Näitan 1–20 tulemust 28-st

 • 13. Elujõu, sisemise eluenergia ja väe taastamine rakutuuma tasandil. Alateadvuse subliminaalid. Audiofail.

  8.88

  Tegemist on alateadvust ümberprogrammeeriva muusikalise helifailiga, mille taustaks on sisse loetud salajased vaiksed afirmatsioonid ehk subliminaalid. Subliminaalid on kõrvale kuuldamatus sageduvahemikus ning inimene kuuleb neidvaid sosinal, kuid kuulaja alateadvus registreerib need “mina vormis” taotlused ning integreerib need enda DNA ruumi juhtivprogrammideks järk-järgult.

  Afirmatsioonidega saad tutvuda tootekaardi alt.

  NR 13 ALATEADVUSE SUBLIMINAALID
  Teema: Eluenergia taastamine, sisemise elujõu ja väe taastamine rakutuuma tasandil.
  Fail: MP3  formaat, 55 min
  Sobivus: Sobib kõigile. Lapseootel naised jälgige ise oma sisetunnet, kui intensiivselt teile mõjub ning tehke vajadusel pause.
  Sisu märksõnad: eluenergia kokkukoondamine, enda eluenergia haldamine, elujaatamine, elujõu tunnistamine iseenda eluhingusena.

  Üle 80 afirmatsiooni, mis on salasõnumitena sisse loetud muusika taustal ligi tunniaja jooksul.

  Muusika on meditatiivset laadi ja muudab teadvuse seisundit, et alateadvuse tasandi häälestus saaks sügaval rakutasandil paremini toimuda ning inimene oleks toetavatele afirmatsioonidele vastuvõtlikum.

  Kõik väljaande sisuline ja muusikaline osa on kaitstud autoriõiguste seadusega. Muusika on litsentseeritud ning kuulajale mõeldud vaid isiklikuks kodukasutamiseks.

 • DNA aktiveerimine ja töö telomeeridega **** I osa | Edasijõudnutele mõeldud audiopraktika ja audioloeng|**** Meistritele.

  44.44

  Uus audioseminar,  mis algab audioloenguga ja jätkub intensiivse ja põhjaliku praktikaga.

  Antud seminari puhul on tegemist materjalidega, mis keskendub DNA aktiveerimisele, kus keskendutakse ühele kindlale kromosoomide paarile ja tööle telomeeridega.

  See praktika keskendub kõige olulisemale paarile – esimesele kromosoomide paarile, mis tuleks järjekorras esimesel kohal aktiveerida. Niisamuti selle kromosoomide paari telomeeride aktiveerimisele.

  Peale soetamist saad praktika alla laadida enda arvutisse ja seda kasutada endale sobival ajal. Selgitava sissejuhatava loengu kuulamine toimub aga Vimeo.com keskkonnas.

  Aitäh, et toetad oma ostuga meie kirjastuse väljaandeid.

   

 • Oma suurima unistuse manifesteerimine 2024 ** | Isiklik Teraapiaseanss| Audioloeng + juhendatud süvameditatsioon ~3 h| ** Kogenud praktiseerijale.

  44.44

  Juhendatud rännakutüüpi süvameditatsioon, mis viib sind sügavasse lõdvestusse ja kaugele rännakule Universumi avarustesse – ühte Pühasse ja väga erilisse kohta- Meie Vaimu Kõrgeimate kehastustasandi kogemuste loomiseruumi.

  Praegune ajastujärk lubab luua eriliselt kõrgetasandilisi loomisi, mis ulatuvad mitmetest kihtidest ja tasanditest välja – otse kuni Lätteni.

  Praktikale eelneb pikk sügavuti viiv selgitav audioloeng, mis on vajalik enne rännakule suundumist mõttega läbi kuulata. 

   

 • Oma Vaimu Jumalik Missioon *** (Audioloeng + Süvameditatsioon~ 3 h) | SEMINAR VÄGA EDASIJÕUDNUTELE.

  85.00

  Uus praktika koos loenguga on suunatud oma Vaimu Jumaliku Missiooni vaatlusele. 
  Praktika teemad on Jumalik Kõrgeim Missioon, Vaimuga suhtlemine, Vaimu poolt tekitatud tundmuse ja tunde eristamine, Tõelise puhta südamehääle kuulamine, Mõjutatud südamehääl vs mõjutatud sisetunne (illusioon); Vaimu Kõrgem teadvus, kes on Vaimu Kõrgem teadvus, mis on Vaimu roll Maal, mis on Algallika lähetatud missioon.

  Loengus selgitatakse lühidalt lahti baasmõisted ja praktika olemus ning taotlused.
  Praktika käigus saad viia läbi vaatluse: kes sa oled oma tegelikultolemuselt, mida sa siia tegelikult oled tegema tulnud, mida sa siia tegelikult oled täide saatma tulnud, milline on sinu jumalik kõrgeim missioon, kas sinu missiooni teel on ees mingeid tõkkeid või takistusi ja mis on need järgnevad konkreetsed sammud, mida oma teel vaadelda on vaja.

  ֎ Audiopraktika A versioon (muusikaga) 1h15 min
  ֎ Audiopratkika B versioon (suuremas vaikuses) 1h 15 min
  ֎Audiloeng 30 min
  ֎Videoloeng 1 h
  ֎Iseseisva töö leht täitmiseks (1A4) Enda vaatluse tulemusena.

  See seminar ei ole allalaetav. Oma suure mahu tõttu on see kuulatav ja kaasa tehtav läbi vimeo.com keskkonna.
  Seminar on kuulatav läbi Vimeo kuulajatele mõeldud keskkonna. Link saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul postkasti. 

