Skip links

Teade kirjastuselt

Kallid lugejad ja toetajad,

On väga väga kurb ning mis seal salata – ka ebameeldiv sellistest asjadest juttu teha, aga kirjastuseni on jõudnud ühelt murelikult Valguslaste lehe lugejalt kirjavahetus, kus emaili teel rünnati ja süüdistati väga inetu sõnavõtuga lugejat halvustavalt selle eest, et ta julges jagada Valguslapse ema päevik postitust Facebookis oma seinal, panna sellele “like” ja südame emotikon. Selle peale üks inimene, kes teost plagiaadiks on nimetanud, saatis väga ründava kirja lugejale. Kirjavahetusest tuleb selgelt välja saatja nimi ning tema konkreetsed süüdistused plagiaadi ja varguse levitamise eest, mis on isiklikud ja halvustavad emotsionaalse valinguna ka lugeja suunas, sõnu valimata. Oleme šokeeritud taolisest käitumisest ning ühtlasi ka väga kurvad, et sellisele tasemele on jõutud. Kõik on faktipõhine, enam ei saa midagi ilustada.

Meil on väga kurb tõdeda, et selline kahetsusväärne juhtum on aset leidnud Valguslaste liikumist toetava isikuga.

Igal inimesel on õigus jagada seda Facebookis, mida ta soovib ja kui kaugele võib minna vihaga, mis on suunatud teise inimese vastu, et keelata tal like’da kellegi postitust, püüdes kontrollida omaenese kuulajaskonda?

Saatja nime ja kirja ei avalda, kuid kuna plagiaadisüüdistus autoriõigustega kaitstud teose kohta on väga tõsine süüdistus, siis palume kõigil toetajatel ja lugejatel, kellele on veel antud isiku või kellegi teise poolt konkreetsete nimede ja etteheidetega sõimu- või laimukirju saadetud, võtta ühendust koheselt kirjastusega, emaili teel kirjastus.blessed@gmail.com.

Soovime ka teie vaba õiguse eest seista ja kellelgi pole õigust piirata teie valikuid, ka kulisside taga eraviisiliselt saadetud sõimu- või süüdistuskirjadega, ükskõik mis olukorras.

Täname!

Kirjastus Blessed Generations.

Leave a comment