Skip links

Mõned küsimused ja vastused

Mõned küsimused ja vastused Amarylliselt, teose “Valguslapse ema päevik” autorilt.

On olnud ääretult kiire aasta, täis loomist, toimetamisi, tegemisi, eravastuvõtte, loenguid, isiklikke loomisi…Aga mõned inimesed ja lähedased on nii palunud ja küsinud teatud sündmustega seoses lisainfot. Eks panen need vastused siis teistele, kes olid või on teemast huvitatud, kah üles lugemiseks.  Keda huvitab, keda mitte. Olen loomult laiskloom ja ei viitsi ükshaaval kirjutada, tõesti, kes on küsinud, et miks ma ei ole reageerinud või midagi avalikult kirjutanud seoses sel sügisel lahvatanud laimamisskandaaliga, siis minu vastus on aus – olen olnud laisk, ei viitsi, ei kutsu, pole huvi jmt – tegelikult mul on nii põnevad muud tegemised käsil projektidega seoses, et kohe üldse ei kisu kaasa teatud teemad… Aga üks väga oluline ja autoriteetne inimene minu jaoks arvas ja andis niiöelda positiivse nüksu, et ma võiksin ikka midagi kirjutada. Kuna on mingid tüüpküsimused tuttavatelt, headelt sõpradelt ja lähedastelt laekunud, siis – olgu ka teiste uudishimu rahuldatud ja seega kopeerin järjest ja otse mingid asjad. Siis on öeldud ühe korraga ja see teema kinni tõmmatud.

 

  1. „Kas sa oled valgustunud?“

Ei, tõesti ei ole veel valgustunud. Ma olen täitsa tavaline inimene, kes lihtsalt tahab teisi inspireerida oma ärkamise ja avanemise tee järgselt. Vaim, kes soovib meelde tuletada Sinule, kes Sa oled oma tõeliselt olemuselt (meelde tuletada, et Sa pole tegelikult loodud ori siin Maal, vaid omad palju suuremat tähendust). Ma olen ärganud ehk ärkvel ja teadlik, aga valgustunud küll mitte ja kuigi mul on olnud viimasel aastal 2 korda valgustumise hetkeline kogemus läbi oma keha tunnetuse, siis olen sellest täiesti teadlikult end tagasi tõmmanud ja täna olen täitsa rahul selles seisundis oma isiklike omaduste ja väärtustega nagu ma olen. Miks? Ma olen otsustanud olla veel nendes rollides, mis ma olen. Olen suhelnud valgustunud (püsivalt valgustunud) isikutega ja teate, nad on öelnud ühte asja küll – inimeste madalatasandi mured enam lihtsalt ei huvita neid ning neil tekib tahtmine kuskile oma eraklusse ära minna ja enam mitte teatud olmeteemadega tegeleda. Et nad ei resoneeru enam inimeste muredega sel määral, sest on ise sellises tundmuses ja seisundis. Ja sama juhtub ka nende inimestega, kes ärkavalt järsult ja tugevalt.

