Skip links

Nimeenergiast ja kõige kõrgsageduslikumast keelest terves Universumis


Armsad sõbrad…

Olen tagasi. Minuga (ja minu elus) on suured muutused toimunud vahepeal. Ja tunnen, et see kõik pole veel lõppenud… Mul on palju uudiseid teile… kuid toon teile kõik vaikselt ja rahulikult…Mul pole kiiret… Mul pole kuskile kiiret. Liigun Looja Plaaniga samas tempos…


Sooviksin kõneleda veidi nimeenergiast ning loodushelidest. Igal inimesel siin kehastuses on oma Vaimu nimi. See erineb enamasti maises kasutuses olevast nimest. Olen Vaimude nimesid uurinud nii endal kui mitmetel teistel ning kohanud palju huvitavaid nimesid. Osadel on väga kuninglikud ja pikad, teisel lühikesed fraasid. Kolmandatel kannab sõdalase energiat, neljandal on nimeks vaid üks sümbol, kaunis pildike. Mõned on väga kaunid täheühendid, millesarnast pole kusagil varem kohanud. Ma tean ka oma Vaimu nime. Mind kutsutakse selle nimega suurte Valgusolendite poolt väga kõrgetest sagedustest, kui nad minu ümber liiguvad. Kohe, kui nad ilmuvad ruumi, näen neid peenenergia tasandil selgelt askeldamas ning mu kehas hakkab väga armsalt soe (nad kiirgavad tohutut sooja, armastavat valgusenergiat ning „pimestavad“ silmi selle kiirgava valgusega). Nad on reaalsed.. Päriselt eksisteerivad.. Minu viimasel teetatervendamise kursusel oli grupis üks inimene, kes samuti nägi energiad (väga avatud nägemiskanaliga) ning me nägime samu energiaid ruumis. Need Valgusolendid on head.. nad on meistrid… nad aitavad inimkonda praegusel valgustumise eel…


Vaimu nimi on püha. Vaimu nimi on sama läbi kehastuste, ükskõik, kuhu või kui sageli me erinevatele planeetidele või maistesse kogemustesse me suundume. Kuid Vaim võib avardumise käigus peale suuri sündmuseid, suuri läbielamisi või taassünde ning ärkamisi võtta endale juurde uue energiaga (lisa)nimesid, mis täiustavad ning iseloomustavad ta olemust. Meistrinimesid, pühasid nimesid, kaitsvaid nimesid jmt.


Nimi on heli, mis kannab energiat, vibratsiooni. Nimeenergia kannab endas sagedust. Iga täht nimes omab teatud sagedust ning mõjutab terviklikult nime ning selle kandjat, tema olemust. Igal tähel on kusjuures ka oma DNA. Iga täht (ehk konkreetne häälik tähestikus) elab, ta on elav. Ta omab intelligentset energiat, oma värvi isegi ning energeetilist laengut. Niisamuti iga nimi on väga huvitav värviliste energiate ühend. Kui on nimes kaks „e“ tähte, siis nime energia koheselt muutub. Pannes nimesse ühe „e“ tähe, on see jällegi teine. Lapsele nime valides võib kuni lapse sünnini lapsevanem eelistada ühte nime, kuid sünni järgselt saab ta tundmuse osaliseks, et on vaja täiesti teise kõlaga nimi valida. See on märk tavaliselt sellest, et vastsündinus kehastunud Vaim kõneleb vanematega ning soovib enda olemusele vastavat ja toetavat nime.

Kord astus minu kursusel juurde üks imeilusa energiaga neiu, kes tutvustas end mulle ning ütles oma maise nime. Häälisin seda järgi ja oli tunne, nagu kutsuks võõrast isikut. Ütlesin talle: “See pole küll nagu üldse sinu nimi. Sinu vaim on täiesti teise nimega. Mul on sind imelik nii kutsuda”. See neiu hakkas heledalt naerma ning ütles, et ta tunneb ise täpselt samamoodi ja tal on omal nii võõras end selle nimega viimasel paaril aastal kutsuda.Selliseid asju tuleb ette ärkavate inimestega, kui inimese taju ja meeled puhastuvad ning oma Vaimuga suures ühenduses olles hakkab ta aina rohkem oma vaimunimega suhestuma teadlikult tajudes.