  Seminar on kuulatav kuni 31.12.2023.a.See seminar koos praktikaga kestab kokku veidi alla 3 tunni. 

  Audiopraktikal on kaks versiooni: üks on rahustava muusikaga. Praktika B versioon on vaid loodushelidega, kes soovivad segamatut Vaimuga Kõnelust tunnetada. Sisuline ülesehitus on neil sama. Praktikate variatsioonide erisus on eesmärgiga pakkuda kuulajale võimalus valida ise enda kõrvale sobivam versioon.

  Kõiki tellimusi käsitletakse manuaalselt. Palun oodake, kuni assistent teiega ühendust võtab ja teile ligipääsulingid saadab. Vimeo keskkonnas on teil vajalik isiklik kasutajakonto.

  KINGITUS OMA ELU RISTTEEL OLEVALE HINGESTATUD INIMESELE.

  Seminar  algab audioloengust (1,5 h), jätkub stuudiopraktikaga (1,5 h) ja lõppeb iseseisva töölehe täitmisega.  
  Soetamine tagab ligipääsu vimeo.com keskkonda kuulamiseks ja kaasategemiseks 3 kuu jooksul.

  Eellindistatud stuudiopraktika (ca 1,5 h) ja audioloeng (ca 1,5 h), mis räägivad Vaimu plaanist, Jumalikust ajastusest ehk meie igaühe Vaimu Suurloomisest Maal. 

  Stuudiopraktika on rännak Sinu Vaimu Kõrgemasse Teadvusesse, et luua temaga kõnelus ja ühendus läbi veemälu. Selleks, et saada temalt endalt otsesed vastused, sümbolid, märgid, pildid ja dialoog – kus ma viibin, kust ma tulen, mis on minu Vaimu jumalik kõrgem roll, mida ma olen tulnud tegema Maale, mis on minu suur jumalik ülesanne, millist rolli olen tulnud täitma ja korda saatma, mida muutma, ette võtma ja looma?

  Praktika sobib edasijõudnud praktiseerijatele, kes on küsinud endalt kõrgema päritolu küsimusi.

  Kust ma pärinen, milliselt tasandilt või Universumi ruumist ma Maale saabunud olen ja kas ma üldse oma õigel teekonnal olen? Millised on minu peamised takistused mu teel ja kuidas neid vabastada ja ära saata?

  Missugused on kõige olulisemad ja selgemad sammud mu jumalikul eluteel? Mis on järgmised praktilised sammud, mida ma oma kehastuses ette võtta saan,et olla täielikus sünkroonsuses ja voolamises oma jumalikkusega?

  Praktika ja loeng sobivad väga hästi teetatervendajatest praktikutele, kuna käsitleb Jumaliku Ajastatuse vaatlemist.

  Jumalik Ajastatus on inimese kõrgeim missioon, kõrgem plaan. Mõnel inimesel võib elus olla mitu kõrgemat plaani. 
  Vahest võime kogeda eluteel olukordi, kus tunneme, et oleme liikunud kõrvale oma jumalikust kõrgemast plaanist. Audioseminari juurde kuuluv praktika sobib hästi põhjalikuks ja süvendatud vaatluseks, mis sinu elus parasjagu toimub ja kas sa viibid oma jumalikul eluteel. Samuti märguannete, sümbolite ja vastuste uurimine Looja teadvusest ja oma Vaimu Kõrgemalt Teadvuselt, mida järgmiseks ette võtta või realiseerida, et olla täielikus sünkroonsuses oma Jumaliku Eluteega.

  Jumalik Ajastatus ehk divine timing ehk meie kõrgeim elu eesmärk on kõige püham Missioon üldse, mida Vaim läbi elude on tulnud teostama. See pole ühe elu ülesanne. See on Vaimu Suurülesanne, mille on õnnistanud Puhas Loov Jumalik Lätteteadvus ise.

  Praktika ja loeng sobivad väga hästi teetatervendajatest praktikutele, kuna käsitleb Jumaliku Ajastatuse vaatlemist.

  Jumalik Ajastatus on inimese kõrgeim missioon, kõrgem plaan. Mõnel inimesel võib elus olla mitu kõrgemat plaani.
  Vahest võime kogeda eluteel olukordi, kus tunneme, et oleme liikunud kõrvale oma jumalikust kõrgemast plaanist. Audioseminari juurde kuuluv praktika sobib hästi põhjalikuks ja süvendatud vaatluseks, mis sinu elus parasjagu toimub ja kas sa viibid oma jumalikul eluteel. Samuti märguannete, sümbolite ja vastuste uurimine Looja teadvusest ja oma Vaimu Kõrgemalt Teadvuselt, mida järgmiseks ette võtta või realiseerida, et olla täielikus sünkroonsuses oma Jumaliku Eluteega.

  Jumalik Ajastatus ehk divine timing ehk meie kõrgeim elu eesmärk on kõige püham Missioon üldse, mida Vaim läbi elude on tulnud teostama. See pole ühe elu ülesanne. See on Vaimu Suurülesanne, mille on õnnistanud Puhas Loov Jumalik Lätteteadvus ise.

   

 • top

  Süvahirmude vabastamine**. Rännak edasijõudnutele | Isiklik Teraapiaseanss| Süvameditatsioon+loeng. ~2,5 h

  35.00

  Sinu isiklik teraapiaseanss, mis juhendab sind sügavale hüpnoosisarnasesse seisundisse.

