|

Lisandunud on uus Alateadvuse Subliminaalide helifail – Keha täielik puhastumine, detoks ja kahjulikest ainetest puhastumine.

Amaryllise Alateadvuse Subliminaalide kollektsiooni on lisandunud uus subliminaalide audiofail – Nr 09 – Keha täielik puhastus, detoks ja kahjulikest ainetest puhastumine.

Kas teadsid, et inimese rasvkude ei seo mitte ainult kahjulikke aineid endasse (et need isoleerida), vaid ka lausa raskeid mõttevorme? Kas teadsid, et iga organ talletab endasse erinevaid emotsionaalseid energiaid ? Kas teadsid, et parasiidid hakkavad külge enim just neile inimestele, kellel on raskusi EI ütlemisega või enda kehtestamisega?

Kollektsiooni on lisandunud väga tänuväärne subliminaalide helifail, ei ole niisama helifail, kus korduksid niisama lihtsamad detoks taotlused. Kes on teadlikumad ja tutvunud erinevate materjalidega, teavad, et inimese keha rasvkude ja erinevad organid talletavad endasse mitte ainult kahjulikke jääkaineid, millega me kokku puutume. Vaid talletavad ka raskeid mõttevorme ja raskeid energiaid.
Sellepärast on uude subliminaalide helifaili loetud terviklikult lausa üle 230 erineva afirmatsiooni, et toetada keha puhastumist terviklikult ja võimalikus mahus, mis kehale sobib. Taotlused, mis toetaksid keha isepuhastusvõime algatamist, keha puhastust pehmelt, järk-järgult ja keha jaoks sobival viisil, kindlasti ohutult ja turvalisel. Keha võib puhastada toksiinidest, aga kui me ei tegele enda sees olevate raskete mõttevormidega, siis muutub inimese keha taas uuesti prügikastiks.
Sinu keha on Sinu Püha tempel. Just sellepärast on selles helifailis lisatud juurde ka taotlused keha vabastamiseks rasketest mõttevormidest ja energiatest. Need asjad on omavahel seotud.

Fookuse alla võetakse põhjalikult iga elutähtis organ, sealhulgas veresoonkond, vereplasma, nahkkude, seedekulgla, soolestik, kõhunääre jne.

Subliminaalide sisu märksõnad:
Taotlused kogu keha terviklikuks puhastamiseks;
taotlused iga organi jaoks eraldi – sapp, ajukoed, veresoonkonnad, neerud, kõhunääre, soolestik jt;
Taotlused keha vabastamiseks raskemetallidest;
Taotlused keha rasvkoe vabastamiseks mürkainetest;
Taotlused keha vabastamiseks parasiitidest;
Taotlused keha vabastamiseks jääkainetest;
Taotlused keha vabastamiseks kahjulikest mürkainetest;
Taotlused keha vabastamiseks toksiinidest;
Taotlused keha vabastamiseks kahjulikest mikroobidest;
Taotlused keha vabastamiseks neeldunud kiirgusest;
Taotlused keha vabastamiseks rasketest mõttevormidest;
Taotlused keha vabastamiseks rasketest energiatest;
Taotlused täieliku kehapuhastuse algatamiseks ja käivitamiseks;
Taotlused keha isepuhastumisvõime aktiveerimiseks;
Taotlused keha võime aktiveerimiseks järk-järgult, keha jaoks sobivas ajalises tempos ja keha jaoks pehmelt;
Taotlused kogu veresoonkonna puhastamiseks, vereplasma puhastumiseks, nahakoe ja muude elutähtsate organite puhastamiseks.

Selles subliminaalide helifailis on lausa üle 230 taotluse, mis annavad kehateadvusele korraldusi alustada järk-järgulist ning keha jaoks sobilikku kapitaalset puhastust süvatasandil, organite tasandil, rakutasandil, DNA tasandil.

Tähelepanu! Kuigi taotlused on esitatud nii, et need avaldaksid keha jaoks sobival viisil ja järk-järgulist mõju detoksi eesmärgil, on keha tervenemiskriis siiski võimalik! See võib tähendada kaasuvaid nähtuseid nagu: suurenenud limaeritus, suurenenud roojamine, urineerimine, vedeliku tarbimise suurenenud vajadus ja isegi iiveldus on täiesti tavalised sümptomid keha isepuhastumise algatamisel. Ära ehmata, kui Sul süda pahaks läheb. Iiveldus ja oksendamine on märk sellest, et keha tahab millestki puhastuda. Loodame siiski, et kellelgi nii intensiivselt see protsess kehal läbi pole vaja teha, sest ka läbiv juhtivprogramm subliminaalides, on keha puhastumine järk-järgult, keha jaoks sobival viisil ja tempos.
Kui Sul esineb tervenemiskriisi nähtuseid, siis need nähtused on ajutised ning mööduvad õige pea.

Palun ära unustada tarvitada puhast vett tavapärasest rohkem, sest keha koed puhastuvad füüsiliselt ja energeetiliselt vee abil.

Kõik, mis on kehasse akumuleerunud läbi aastate, otsib nüüd väljapääsu (loomulikul viisil), et lõplikult puhastatud ja väljutatud saada.

Subliminaalide helifail on 60 min ning varieeruva taustamuusikaga, mida saad kuulata endale sobival ajal ja kohas segamatult. Soovitus on kuulata subliminaale vähemalt 28 päevase perioodi jooksul.

Subliminaalide helifaili saad tasukohaselt ja mugavalt siit ning enda arvutisse alla laadida.

Similar Posts