveerimisse, mida tihti ma oma praktikas kohanud ei ole.

Tean näiteks, et mu õpetaja füüsilises läheduses viibimine mõjub teatud isikute ja ka minu enda võimetele nii, et on võimalik väga lihtsasti pilti hakata silme ees nägema. Sama juhtus selle lapsega. Tema mõjuväli oli selline, et stimuleeris teistes isikutes selgeltnägemist ja -tajumist. Ka minu enda kogemused muutuvad koheselt, olles selle lapse energiaväljas.

Üleöö toimus sellele meesterahval avanemine. Ta võis oma õele täpipealt ette lugeda kõik detailsed sündmused, mis pidid aset leidma sünnituse vältel ja hiljem peale lapse sündi. Laps, kes polnud sündinudki veel, jagas detailset informatsiooni naisele ja ta vennale (kellest sai kaitseringis üks suurtoetaja). Selgus, et sellised võimekad meisterlapsed ei sünni siia Maale ilma saatjateta ning neil on juba ees tugeva energeetikaga kaitsjad. Seda seepärast, et võimetega laste vastu tunnevad ka tumedad jõud huvi ja et ka igasugused inimkujul reeturid varakult juba eemal hoida lapsest.

Kõik, mida too meesterahvas Lapse vaimu poolt näidatuna nägi ja rääkis, realiseerus viimsete nüanssideni. Tegemist oli kõigest mõnekuuse imikuga, kui see laps puudutas ühel hetkel oma ema Venna otsaesist nimetissõrmega. Sellel hetkel kogu ümbrus äkki hajus, ta liikus nagu teise dimensiooni kogu oma olemusega ning koges u 10-20 sekundi vältel tohutut vabalangemise tunnet, nagu oleks ta kuskilt tunnelist läbi liikunud. Raske on kirjeldada sõnadega, kuid muidugi oli ta juhtunust väga lummatud, sest midagi sarnast ta varem kogenud ei olnud siinses kehastuses.

Peale seda aktiveerus tema käbinääre. Ta hakkas ärkveloleku ajal spontaanselt nägema väga suurt detailset ekraani (nn HD ekraan, mille abil ka näiteks selgeltnägijast meisterõpetajad informatsiooni vaatavad ning kanaldavad), kuid esialgu nägi ta just ainult lapsega seotud informatiivseid fragmente.

Ükskord ta tahtis sihilikult proovile panna, mida ta näha võib. Kuna laps oli kasina söömisega, siis tundsid lähikondlased muret, et kas beebi ikka ilusti piisavalt. Meesterahvas mõtles, et teeb testi. Istus voodiäärele, lõdvestus ja esitas selge küsimuse – ta ette ilmus koheselt ülimalt suur, umbes 1,5×2 meetrine kristallselge ekraan, mis esialgu lainetas ja väreles, kuid siis muutus stabiilseks. Ta nägi enda ees filmilinti tulevikust, kus seesama laps oli 1,5-aastase vanune. Ta nägi selgelt ja täpselt, justkui telerit vaadates, kuidas too laps riides oli, milline oli tema lemmikmänguasi, milline oli tema kehaehitus, kui pikk see laps oli ja milline oli tema olek. Ta nägi selgelt ka seda, kus see laps tol hetkel viibis.

Nähtu vaadatud ja üle kinnitatud, helistas ta kohe lapse emale ja kirjeldas nähtut.

* * *

Kirjeldatud lugu on muidugi reaaleluline, lisaks olen ise isiklikult ka väga ulmelisi paranormaalseid nähtuseid selle perega seoses kogenud. Nõustan ja konsulteerin selle pere liikmeid nende soovil tihti, õpetan pidevalt uusi meetodeid ja tehnikaid. Nad usaldavad mind ning mis peamine – nende lapsed usaldavad mind. Olen selle teekonna ise kõik läbi teinud ning nad soovivad tõesti kirglikult õppida ja areneda.

See lugu pole veel kaugeltki läbi ning eeltoodud põnevad juhtumid olid selle pere kõige algus. See imik aktiveeris ja äratas järgmisena ka oma emapoolse vanaema.

Kuid sooviksin teha siinkohal lapsevanematele range soovituse.

Minu juurde jõuavad inimesed nõustamisele soovitus-soovituse kaudu, sest ma ei ole soovinud end avalikult afišeerida. Mulle on andnud mu Õpetaja meistri-tiitli ning olen aastaid praktiseerinud antud valdkonnas, lisaks olen isiklikult kogu kadalipu nähtamatute energiate vallas läbi teinud. Suhtun ülima pühadusega lastesse ja vanematesse ning oma isiklikku vähest aega omaenese laste kõrvalt, suunan tõesti abistamiseks abivajajatele siiras soovis.

Kuid turul tegutseb teisigi isikuid ning mitte igaüks pole abistamise sooviga, mõni teeb teadmatult kahju, mõni lausa teadlikult.