  Uus 2,5 tunnine süvameditatsioon + loeng. Tegemist on juhendatud rännakuga oma kõige sügavamate hirmude tuvastamiseks ja seeläbi vabastamiseks.
  See rännak on mõeldud edasijõudnutele, kes tahavad enda kõige piiravamaid ja mõjutavamaid kihte vaadelda ja vabastada.

  Selle praktika käigus suundud rännakule läbi turvalise juhtitud ruumi ja atmosfääri, et tuvastada ja vaadelda enda kolme kõige suuremat hirmu, mis on seni elus kõige rohkem alateadlikult sind piiranud, mõjutanud või pärssinud.

  Et need siis tehnika abil vabastada ja endast vabaks anda.

  Praktika lõppeb uue häälestuse loomisega.

  Palume enne kuulamist ja kaasa tegemist lülitada oma telefon lennurežiimile, nii et keegi ei segaks teie rännakut.

  Peale tellimuse esitamist saate meditatsiooni kaasa teha ja järelkuulata 2 kuu jooksul reklaamivabas Vimeo.com keskkonnas isikliku kasutajatunnusega. Osaluslink saadetakse teile peale tellimuse esitamist assistendi poolt. Tellimuse vormistamisel palun lisage oma isiklik Vimeo kasutajanimi.

 • uus

  UUS! AFIRMATSIOONID. Lapselt lapsele| Sisemise lapse tervendamine ja südame avamine| MP3 10-20 min kuulamine |* Sobib kõigile

  8.88

  Afirmatsioonid Lapselt lapsele on südamlik ja lihtne kuulamine, mida igapäevaselt endale autos, telefonis, jalutades või kõrvaklappidest päeva jooksul mitmeid kordi mängima panna. Sinu teadlik meel kuuleb 88 kõige olulisemat ja toetavamat sisendust üldse, mida iga inimlaps ja inimolend läbi elu jooksul kuulda võiks.

  Afirmatsioonide helifail on kaunis muusikaline esitlus, kus lapse hääl loeb ette nii olulisi ja eriti toetavaid sisendlauseid, mis iga kuulaja sisemist häälestust koheselt muudavad. Sobib neile, kes on ära unustanud, kes on nad on ning soovivad iseenda sisemist häälestust ja usku üles leida.

  Kuulamine avab järgemööda südame ja tundlikematel inimestel tekitab hinges ja päikesepõikimus avardumist, mille tulemusena tahaks lihtsalt nutta. Nutta välja endast kurbust, valu, igatsust, nurkust ja tuletada endale meelde, kes me tegelikult oleme. Mis on meie tegelik jõu suurus ja meie tegelik võimekus.

  Sobib eriti hästi erinevates vanustes kuulajale, kelle minapilti on vaja toetada või häälestada. Esialgne loomise mõte oli toetada tundlikke lapsi, kuid helifail on muutunud populaarseks ka täiskasvanute seas, kelle sisemine laps on saanud haiget lapsepõlveraskustes ja traumaatilistes läbielamistes.

  Kui Sinu tutvusringkonnas on mõni tuttav laps või täiskasvanu, kellel elus palju käsil ja ta vajab toetust, siis see afirmatsioonide helifail on suurepärane kuulamine igaühele, kes vajab toetust.

  Kui sinu ümber on inimene, kellel on elus raske, ta on kaotanud usu, lootuse, usu iseenda jõusse, oma enesekindlusesse, ta ei tunne ega tea enam oma väärtust,  siis on see helifail vähim, mida talle toetusena ja kingitusena avaldada saad.

  Võib-olla oled Sina ise kogenud hoopis lapsepõlves kurvameelsust, depresiivsust, melanhoolsust ja muid raskeid tundmuseid, pole tundnud ega leidnud oma kohta Maal või oled tajunud end liialt erinev olevat?

  Afirmatsioonid Lapselt Lapsele on hea ja toetav sõna, mis on öeldud nii, et see on mõeldud – avades südame ja andes lisajõudu sellele, kes seda kõige enam vajab.

  Afirmatsioonid Lapselt lapsele on loetud linti lapse poolt, kes armastab teisi lapsi ja inimesi. Tegemist on erilise ja kauni heliloominguga, mis avab iga inimese südame.

  Peale tellimuse esitamist pääsed ligi lingile, kust saad taotleda allalaadimislinki, mis on personaalne URL ja mõeldud vaid tellimuse soetajale.

  Olgu see muusikaline helifail sulle saatjaks sinu elus ja tuletagu see sulle rasketel hetkedel meelde, milleks sa tegelikult suuteline oled.

 • uus

  UUS! INFOLOENG (1.OSA): Eelolevad ajad Eestis ja maailma kümnendis. 2024*** (Nõuab edasijõudnud kuulajat)

  35.00

  Ilmunud on uus  infoloengu väljaanne (audioloengu vormis), kus on võetud vaatluse alla eeloleva kümnendi kõige olulisemad momentumid Eestis (2025-2035) ja maailmas.

  Infoloengu väljaanne on kahes jaos. I osa 3 tundi.

