Tahaksin nii väga midagi soovitada

Head lugejad. Läbi aastate olete lugenud esoteerilist ja spirituaalset laadi hingekirjandust minu sulest. Minu artiklite, trükiste ja materjalide kohta on teie paljude poolt edasi antud soovitusi ja edasijagamisi. Väga paljudelt olen kuulnud, et nad leidsid ühe või teise teose just tänu sõbra soovitusele, siit või sealt allikast või kanalist.

Mida ma öelda tahan, on see, et mind on läbi aastate soovitatud ja hea sõnaga. Ja mida ma seega omalt poolt teha soovin – on ka soovitada – teisi tegijaid, avalikult.


Olen tundnud juba pikemat aega, et ma nii sooviksin esile tuua teiste loomingut, teenust või väärt väljaandeid siin lehel. Neid ei ole liiga palju, aga on sattunud erilisi pärleid minu kättesse, on sattunud erilisi inimesi oma teenustega minu teele.


Mul ei ole kahju esile tõsta teiste loomingut, teades, mida igasugune tootmine, kirjastamine ja edendamine tähendab ühele tootjale kogu maksukoormuse ja toorme hindade tõusuga. Ja mis kõige olulisem – väärtuslik teave jõuab funktsionaalse jagamise tõttu paremini sihtrühmani.

Ajanappuse tõttu ei ole ma jõudnud selle idee rakendamise tarbeks teha mingit uut alalehekest menüüle ega reklaamvideosid, kuigi olen mõelnud. Ja kui teeksin, siis kirjutaksin lehe nimeks “Vaba influencing” või “Free Influencing” ehk siis täiesti tasustamata reklaam. Mida see tähendab – see tähendabki vabatahtlikku soovitust, esile tõstmist mingi erilise põhjusega. See tähendab, et minu kätte on midagi sattunud, see pole minuni jõudnud juhuslikult, selle taga on mingi eriline story ja ma olen sattunud mingile eriti kasulikule, kvaliteetsele või vajalikule materjalile, mis võib ka teistele kasu tuua. Neil hetkedel tekib kohe hetk, et tahaks sellest teistelegi jagada – sest see on kasulik ja väärtuslik. Ja teise inimese jaoks, kes kuskil nikerdab ja toodab mingit hüvangut, on see eriliselt oluline.

Nagu teate, siis tänapäeval on reklaami ja turunduse uueks viisiks influenssimine – läbi tiktokinduse ja feisbukinduse , kuid see on tasustatud ja suunatud influenssimise. /Kirjapilt minu lausetel on taotluslik./ Toote taga on tasustatud reklaam, mitte niivõrd isiku endaga seotud eriline story või kokkupuude.
Ja rõhutan, ma ei ütle ühtegi paha sõna influenssimise kohta, sest see on reklaamimise ja turunduse sektori üks uus kaasaegne viis, kaasata sotsiaalseid nägusid. Ja reklaamivaldkond on iseenesest väga põnev, veidi psühholoogiline valdkond.

Mida sa võiksid teada minu lehel kajastatud soovituste kohta:

  1. Mul puudub igasugune äriline kokkulepe isikuga või asutusega. Ma toon selle esile, kuigi see pole minu produktsioon. Kajastan, sest see on väärt kajastamist ja ma tahan seda teha. Nii, et kindlasti palun mitte arvata, et need on kinnimakstud reklaamid. Kui o tsin linke juurde, siis see on minu omal algatusel ja puhtalt sellepärast, et meie postkast poleks täis kommentaare või kirju “Kust seda leiab või saab”:))
  2. Isik või autor ei pruugi isegi enamasti teada, et kuskil on soovitatud teda (nt raamatud või tooted). Väljaarvatud teenuste puhul, kus ma võin küsida inimeselt enne luba, kas ma tohin tema nime avalikustada (nt sünnitoetaja vmt). Sinu, kui lugeja jaoks pole see vast oluline. Sinu jaoks on oluline info, selle väärtus ja esiletõstmine.
  3. Soovitatud materjal on jõudnud minuni mingil erilisel või eriskummalisel viisil, mis erineb tavalisest ostlemisest või otsimisest. Igaljuhul on selle taga mingi story või kummaline Universumi poolt juhitud viis. Juhuseid ei ole olemas. Mõni asi vajab karjuvat esiletoomist meie ärkavas ja teadlikuks saavas ühiskonnas! Ma leian, et miks mitte öelda paar head sõna sekka.