2. Millal järgmine raamat ilmub ja millest see räägib.

Järgmisel aastal. Võtab kokku viimase 1,5-2 a jooksul toimunud värsked juhtumid ja sündmused ja avalikult ning avameelselt pajatab kõigest. Tuleb veelgi avatumatele lugejatele ning teavitan juba ette, et kui siiski antud valdkond fantastika alla kuulub kellelegi, olen hoiatanud. Ma olen imelik inimene, koguaeg taotlen ja tegelen mingite asjadega ja murran oma piire ja uskumusi. Näiteks kirjutan  ühest väga ulmelisest isiklikust kogemusest, kus tekkis reaalselt ärkveloleku ajal eluruumides portaal, millest astus inimkeha füüsilisel kujul läbi ja kellega toimus vestlus. Füüsilise kehaga, materiaalselt. Ja portaal polnud mitte energeetiline, vaid füüsiline. Miks, kelle poolt, kuidas ja kas sellist asja korrata saab – sellest kirjutan II raamatus. Ja muud lood, mis on aset leidnud ka käesoleval aastal, millest ei tea isegi mu kõige kõige lähedasemad inimesed.
Või kirjutan päris kogemusi lastest, kes on teleporteerunud.. siin Eestis.. Palju põnevaid kogemusi, isiklikud ja reaalelulised, mitte teiste lood. Igalühel on omad lood ja kogemused, ma lihtsalt püüan jälle mingite omade juhtumite tõttu inspiratsiooni jagada või teavet anda. Nii palju, kui kõrgemalt poolt lubatakse, eks.  Osade jaoks tuleb põnev jätk, aga üldiselt pruugin hoida joont, et ikka teavet jagada, mis aitaks kedagi ühel või teisel viisil – häbenemata ja ilustamata. Ma õpin ikka surmani, selle kehastuse lõpuni ja ütleme nii, et elu üllatab… koguaeg midagi toimub… Küll te kuulete, iga asi omal ajal. Meie grupp on laienenud ja uskumatult võimekad inimesed on liitunud. Nii põnevad meeliavardavad tegemised on meil käsil, aga avalikustame siis, kui on tehtud ja toimunud. Ette veksleid ei anna…

  1. „Üks inimene järjepidevalt mustab ja mõnitab Sind oma blogis. Miks Sa ennast ei kaitstnud (kaitse)? / Miks Sa vastu ei ütle? / Miks Sa samamoodi ei avalda infot?“

Üldiselt ma ei tea ühtegi inimest, keda poleks mustatud või laimatud siin ilmas.. olgu ta nii pühak või nii patune nagu ta on… Aga okei. Igal ühel omad mängud ja huvid. Igal inimesel on omad viisid, kuidas omale energiatoidet saada. Manipulatsioonidesse ja provokatsiivsetesse tülimängudesse tõmbamine ja pidev enda ohvri näitamine on täiesti sagedane näitemäng ja jälgin ka väga rangelt iseenda suhtes, mis mängudesse astun  või tõmmata lasen. Ma tänan lähedasi, kes on püüdnud mind kursis hoida toimuvaga, aga ma olen tänaseks juba nii ükskõikne, et mul on puhtalt savi ja ükskõik, mida keegi, eriti minu jaoks tähtsusetu indiviid, kuskil kirjutab või kuskil oma manipulatsioonimänge mängib. Ma ei lase end sellest häirida – teadlikult. Nii on mind õpetanud mu juhendaja ja mida teeb üldse tilk meres… Sadu sadu südamlikke heatahtlikke kirju ja tagasisidesid ja üksainus madal sõimu-raevukiri e-maili teel ühelt isikult, kes nimetab end maailma kõige puhtamaks hingeks? Sellepärast, et ta blogi lugeja julges panna „like“ ja „südame märgi“ Facebookis Valguslaste blogi postitusele? Aga selline ongi elu, ka vaimses maailmas.
Lähen edasi nagu tank oma teel ja jätkan oma loomist ja tegemisi ja pean aktsepteerima, et ka teistmoodi isikud soovivad elada ja neil on õigus oma loomisele siin maailmas.
Mõni inimene on ise nii suurtes kannatustes, et üks päev leitakse üks süüdlane, teine päev teine süüdlane, kolmandal kolmas… kes kopeerib, kes varastab, kes salvestab, kes teeb musta maagiat ja nii edasi ja nii edasi. Võib tõsi kah olla… ei tea ju… kahju tegelikult… aga muster ikkagi ju… no kuidas siis pahandada? Olen püüdnud talle hea sõnaga läheneda, aga mulle näib, et ta on tihti ärritunud hoopis ja peab ka hea sõnaga lähenemisi ebasiiruseks.  Soovin edu ja jaksu, siiralt… Inimestega töö pole lihtne. Uskuge, teadlikkuse viimine massideni ei ole tõesti lihtne. Austagem nõustajate, nägijate ja tervendajate tööd…
Seega – igaühe oma valik. Ja üleüldse, ma ei tea siin Eestis peale kahe tõelise nägija kedagi, kelle sõnal päriselt tugev mõju ja võim on. Paljud arvavad, et on nii mõjukad, aga tegelikult on see marginaalne… No te ei kujuta ette, mis ulmetegelastega on inimestel päriselt pistmist olnud. Pahane „endine sõbranna“ ei ole eriline takistus.  Oma blogis las kirjutab seda, mida sülg suhu toob , kui see tema lugejaid rahuldab ja kui mina tunnen, et tahan väljendada, siis väljendan mina.