  I osas:

  1. Igaühe mõtte, sõna ja teguviisi sünkroonsuse (ehk kolmainsuse) tasandi olulisus praegu ja mõju edasiseks meie elus.
  2. Võimendunud sõna jõud. Sõna jõud ja sõna vastustuses kasvamine.  Loomise vastutus läbi sõna, tagajärjed ja mõju meie loomisele.
  3. Kosmiliste kokkulepete olulisused, Universumi koosloomiste tasakaal ja mõju meie praegusele loodule.
  4. Sisemine andestus. Andestamise olulisus praegu, andestuse läbi  vabanemine ja sidusustest vabanemine. Hingeteadvuse vabanemine lukustusest.
  5. Teiste tegematus vs iseenda tegematus.
  6. Koosloomise vastutus. Igaühe roll ja vastutus loomisel.
  7. Sisemine  ülevaatlus oma loodule, tagajärgedele. Nn sisemine ülestunnistus läbi hinge ja Looja-Vaimu vaatluse. Sismeise ülestunnistuse mõju hinge kergenemisele.
  8. Harmooniliste lahenduste loomine läbi sõna, rääkimise, väljendamise.
  9. Eelolevad (praegu nähtavad ja reaalsusesse vormumas olevad) Eesti võtmeolukorrad. Nende olulisus kõrgemast plaanist läbi Looja tasandi.
  10. Looja tasand vs meistri tasand.
  11. Eestimaa kollektiivse ühisliigitasandi raskete mustrite vabastamise olulisus ning sündmuste kulgemissuuna muutus tulevikuperspektiivis.

  Infoloengu teises jaos lugejate küsimused. See, millises infoloengu jaos on sinu küsimus, saad vaadata infokaardilt. (Tegemist on viitava informatsiooniga)

 • Intuitsioonitreenimise harjutused. Töömapp ülesannete ja töölehtedega. LIMITEERITUD VÄLJAANNE.

  33.50

  Intuitsioonitreenimise harjutuste mahukas töömapp iseseisvaks praktiseerimiseks.

  Üks kindel samm edasi iseenda usaldamiseni!

  Väljannet on saadaval viimased eksemplarid!  See on eriväljaanne   ning ainult limiteeritud perioodil soetamiseks. 

  ֍Väljaandja Blessed Generations OÜ. 2023.
  ֍Autor ja koostaja A.V.Amaryllis.
  ֍ Formaat: spiraalköide, lamineeritud. A4. Värviline trükk.
  ֍ Mahukas töömapp sisaldab 30 harjutust ja 30 töölehte vastuste ja ülesande soorituse hindamise jaoks, mis käivad iga harjutusega kokku. Maht 68 lehekülge.

  ֍Töömapp sisaldab 30 erineva raskusastmega ülesannet koos 30 töölehega. Ülesanded on koostatud ja disainitud peamiselt neile, kes on omandanud mingid kindlad intuitsiooni kasutamise viisid, tunnetamise- või nägemise tehnikad (nt. teetatervendamise meditatsioonitehnika) ning soovivad erinevaid ülesandeid praktiseerides oma võimeid proovile panna. Töömapp sobib ka neile, kes soovivad omal käel veidi tugevamaid intuitsiooni ja taju arendavaid harjutusi testida.

  ֍Harjutusi saab sooritada iseseisvalt või paaris. Osasid harjutusi saab sooritada ainult paarilisega.
  ֍Spetsiifilisemate harjutuste sooritamiseks on vajalik edasijõudnute tase, kuna nõuab keskendunud ja teadlikku intuitsiooni rakendamist (s.t. puhast vaatlusviisi, tunnetamist, tajumist, eristamisoskust).
  ֍ Mitmed harjutused sobivad sooritamiseks ka koos lastega, kuna on oma ülesehituselt lihtsad, mängulised ja kaasahaaravad.
  ֍ See töömapp on asjalikuks töövahendiks neile, kes soovivad iseenda intuitsiooni proovile panna mängulisemate lihtsamate ülesannetega kui ka keerulisemate keskendumist nõudvate harjutuste saatel.
  ֍Iga tööleht võimaldab praktiseerijal hinnata soorituse täpsust ning märkida tagasiside enda soorituse kohta.

  ֍Töömapp koosneb sisendülesannetest, lihtsast ülesande edukast läbimise kirjeldusest ning töölehtedest. Töömapp ei sisalda pikki tekste ega detailseid kirjeldusi eelneva tühja ruumi loomisest, vastava häälestuse loomisest, oma energiate nihutamisest ning puhtast vaatlusviisist. Kõike seda õpitakse vastaval intuitsiooni rakendaval koolitusel põhjalikult ligi 3 päeva.(Kliki siin, et soovi korral uurida lähemalt) See töömapp sisaldab 30 erineva nurga alt kombineeritud harjutust, mis võimaldavad tõsisemal huvilisel enda võimeid proovile panna.

 • HINGESEMINAR 1*** | HINGE VABASTAMINE JA PÜHITSEMINE| Audioloeng & Süvameditatsioon ( ~2,5h)| Väga edasijõudnutele ***

  77.77

  SINU HING ON SINU TEENÄITAJA SINU HINGEKOJU!

  Selle aasta kõige olulisem praktikate seeria.

  Hingeseminar I osa.

  Koosneb: Loenguosa ja praktikaosa (kokku 2,5 h). See on edasijõudnutele! Nõuab keskendunud fookusehoidmist ja oma tahteimpulsi juhtimist intensiivselt ja lühikese aja vältel.
  Teema nr 1 : Oma Hingeteadvuse tagasikutsumine vanast maailmast ja Hinge pühitsemine oma Vaimu Lättega.

  Peale Hingeseminari 1 kuulamist ja kaasategemist oled Sa avatud kuulama ka Hingeseminari 2, mis on jätk Hingeessentsi tagasikutsumisele, vabastamisele ja pühitsemisele ka muudest eeterlikest ja materiaalsetest kihtidest.

