Skip links

Nüüdsest alates kodulehel uus rubriik – audiomeditatsioonid. 

Nüüdsest hetkest alates on kodulehel saadavad ka audiomeditatsioonid, täiesti uues rubriigis. Teose „Valguslapse ema päevik“ autor Amaryllis kirjutab oma mediteerimisharjumustest ja viisidest laiemalt oma teoses ning räägib sellest, missuguseid esialgu uskumatuna näivaid edulugusid on ta saavutanud. Ta on lubanud inimeste ette tuua need abistavad praktikad, mida ta on iseseisvalt kasutanud. Neid saab olema väga erinevate teemadega, igast valdkonnast. Meditatsioonid laeme kodulehele järk-järgult. Ole kursis! Leiad kindlasti oma!

„Ma ei tooda midagi eraldi massidele, mida maha müüa, vaid taasloon seda, mis on mind isiklikult minu spirituaalsel teekonnal aidanud. Kui see on aidanud mind, siis võib leida ka keegi teine sellest kasu “, ütleb Amaryllis.

Audiomeditatsioone on mugav teha oma kodustes tingimustes või mõnes muus eeliskohas, vaja on leida häirimatu hetk iseendale. Audiomeditatsioonidega on piiramatu võimalus teha ühte meditatsiooni mitu korda, ilma kellelegi lisatasu selle eest maksmata, ilma kuhugi sõitmata jmt. Korduvat mediteerimist on eriti soovituslik siis teha, kui on vaja mingist raskest seisundist välja saada, hoida end mingil soovitud energeetilisel tasemel või keha tugevalt tervendada. Väga soovituslik on kasutada kõrvaklappe!

Audiomeditatsioonid hakkavad jagunema esialgu kahte gruppi –  süvameditatsioonid ja hüpnootikad.

Juhendatud süvameditatsioon – selle jooksul saavutatakse sügav rahuseisund, mille baasil antakse mina-vormis taotluseid energiate liigutamiseks. Vaimset praktikat meenutav süvameditatsioon on sobilikum edasijõudnutele, kes on juba mediteerimisega tuttav. Aga ka alustajad saavad hakkama. Esialgu on soovitatav siis meditatsioon lihtsalt taotlusi kuulates läbi teha, lõdvestunult ja kinnisilmi kõrvaklappidega.

Hüpnootikad ehk alateadvust korrigeerivad ja programmeerivad heliteosed (juhendatud uskumused ja taotlused). Need sobivad ka väga algajatele mediteerimisvallas.

  1. Ükskõik, millises vormis meditatsioonist osa saadakse, kehtib alati üks reegel – energiajuhiks on Inimene, kes mediteerib. Indiviid, kes lõimub oma mõttega lausutud taotluste energiasse. Välised suunajuhised ning toetavad energiad saab tekitada juhendajapoolse lausumise abil, kuid mediteerija ise on see, kes energiad endast läbi laseb ja vastu võtab sel määral, kui palju ta valmis on.

Lühikirjeldus

Süvameditatsioonid – energiate liigutamiseks ja allalaadimiseks mõeldud juhendatud audiomeditatsioonid, kus kuulaja lausub taotlusi järgi. Taotlused on abistavaks suunajuhiseks ning tempoga, mis ei luba uinuda. Meditatsioonid on kõik  deltalainete saatel, sest tänapäeva infomürast üleküllastunud inimene ei suuda end piisavalt maandada, rahustada ega lõdvestada. Deltasageduses toimuvad kõige jõulisemad loomised ning ümberprogrammeerimised. Süvameditatsioone on mõistlik kuulata ja kaasa teha mitu korda.

