Skip links

Lapse elutee toetamise ja kaitse loomise süvameditatsioonist

„Palju on küsitud, mismoodi ja kuidas oma lapsele energeetilist tugevat kaitset peale panna või teda häälestada vastavalt, et tõesti ebavajalik mööduks kergemalt või täiesti olematult. Kuidas häälestada teda ka nii, et tal eluteel kergem oleks, õnnistatud ja heleda olemisega.

On valminud kaks süvameditatsiooni – „Lapse kaitse ja puutumatuse loomine (lühike versioon)“ ja „Lapse elutee toetamise ja kaitse loomise süvameditatsioon“(põhjalikum pikem versioon). Kui minu esimese meditatsiooni puhul kirjutasid inimesed tagasisides, et kes nägi valguskera toas, kelle keha hakkas helendama füüsiliselt, kes koges ja nägi helesiniseid valguskerasid oma kätes, kellele ilmusid ruumi valgusolendid jmt, siis need kogemised olid seotud enda kehale antud taotlustega ja Looja energiasse tõstmisega. Kuid laste kaitse meditatsioonide puhul häälestab lapsevanem end teadlikkuse olekusse, lapse teadlikku toetaja seisundisse ning mis iganes põhjusel ta tunneb vajadust last toetada- ta teeb seda oma Vaimu toel ja Kõige Olemasoleva Looja energia läbi. Tegemist on vaimse praktikaga, mis mõjutab tegijat ka ennast ning ka seda isikut, kelle suhtes kõrgemat häälestust taodeldakse. Esimese 15 minutiga tõmbab meditatsioon selle läbiviija täielikult tugevasse rahu- ja loome seisundisse.

„Lapse elutee toetamise ja kaitse loomise süvameditatsiooni“ puhul on tegemist tõsise vaimse praktikaga, mis annab lapsevanemale võimaluse oma lapse heaolu nimel teha üks suur häälestus, õnnistus, puhastus ja kaitse.

Meditatsiooni lugu oli eriline. Minult on nii palju kordi küsitud, et kas ma ei võiks juhendada või näidata, kuidas kaitset peale panna. Lugeda linti meditatsioon, mille abil vanemad iseseisvalt oma kodudes saavad oma järglaste jaoks midagi teha. Ise teen kaitset lastele lühidalt ja kiiresti häälestudes läbi oma tehnikate, aga mõistsin, et on vaja luua mingisugune selline audiomeditatsioon, mille saatel saavad nii algajad kui ka edasijõudnud kätte sügava rahu- ja loomeseisundi, et siis just selles sügavas teetaseisundis anda taotlusi, mis päriselt ka efekti omavad.

Lapse kaitse meditatsioon on mul pidevalt olnud õhus. Koguaeg on rõhunud selle vajalikkus. Kuid tundsin varasemalt, et midagi oli nagu poolik ja lõplikult omandamata ka minu enda kaitsetehnikas, justkui oleks mingi tükk puudu, kunis otsustasin kanaldada ühelt valgusmeistrilt lisainfot.

Otsustasin, et kanaldan vajaliku info üheks korralikuks puutumatuse ja kaitse loomise meditatsiooniks. Ja mis selgus…Sain teada, et lastel tekivad duaalses kiskjasüsteemis igasugused kokkupuuted (energeetilised ja füüsilised, mis tegelikult pole tema kõige kõrgemaks hüvanguks ja võiksid viiendasse armastuse ruumikihti üleliikudes olemata olla), SELLEPÄRAST, et esiteks – teatud põhjustel on katkenud peale lapse sündi mingitel eluaastatel side kogu Universumi loonud algenergiaga ehk Kõige Olemasoleva Looja energiaga. Teiseks – on katkenud  side lapse sünnitähega. Kolmandaks – laps on tõmmatud nii tugevatesse mõjutustesse ja tihekesse siinsesse duaalsesse energiasse, ka läbi vanemate, et nad muutuvad oluliselt ligipääsetavamateks igasugustele vastikutele energiatele või õnnetutele kogemustele. Samuti loeti mulle ette põhjused, miks lastel igasugused mõjutused ja segajad peale hakkavad – lapsevanemad on otsustanud oma lapse elu ise kontrollida (mõjutades oma saatusega lapse kogemusi), lapsevanemad ei ole andnud oma last Kõige Olemasoleva Looja energiasse ehk Puhtasse Loojasse energiasse juhtida (nad kas ei oska seda teha või ei soovi seda teha või ei taipa, et seda teha või kontrollivad kramplikult ISE kõike, usaldamata Kõrgemaid Jõudusid). Samuti ei ole kahjuks mitmed lapsevanemad teadlikud, kuidas oma last praegusest tihkest, madalast duaalsest võitlejaslikust süsteemi energiast puhastada nii, et tema tõeline särav olemus jääks täiesti mõjutamata püsima.