Ja ma ei tee seda teiste ütlemiste pärast vaid oma sisetunde ajendil, mida on vaja inimesteni tuua. Ja kui keegi kuskil anonüümses postituses end puudutatuna tunneb, no siis järelikult on süüdi, et tunneb end niiviisi  ära. Igaüks paneb omale ise sildi külge…
Mis puudutab omapoolset vastukaja, siis jah, siis mul on palutud täitsa kaaluda, et äkki peaks kõik kogu info ja sündmused tooma detailselt ja lausa ees- ja perekonnanimedega esile, mida siis ma selle inimese käest kuulsin nii-öelda, sest senikaua, kui jääb info üldiseks, siis keegi nagu eriti midagi ei usu..aga kui minna konkreetseks  ja detailselt tuua välja äraräägitud lood ja juhtumid,  siis inimesed tunnevad oma lood ja kogemused ära ja viivad kohe kokku, kes- mis-millal… kelle kaudu nende info on välja lekkinud…Ja hakkavad ise asja klattima.
Üldiselt, kehtib printsiip, kui pole mingeid laimamisi ja mustamisi seljataga olnud ja kellegi isiklikku teavet jagatud, siis ei pea ju niiväga põdema ka hiljem, et see info on „kellegi kätte usaldatud“ või kellegi infot kuritarvitatakse või äkki hiljem välja tuleb midagi. Mul tõesti oli periood, kus mind kohe tugevalt häiris, kui keegi kanaldaja või nõustaja rääkis kuskil eraviisilist vastuvõtul saadud infot seljataga välja oma klubiõhtutel, mida usaldati tegelikult nelja silma all jagada… Ja mind häiris, kui ka mu oma privaatinfo kuskil avalikult teise huviõhtul välja käidi põnevuse pärast. Aga võib-olla mõnda inimest ei häiri üldse,  et ta infot jagatakse…Lihtsalt tasub ettevaatlik olla, kellele jagatakse. Mina olen küll selline inimene, et kui kuulen, et mu tuttava kohta räägitakse mingit privaatinfot, mida ta usaldas kuskil jagada ja see jõuab ringiga tagasi, siis ma tahaks küll helistada sellele inimesele, et kas ikka tead, kus oma infot jagad? Aga kui mult küsitakse, et kas ma võiksin seda blogis teha ja veel Valguslaste lehel, siis … samahästi ma võiks öelda, et kes tahab mingit kollast ajakirjanduslikku nutulaulu või uudishimu või põnevust, siis võiks lugeda Kroonikat. Seal vist on sellised lood. Iga postitus kujundab lugejaskonna… Kuid muidugi, libavaimsus on päris tavaline teema praeguses new age liikumises, mis vähe kreeni läinud. Ja oleme kajastanud kriitilisi teemasid nendest vaimsetest tegelastest, kes inimese eluenergiat kaaperdavad või manipulatsioonide kaudu kahju tekitavad.

 

  1. Kas sinu juhendaja ja õpetaja on Kristiina R. ja kas ta saatis sind enda alt ära teise inimese alla õppima nii nagu üks inimene kirjutas oma blogis?