Hüpnootikad – alateadvust ning mõistusteadvust korrigeerivad ning toetavaid uskumusi sisendavad audiomeditatsioonid (traumade eemaldamine, ohvrirollist väljumine, nõrkade isiksuseomaduste tugevdamine). Hüpnootikaid võivad kuulata ka need, kes pole üldse kunagi meditatsioonidega tegelenud, sest ei nõua järeletaotlemist otseselt. On mõeldud kuulamiseks ning alateadvuse ümberprogrammeerimiseks või uute uskumuste allalaadimiseks, mis on inimese kõige kõrgemaks ja paremaks hüvanguks. Hüpnootika rahustab ja uinutab, kuulaja võib ka magada samal ajal, sest inimese teadvus võtab ka magamise ajal infot vastu. Hüpnootikad viiakse läbi deltasageduse saatel. Erinevalt süvameditatsioonidest, hakkab Amaryllis disainima hüpnootikaid  ka inimeste nõudlustele vastavalt. Kui piisaval hulgal inimesi soovib näiteks ühe teemaga seotud alateadvust korrigeerivat meditatsiooni, siis see ka luuakse.

Audiomeditatsioon on mugav viis pakkuda enda kehale ja hingele kasulikku ajaviidet, ilma, et peaksid kuhugi sõitma või kohale minema. Lihtsalt lae mp3 oma telefoni alla, võta kõrvaklapid ning taga omale täiesti segamatu ajahetk ja turvaline ruum.

Pea meeles: audiomeditatsiooni kuulates teeb kogu töö ära  lnimene ise oma energiakanalist füüsilise keha ja valguskeha näol, kelleks on kuulaja ise. Juhendatud taotlused on nagu suunajuhised, mis aitavad energiaid kohale kutsuda. Kuid energiajuhiks on inimene ise, kes oma visualiseerimise ja mõttejõu tugevusega määrab ära selle, kui palju või vähe ta konkreetse  mediteerimise jooksul on võimeline vastu võtma. Ära sea endale liiga kriitilisi eelnõudmiseid ning tingimusi, usalda ja võta rahulikult. Tundmuste eristamisvõime kasvab iga korraga. Ja audiomeditatsiooni võid Sa kuulata korduvalt.

 

Minu mediteerimisharjumustest

„Minult on hästi palju küsitud minu mediteerimisharjumuste kohta, eriti viimase poole aasta jooksul. „Kui mitu korda sa päevas mediteerid? Kas sa teed kellegi juhendatud meditatsioone? Kas sa käid kuskil kellegi ühismeditatsioonidel?“  Vastan: Ei, ma ei ole aastaid käinud kellegi ühismeditatsioonides. Turul on häid tegijaid, aga olen end sihilikult teiste loomingust eemale hoidnud. Teadlikult ja meelega. Sest ma ei saaks oma muusikapala nii vabalt luua, kui kuuleksin koguaeg teiste muusikat kõrvus. Ei, kahjuks ma ei mediteeri iga päev. Ma ei ole mediteerimisguru, iga päev ei jõua lihtsalt väikeste laste kõrvalt. Katsun oma elu tasakaalus hoida. Ma teen neid vastavalt tundele. Ei mediteeri seega igapäevaselt, aga kui juba ette võtan nädala jooksul, siis väga tugevalt ja võimsalt, nii, et on isegi ruumi helesinise energiaga helendama löönud.

Teinekord, kui on „probleem“ õhus, olen võtnud süvameditatsiooni seisundi ette ja lasknud end Loojal juhendada. See pole midagi uut, paljud inimesed toimivad niiviisi alateadlikult (osad laskuvad palveseisundisse). Mina teen sihilikku lahendusele orienteeritud mediteerimist. Tihti olen alustanud mediteerimist nii, et ma ise ka ei tea, kuhu välja jõuan. Lihtsalt lasen end Loojal ja Elaval Valgusel juhendada. Olen niimoodi aastaid praktiseerinud. Tänaseks olen jõudnud kindla tulemini ning julgen vabalt ja puhta südamega mind kõnetanud meditatsioonid ka inimestele kasutusse tuua.

Olen süvameditatsiooni jooksul saanud huvitavate infokildude osaliseks, millest kirjutan laiemalt ka teoses „Valguslapse ema päevik“. Näiteks, kord soovisin täielikult keha resettida ja teha seda omamoodi. Ning mulle selgelt öeldi, täiesti nii selgelt meistri poolt, nagu oleks inimene ruumis olnud, et tuleb oma DNA ja füüsiline keha otse Algallikasse tõsta. Siis seal, Looja juures kaitstult, saab kõike teha – taastada, tervendada jmt. Sellest hetkest alates sündis idee luua „Lõimumine algallikaga“ meditatsioon.  Maailmas on tuhandeid audiomeditatsioonide tootjaid… Võõrkeelseid ja kodukeelseid. Paljud kanaldavad Valgusest infot, teised valgusolenditelt või teistest dimensioonidest. Igaühele oma. Mida suurem on valik, seda rohkem on inimestel valida ning leida see oma.