  Väga tungiv soovitus on enne Hingeseminaride kaasategemist läbida Tuumpraktika. Tuumpraktika ehk Baaspraktika Pühasse Loovasse Energiasse liikumiseks on Sinu enda jaoks, et kogeda ja samastuda selle Püha Loova Energiaga, mida Sa hingepraktikas kasutama hakkad.

  See seminar kestab koos praktikaga kokku ligi 3 tundi. See hind on väga väike võrreldes sisuga. Sest hingehinda ei saa mõõta rahas.

  NB! Sinu e-mailile saadetakse personaalselt Hingeseminari kuulamise link. Muul viisil loengut ja praktikat kuulata ei saa. Loengu ja praktika link ei laeku automaatselt postkasti, Hingeseminari link saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul postkasti.

 • HINGESEMINAR 2 *** | Hinge vabastamine vanadest ruumidest ja hinge pühitsemine| Audioloeng + süvameditatsioon (~2,5 h)| Väga edasijõudnutele ***

  77.77

  SINU HING, KEHA JA VAIM ON ÜKS PÜHA KOLMAINSUS – ÜKS PÜHA TERVIK.
  Selle aasta kõige olulisem praktikate seeria.
  Hingeseminar II osa.

  Koosneb: Loenguosa ja praktikaosa (kokku ca 2,5h). See praktika ja loeng on edasijõudnutele, kuna nõuab ühe kindla ajaühiku jooksul väga intensiivset loomist ja keskendunud fookuse hoidmist.
  Teema nr 2: Oma Hingeteadvuse tagasikutsumine ja vabastamine mateeriast, inimestega seotud lahendamata olukordadest, vanadest rasketest minevikuepisoodidest, süsteemi loodud ruumidest, digitaalruumidest ja virutaalruumidest. Oma Hingeteadvuse puhastamine mõjutavatest teistest energiatest ja sidusustest. Oma Hinge terviklik ja täielik pühitsemine oma Vaimu Lättesse kirgastunult ja õnnistatult läbi Püha Armastuse Energia.

  AUDIOFAILI INFOKAART:
  – Sobib edasijõudnud praktiseerijale. Eelnev kõrgema teadvuse praktikate kogemuse vajalikkus peaks olema olemas.
  – Praktika järjestus on oluline:
  1. TUUMPRAKTIKA.
  2. HINGESEMINAR NR 1.
  3. HINGESEMINAR NR 2.

  See on vajalik, et ei tekiks infos lünki, mis omakorda võivad tekitada segadust. Kõrges sageduses loomises ei ole segadus ja mõistuse poolt tekitatud infomüra hea, sest segab fookust ja kõrgemat eesmärki. Jälgi palun praktikate tegemise järjekorda, et saaksid endas väga suure ja puhta selguse.
  -Tee ühekorra ja korralikult. See praktika ei sobi korduvaks ja sagedaseks läbitegemiseks, kuna on muutuseid loov praktika, mitte kogemuslik praktika. Tee praktika põhimõttel, et ühe korraga ja korralikult.
  – Eelnev kogemus praktikatega on väga vajalik. Praktika käik on juhendatud tundmustel, mille kuulaja ise endas käivitab. Selleks, et tundmused oleksid kergesti käivitatavad ja meenutatavad, on vajalik, et eelnevalt oleks tehtud kaasa tuumpraktikat. Tuumpraktika on leitav e-poest.
  -Seda seminari ja praktikat ei sobi kuulata kõlarist.
  -Selle seminari ja praktika kõige parema kogemuse saamiseks on soovitus kuulata seminari kõrvaklappidega.

  OLULINE! Enne seminari nr 2 läbimist  peaks teil kindlasti olema eelnevalt läbitud Hingeseminar nr 1. Need on omavahel sidusad oma temaatika ja praktikate poolest ning põhjusega esitatud kronoloogilises järjestuses nii nagu nad on. Igasugused lüngad infos ja teabes tekitavad segadust inimese sees ja see ei ole kasulik, kui hakatakse looma kõrgel tasandil. Kõrgel tasandil loomine peab toimuma selguses. Palume tellimuste käsitlemisel kannatust, kuna kõik tellimused käsitletakse personaalselt ning nimekirja alusel.

  NB! Sinu e-mailile saadetakse personaalselt Hingeseminari kuulamise link. Muul viisil loengut ja praktikat kuulata ei saa. Loengu ja praktika link ei laeku automaatselt postkasti, Hingeseminari link saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul postkasti. 

 • Manifesteerimismärkmik ja Raamat 2in1. Kujundliku loomise alused. (VIKERKAAREHELGIGA SERV)

  29.80

  Kõvakaaneline manifesteerimismärkmik-raamat. Nõuanded teadlikuks loomiseks.
  Aitäh, et toetate meie väikese kirjastuse tegemisi otse meie e-poest soetades.

  Tähelepanu! Tootevalikus on vikerkaare helgiga märkmik-raamat ja kuldse servaga märkmik-raamat!

  Autor: Adeline V. Amaryllis
  ISBN 978-9949-7396-8-4
  Serv: VIKERKAARE HELGIGA serv
  Lehekülgi: 296 lk, millest 112 lk on raamatu osa loomise tehnikatest ja 184 lk täidetav jooneline märkmiku osa.
  Järjehoidjad: 2 järjehoidjat
  Ilmumisaeg: November 2022.a.

 • Manifesteerimismärkmik ja Raamat 2in1. Kujundliku loomise alused. (KULDSE SERVAGA)

  29.80

  Kõvakaaneline manifesteerimismärkmik-raamat. Nõuanded teadlikuks loomiseks.
  Aitäh, et toetate meie väikese kirjastuse tegemisi otse meie e-poest soetades.