Olen täheldanud enda pealt, et mida rohkem ma oma võimeid proovile pannud, seda rohkem see on silma paistnud ka uudishimulikele. Tegelen hea meelega inimestega ning ka lastega, sest minu eetika on ääretult rangelt inimestega tegeledes paigas. Lisaks „jälgitakse“ ning toetatakse minu tegemisi koguaeg ülaltpoolt, väga kõrgetest sfääridest. Paraku ei saa ma kõiki asju interneti avarustes avaldada, sest kõik ulmelised asjad ei peagi saama avalikustatud.

Küll aga on jõudnud minuni viimase poole aasta jooksul mitu lapsevanemat, kes on kurtnud nagu ühest suust, et lapsi kiusavad energeetiliselt mingid isikud. Nad on lõpuks kuidagi jõudnud minuni, kuigi nad on kuulnud ka minu kohta mustamisi „kellegi“ poolt. Õnneks võin öelda lastevanemate tagasisidele tuginedes, et enamus on ka abi minult saanud vähemal või rohkemal määral.

Uurisin seda (laste energeetilise ärakasutamise) teemat lähedalt lausa oma selgeltnägijast Õpetajaga ning selgus, et lastel olid olnud kokkupuuteid teatud „vaimsete“ isikutega ning isegi nõia-tüüpi indiviididega, kes kasutasid ülivõimetega lapsi ära, et omaenese egopõhiseid vajadusi rahuldada.

Kokkupuuted end väga väliselt vaimseks ja võimekaks peetavate isikutega, kes soovisid lapsi endaga kohtumisele sisimas seepärast, et nendelt huvitavat infot kätte saada, ennastrahuldavat teavet saada, mida siis edasi esitleda enda nime all või lihtsalt enda egot toita. Kõige hullem laine oli oktoober 2017 -märts 2018, kus avastasime, et mingid „nõiad“ üritasid maagia abil läbi laste oma võimeid võimendada. Lisaks sattusid mu teele vanemad, kes küsisid nõu, kuna nende lastele „olid külge kleepunud“ mingi varasema „vaimse“ isikuga kokkupuutest erinevad olendid ja tülitajad. Kuid oli juhtumeid, kus lapsevanem kuhugi oma lapsi ei viinud, vanem hoidis väga madalat profiili, kuid maagia abil tekitasid nõiad ikkagi sügava portaali majja, et ligi saada.

See on kõik väga tõsine teema ning palun teid, kui te ise veel lapsevanematena ei näe, tunne või ei taju nii selgelt, siis ärge usaldage iga vaimset isikut, eriti, kui tal on tungiv huvi teie laste tähelepanu saada. Turg on üle ujutatud kõiksuguste tegelastega, kes reklaamivad end nägijate ja kanaldajatega ning see läheb veel hullemaks ning segasemaks. Tundub, nagu vaimsus oleks muutumas mingisuguseks „trendiks“, kuigi sealjuures tõeline sisemine olemus unustatakse ära.

Vanemad, kelle kodus kasvavad ülitundlikud lapsed. Palun ärge andke oma lapsi üles ning enne, kui viite kellegi isiku juurde, uurige nende kohta eelnevalt põhjalikult. On võltsvaimseid isikuid, kes tunnevad haiglaslikku huvi nende pisikeste imeliste valgusolendite vastu ning sisemas hoopis omavad varjatud motiive.

Kunagi ärge piirduge ainult ühe soovitusega, vaid küsige ka teistelt ning veel parem – kui küsite suurtelt tegijatelt (puhtad ja mõjutamatud nägijad, kes omavad päriselt võimet inimese energiaväljades olevaid parasiite uurida).

Kui vajate selgeltnägija abi, siis veenduge, et ta oleks täiesti puhtalt, siiralt ja omakasupüüdmatult teie jaoks väljas. Kui te ei ole kindel, mis „olendid või energiad“ selle isiku ümber on, siis parem mitte riskida, kuniks endal pole kaitsemeetmed selged.

* * *

Ning lõpetuseks neile, kelles tekitab segadust, mis vahe on meistril ja nõiastiili praktiseerival isikul, annan edasi definitsiooni mis pärineb mu Õpetajalt „Meistrid on need, kes alati täielikult iseenda ja teiste kõrgeimaks hüvanguks töötavad. Täielikult valgusega ja armastusega. Nõiastiil on ikkagi see, kui tegutsetakse egopõhiselt.  Omandatakse teatud võimed, kuid jäädakse kinni egotasandile. Tihti kasutatakse ka teatud olendite abi.“

(Egopõhine siin kontekstis siis : enese vajaduste rahuldamine, kättemaksuhimu, ärategemise soov, enda teistest tähtsaks pidamine, liigne ülendamine, teeseldud näitemängus osalemine, võltsvaimsuse etlemine, viha ja vimma pidamine oma klientide suhtes jmt.)

Hoidke oma lapsi ja olge targad, palun, eks ! 🙂

(Foto: Pixabay)

fingers-109158_960_720.jpg