Kirjutan teoses ka sellest, kuidas järk-järgult õppisin ise oma soove ja taotlusi formuleerima, mis on efektiivse mediteerimise puhul väga oluline. On nii meeletult nüansse, mida vaja teada näiteks vaimsete praktikate puhul.  Vaimne praktika erineb tavameditatsioonist. Kõik sõltub sellest, mis tulemini soovitakse jõuda.

Olen iseenda peal palju praktiseerinud. Edusammudest, mis on juba realiseerunud, saan  lahkesti rääkida.  Annan lihtsalt inspiratsiooni teistele, mida teha iseseisvalt mediteerimise vältel. Variante on piiramatult!   Küll olen kutsunud kehal täiusliku munarakuga ovulatsiooni esile, olen kutsunud iseeneselegi ootamatult ülivõimeka kaitsja enda energiavälja , täiesti intuitiivselt. Olen korduvalt loonud süvameditatsiooni käigus ühendusi välisdimensioonidest (väljaspool Maad) pärit rassidega, et saada mingi tehnoloogia kohta infot, loonud ühenduse ka eluslooduse teadliku taadvuse osaga Maal. Olen isegi Looja kõrgema teadvuse ühe väga lühikese ja spontaanse meditatsiooni jooksul ruumi kutsunud. Ta tuli minu kutse peale, sest vajasin tollal abi, et vabaneda väga raskest situatsioonist ja energeetilisest ahistamisest, mis leidis aset lapseootuse ajal. Sellest isiklikust loost jutustan oma teoses peatükis „Kontakt Loojaga“.  On hetki, kus meil võib tunduda, et kogu jaoks on otsas ja mõistus enam üle ei käi. Siis olen end täielikult usaldanud Looja kätesse…

Tuli ette ka olukord, kus olin muutnud 3-tunnise meditatsiooni vältel väga suurel määral mateeriat enda ees ja ümber – silmnähtavalt nii, et oli vaja objektiivne vaatleja kohale kutsuda, et ma iseend hullumeelseks ei peaks. See on kõrgem pilotaaž ja esialgu füüsilise mateeria muutmise meditatsioone välja ei lase. Sellest, mida ma muutsin ja kui palju, sellest loost räägin kunagi hiljem, kui on küpse aeg.

Lisaks olen korduvalt võtnud valusid ära, tervendanud oma keha ja palju muud.

Kui küsitakse, siis mul ei ole kahju jagada enda õpitud meetmeid. Sest se, kes juba küsib, see oskab ka vastu võtta. Palun väga, võtke ja praktiseerige ning jagage ka teistele Valgust.

Kuna olen järjest rohkem, samm haaval hakanud jagama enda tegemiste kohta, tutvusringkonnas ka  mediteerimise, täpsemalt süvamediteerimise valdkonnast, on juhtunud nii, et viimaste kuude jooksul on lausa mitu isikut küsinud sama küsimust: „Kas sa ei tahaks neid meditatsioone, mida oled ise nokitsenud, inimestele kasutamiseks anda? Küll oleks hea, kui keegi pakuks audiomeditatsioone.“

Kuna neid küsimisi on niivõrd tihti tulnud viimasel ajal, siis võtan seda kui Kõiksuse märki, et on aeg hakata neid asju, mida olen ise praktiseerinud, jagama ka teistele.