Mõtlesin, et kanaldan infot, kuidas täiendatud kaitsemeditatsiooni teha, aga nii kui valgusolenditega ühest väga kõrgest meistrite sagedusest ühendust lõin, sain hoopis juhiseid, et esmalt tuleb laps 1.Puhastada energeetiliselt teatud mõjudest ja kogemustest 2. Tuleb taastada ja aktiveerida ühendus lapse sünnitähega 3. Taastada side Looja energiaga ning siis 4.Alles siis panna peale kaitse ja häälestus.

Olin üllatunud, et mis see sünnitäht on. Olin küll näinud (astraalselt) näiteks oma teise lapse raseduse jooksul, mismoodi kosmilises universumi avarustes tekkis ühe tohutu massiivse ja kõrvulukustava lööklaine saatel täiesti uus sünnitäht. See oli nii suur ja võimas ning tekitas lööklaine tervesse Universumisse, nii et minu keha vappus üleni. Selgus, et see oli minu lapse loomise ja kehastusega (sünniga) loodud uus täht. Kuid ma ei omistanud tookord suuremat tähendust sünnitähtedele kui nii.

Kui küsisin valgusmeistritelt, mis see sünnitäht siis on ja mis on tema tegelik mõju lapsele siin kehastuses (ja inimkehale tema kehastuse jooksul), sain täiesti uue info osaliseks, millest ma polnud varem kuulnud. Kirjutan sellest uue põhjaliku positutse, kuid lühidalt öeldes –  selgus, et igal lapsel (vaimolendil) siia Maale kehastudes  tekib ka kosmilises plaanis uus galaktiline sünnitäht (neid on ühel vaimul mitmeid) ning sünnitäht kajastab ja peegeldab kogu (lapse)inimese olemust, saates teda tervel eluteel kuni surmani. Tuues õnne, küllust, kaitset ja toetust. Aga mitte ainult.. selle olemus on veelgi võimsam ja sünnitähega seotud aktiivne ühendus või selle puudus mõjutab 1:1-le inimese saatust siin Maal…

Mulle öeldigi selgelt, et see ühendus püha sünnitähega katkeb siin süsteemis teatud konkreetsetel põhjustel varem või hiljem inimestel ning siis jääb inimene nagu ulgumerele, erinevate energiate mõjuvälja, eriti, kui ta veel ise oma ühendust Looja energiaga eneses ei taasta. Kusjuures sünnitäheks võib olla lausa planeet, või tähesüsteem. Sünnitähest kirjutan kohe uue postituse, see oli nii huvitav kanaldus.

Siis sündiski selline lapse kaitsemeditatsioon nagu ta on. Põhjalik häälestus, kus lapsevanem saab oma lapse jaoks teha nii mõndagi. See ei pruugi olla täiuslik versioon süvameditasioonist, kuid on vähemalt mingi koht, kust alustada. Kõik Amaryllise meditatsioonid kuuluvad ajajooksul täiendamisele.

Kusjuures – võib teha ükskõik, mis vanuses lapse heaks – olgu ta 3-aastane või täisealine. Ükskõik, kas laps on mudilane, on ta teismeline või lausa täisealine.  Side vanema ja lapse vahel jääb isegi siis, kui nad on kõrges eas. Seda sidet ei lammuta miski. Isegi väga eakas ema saab tagantjärgi minna minevikumeditatsioonis sellesse hetke, kus ta oli lapseootel ja kandis oma last, kuid näiteks ei suutnud kõige teadlikumalt oma last raseduse ajal toetada ning soovib tagantjärgi südametundest midagi parandada.

Lapse kaitse loomise meditatsioonide ülesehitused on:

I ETAPP ALGUSES: mediteerija lõdvestab ja häälestab kõigepealt iseennast. / See on vajalik, et tekiks sügav rahu- ja loomise baasseisund, kus on taotlused eriti efektiivsed. See etapp on vajalik ka selleks, et end puhastada misiganes mõjutustest või ebasobivatest energiates või teemadest, millest me isegi teadlikud ei ole, kuid mida pole vaja lapse toetamisel ja häälestamisel.

