Skip links

Lapsed näevad loomi teistest dimensioonidest

Ülitundlikud lahtise nägemiskanaliga lapsed võivad näha  loomi teistest dimensioonidest, kes on meie sagedusse ära eksinud.

Hiljuti nõustasin ühte ema, kes kurtis, et tema 6-aastane tütar on hakanud viimasel ajal teisiti käituma. See “teistmoodi” käitumine tähendas siis vanemate jaoks seda, et tütar võis näha erinevatel juhuslikel aegadel kummalisi linde lendamas toas, küll seinast välja vuhisemas ja siis jälle teise toa seina sisenemas. Ema, kes muidu väga avatud taolistele teemadele, ei osanud siis enam otseselt midagi ette võtta, kui ühel päeval laps äärmiselt emotsionaalselt ja veendunult, peaaegu pisarsilmil, kutsus ema ja isa kööki ning viitas seal nurgas olevale värvilisele linnule, kes arglikult toa nurka “kinni” jäänud. Laps palus, et ema aitaks linnu välja õue, sest tal olevat seal nurgas halb ja see polevat tema õige koht. Aga ema ei näinud mitte kui midagi selles kohas, kus väidetavalt linnukene oli.  Tütar võis detailselt ja väga üksikasjalikult kirjeldada linnu välimust, värvust, suurust, olemust. Kuna seda oli mitu korda juhtunud, siis oli aeg seda teemat intuitiivsel skaneerimismeetodil uurida.

Mul on isiklikult endal mitmel korral loomadega erinevatest sagedustest kogemust olnud. Lausa nii, et nad minu enda koju “ära eksivad”. Kuna meiega eksisteerivad samaaegselt mitmed paralleelruumid ehk dimensioonid või sagedused, kuidas keegi on harjunud nimetama, siis teatud energeetilistel põhjustel võivad nad vabalt meie aeg-ruumi ära “eksida”. Minul juhtub see enamasti siis, kui olen end hoopis teistmoodi häälestanud ja tekib väikene energeetiline nihe. Kui loomad meie ruumi korraks ära eksivad, siis nagu andis mulle kunagi nõu mu Vaimne Juhendaja – nad tuleb lihtsalt tagasi saata või suunata sinna sagedusse, kust nad pärinevad.

Konkreetses loos oli pärit lind teisest dimensioonist, ükskõik, mis tema tuumikolemus linnu kujul ka siis ei olnud. Kuid siin ei tohi kindlasti üldistada. Lindude nägemine ruumis ei tähenda alati, et nad sõbralikud olendid paralleelruumist on. Tihti tähendab mustade lindude lendamine toas üksikult või hulgi just erinevate tumedamate energiate vormingut. On juhtunud, et peale agressiivse energeetilise kogu äratõrjumist ta lahkub ruumist just musta või tumehalli linnuna.

Kui rääkida loomadest, kes meie sagedusse on ära eksinud, siis siin pole kindlasti tegemist mitte mingil juhul hallutsinatsiooniga või luuludega. Kuigi jah, eri ainete tarbijad ka võivad “külalisi” näha. Minul, nagu öeldud, ilmuvad nad nägemisvälja häälestuse muutusest. Loomad teistest dimensioonidest ei ole enamasti tülikad. Pigem naljakad ja omamoodi, kui just pole tegemist mõne alldimensiooni olemusvormiga.