Nagu öeldud, olen täiesti sihilikult harjutanud mediteerimist iseseisvalt, mitte kellegi ühismeditatsioonidel osaledes. Ainukene koht, kus üldse olen  oma spirituaalsel teekonnal kaasa löönud, on ainult Methodraie vaimsed praktikad ehk minu Vaimse Õpetaja, Kristiina praktikad. Kui kaks sügist tagasi avaldasin talle soovi, et soovin enda meditatsioonid linti lugeda ning maailma laiali paisata, siis andis ta mulle nõu – tee oma loomingut vastavalt oma sisetundele. Ta õnnistas mind mu loomingus, luges veel nõuanded peale ja hakkasin vaikselt mõtet küpsetama. Kunagi oma teekonna alguses kuulasin tema juhendatud meditatsioone, aga siis avastasin, et vajan ikkagi konkreetselt minu vajadustele kohanduvat meditatsiooni. Ise mediteerin kodus sügavas vaikuses ja väga intensiivsete taotlustega. Tihti koguaeg kohandan neid, mõnikord ütlen mitu korda ühte ja sama asja, et jõud taha tuleks. Kuna olen nii palju mediteerinud, siis ei ole raskust ka keset tormi ennast ruttu ja kiirelt maandada ning tsentrisse tõmmata, kuid avalikkusele kättesaadavad audiomeditatsioonid saavad olema siiski taustamuusikaga, sest efektiivse tulemuse nimel peavad kuulajad suutma 30 minuti jooksul võimalikult sügavalt ja kiiresti lõõgastuda.

Need, kes on juba lugenud teost, teavad, millistest meditatsioonidest ja teemadest ma koguaeg räägin.  Ma ei soovi loetelu praegu avaldada, sest on ka selliseid isikuid, kes arvavad, et neil on ainuke õigus midagi sellist luua ja teised ainult vaadaku pealt. Seega, iga asi omal ajal.  Minu endal on sellest siiralt ükskõik, mida keegi -kuskil vihast, tähesära soovist, kadedusest või raevust räägib. Kuid pidage meeles – mis on kanaldatud Valgusest, on antud Loojalt ning mõeldud kogu inimkonnale levitamiseks – piiramatult ja tingimusteta. Kanaleid on kokku 7, neist üks on valguse kanal. Ülejäänud kuus sarnanevad väga valgusekanalitega, kuid sealt kanaldatult saab inimene illusoorset infot. Nii nagu ütles kunagi üks metsas resideeruv eraklik selgeltnägijast vanamammi: “Kui keegi ütleb, et kanaldatud valgus kuulub ainult isikuliselt temale ja on tema omand, siis see isik juba tegutseb egotasandil ning ei suuda isegi ligi pääseda puhtale Looja infole. Isiklik kogemus kehastuses, see kuulub isikule endale. Need on kaks eri asja”

Ma ei kavatse toota  ega kujundada midagi massidele, mida siis maha müüa, vaid ma otsustasin, et annan välja seda, mida olen ise isiklikult kasutanud ja mis on mind aidanud. Kui see on mind aidanud, siis võib ka keegi teine sellest abi leida.

Seetõttu oleme tiimi vabatahtlike abilistega katsunud esimese üllitise füüsilisele kujule saada. Mediteerijaid on palju ja neid teostatakse erinevas vormis. „Amaryllise süvameditatsioonid“ käekiri ja taotlused on omamoodi.

Enne, kui otsustasin meditatsioonid avalikustada, tekkis testgrupi liikmete  vahel suur arutelu  selle üle, kas audiomeditatsioonid peaksid olema tasuta või ostetavad. Enamus ütlesid, et see on ajakulu, mis tuleks tasustada, teised pakkusid välja annetuspõhise loomise. Paljud rõhutasid mulle, et kui annad tasuta, siis mõni arvab, et pole väärt asi ja kui inimene ikka maksab oma rahaga, siis ta nagu väärtustaks seda rohkem. Mõni pooldas  rangelt tasuta jagamist.

Mõtlesin pikalt, et mida teha. Minus on suur soov jagada inspiratsiooni ja lahendusi, mis on mind ennast aidanud sinna, kuhu olen täna jõudnud. Olen nõus, et oma aega ja energiat tuleb hinnata, kuid mul on ääretult raske vaimseid asju rahaga siduda. Lõpuks leidsin lahenduse, mis peaks vähemalt alguses kindlasti sobima. Inimesed, kes kuulavad ja kasutavad meditatsioone ning tunnevad, et soovivad panustada, saavad vabatahtlikkuse alusel ise oma tasakaalupanuse teha.