II ETAPP : Mediteerida viib end maisest kollektiivsest ühisteadvusest ja tihkest sagedusest välja tõstmine ning enda energia tõstmine Kõige Olemasoleva Looja tasandile. / See on vajalik, et toimuks tõeliselt mõjutamatu ja puhas loomine läbi algenergia Universumi keskmes. Kõik, mis toimub läbi Kõige Olemasoleva Looja energia ehk universaalse, kõik universumid ja kogu ilmaruumi loonud Puhta Loova Energiaga, on täielikult turvaline, ohutu ja Kõrgema Teadvuse poolt juhitud. See etapp on vajalik ka selleks, et mediteerija oma mõistusteadvuse ja egotasandi korraks eemale paneks meditatsiooni ajaks.

III ETAPP: Lapse energia tõstmine maisest kollektiivsest ühisteadvusest välja ning Kõige Olemasoleva Looja energiasse tõstmine. See etapp on vajalik selleks, et laps/järglane puhastada igasugustest kammitsevatest ja aheldavatest mõjudest, ükskõik, mis kogemused tal on olnud. Selles etapis taastatakse ka lapse elujõud, hinge energia, hinge olemus, vaimenergia jmt. Selles etapis taodeldakse lapsele ka tervenemist ning häälestust olla terve.

IV ETAPP: Lapse püha sünnitähe vaatlemine. Lapse püha sünnitähe ja lapse vahelise sideme puhastamine, taasloomine, aktiveerimine ja võimendamine. See etapp on vajalik selleks, et lapsel taastuks side enda kosmilise kõrgema plaaniga, Looja energaiga eneses ja Kõige Olemasoleva Loojaga . Taastab lapse intuitsiooni ja muudab lapse käitumist – see tähendab, laps oskab ise teadlikumalt ükskõik, mis elueas oma valikuid teha TEMA vajadustest lähtuvalt. Ta oskab kriisisituatsioonides teadlikult ja ellujäävalt, energiat säästvalt toimida.

V ETAPP: Lapse energiaruumi uue reaalsuse integreerimine ja alla laadimine. See etapp hõlmab endas taotluseid, mille abil integreeritakse, puhastatakse ja täiendatakse lapse energiaruumi uus kõrgem reaalsus. See pole lapse saatuse muutmine, vaid kõrgema ja toetatuma elutee aktiveerimine, mis tähendab, et igasugune soust ja jamad, millega ta võib-olla seni on pidanud kokku puutuma, on nüüdseks lahendatud ja lõpetatud. Kõrgemaks ja parimaks hüvanguks – rasked kogemused seljataha, helged kogemused vastu võtta. Armastuse-, külluse-, rõõmu- ja õnneenergiaga täidetud reaalsuse ruumi loomine tagab hea atmosfääri kaitse toimimiseks ja säilitamiseks.

VI ETAPP: Lapsele puutumatuse ja kaitse loomine. Etapp vajalik selleks ,et anda keha- ja rakutasandil häälestatus, et lapse energia on ja jääb nüüdsest hetkest alates täielikult tema valdusesse ning ükskõik, mis olukordades – ta pääseb ohutusse keskkonda, on puutumatu kehaliselt, ka energeetiliselt.

 

KÜSIMUSED JA VASTUSED „Lapse elutee toetamise ja kaitse loomise meditatsiooni“ ning „Lapse kaitsemeditatsiooni kohta“