Kristiina Raie on olnud minu väga silmiavardav ja suur õpetaja juba aastaid. Ta võttis mind vastu oma meistrikursustele (igaühte sinna ei lastagi) ja individuaalõppele tänaseni ning olen kanaldamist ja energiatööd õppinud tema käe all isiklikult juba aastaid, enne laste sündi.
Kas ta saatis mind ära kellegi teise alla õppima? Ei, see on täielik nonsens ja seep.  See inimene, kes sellist asja jagab, ei tea minu kohta mitte midagi, sest tal puudub minuga kokkupuude ja ma väga hoolega valin, keda oma perre või isiklikku energiaruumi vastu võtan. Küll aga ma ei saa takistada inimestel fantaseerimast ja oma lugusid loomast.
Vastupidi – tänuga ütlen, et mina ja mu juhendaja suhtleme väga aktiivselt, teinekord lausa igapäevaselt ja mitte ainult tööalaselt. Ta on olnud minu laste sünnitoetaja ja me oleme olnud mitmetes kehastustes pereliikmed – ema-tütar, õde-vend, vanaema-lapselapse jne… Olen tänulik, et mul selline nägija on olnud jätkuvalt avardaja ja toetaja ning suhtun temasse austusega ja lugupidamisega, luues samaaegselt ka iseseisvalt Loojana oma teel omades tegemistes.  Kristiina on lubanud kasutada oma kanaldusi ja infot, sealhulgas oma nime oma  minu raamatus ja ka teises raamatus. Ta toetab ja on õnnistanud minu meditatsioone ning minu loomisi, mis on leidnud avalikustamist

  1. Kas Kristiina andis sulle meistrinime?

Jah, see oli omaette niiöelda pühitsus ja õnnistamine, mida polnud vaja teha suure publiku ees kiidulauluga, vaid toimus omavahelise vaikse kokkuleppena ning selleks pidi olema täielik valmisolek.  (Nn egotestid ja loomise ja energiatööga käitumise jälgimine jne teate isegi). „Suured meistrid teevadki koostööd ja toetavad üksteist austuses ja lugupidamises“ nagu on öelnud ka Luule Viilma. Vaimsed inimesed peaksid töötama ju ühise eesmärgi nimel. Olen südamest tänulik sellise inimesega koostöö ja kohtumise eest nagu on Kristiina.

  1. Miks sinust avalikult nii vähe infot on ja pilte nii vähe on?

Ilmselt kõik inimesed ei ole sotsiaalmeedia inimesed. Mul oli küll kunagi nooremas eas see periood, kus armastasin väga palju pilte panna endast, aga see läks üle, kui hakkasin muudel tasanditel looma. Ei ole eriti tähesära inimene, ausalt. Muidu oleksin ju poliitikasse või lavakasse läinud. Olen eluaeg armastanud ja armastan praegugi tagasihoidlikku ja eraklikku eluviisi. Mis puudutab pilte, siis järgmisel aastal katsun aktiivsem olla ja midagi viisakat endast ikka üles ka postitada, kui see nii väga kedagi huvitab.  Pildid või mitte – see ei takista mind aga inimestele teavet levitamast, eriti internetiajastul, kus on mitmeid viise. Igasugused intutiivsed tegevused peavad käima inspiratsiooni ja motivatsiooniga käsikäes ning teinekord on tunne, et võiksin vabalt elada oma urus oma õndsuses kuskil metsamassiivide vahel ja elada seal  ja tegeleda valgustunud infoga, aga täna praegusel perioodil ja missioonil jagan inimestele teavet vastavalt kui palju soovitakse vastu võtta.

