Skip links

Sünnitähe saladused

“Ma räägin Sulle sünnitähe saladustest. Käesolev inimtsivilisatsioon on Süsteemi poolt sünnist saadik oma sünnitähest, väga võimsast kosmilisest kingitusest ära lõigatud. Nii ekslevad ja otsivad nad iseend terve kehastuse vältel, püüdes leida enda olemust ning võimeid, oma jumalikku alget.” On jutustanud mulle Alfa.

“Igale Inimolendile antakse maisesse kolmandasse mõõtmesse kehastudes kaasa üks suur kosmiline kingitus. Kui tema keha sünnib (elusalt ja tervelt) ning inimhing ja vaim suudavad luua kosmilise sünnikanali (energeetilise vorteksi sündimise momendil) viiendast ruumikihist kolmandasse ruumikihti – oma KEHASSE, siis tekib Universumi avarustes juurde üks uus taevakeha- täht. Seda nimetatakse sünnitäheks. Sünnitähe tekkimine meenutab supernova plahvatust. See on kõrvulukustuva heliga ja vibratsiooniga, mida kuulevad, tajuvad ja näevad kõik olendid ja energiad terves Universumis.

Iga uue kehastumise vältel luuakse kosmilises aegruumis inimesele uus sünnitäht. Tema aineline ja materiaalne moodustumine toimub ajalselt sel hetkel, kui sünnib ilma uus Inimene-  vastsündinust ilmakodanik.

Mida “magav” ehk passiivne inimene (ehk teisisõnu – inimene, kes äralõigatud oma jumalikust algest ja olemusest ning kustutatud teadmistega) ei tea, on see, et sünnitäht on võimsa potentsiaali ja energiaga on mõeldud inimest saatma terve tema maise kehastuse ja missiooni vältel. Lisaks peitub selle ainelise taevakeha taga suur potentsiaal ja kosmiline kingitus, mida teadjamad oskavad oma elu vältel osavalt ära kasutada selleks, et elada kõrgemas loomises oma maist elu.

Tegemist pole lihtsalt planeediga või tavapärase tähega. Sünnitäht on justkui ankur terves Universumis, mis annab võimaluse võimendada enda energeetikat maises aspektis Inimese kehas olles.

See on Loojate Loojalt (Puhtalt Loovatl Energialt) loodud kingitus, mille saab ainult inimene, just siia Maale kehastudes. Kui täiskasvanu taipab uuesti aktiveerida oma (unustatud) sünnitähega ühenduse, muutub kogu tema elutee ja saatus ning ta pääseb ligi enneolematutele võimalustele oma kehastuses”.

Katkend teosest “Valguslapse ema päevik”, autor ja kanaldaja Adeline V. Amaryllis.

Sünnitähe potentsiaal on käesoleval inimtsivilisatsioonil täiesti ära unustatud. Valgusolend Alfa Loojate tasandilt on andnud selle teabe, et teha unustatud teave suurest kosmilisest kingitus Inimestele kättesaadavaks. Sünnitähe olemusest, selle potentsiaalist, aktiveerimisest  ning selle seosest ka uue ajastu lastega, kuid ka sellest, kuidas täiskasvanu saab tema jõudu enda kasuks uuesti tööle panna, saad lugeda  teosest põhjalikult ja laialt „Valguslapse ema päevik 2“ .

Ettetellimine alanud, teose leiad siit: https://valguslapsed.com/toode/valguslapse-ema-paevik-2-alfa-ja-omega/

Üle poole tiraažist on juba eeltellimusega läbi müüdud. Väljastamine ja postitamine algab 13.oktoobril.

Kõik tekstiline ja sisuline osa on kaitstud autoriõigustega. Ilma eelneva autoripoolse loata või ilma viideteta levitamine ei ole lubatud.