Skip links

Praeguste raskete energiate kulminatsioon

Sõbrad. Viimastel nädalatel on kohe eriti palju tulnud mitmelt poolt tagasisidet, nii kõnede kui kirjadena, et nii raske on olla, justkui kogu elu jookseks kokku ja on keeruline olla normaalses rahuseisundis. Kurdetakse massiliselt täiesti tajutava energialanguse all. Kiputakse kergelt ärrituma, keha mõjutavad kurnatus, energiapuudus ja väsimus, paljud suhted kannatavad ja kiputakse tegema tegusid, mida hiljem inimesed tunnistavad, et kahetsevad, sest nad tavaliselt üldse nii ei käitu.
2018.a energiad on üldse väga äkilised olnud ning üles alla ekstreemse amplituudiga kõikunud. Sügis on veel omaette katsumus. Aitab ainult üks – jääda täielikult enda keskmesse, mitte samastuda konfliktse energiaga ja püüda maksimaalselt hoida ühendust enda vaimenergiaga enda sees, mis on armastuse ja rahu kehastus.

Ma ei ole varjanud seni põhjuseid ja tihti olen rääkinud avameelselt mõjutustest, mis inimeste suunas aset leiavad. Olen rääkinud ka sellest, et üks kõrgtehnoloogiline maaväliste rass, kes end siin Maal peremeheks peab, teeb inimestega igasuguseid katseid. Peale seda, kui hakkasin ise nägema neid kiiritusvoogusid Maa suunas, ja seda võrgustikku, mis on meie kohale tõmmatud, sain ma aru, et need vaevused, mis seni aset leidnud, ei ole kuidagi seotud 5.dimensiooni (armastuse dimensioon) edasiliikumisega, vaid meid, inimesi, lihtsalt on seni üritatud meeletult takistada ja rajalt kõrvale suunata sinna jõudmisel. Inimkond on orjusest vabanemise teel.

Olen täheldanud, ja kusjuures mitmed teised nägijad kinnitavad sama infot, et teatud perioodide järel suunatakse lihtsalt inimmasside pihta madalasageduslikud energiavood. Hetkel ei hakka pikemalt peatuma neil kiiritustel, kuid tahan rõhutada, et tavaliselt inimeste käitumine igal tasandil muutub nendel mõjutusperioodidel. Kuritegusid esineb siis rohkem, esineb vägivalda ja peresisiseseid konflikte kordades rohkem. Paljud on kurtnud, et siis löövad välja kehalised vaevused, on migreenilaadsed peavalud, immuun- ja hormoonsüsteemi häired, nõrkus, pearinglus või iiveldus, mis ilmuvad selgitamatutel põhjustel.

Kahjuks neil perioodidel on lapsed käitumiselt väga ärritunud, öösiti kohe erakordselt rahutud, lausa hüsteerilised, uni on ebakvaliteetne. Väikelastel on kurdetud sagedasemat voodimärgamist, kuigi nad muidu tavaliselt selle probleemi küüsis pole (lastel pingetaluvus ja tundlikkus hoopis sügavam nendel mõjutusperioodidel). Täiskasvanud kirjeldavad hommikust rasket ärkamist, justkui nad poleks öösel üldse maganud ja välja puhanud.

Mis on lahendus? Täielikult teadvustada ja olla kohal hetkes, OMA isiklikus energias. Mitte minna kaasa kõikumistega. Mina annan tihti taotluseid, et tõstan oma sagedust ning ütlen lahti kõikidest võõrastest energiatest ja mõjutustest enda ümber, öeldes:”See EI OLE minu energia. Mina ütlen kõikidest mõjutustest lahti nüüd, siin ja praegu”. Püüda mitte samastuda ägedate konfliktide ja tülidega. Nii õpetas mind kunagi meisterõpetaja ja see meetod pole seni aastaid alt vedanud.

Laste jaoks soovitan kasutusele võtta toetava abivahendina näiteks viirukipuu eeterliku õli. Teha enne magamaminekut õrnalt täpikesed pealaele, rinnakule, jalataldadele ja veel mõnele kohale, kui vaja. Iga ema tunneb ise ära, kui palju või vähe on vaja panna.

Väga hästi selgitab praegust olukorda, ja annab ka nõu, kuidas toimida, meisterõpetaja Kristiina (luba jagamiseks olemas). Palun vaata videot ja jaga ka sõbrale!

https://youtu.be/yPJ8WCncxoY

Olge vaprad ja pidage vastu! Varsti varsti on hoopis kergem.

Kunagi ei jaga me sellist teavet hirmutamiseks ega olukorra süvendamiseks, vaid just teadlikkuse tõstmiseks. Kui Sina oled viimasel ajal tundnud ebatavaliselt rasket ja koormavat energialangust, siis olgu see teave selgituseks ja mõistmiseks, mis toimub !

 

Amaryllis.

Leave a comment

Name*

Website

Comment