Tulles tagasi vaba soovitamise juurde ehk free influencingu juurde, siis ma teen algust. Loodan, et see saab suuremaks trendiks meil Eestis.

RAAMAT, MIS TULI ISE KOJU KÄTTE.

Veel umbes 2 aastat tagasi elasin ma oma perega ühes paksus Eestimaa metsaalas. Täiesti tsivilisatsioonist eraldi. Kolisin sinna oma perega teadlikul otsusel – soovisin maitsta linnaenergiast eemal elamist, selle võlusid aga ka kitsaskohti. Olen sellest raamatutes kirjutanud – minu koduhoovist jooksis läbi liivasel kraavipervel ojakene, lapsed astusid hommikul õue, õhtul tuppa. Kaunis idüll. Kuid mida selline eluviis endas ka hõlmas, oli täielik eraldatus inimestest. Ma ei suhelnud sel perioodil rahvaga palju, olin oma perega rahus ja muidugi oli saabumas ju ka koroona. Kontakteerumisi inimestega olin minimeerinud, et puhata ja end välja lülitada. Olla rohkem oma perele.

Vähe sellest ,et ma kuskil kauges Eestimaa paigas olin. Ma ei käinud aastaid üldse sotsiaalmeedias ega uudistes. Ei figureerinud üritustel. Pean selle eraldi välja tooma, sest ma tõesti ei otsinud kuskilt mingeid materjale, raamatuid ega soovitusi. Ma olin justkui kogu kaasaegsest maailmast täiesti eraldi, omas mullis, omas reaalsuses. Puudus kokkupuude välismaailma müraga ja infoga.

Ühel laupäeval läksin suitsusauna tuld tegema. Olin tellinud oma raamatutele lisatrüki ning vahest paneb trükikoda defektseid jääkpabereid kasti pehmenduseks juurde. Kasutasin neid jääkpabereid saunas tulehakatiseks.

Kirjeldan siis järgnevat.

Istun mina toolile ja näpin neid paberijääke. Muuseas märkan, et kõik ühesuguselt lõigatud – järelikult samast raamatust. Aga see raamat polnud minu oma. Suvaline paberipakk mingist raamatust kuskilt keskkohast või nii. Loen esimese lehe, loen teise lehe. Mõtlen endamisi “Mis see tähendab? See on ju puhas õige jutt siin?” Loen veel edasi, noogutan kaasa ja mõtlen “See inimene on asjadele väga pihta saanud”. Muudkui loen ja loen, juba kümned läbi loetud. Muudkui noogutan kaasa “Jah, on nii. Tõsi, siinkohas olen ise ka aastatega samad järeldused saanud. Jah, täpselt nii need varjatud asjad ongi”. Mul hakkas nii põnev. Muudkui loen ja mõtlen, et kes küll on nii hästi sõnastatult suutnud välja tuua nii olulisi esoteerilisi ja hingelisi teemasid.

Lõpuks olin juba üle saja lehe läbi lugenud. See paberipakk, mis mul kasti oldi pandud pehmenduseks, oli ikka omajagu paks. Minul kaaslane astub sauna sisse, küsib, miks ma loen siin üksi, et pidin tuld alla tegema. Ma vaatasin otsa talle ja ütlesin: “Tead, keegi siin kirjutab nendest asjadest nagu mina. Ja selgitab neid ülimalt hästi lahti. Kui ma oleksin kaalunud veel ühe raamatu kirjutamist, siis tead – ma kirjutaksin täpselt neist samadest asjadest, järeldustest ja mõtetest siin!”, ja näitasin kaaslasele paberilehti. Ja lisasin talle: “Küll on hea, et keegi on selle raamatu juba välja andnud on! Mul jääb see aeg kulutamata. Siin on täpselt kõik need asjad väga tõeselt välja toodud elust ja vaimsusest”.

Võtsin paberid kätte ja jutustasin kaaslasele: “Näe, siin ta räägib võlast ja süütundest. See on täpselt nii nagu ta kirjeldab. Siin aga räägib, et mitmed inimesed hakkasid tahtma erilistest lastest kuuldes endale ka erilisi lapsi, aga läbi ego. Ka see on tõsi, sest ma nägin ise, mis juhtus, kui erilistest võimetega lastest rääkimise laine laiali läks. Minuni jõudsid ka need kogemused, kus taheti last saada just võimete eesmärgil. Ja siin julgeb ta rääkida sellest, mismoodi inimeste energiaid suunatult juhitakse suursündmuste ja spordimängude ajal. Seda ei tunne eriti paljud inimesed. Siin ta räägib programmidest erilise kirjeldusega ja sellest ja teisest ja kolmandast. Ja ka näiteks meie inimeste nurgeliste majade kohta kirjeldus on täpne. See on tõesti täpselt nii, nagu siin lahti avatakse”.