  Tähelepanu! Tootevalikus on kuldse servaga ja vikerkaare helgiga servaga märkmik-raamat!

  Autor: Adeline V. Amaryllis
  ISBN 978-9949-7396-8-4
  Serv: KULDNE serv
  Lehekülgi: 296 lk, millest 112 lk on raamatu osa loomise tehnikatest ja 184 lk täidetav jooneline märkmiku osa.
  Järjehoidjad: 2 järjehoidjat
  Ilmumisaeg: November 2022.a.

 • Manifesteerimismärkmik ja Raamat 2in1. Nahkkaantega ja PIN-koodiga.

  35.50

  Kõvakaaneline manifesteerimismärkmik-raamat. Nõuanded teadlikuks loomiseks.
  Aitäh, et toetate meie väikese kirjastuse tegemisi otse meie e-poest soetades.

  Tähelepanu! Tootevalikus on kolm sama sisuga väljaannet: kuldse servaga ja vikerkaare helgiga servaga kõvakaaneline märkmik-raamat ning luksuslik kunstnahast kaantega ja pin-koodiga lukustatav märkmik-raamat, millel on kuldne serv.

  Autor: Adeline V. Amaryllis
  ISBN 978-9949-7396-8-4
  Serv: KULDNE serv
  Lehekülgi: 296 lk, millest 112 lk on raamatu osa loomise tehnikatest ja 184 lk täidetav jooneline märkmiku osa.
  Järjehoidjad: 2 järjehoidjat
  Ilmumisaeg: November 2022.a.

 • INFOLOENG 3 *** | Audioloeng ~2 h | *** Väga edasijõudnutele

  65.00

  Selle aasta kõige olulisem loeng.

  See loeng ei ole allalaaditav.
  Loengu pikkus on ca 2 tundi pikk ning on kuulatav läbi Vimeo keskkonna tähtajaliselt kuni 31.12.2023!

  Sinu e-mailile saadetakse personaalselt infoloengu kuulamise link. Muul viisil loengut kuulata ei saa. Loengu link ei laeku automaatselt postkasti, loengulink saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul postkasti. 

  TEEMAD:

  • Musta Mao Universum ehk jäljenduniversum;
  • Paradiisuniversum ehk Emauniversum
  • Mehe ja Naise vahelise Püha liidu olulisus ja kuidas on seotud siit Universumist lahkumisega ja ülestõusmisega;
  • Naine kui Armastuse Energia kandja;
  • Mees kui Looja seemne andja;
  • Lapsed kui Püha Leegi hoidjad;
  • Langenud olendid, kes ei ole täiustanud jumalikku täiust – nende roll Musta Mao Universumis;
  • Jumalik täius – mees ja naine;
  • Hingevargad ja muud langenud olendid ja kuidas on see seotud vabade inimeste hingekoodidega;
  • Üksikarenejad ja ülestõusjad ja nende tupikteed;
  • Hingeteadvusega töötamine;
  • Hinge kirgastumine;
  • Hinge pühitsemine;
  • Uued hingepraktikad;
  • Sissejuhatus uutesse hingepraktikatesse;
  • Matrixvõrgustikust lahkumine;
  • Uueks inimeseks ümbersünd – mida see tähendab;
  • Ori inimene vs Jumalik inimene;
  • Küsimustele vastamised;
 • TUUMPRAKTIKA *| Pühasse Loovasse Teadvusesse liikumine| Stuudiopraktika + Loeng (~3 h)|* Sobib alustajale.

  35.00

  Väga mõjus ja efektiivne tuumpraktika, mis juhendab kuulaja erinevate etappide jooksul Pühasse Loovasse Teadvusesse.
  Kvaliteetsel stuudiopraktikal on hoolikalt valitud taotlused ja taustamuusika, et kuulaja saaks oma energiatega läbi viia teadvusenihke ja täieliku seisundi muutuse.
  Lõputaotluse järgselt saab inimene ise anda endale sobilikke taotluseid muusika saatel.
  See on 60 minutiline kingitus iseendale, mida Sa oma kehale, hingele ja Vaimule anda saad.

  KOOSNEB KAHEST OSAST:

  1. SISSEJUHATAV SELGITUSTEGA LOENG 45 min
  2. TUUMPRAKTIKA PÜHASSE LOOVASSE TEADVUSESSE LIIKUMISEKS 60 min+

  Faili tüüp:MP3 failid.

  Peale soetamist jääb fail ostja kasutusse korduvaks kaasategemiseks.
  Peale ostu sooritamist saad Sa allalaadimislingi, mis kehtib 30 päeva.

  Kellele sobib see praktika ?

  1. Väga vajalik neile, kes vajavad hingemiseruumi
  2. Neile, kes vajavad rahuruumis olemist
  3. Neile, kes igatsevad harmoonilist seisundit enda olemisse
  4. Neile, kes on väsinud ja soovivad koguda oma jõudu kokku
  5. Neile, kes on tundnud, et on üksi ja soovivad tunda end uuesti tervikuna
  6. Neile, kes soovivad treenida endas puhast infovaatlust läbi piltide ja tunnetuse
  7. Neile, kes soovivad treenida infovaatlust ilma mõjutusteta,  ilma valepiltideta, ilma hirmuta või muude segavate energiateta
  8. Neile, kes vajavad mingile väga olulisele küsimusele vastust ja soovivad seda vastust tunnetada puhtas ja pühas rahuruumis
  9. Neile, kes soovivad midagi olulist manifesteerida või taotleda ning nad soovivad seda läbi viia puhtas ja pühas, mõjutusteta ruumis
  10. Neile, kes soovivad enda kehasse suunata (mingil põhjusel, nt tervendamise eesmärgil) orgaanilist ülipuhast Loovat Energiat ning soovivad selleks sobilikku kõrget ja puhast seisundit endas luua
  11. Neile, kes soovivad olla veendunud, et energia, millega nad lõimuvad, oleks just Püha Looja Teadvuse energia ning mõjutusteta
  12. Sobib väga hästi alustajatele praktiseerijatele, kuna sisaldab ka selgitavat loengut
  13. Sobib ka edasijõudnud praktiseerijatele, kes soovivad lihtsalt seisundit ankurdada enda rakumällu