Audiomeditatsioonid, mis on seotud kaubamärgiga „Amaryllise süvameditatsioonid“ saavad olema tasuta ja vabalt kättesaadavad   niikaua, kuni neid vastu soovitakse võtta ja kuni leidub abivajajaid .    Kuid neid ei tohi muundada ega reprodutseerida, sest on muusikalise ja sisulise osaga autoriõiguse seadusega kaitstud.

Mul ei ole uskumust, et vaimsed asjad peaksid ennastsalgavalt tasuta loodud olema, aga vähemalt esialgu, kuna on palju küsitud just audiomeditatsioone, siis soovime seda võimalust inimestele ka pakkuda.

Hakkame vaikselt, samm haaval üles laadima terve kollektsiooni audiomeditatsioone igast valdkonnast. Igaüks leiab oma. Kui Sul on ettepanekuid, siis oled lahkesti oodatud seda saatma valguslapsed@gmail.com emailile. Otsi ja kuula, mida ka teised teevad – siis leiad kindlasti omale sobivaima parima variandi !  Turul on ka teisigi häid tegijaid, igalühel on oma käekiri. Kuid selleks, et leida omale kõige sobivam, on esmalt vaja kuulata ja testida erinevaid variante.

Mul on siiski üks palve, mida juba eelnevalt korra ka ülal puudutasin. „Amaryllise süvameditatsioonid“ algseeme pärineb küll minult, kuid üksi olen ma nagu ussike ja jõuan ainult mikroskoopilise osa oma suurtest plaanidest teha ilma haldjateta, kes on mind palju abistanud ja toetanud. Meditatsioonide füüsilisele kujule realiseerimisel on abis mul lahked haljad, kes töötavad vabatahtlikkuse alusel, mitte ärilistel eesmärkidel. Missioonist, aidata jagada teadlikkust läbi oma kogemuste ja praktika, et Valgus maailmasse kiiremini ja vabamalt leviks.

Kui Sind mõni meditatsioon aitab või kõnetab, või tekitab meeldiva tundmuse, siis on lahkesti oodatud tasakaalupanus vastavalt Sinu omaenese sisetundele. Nii aitad toetada ka uute projektide valmimist.  Meil on palju põnevat plaanis veel teieni tuua! Rekvisiidid on leitavad alt .

Kui Sa saad huvitava tundmuse osaliseks meditatsiooni ajal (või ka selle järgselt, näiteks unes), siis Sinu tagasiside on südamest oodatud! Sinu hea sõna ja asjalik tagasiside annavad meile jõudu edasi tegutseda! Palun saada see meile postkasti või kirjuta valguslapsed@gmail.com.

Kui hakkasin oma esimest loomingut vormima, siis tundsin korra nukrust, et seda polnudki nii lihtne teha, sest visualiseerisin täiuslikust tulemusest  (näiteks taotluste vajadus nagu ma ise peas tunnen ja tajun, seda oli raske edasi anda sõnaliselt). Läks oma mitu versiooni, enne kui esimese audiomeditatsiooniga valmis saime. Vestlesin oma Õpetajaga, kes on tuntud tugevate vaimsete praktikate poolest ja ta lausus “Iga loominguline töö on selline, mida koguaeg järjepidevalt täiustada. Ka mina täiustan koguaeg oma praktikaid, jooksvalt”. Seega, kuskilt tuleb alustada. Ja me lubame, et see kohandub vastavalt nii, nagu kõige enam vajadus on, jäämata viimaseks versiooniks! Lisaks soovime järk-järgult pakkuda ka teiste teemadega seotud audiomeditatsioone.

 

Ja muidugi, oleme väga tänulikud, kui aitad ka head sõna levitada või ettepanekuid teha! Lihtsaim viis selleks on kribada e-mail valguslapsed@gmail.com “.

Esimene audiomeditatsioon kuulatav siit: https://www.youtube.com/watch?v=pP7dosgSFbk

Et alla laadida parema kvaliteediga mp3 versioon, vaata lehte “Audiomeditatsioonid”

 

Aitäh ja peatse kuulmiseni.

Amaryllis, Maya ja Valguslapsed tiimi abilised

 

Leave a comment

Name*

Website

Comment