Põhimõtteliselt – kõik, mis saab üldse selle maailma kohta öelda väga lühidalt, väga kompaktselt ja kokkupakitult, vägagi ausalt ja avameelselt, oli sinna raamatusse kirja pandud. Nii hea sõnakasutusega ja arusaadavalt esitatud, et selline sõnakasutusviis on juba omaette anne.

Selgitused ja kirjelduses raseduse ajast ja energeetilise puhtuse olemasolust, armastusest sündinud lastest, selgitused karmaringist väljaspoolt sündinud lastest, selgitused astraalolenditest, parasiitidest ja nende külgehaakumise meetoditest – väga täpselt lahti seletatud. Lugege, palun.

Mul tekkis huvi selle raamatu vastu. Aga esikaant ega autorit ei olnud kuskilt näha, sest need olid jääkpaberid. Panin käe raamatule, küsisin, kes on selle raamatu autor. Näen ühte tumedate juustega naisterahva figuuri, aga ähmaselt. Järelikult ei ole inimene, keda oleksin kohanud ise reaalselt veel. Tundsin – inimene, kes on “peitunud”/kehastunud/ tavainimeste sekka, aga kelles on kehastunud täiesti teistmoodi Teadvus Galaktilisel tasandil. Küsin Looja teadvuselt – kas me oleme kohtunud? Vastuseks tuleb nii ja naa vastus “Ta on sulle tuttav, aga te ei ole veel kohanud. Aga sa tunned teda.”

Mulle ei andnud rahu. Tahtsin teada, kes ta on – sest teate miks? Vaimset kirjandust on nii palju. Tohutult palju – nii võõrkeelset kui kodumaist. Ometigi on väljaannetes näha avaldisi ja infot, mis ei haaku tõega ja infoväljades tõde ei näita. Kui ma näen väga suuri erisusi kirjutatud infos ja infoväljades peenenergias, siis ma ei saa ka kogu ülejäänud raamatut väga tõeselt enam võtta ega lugeda. Suuri vigu ei tohi vaimsesse kirjandusse sisse lasta, sest need eksitavad inimesi. See aga distsiplineerib infot puhtalt üle vaatlema väga kõrgel tasandil ja tunnetama, enne kui see inimestele välja anda. Viimast ju aga eriti ei tehta. Ma ei soovi tõesti kedagi kritiseerida ega hukka mõista, aga tahan öelda vaid, et kirjandust ja materjali on tõesti palju ja hästi arenenud eristusvõime tuleb nende materjalide haldamisel kasuks.

Mis selle kirjeldatud raamatu puhul oli eriline, oli see, et autor pidi olema väga hea tunnetamise ja nägemise pagasiga. Vastasel juhul ei oleks ta saanud nii täpselt ja sügaval tasandil lahti murda meie ühiskonnas ja maailmas esilduvaid olemusi. Lisaks oli tunda, et ei kopeeritud mingit üldist vaimset teavet, mida palju liikleb infokanalites. Vaid kirjeldati puhtalt läbi oma järelduste ja eluliste kogemuste.

Mind hakkas huvitama, kes on selle teose autor. Õnneks oli raamatu lehtedele kujundatud üks eriline tunnusmärgis – leheküljenumber oli illustreeritud puu võraga.

Tegin raamatu lehtedest pilti ja võtsin kohe samal päeval ühendust trükikojaga. Selgitasin, et raamatu jääkpaberid tulid minu raamatute trükiga kaasa ja et kas nad tunnevad ära lehtedel oleva teose ära ja võiksid mulle öelda selle raamatu autori.

Raamatuks on “Ava oma silmad. Katrin Lucas”. Juba paar päeva hiljem oli päris raamat – tervikul kujul mõistagi 😉 minu laual.

Lugesin ja mõtlesin – ma väga sooviksin seda raamatut soovitada inimestele. Sest siin on lihtsalt nii hästi kirjas asjadest nagu nad on. Kuna olen nelja lapse ema, siis mõistagi pole blogis artiklite kirjutamine minu põhitegevus. Seega kirjutan sellest raamatust 2 aastat hiljem nüüd, kuid see ei tee väiksemaks asjaolu raamatu väärtusest. Võtsin selle aja täna, kuigi minu lapsi spetsiaalselt hoitakse selle artikli kirjutamise ajal. Aga ma ei lükka enam edasi neid soovitusi, mida olen soovinud teile jagada. Sest just täna sattus see raamat mulle raamaturiiulist kätte. Ja see oli piisav märguanne mulle, et raamat esile tuua.