  • Kolm väga olulist meelespead praktika tegijale:

   1.Praktikat kuula kõige parema efekti saamiseks kõrvaklappidega.

   2. Praktika tegemise ajaks välista kõik segajad enda elamises ja ruumis, kus viibid. Et keegi ei tormaks tuppa, kus Sa viibid. Võid niimoodi tõsiselt ehmatada.

   3. Pea meeles: Praktika kõige suurem osakaal on tegelikult selle tegijal. Instruktori hääl juhendab Sind teekonnale, kuid see, millise seisundi Sa suudad endas luua lõplikult, sõltub Sinu enda a vatusest, valmisolekust ja tahteväljundist kogeda. Ja on teada ka, et esimestel kordadel kogemine pole võrreldav kolmandal korral kogemisega. Sest kogemused intensiivistuvad. Proovi ise järgi.

 • top

  01*. ARMASTUSE KOGEMINE JA AVATUS ÜLIMALE ARMASTUSELE. 432 Hz. Alateadvuse Subliminaalid. 60 min. Audiofail|* Sobib alustajale.

  5.55

  Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid nr 01.
  Teema:  Jumalikule ja puhtale armastusele avatuse loomine.
  Kestvus: 
  60 min.
  Audiofaili tüüp: Varieeruv meditatiivne muusika vaiksete subliminaalidega (kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus).
  Audiofaili formaat: MP3
  Sobivus: Sobib kõigile, kes soovivad enda alateadlikku meelt ümber programmeerida suurenenud armastuse tundele, avatusele puhtale armastuse kogemisele, armastuse tundmisele ja nägemisele enda elus. Sobib eriti hästi neile, kelle südamekanal on mingil põhjusel armastusele sulgunud või on olnud end raske avada armastusele.
  Sisu märksõnad: veendumus jumaliku armastuse võimalikkusesse, veendumus ja uskumus puhta ja tingimusteta armastuse kogemise võimalikkusesse, veendumus, usk, kogemus, tundmine ja teadmine armastusega seotud tundmuste suhtes.

  Lae alla enda telefoni või mp3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale.Tunni aja jooksul on sisse loetud üle 100 erineva afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile.

  Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Subliminaalide kuulamine on intensiivsem, kui lihtsalt niisama muusika kuulamine. Soovitus on järgida iseenda keha tempot ja märguandeid, kui sageli või tihti kuulata soovitakse ning teha kuulamiste vahel pause, et häälestus saaks ankurduda.

  Ligi 100 erinevat afirmatsiooni, mis korduvad tunniajase muusika saatel, et kinnistada järk-järguline nihe veendumusse puhta jumaliku armastuse kogemise ja tundmisest ning  osaksaamisest.

 • 02. ÜLIM ÕNN, ÕNNETUNNE JA ÕNNISTUS. Alateadvuse Subliminaalid 60 min. Audiofail|* Sobib alustajale.

  7.77

  Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid nr 02.
  Teema: Ülima õnnetunde ja õnnistuse vastuvõtmine.
  Kestvus: 
  60 min.

  Lae alla enda telefoni või mp3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale.
  Tunni aja jooksul on sisse loetud ligi 112 erinevat afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile.

  Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Alateadvuse ümberprogrammeerimine on intensiivne kuulamine võrreldes tavalise meelelahutusliku kuulamisega. Muusika on vahelduv ja varieeruv, kuid soovitus on teha kuulamisperioodil pause, et häälestus saaks kehale sobivas tempos toimuda.

  Üle 112 erineva afirmatsiooni, mis korduvad tunniajase muusika saatel, et kinnistada järk-järguline nihe veendumusse õnne ja ülimast õnnest osakssaamisest. See subliminaalide helifail on mõeldud looma kuulaja alateadvuses vastava häälestuse, et luua avatud olemine ülima õnne kogemisele, uskumustele ja veendumustele, et õnn võib osaks saada ning et õnnistus ja õnn saadaks inimest elus.

 • 03. TERVE KEHA ja TUGEV IMMUUNSUS 741 Hz. Alateadvuse Subliminaalid. 60 min audiofail|* Sobib alustajale.

  5.55

  Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid nr 03.
  Teema: Tugeva ja terve keha häälestus, kiire isetervenemine ja  tugev immuunsus.
  Kestvus: 
  60 min.
  Audiofaili formaat: MP3
  Audiofaili tüüp: Varieeruv meditatiivne muusika vaiksete subliminaalidega (kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus).
  Kellele sobib?: Sobib kõigile (sh lastele), kes soovivad luua enda alateadlikus meeles uued uskumused ja veendumused enda keha tervise suhtes, toetava usu oma keha tervenemise kiires võimekuses, tugeva immuunsuse häälestuse ja püsivalt hoitud keha häälestuse. Eriti toetav neile,  kelle keha haigestub sageli, kes on sage muretseja oma tervise pärast, kardab oma keha hoituse pärast, oma keha pideva haigestumise pärast või immuunsuse tõttu.