  1. K: Kas ma võin ilma loata oma lastele seda meditatsiooni teha? V: Iga lapsevanem (ka vanavanem) võib seda meditatsiooni oma lapsele teha, kui ta tunneb vajadust last toetada. Pea meeles – viiendas ruumikihis (armastuse reaalsus, see on see ruumikiht, kuhu planeet Maa praegu üleminekuajal liigub) EI OLE enam vajalikud kehatasandil kogetavad kanantuse, valu, pettumuse jmt õppetunnid või kogemused. Neid võib lahendada energeetiliselt ja teadlikult – valguse, armastuse, õnnistuse ja toetuse saatmisega. Selliste heledate energiate saatmine ei ole midagi sellist, mis rikuks vaba tahet või mille jaoks peaks küsima luba. Lapsevanematelt lausa OODATAKSE, et nad teadlikult oma lapsi toetaksid!
  2. K: Kas ma võin seda teha ka oma täisealistele lastele, kes üldse vaimsusesse ei usu, aga ma nii tahaks neid toetada? Kas ma pean neile seda ütlema, et ma nende suhtes selle meditatsiooni läbi tegin? V: Muidugi võid teha ning ei, Sa ei ole kohustatud ütlema, kui Sa ei tunne tungivat vajadust teavituseks. Kosmilises plaanis EI OLE AEGA ning vanus on ainult mõõde, mis on antud meie keha vananemise tähistamiseks. Nii, nagu võisisid Sa õnnistada oma armastava pilguga last peale sündi, hoides teda oma kätel, nii võid Sa toetada ja õnnistada teda ÜKSKÕIK, mis ajahetkel ka edasises elus. Pea meeles: Kui keegi keeldub armastuse, valguse või helguse energiast, siis nagunii ei hakka mitte miski, mis pole tema vabatahtega kooskõlas, talle külge ega tee talle ka kahju. Heledaid energiaid EI SAA sundida, neid saab suunata ja saata ja vastuvõtja vaim ise otsustab, kas ta integreerib või mitte need oma kehasse. Kuid saata võib ja peaks ikkagi, sest iial ei tea, millal heledad mõtted ja häälestus võib inimese eluteel sõna otseses mõttes ta elu päästa.
  3. K: Kas meditatsioonis oleks võimalik taotlusi natuke kiiremalt teinekord sisse lugeda (ma olen ise väga palju seni meditatsiooni teinud ja praktiseerinud) ? V: Meditatsiooni taotlused on arvestatud kuldse keskteena neile, kes soovivad rahulikult ilma varasemaid tehnikaid teadmata ja omandamata efektiivselt lausuda.
  4. K: Kas meditasioonis oleks võimalik taotlusi natuke aeglasemalt teinekord sisse lugeda(ma ei jõua nii kiiresti järgi mõelda). V: Meditatsioonis on taotlused arvestatud kuldse keskteena ning tempoga, mis ei laseks uinuda, kuid „sunniks“ energiatööga kaasa tegema. Kui oleks tempo aeglasem, siis jääks mediteerija magama. Kui Sa tunned ebakindlust, kas jõuad kõikidele taotlustele kaasa visualiseerida ja taodelda, siis on soovitus teha näiteks 2-3 korda ühte meditatsiooni. See on praktiseerimise küsimus!
  5. K: Mis vahe neil kahel meditatsioonil on ? V: Üks on pikem põhjalikum häälestus, mis sisaldab rohkelt erinevaid taotluseid (sünnitähega ühenduse loomine, lapsele uue reaalsuse loomine, kaitse loomine); lühem versioon on selleks, kui on vaja 30 minuti jooksul kaitse peale panna lapsele või seda tugevdada (nt laps siirdub reisile ja vanem tunneb ebakindlust tema ohutuse ees; pereliige on ohtlikus olukorras; on vaja peale energeetilist rünnakut taastada lapse energia või on last vaja lihtsalt mingitest mõjutajatest puhastada).
  6. K: Miks ma pean eluenergiat, hingeosakesi ja vaimu jõudu lapsel kokku tõmbama? V: Kui lapsel on auraväli katki ning energia jookseb välja, ei toimi ka taotlused, häälestus või tervendamine. Enne tuleb kogu olemus maksimaalsel kujul kokku võtta.
  7. K: Miks ma pean duaalsest energiast või tihkest, kollektiivsest ühisteadvusest iseend ja last välja tõstma? V: Esiteks, sest duaalses energias taotluste lausumine on sama hea, kui neid käigupealt toimetuste ajal sõnada – nad satuvad mõjutuste merre ja siin maises reaalsuses igasuguste energiate meelevalda. Teiseks – tihke energeetiline sagedus on mõjutatud, sest see pole kõrge- puhas sagedus. Ühisteadvus omab mõju, mis kontrollib ning ei oma mitte mingit seost Sinu ega Su lapse tõelise vaimse olemusega. Selleks, et taotlustel oleks efekti, peab neid puhtas loomeseisundis taotlema ning selleks on vaja ego ja ühisteadvus seljataha jätta.