Olen kohanud last, kelle nime kanaldades tekkis üllatuslik moment. Ma ei saanud kohe esialgu selle lapse nime kätte. Kui lapse Vaimu nime kanaldades tekib tavaliselt sõnaline heli või häälikute ühend (ka pildina nimeühend silme ette), siis see lapse Vaim ei andnud mitte ühtegi sõnalist täheühendit (mida tavaliselt nad näitavad).Vaid hoopiski näitas Allikat. Mäletan, kuidas istusin oma Õpetajaga koos maha ning see laps, kes polnud veel sündinud, näitas Lätet ehk Algallikat (Universumi Algolemuse asupaika, Algallikat) ning näitas samaaegselt Maal asuvat allikat, veekogu, mis vulises. See laps pärines Lättest. Tema Vaimu nimi oli Allika veevulin. Selleks, et seda last kutsuda, ei suutnud ma oma huuli järele voolida allika veevulina järgi, vaid pidin rahustama oma meele ning meenutama oma kujutluses allikat ning siis teda kutsuma.Loodushelid on Looja kõnelus. Kõige kõrgsageduslikum keel terves universumis on loodushelide keel ning planeedil Maa on ta veel ääretult eriline, harmooniline ning tasakaalus. Stiihiad ehk loodusjõu energiad on üks osa neist.


Loodushelidesse põimitud Looja sõnad rahustavad, kannavad mõtteid ning tundmuseid edasi. Looduses viibides ei pea me kunagi oma mõtetes või sõnades üksikult monoloogi, vaid dialoogi. Puhta Loova Energia kõrgem teadvus kuuleb iga meie mõtet ning sõna ning kõneleb vastu, selleks on vajalik rahustada ja vaigistada oma meeled, hetkeks vaigistada need prügist ning mürast. Looja dialoog on punutud lehtede sahinasse, vihmasajusse, tuulekohinasse, veepahinasse ojas, linnulaukesse ja langevasse lehesse. Suhtlen aeg-ajalt ühe vahva erakliku selgeltnägijast vanamammiga, kes oskab väga kergelt lugeda tuulest õpetussõnu ning uut teavet Universumi ning Looja kohta. Selleks liigub ta õue ning ütleb, et läheb „tuulepoistega“ rääkima. Siis kuulatab ja märgib üles teate – sõna-sõnalt. See naine on ehe näide inimesest, kes oskab lindude ja loomade ning loodushelide keelt sel viisil, et suuudab sõnumeid mõistustasandil lahti dešifreerida.

Olen kohanud sellist last, kes niisamuti oskab loomade ja lindudega suhelda ning kogu mets ja maa kõnelevad temaga. Ühest küljest on ta uue energaiga laps, kuid teisest küljest- see on Uue Inimese Taassünd. Sellisena, nagu me kunagi olime. Enne anastamisi, enne vangistamist ning allutamist… Meie olemus puhastub. Me muutume Uueks Inimeseks läbi uute laste sündide.


Täna Treppojal viibides kuulsin Loojat kõikjal kõnelemas. Kui viibid looduskeskkonas, siis püüa tunnetada ilusa veevulina taha. Püüa reaalselt oma tahtega Looja energiaga suhestuda ning tema tundmuseid tunnetada.


Sa oled Püha. Sa oled Inimene.Sa oled ainuke olend terves Universumis, kelle mõte kannab Loovat jõudu. Kes on loodud otse Loojast. Meie tõelisest olemusest- Looja energiast, kes on loonud kõik Galaktikad ja terve ilmaruumi.


Armastust teile kõigile…
V.A. Amaryllis

Leave a comment