Skip links

Sinu isiklik vibratsioon ja sagedus on unikaalsed

Sinu vibratsioon = sinu signatuurenergia

Imeline artikkel Viannalt…Noki välja omad sõklad enese jaoks ❤️?

“Kuidas hoida enda hingelist seisundi sagedust kõrgel, kui ümberringi maailmas valitseb pidevalt kaos, segadus, hirm, kaos, konkurents, kättemaksuiha, ülekohus, valu, puudus või kannatused? Ja Sina lihtsalt püüad elada iseenda elu?

Vaimsete valdkondade isikud räägivad ja korrutavad tihti ühtelugu, et “Te peate oma vibratsiooni superkõrgel hoidma. Te peate oma sagedust hoidma”. Aga mida see siis tegelikult tähendab inimese jaoks?

Inimese vibratsioon on midagi sellist, mida ei saa otseselt mõõta. Igaühe vibratsiooniline energia on erinev. Iga inimene on ISE omamoodi vibratsioon (võnkesagedus) ning inimene KIIRGAB endast omamoodi vibratsiooni, võnkesagedust. Me oleme kõik Jumalikud Loojad, Looja sädemed Universumi avarustest. Meie vibratsioon ja sagedus tähistavad meie isiklikku signatuurenergiat ning see on igaühel niisama eriline, nagu on igal inimesel oma allkiri või sõrmejälg.

Kõrgesageduslik mõte on näiteks hele mõte. Kerge mõte. Lahkus on valgusenergia üks vorm, mis võib kanduda üle terve Universumi palju kiiremini, kui valgusenergia. See energia on kõrge vibratsiooniga energia. Madala vibratsiooniga ja sagedusega energia on mõtteenergia, mis ei suuda isegi Maa atmosfäärist lahkuda. Need on näiteks viha, vaen, sallimatus, kadedus, hirm, kättemaksuiha jmt. Neid energiaid kasutab inimene tihti selleks, et end alateadlikult energeetiliselt maandada. Maal on olnud selliseid perioode, et kui Sa oleksid ära valgustunud, siis oleksid Sa ka planeet Maalt päriselt lahkunud. Ja tihti valgustunud varasematel aegadel saavutasidki sellise hetke, et nad lahkusid oma kehadest ning liikusid vaimuna siit maailmast välja. Nad valgustusid ning EI TAHTNUD enam olla siin planeedil edasi.
Meie alateadvuse pimedates pooltes ning ka meie DNA-s, on uskumus, mis on inimeses edasi kandunud põlvkond põlvkonna järel, et kui Sa teatud kõrgvibratsioonilisele tasandile jõuad (ehk mingi väga kõrge sagedusega seisundi endas saavutad), siis on päris suur tõenäosus, et Sa enam planeedil oma konkreetset kehastust ei jätka ning lahkud Maalt.

Ja see teadmine, et kogu meie perekond ning armastatud isikud maha võivad jääda, tihti klammerdab meid emotsionaalselt ning kutsub esile situatsioone, kus soovimegi rohkem niiöelda maadligi olla ja maandatud olla. Et me püsiksime veel siin. See seab endast suure väljakutse, et me praktiseeriksime oma elu rõõmus, õnnelikkuses, tänutundes ja positiivses meeles, sest kui me jälle ühe astme võrra edasi tõuseme, siis on meis ka teadmine, et peame jälle edasi liikuma.
Mida on kogu selle loo juures vaja mõista ning meeles pidada – me võime liikuda ääretult kõrgsageduslikku seisundisse ning muuta oma vibratsiooni, kuid olla endiselt soovi korral siin Maal ning aidata teisi planeedil. Asjaolud on tänapäeval muutunud võrreldes varasemaga, kui keha ei pidanudki vastu ning inimene suri peale valgustumist. Praegusel perioodil on Maal hetk, kus nii paljud inimesed on sõna otseses mõttes KRIISIS, isegi vaimsed inimesed kogevad kriisi. Ja kogu meie PLANEET on seetõttu kriisis. Kui me hoiame pead püsti ning keskendume positiivsele visioonile, siis aitab iga inimkeha oma olemuse ja energiaga planeedil energianihke läbida.

Igal hommikul peale ärkamist, oleks vaja võtta üks teadlik hetk, kus me loome rahuseisundi või meditatsiivse seisundi enda sees ning ühendume Universumi loomeenergiaga – Looja energiaga ning tõesti paneme oma elud ja kehastumise põhjused siin Maal heas mõttes maksma. Meie elud on olulised. Iga inimese elu on tähtis. Ainuüksi eluenergiat oma elavas kehas tundes, tekib meis tänutunne ja me mõistame, et me oleme olulised. Niisamuti, kui nautida tuuleiili, õhku paitusi oma nahal, teada seda, et Sa oled elus ja et Sinu keha ON imeline. Sina OLED imeline. Meie kehad on püsivad ning toetavad meid siin missioonil. Kui me oleme haige, siis me ikkagi ei anna alla ning keha võitleb, jätkab elu, kuni viimse hingetõmbeni. Sellel on oma põhjus, miks elu on nii visa. Ja tõesti, võtta üks hetk ning päriselt ka kuulata korraks lindude laulu või puude sahinat enda ümber, vaadelda taevast ja pilvede liikumist…panna IGA hetk oma kehastuses maksma, teha ta meeldejäävaks, vääriliseks, kauniks.

Mis iganes on Sul eelmisel päeval, õhtul või öösel olnud, toimunud või juhtunud. Mida iganes on Sulle öeldud. Võta omale harjumuseks end IGAL hommikul uuesti mentaalselt taas-koondada ja alustada puhtalt lehelkt. Loo ühendus Looja energiaga ning nii võid Sa uskumatul viisil minna läbi prahi ja kaose ning ikka hoida oma energeetilist sagedust väga kõrgena!
Maailm viskab meie nina ette iga päev negatiivsust! Aga ta toob meie ette ka postiivsust ning helgust. Midagi on muutumas planeedil Maa. Ka Meie oleme muutumas. Tegelikult… Me muutume inimestena hoopis paremaks ning inimkond liigub tegelikult paremuse poole, mitte ei muutu hullemaks… Iga päev võib midagi sapist ette tulla ja tihti on meis komme keskenduda negatiivsele, kuid märka – midagi on neis asjus ka head! Alati, alati on seal ka midagi head! On uskumatu, kuidas me kõigest mõtteviisist ja mõtete ümbersätestamise tulemusena võime lausa hetkega muuta oma seisundit, oma isiklikku vibratsiooni ning sagedust.

Kõik on me omade mõtteenergiate kuvand me ümber”

?❤️?‍♀️

(Artikli originaalallikas: Autor Teetatervendamise meditatsioonitehnika looja Vianna Stibalil. Originaalviide: “Sinu signatuurenergia”

Your Vibrational Signature

Leave a comment

Name*

Website

Comment