Hetkel panen kogu auru hoopis muudele asjadele (mind köidavad ultraulme kogemused, millest jagan ka hiljem). Samas, inimesed saavad minuga regulaarselt kohtuda eraviisiliselt, kursustel ja loengutel ning klubiõhtutel…

 

  1. „Üks inimene ütleb, et sa käisid Keila –Joal tema järgi pildistamas?“

Hea nali muidugi. Naljakamat asja annab välja mõelda. Missugune inimene Eestis keelab teistel Keila-Joale pildistama minna? Koht, mis on üks minu unelmate lemmikkohti –voolav vesi ja mitte sugugi ainuke koht. Avalik koht, kus olen käinud alates aastast 2014.a järjepidevalt oma lapseootuse perepilte käinud tegemas fotograafiga. Kah valge kleidiga. See inimene kujutab kas liiga palju ette või on väga kõva võrdleja teistega. Samas, mõni inimene näebki koguaeg läbi enda prisma, mismoodi teised teda matkivad, aga ta ei näe kunagi, mida ta teistelt saanud on. Poleks isegi sellise asja peale tulnud, et keegi lausa selliseid asju piltide detailidel märgab või jälgib, et siis saaks näpuga näidata, aga tänan märkuse eest. Keila juga on viimased 4 aastat meie pere pildistamise koht. Selleks, et tõestada, peaksin ju oma isiklikud perekesksed raseduspildid üles panema tema jaoks ja kõik varasemad „valge kleidi ja lokkidega“ pildid ka. Naljamäng, aga aitäh huumori eest.

  1. „Kas sa oled käinud Kõiksuse Kanalduse stuudios meditatsioonidel ja kas sa oled seal sage külaline olnud?

Olen oma vastuses hästi täpne ja konkreetne. Olen hoidnud sihilikult eemal viimase 3 aasta jooksul igasugustest ühistest meditatsioonidest ja paraloengutest, sest just alates 2015. olen soovinud enda isiklikke praktikaid luua – audiomeditatsiooni kujul. On ainult üks koht, kus olen käinud suures rõõmus – Methodraie praktikad. Palun mitte uskuda mitte kellegi teise reklaami enda nimel, justkui ma oleksin nende meditatsiooni külaline olnud – selliseid asju on väga lihtne tõestada- mind lihtsalt pole olnud kohal mitte mingil viisil ja minus ei tekita niisama naljalt uudishimu, mida teised teevad. Seda raskem oleks mul omal luua puhtalt lehelt. Olen sihilikult eemale hoidnud ja see on minu teadlik valik.  Mul on lihtsam niiviisi enda süvameditatsioonidega tegeleda, kui ma ei kuula teiste palasid. Ma tean küll isikut, kes neid meditatsioone korraldab ja las ta korraldab pealegi. Inimestel ongi rohkem valikuvabadust teha ühte või teist. Olen nüüd hästi täpne ja samuti olen seda juba varem öelnud, aga kirjutan siis uuesti. Ma pole üheski konkreetses stuudios pakutud meditatsioonil käinud. Ma tunnen seda inimest ja meil on kokkupuude olnud aastaid tagasi väga tihe, kus ta alles sukeldus inimestega töötamise ja lävimise merre. Ja ta on mind 3.a tagasi kahel korral tookord kutsunud oma õhtutele – et oleks asi konkreetne, siis minupoolne info. Kohe kõige esimene loeng aastaid tagasi, mille ta korraldas Aime klubis, kus ta lubas ka minu piletiraha heatahtlikult hüvitada (ja hüvitas muidugi), et ma tuleksin kohale ja palus (heatahtlikult ilma irooniata) et ma toetaksin tema loengut energeetiliselt teatud maaväliste energiate haldamise suhtes. Samuti olin valmis hea kuulajana „taltsutama“ mingeid ärevaid küsijaid, sest kunagi ei tea, kuidas publikus üks või teine reageerima hakkab parateemade peale. Teine kohtumine oli tema sünnipäev, kus abistasin teda ka sünnipäevalaua korraldustega ning kuhu oli kutsutud grupp vaimseid inimesi ja ta küsis enne meditatsiooni tegemist, kas võib kasutada minu tehnikat DNA aktiveerimise kohta, mida olin jaganud talle individuaalselt. Ja ma lubasin. Ma ei ole tema stuudios käinud ega oma jalga sinna tõstnud, kui keegi levitab mingit infot, et ma olen kuskil figureerinud või osalenud, siis küsige ikka otse minult endalt ja ma vastan.