  Lae alla enda telefoni või mp3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale.Tunni aja jooksul on sisse loetud ligi 112 erinevat afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile.

  Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Subliminaalide kuulamine on intensiivsem, kui lihtsalt niisama muusika kuulamine. Soovitus on järgida iseenda keha tempot ja märguandeid, kui sageli või tihti kuulata soovitakse ning teha kuulamiste vahel pause, et häälestus saaks ankurduda.

  Üle 110 erineva afirmatsiooni, mis korduvad tunniajase muusika saatel, et kinnistada järk-järguline nihe veendumusse tugevast kehast, kiirest tervenemisest, tugeva immuunsuse osakssaamisest. Otsustavus ja püsiv tervena olemine. See subliminaalide helifail on mõeldud looma kuulaja alateadvuses vastava häälestuse, et luua avatud olemine püsivalt tervena olemisele ning vastavatele keha tervist toetavatele uskumustele ja veendumustele.

 • 04. PUUTUMATUSE RUUMI HOIDMINE. Alateadvuse Subliminaalid. 60 min. Audiofail|* Sobib alustajale.

  5.99

  Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid nr 04.
  Teema:  Puutumatuse ja mõjutamatuse ruumi loomine. Puhta Teadvuse häälestus.
  Kestvus:
  60 min.
  Audiofaili tüüp:
  Varieeruv meditatiivne muusika vaiksete subliminaalidega (kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus).
  Audiofaili formaat:
  MP3
  Sobivus:
  Sobib kõigile (sh lastele), kes soovivad luua endale tugevama puutumatuse ja mõjutamatuse häälestuse. Sobib inimestele, kes on kogenud mõjutusi või muid energeetilisi mõjusid ning millest tulenevalt soovitakse oma alateadvuses kujundada uus toetatum nihe Puhta Teadvusena, puutumatu ja mõjutamatu ruumi ning isiklike energiate hoidmisele.

  Lae alla enda telefoni või mp3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale.Tunni aja jooksul on sisse loetud üle 117 erineva afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal ning vaevu kuuldavad, sest neid peab registreerima kuulaja alateadvus, mitte teadlik meel. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile, et afirmatsioonid saaksid salvestuda kuulaja sügavasse rakumällu ja alateadlikku meelde ning kujuneda seal juhtivateks programmideks.

  Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Subliminaalide kuulamine on intensiivsem, kui lihtsalt niisama muusika kuulamine. Soovitus on järgida iseenda keha tempot ja märguandeid, kui sageli või tihti kuulata soovitakse ning teha kuulamiste vahel pause, et häälestus saaks ankurduda.

  Üle 117 erineva afirmatsiooni, mis korduvad tunniajase muusika saatel, et kinnistada järk-järguline nihe puutumatuse ja mõjutamatuse ruumi hoidmisele. Oma Puhta Teadvuse hoidmisele, tundmisele, eristamisvõimele, energiate puhtusele ja duaalsetest energiatest kõigutamatusele. See subliminaalide helifail on mõeldud looma kuulaja alateadvuses vastavat uut häälestust, et luua avatud ja uutmoodi toetatud olemine.

 • 05. ILU, JUMALIK TÄIUSLIKKUS ja ENESEVÄÄRTUSTAMINE. Alateadvuse subliminaalid. 60 min. Audiofail|* Sobib alustajale.

  5.88

  Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid nr 05.
  Teema: Ilu, jumaliku täiuslikkuse kogemine iseendas ja eneseväärtustamine.
  Kestvus: 
  60 min.
  Audiofaili tüüp: Varieeruv meditatiivne muusika vaiksete subliminaalidega (kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus).
  Audiofaili formaat: MP3
  Sobivus: Sobib kõigile (sh lastele), kes soovivad luua endas alateadlikku muutust rakutasandil ja mõistusteadvuse tasandil, mis puudutab arusaama iseendast täiuslikkuse ja terviklikkuse näol. Mõeldud neile, kes soovivad luua endas uutmoodi eneseväärtusega seotud toetatud olemist, enda ilusana ja täiuslikuna, ülimalt terviklikuna nägemist ning tundmist.
  Märksõnad sisust: ilu, kaunidus, jumalik täiuslikkus, kogemine, tundmine ja veendumus nendes tundmustes elada, enda nägemine täiuslikuna, kaunina ja väärtuslikuna, Looja armastuse vastuvõtmine,  iseenda tajumine jumaliku olendina, täiusliku ilu nägemine ja kogemine kõikjal, täiuse tundmine ja kogemine kõikjal.

  Lae alla enda telefoni või mp3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale. Tunni aja jooksul on sisse loetud üle 100 erineva afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile.

  Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Subliminaalide kuulamine on intensiivsem, kui lihtsalt niisama muusika kuulamine. Soovitus on järgida iseenda keha tempot ja märguandeid, kui sageli või tihti kuulata soovitakse ning teha kuulamiste vahel pause, et häälestus saaks ankurduda.

  Selles helifailis on ligi 100 erineva afirmatsiooni, mis korduvad tunniajase muusika saatel, et kinnistada järk-järguline nihe veendumusse täiuslikuna olemisest, tervikuna olemisest ja kaunina olemisest. See subliminaalide helifail on mõeldud looma kuulaja alateadvuses vastava häälestuse, et luua avatud olemine ülimasse armastusse ja täiuslikkuse tundmisesse iseenda suhtes, eneseväärtusesse ja enda kaunina nägemisse.