Otsin investorit suure maa-ala soetamise projekti eesmärgil välismaale.

Head sõbrad!

Minu lugejate hulgas on olnud läbi aastate väga erineva väljavaatega inimesi. Ka minu koolitustel on läbi aastate osalenud erineva profiiliga inimesi – tuntud ärimehi, tõeliselt edukaid ettevõtjaid, avaliku sektori isikuid, väga tugevaid erasektori valdkonnas töötavaid isikuid.

Mida ma sellega öelda tahan – oma olemusest teadlik ja avatud olemine ning vastavalt enese koolitamine ei välista maise plaani edukust ega rikkuseid.

Meie keskel on väga meisterlikke suurloojaid, kelles on kehastunud erilised loovad Vaimud ning kes on ka maises plaanis väga edukalt oma loomisi realiseerinud.

Sellepärast ei ole mul ka imelik panna vastavat teadet siia lehele üles.

Saadan lendu siit taotluse ja suure hõiske üle Maa – las Universum ja Suur Looja juhatada minuni ühe Jumaliku Looja, kes meisterlikult siinses maises ärimaailmas suutnud loomisi hallata ja on valmis eraldama ja investeerima vahendeid minimaalselt 100 ha suurusesse maatükki välismaale, sooja kliimasse.

Sobiva riigi, maakoha asukoha, eelolevate aastate nüanssidest ja asupaiga olulisusest ning ka projekti ulatusest räägin ettevõtjale – investorile – huvitujale kaasloojale isiklikult kohtumisel.

Las võimsad Universumi jõud juhatada minuni see avatud maailmanägemusega ja avatud meeltega võimas Looja minuni, kelle jaoks on suure maaala ostmine oma võimaluste kõrval väike finantsrisk ja kes on nõus investeeringust saama tulu tagasi järgemööda mõndade aastate jooksul.

Imeline Inimene! Kui sa loed ja sa tunned, et sa võid tunda sellist erilist inimest, kelles võib olla potentsiaalne huvi – palun saada talle edasi see teade. Tänan!

Ootan Sinu kirja kirjastus.blessed@gmail.com , et vahetada edasisi kontakte ja luua isiklikul tasandil kohtumine.

Et mitte pikka juttu liigselt siin teha, siis saame tuttavaks ja räägin kõigest lähemalt ja tutvustan projekti. Millega tegemist, mille jaoks, kuhu ja miks ning mis on kaaslooja- investori huvi.

Luues seal, kus on meie armastus.
Virve A.Amaryllis

Similar Posts