Ja teate – ärge kartke jagada ja soovitada head teistele, mis teie ellu tuleb – kõik tuleb Universumist ringiga tagasi!

Mida sooviksin eraldi välja tuua veel. Taimede ja ainete kohta on väga palju erinevaid arvamusi. Igaüks teab ise, mis on tema jaoks hetkel parim – sest kõik ei ole elus nii must ja valge. Autor kirjeldab raamatus palju psüheedeelikumidest ja taimedest läbi oma kogemuse. Oma ausa kogemuse, aga julge ja vahetu kogemuse. Aga kui te loete, siis te märkate, et ta ei praktiseerinud taimi nn tavainimese meetodil, vaid täiesti teistmoodi – otse kõige sügavamale hirmutasandile sukeldudes, sealt läbi minnes ja siis välja tulles. Seda enamasti ettevalmistuseta inimesed ei tee – niiviisi kogeda ei suuda – puhtalt psüühilistel kaalutlustel ja puudub teadlik enesejuhtimise oskus. (Taimedega hädas olijatelt on lihtsalt läbi aastate palju pöördumisi olnud). Minu tutvusringkonnas on vaid kaks väga teadlikku ja äärmiselt tugevat isikut, kes suudavad kasutada taimi nii, nagu raamatus autor on kogenud ja ise praktiseerinud. Kui sina nii tugev ei ole psüühiliselt, siis common sense on siinkohal sul vajalik. Olen näinud läbi aastate, et mõndadele inimestele on taimed superabivahendid ja teine jälle kasvab ülikiirelt neist välja. Nii nagu autorgi ütleb – tunneta ja otsusta ise.

Miks ma seda raamatut soovitada tahaksin oma lugejaskonnale? Sest see raamat on aus, avameelne ja eriti julge. Kohe on tunda, et autor on väga julge ja süvahirmumustritega on tööd tehtud. Mulle meeldib, kui asjadest julgetakse kõneleda ausalt ja avameelselt läbi julguse. Mitte läbi filtreeritud kartuse “Mida minust arvatakse, kui ma seda ütlen”.

Raamat on kirjutatud eriliselt (rõhutan – eriliselt!) arusaadavalt ja loetavalt, nii et iga kratt ja puupea kah aru saaks, mis öelda on tahetud 🙂

Kes loeb läbi tunnetuse, see märkab kohe, et 2-3 lause taga peitub palju mahukab informatsioon. Ometigi on kõik nende lausetega öeldud. Mott.

Mis hakkas veel silma. Tekst on ladus, meeldiv lugeda, ilma vimmata ja vihata inimeste vastu, samas pehmelt ja paitavalt avardav, samas jällegi aus ja otsekohene. Väga inimeste hüvanguks ja väga mõtlemapanev materjal, kui soovid siin maailmas olevatest asjadest läbi teise mõõtme või vaatenurga sotti saada.

Võiksin kirjutada veel pikemalt ja eriliselt välja tuua mingeid kohti, mis on raamatus esile tõstetud. Aga ma ei hakka spoilereid siin kirjutama. Lugege ise 🙂 Nii on põnevam.

Öeldakse, et kogemusi kirjeldavad raamatud ei sobigi igaleühele, sest igaühe tõde on subjektiivne tõde. Nii on ja mina ei aja näpuga järge, kust maalt jookseb absoluutne tõde ja subjektiivne tõde. Mina julgen öelda seda, et seal raamatus on väga punktuaalselt ja eriliselt täpselt asjad välja toodud suures mahus eluliste valdkondade kohta. Nii, et võid lugeda rahuga. Sa ei kahetse.

Nagu teate, on Universumil oma meetodid sündmuste käikude realiseerimisel. Mina olin oma elus inimestega seotud otsekontakte minimeerinud. Ainus, kes oli otsene kontakt minu ja välismaailmaga, oli kuller. Tema käis ainukesena minu tsivilisatsioonist kauges kodus peale pereliikmete. Ometigi jõudis see raamat minuni, kuigi ma ei teadnud mitte midagi selle ilmumisest.

Lihtsalt loe :) See on mõtlemapanev materjal.

Praegu kiirelt googeldades leidsin koha, kust raamatut seotada saab. Külasta linki siit

Põnevaid lugemuselamisi!

Amaryllis

Similar Posts