  1. „Üks inimene nimetab järjepidevalt sinu teost oma teose plagiaadiks. Mis toimub?“

Jah, meile on jõudnud väljavõtteid ja materjale kirjalikult ja pildis ja lausa kõnedena, et on olnud ühe isiku poolt kõva laim ning järjepidev töötlus selle nimel, et kuidagi inimestele selgeks teha, nagu oleks autoriteos plagiaat. Ja seda ütleb inimene, kellel pole omal mitte ühtegi last, paraku, kahjuks… Ja teose kohta, mis on väga laste keskne… Minu jaoks täiesti arusaamatu olukord. Ja seda ütleb inimene, kes pole ise teost lugenudki… Nii paljud lugejad on samas selle kollase laimu tagamaad kokku viinud ning tulnud isiklikult ütlema ( kes on mõlema autori teoseid lugenud) ning kinnitanud, et no täiesti öö ja päev nurga alt lähenemised. Siinkohal ei oska muud soovitada, kui tollel inimesel ise teos läbi lugeda. Ja ma tahaks näha inimest, kes arvab ainukesena Eestis, et ainult tema oskab astraalselt rännata, ainult tema oskab ja omab kogemust maavälistega suheldes jne… Täitsa egopõhine jutt, mida ma ei vaevu laiskusest isegi kommenteerima rohkem. Igaüks saab ise aru..

Küll aga niipalju, et kirjastuse esindaja ja mina teose autorina oleme kaalunud asja juriidiliseks ajada ja päriselt kohtusse minna, sest plagiaadisüüdistus on tohutult tõsine süüdistus, mis laieneb ka maine rikkumisele.  Asi pole isegi anonüümne enam mitte, vaid meil on isikulised kirjavahetused jne. Kahju lugejatest, kui niiviisi keelatakse ka postituste jagamist ja kirjutatakse isikuliselt emailile vihavalanguga. Lisaks ka isikud, kes palusid konfidentsiaalsust, on väitnud, et neid on püütud nii-öelda „mõjustada“  (minuga või Valguslastega mitte koostööd tegema).  Selline asi on otsene maine kahjustamine ning kui juba kogu keiss luubi alla võetakse siis ka nendega, kes on aidanud oma läbikaalumata käitumisega maine  kahjustamisele kaasa.   Seega peab väga ettevaatlik olema, kelle ütluste või laimu järgi oma valikuid teha. Nagu öeldakse, kritiseerida võib, aga mõnitus on mõnitus ja laim on puhas vale, mis tuleb vastutusele võtta.  Üleüldse, see kogu teema kipub mingil põhjusel väga ajakirjanduslikuks kollaseks taboid teemaks minema, et loodan, et nüüd said need inimesed ka vastused, kes veel endiselt juurde astunud ja päris siiralt murelikult küsinud: „Kas sa tead, et see vaimne inimene  kirjutas mõnitavalt ja vihaselt, kas sa oled kursis“ ja nii edasi ja nii edasi.
Ütlen ausalt. Hinnanguid ja kriitikat on igalpool, valitsuses, riigitasandil, poliitikas, koolides, peredes jne… Ka Sinu isiklikus elus. Vaimses maailmas ka. Tuleb aktsepteerimist õppida.”

 

Kõik siin lehel kuvatud info või teave, sh pildimaterjal, on autoriõigustega kaitstud ning lubatud jagada ainult kirjaliku kokkuleppe tulemusena.

Leave a comment

Name*

Website

Comment