  8. K: Kas ma võin seda meditatsiooni teha ka ristilastele või nn võõrastele lastele, kes pole otseselt minust sündinud (nt minu suguvõsas käitutakse ühe väikelapsega väga halvasti ning tema vanemad ei teeks iialgi selle lapse heaks seda meditatsiooni, aga ma sooviksin kuidagi seda last toetada ja aidata)? V: Looja jaoks on kõik lapsed omad. Kui Sina häälestad end vaimutasandile, Puhta Looja olemusele iseendas, siis Sinu tunne on juhtiv ja kui Sa tunned tugevat vajadust kedagi toetada, siis tee seda. Iseasi on, kui olulisel määral võtab laps selle toetuse vastu, kuid igaljuhul aitab igasugune õnnistus ja toetus lapsele toetava õnnistava „müksu“ anda, et ta kõige jõhkramatest kogemustest välja aidata. Olen täheldanud selliseid sidemeid, et on täiskasvanu, kes tunneb tohutut vajadust kellegi teise last toetada, ta ei tea ise ka miks. Kuid kanaldades selgub, et neil on hoopis eelmisest elust peresidemed ja kokkupuuted ning siinses kehastuses on neil toetaja kokkulepped. Puhas toetus ei riku kellegi vaba tahet. Kuid siis ära kasuta taotlustes nt „minu laps Emmaleen“ vaid „minu ristilaps Emmaleen“ või „laps Emmaleen / tädipoeg Markus“ jne.
  9. K: Kas ma ei riku lapse vaba tahet sellega ,et ma temale kaitse või häälestuse peale panen? V: Viiendas ruumikihis/dimensioonis, kuhu Maa üleminekuajal praegu siirdub, valitseb ainult armastuse- ja loomiseruum, seal ei ole vajalikud mingid kannatuse või valu õppetunnid. Õnnistuse, armastuse, valguse, toetuse saatmine ei ole mitte kellegi vaba tahte rikkumine, vaid see on teadliku inimese energeetiline kingitus, mille puhul on saajal kaks valikut – kas vastu võtta või mitte (viimasel juhul ei avalda nii suurt mõju toetus, kui vastuvõtmise puhul). Üldiselt ma ei ole näinud vaimu, kes ei sooviks, et tema keha toetataks ning taastataks ühendus tema Vaimuga. Pigem on just nii, et Vaim võib lausa abi küsida ja teine inimene tunneb ühtäkki vajadust, et peab sekkuma või midagi tegema, ei saa niisama jätkata. Kui laps või järglane tahab, võib ta ükskõik, mida ise edasi teha ning vaba valikute tahe jääb ikkagi. Toetuse saatmine pole mingi vaba tahte rikkumine, küll on vaba tahte rikkumine igasuguste energiamanipulatsioonide ja astraalmanipulatsioonide läbi lapse eluenergia varastamine ja kaaperdamine.
  10. K: Missugune mõju on sellel meditatsioonil lapsele üldiselt? V: Olen täheldanud esmase mõjuna koheselt lapse rõõmsamat olekut, silmadesse tuleb mingi muutus. Samuti olen täheldanud, et lapsed on hakanud rohkem armastust väljendama (suuliselt öeldes ja kehaliselt läbi kallistuste) oma vanematele, palju tihedamini ning otseseid põhjuseid omamata. Kuidagi nagu oleksid tänulikud. Laps muutub rahulikumaks, pole enam nii viril (on mõjutustest puhastatud). Samuti tuleb ta rohkem oma energiaga kohale. Muutub elurõõmsamaks (eluenergia on kohal). Täiskasvanu eas järglaste puhul taastub või vähemalt paraneb side, tekib andestamise soov ning kokkuhoidmise vajadus. Võivad laheneda tülid või purunenud sidemed. Ja muidugi – last saadab õnn, küllus, rõõm ja tema tee on ette rajatud valguses. Samuti kaitse misiganes olukorras ja hetkes.

Ja lõpuks 🙂 Keegi ei pea midagi tegema, kui ei soovi 🙂 See on ikka neile, kes on küsinud või tundnud vajadust… Kes usuvad sellesse ning soovivad ise teadlikult midagi ära teha oma armsate järglaste jaoks!:)”

 

MEDITATSIOONID LEIAD SEKTSIOONIST “AUDIOMEDITATSIOONID”

Amaryllis

 

Leave a comment