Mõned kuud tagasi ühel hommikul, kui juba koitma hakkas, ärkasin magamistoas oma voodis imeliku tundmuse peale. Tundsin, et minu kõrvale teki alla on roninud üks karvane loom. Arvasin, et see on kass, sest mul on kodus kaks kassi. Mõtlesin, et ajan ta voodist ära ja tõstsin teki üles. Kuid mu üllatus oli suur. Minu kõrval lesis üks eriskummalise välimusega kassisuurune karvane loom küll, kuid ta polnud mitte teps kass. Ma ei olnud sellist elukat siin Maal enne näinud. Ta meenutas kõige rohkem välimuselt meile tuntud sipelgasiili miniversiooni. Tema väikesed käpakesed olid nagu mullamutil, koon oli pikk ja suust paistsid kummalised oravale sarnased hambad. Pikk saba nagu rotil, oli enda ümber kerra tõmmatud. Hõõrusin oma silmi ja lausa punnitasin neid, sest ma ei suutnud uskuda, kust ta nõnda välja ilmus. Ei olnud ma ka öisel astraalrännakul käinud, et keegi kaasa oleks tulnud. Kuna ma teatud hügieenilistel põhjustel ei salli, et koduloomad samade linade vahel magavad,  siis otsustasin ta viivitamatult maha ajada. Ma ju reaalselt tundsin teda füüsilisel tasandil oma keha vastas kerratõmbununa magamas. Nihutasin end temast eemale  ja kui ta mind märkas ja avastas, et ka mina märkasin teda, siis ta oli ise samamoodi üllatunud, et mis imelikku tuppa ta oli jõudnud.  Ta isegi veidi ehmatas, sest inimese kontsentreeritud eemaletõukav pilk  elusolendi suunas võib olla läbistav. Ta ehmatas ja tõstis pea ja avas oma suu, kummalisest koonust kostus veidrat kähisevat häält. Olin üllatunud tema vastuhaku peale ja ei osanud midagi targemat teha, kui kähisesin talle vastu ja nähvasin “Kõtt, minema”. Selle peale tõmbas ta end tagasi, ajas lõpuks  oma kõhu maast lahti ja hakkas voodi servapoole liikuma, kusjuures küüned täiesti selgelt klõbisesid madratsi pinnal. Sel hetkel, kui ta üle voodiserva pidi liikuma, ta hajus järk-järgult teise dimensiooni.

Kord, kui käisin niinimetatud tellitud astraalrännakul ühes kindlas kohas. Kui koju oma tuppa naasesin ning kehaga lõimusin, märkasin ma, et üks sealne elukas oli kaasa tulnud. Üks üüratult suur, 30-40 cm läbimõõduga teolaadne mollusk ronis mööda lapse voodiserva ja otsis oma kohta. Ühteaegu naljakas, sest ega eetermaailm ainult vaenulike olenditega piirdu. Kord lausa tuli terve kari rotilaadseid olendeid mulle magamise pealt kallale, kes tegid hästi kummalist piiksuvat heli, kuid mitte sellist piiksumist  nagu meil tuntud hiired teevad. See oli hoopis teistsugune häälitsemine, olen isegi sellise looma käest naksata saanud, enne kui nad teki sisse kerisin ja maha viskasin.

Lapsed tõepoolest näevad teisi elusolendeid paralleeldimensioonidest. Mina mõistan neid, kui nad räägivad oma sõpradest ja elukatest, keda ka piltidena joonistavad. On väga lihtsasti võimalik ära eristada, kas laps fantaseerib või kõneleb reaalselt kogetust.

Kui aga laps kurdab, et mõni loom või olend teda kiusab, küünistab või segab, siis tuleb asja kindlasti lähemalt individuaalselt uurida, sest on ka juhtumeid, kus on sihilikult saadetud astraalselt erinevad loomad teatud lapsi segama või kiusama, lausa nii, et kehal on küünistusjäljed. Lapse jutt pole tühi koht, sellele tasub tähelepanu pöörata. Kindlasti tuleb sellistes situatsioonides last toetada, mitte maha materdada. Nii ei julge ta enam varsti üldse midagi rääkida.

Kui Sa lapsevanemana või sugulasena ise parasjagu ei suuda mõista, mis last vaevab, sest Sa ei näe parasjagu seda, mida laps, siis on alati keegi, kes teab või oskab nõu anda. Aga kindlasti palun ma, et lapsevanemad ja lähedased pööraksid tähelepanu laste kaebustele või juttudele, mida nad usaldavad jagada erinevate kokkupuudete kohta, sest nii on võimalik ka tülikad segajad võimalikult varajases staadiumis kahjutegemata tagasi saata sinna, kus nende tegelik koht on.

Kõik ei piirdu ainult Maaga. 🙂
Maailmaruum on suur ja lai !

architecture-3291806_1920.jpg