Skip links

Teetatervendamise® kursused Eestis

Kajastame siin lehel Teeta Klubi Eesti poolt korraldatavaid ja organiseeritavaid kursuseid teetatervendamise meditatsioonitehnika valdkonnast. Osadel kursustel on õpetajaks Eesti instruktor Adeline V. Amaryllis, kuid uute ja spetsiifilisemate kursuste õpetajad/instruktorid mujalt maailmast. Iga õpetaja valime ja tunnetame eelnevalt läbi, et oleks tagatud võimalikult meeldiv osalus ja energeetiline haakuvus osalejate ja õpetaja vahel.

Hoia lehel silm jooksvalt peal! Lisaks Basic DNA, Advanced DNA kursustele tulemas 2019 veel Dig Deeper, Rainbow Children , Intuitive Anatomy, Manifestation and Abundance ja palju palju muid kursuseid!

EELOLEVATE FIKSEERITUD SEMINARIDE LOETELU : (Täpsem info iga kursuse kohta allpool!

 • 3.-5.mai 2019 Teetatervendamise baaskursus (DNA1), instruktor Adeline V.Amaryllis, osalustasu 350 eur enne 01.04.2019 registreerumisega, peale 01.04.2019 on osalustasu 380 eurot.
 • 16.-31.oktoober 2019, Intuitiivse Anatoomia intensiivkursus 15-päeva, instruktor Inga Heron, osalustasu 1700 eur (peale 01.08.19, enne 1630 eur kiirematele registreerujatele).
 • Kõik seminari miinimumhinnad on  regiooniti, sh Eestis, rangelt paika pandud ThetaHealing instituudi poolt.

I. Teetatervendamise baaskursus taas tulemas 3.-5.MAI 2019, Tallinnas. NB. JÄÄNUD VAID ÜKSIKUD VABAD KOHAD!

Toimumisaeg: 3.-5.mai 2019, 3-päevane baaskursus, R-P kell 9:30-17:00. Esimesel päeval kell 09:00. Sisaldab ühte hommikust tee- ja suupistepausi ning 1 tundi lõunapausi (lõunasöök ei ole hinnas).
Toimumiskoht:  Tallinn. Täpsem asukoht registreerunutele.

Osalemistasu: 350 eur registreerudes ja tasudes ettemaksu enne 01.04.2019, peale 01.04.2019 registreerudes kursuse tasu 380 eurot. Kursuse hinnad on määratud  ning paika pandud Think instituudi (Tehta Healing Institute of Knowledge keskus USA-s) poolt riigiti. Eestis on miinimumhind sellele kursusele 380 eurot, mis on väga soodne hind võrreldes Soome, Läti, Leedu jt maadega.
Registreerumine:Koha garanteerimiseks palun tasu ettemaks ning saada oma osalussoov emailile info.blessed@online.ee, lisades kirja oma ees- ja perekonnanimi ning sooviavaldus osaleda teetatervendamise baaskursusel. Täpsem lisainfo kursuse detailide kohta laekub igale registreerujale emaili teel.

NB! KOHA GARANTEERIB ainult registreerumistasu tasumine ning ETTEMAKS 50 eur on TAGASTAMATU, kui osalus öeldakse üles hiljem kui 2 nädalat enne kursuse toimumist. No-show ehk kui ei ilmuta kohale, on kursuse tasu tagastamatu.

Kohti on piiratud arv, kokku kuni 35 osalejale.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad:

 • Meditatsioonitehnika Kõige Olemasoleva Looja tasandile liikumiseks (Universumi algenergiasse liikumine)
 • 7 põhivõtit, mis aitavad avardada ja äratada intuitiivsed võimed
 • Sõnade ja mõtete jõud läbi teeta ajulainete sageduse loomise
 • Ajulained ja nende erisused (delta-, teeta-, alfa-, beeta- ja gammalained). Miks on teetasageduses loomine nii tugev ja realiseerub palju kiiremini kui teistes seisundites olles?
 • Sensitiivsete võimed ehk selgeltnägemine, -tunnetamine, -tajumine ja -kuulmine
 • Vaba tahte olemus, koosloomine ning visualiseerimise ehk visualiseerimiskunsti omandamise vajalikkus
 • Taotluste efektiivne andmine
 • Kõige Olemasoleva Looja energia olemus
 • Juhised 7.tasandile liikumiseks ehk Algallikasse oma energia tõstmiseks
 • Intuitiivsete lugemiste läbiviimine (selgelttunnetamise-, nägemise- ja kuulmise meetodil)
 • Tervendamise põhitegurid
 • Tervendamine grupiga
 • Uskumuste 4 tasandit (ajalooline-, hingeline-, tuum-, geneetilinetasand)
 • Meetodid ja tehnikad piiravate uskumuste testimiseks, leidmiseks ja väljakaevamiseks
 • Uskumuste muutmine ja miks osad inimesed ei tervene
 • Tunnete ja tundmuste allalaadimine kehatasandil
 • Universumi 7 eksistentsi tasandit ja nende vahel liikumine
 • Kaitseinglite kutsumine ja nende nägemine
 • Võõrhinged, tülikad võõrenergiad ning nende ärasaatmine
 • Energeetiliste rünnakute tõrjumine
 • Hingesugulaste kutsumine
 • Hingeosakeste tagasitõmbamine
 • Manifesteerimise kunst
 • Tulevikuvisioonide ja piltide lugemine
 • DNA muutmine/avardamine
 • DNA aktiveerimine
 • Geeni tervendamine rakutasandil
 • Noorendava programmi integreerimine kehasse
 • Energiakeha puhastamine
 • Iseenda maandamine

Iga kursusel osaleja saab detailsed kursusematerjalid: Teetatervendamise  algkursuse praktiku juhendi (inglisekeelne) ning tõlgitud põhiosad (uskumuste loetelu eestikeeles). Kes on osalenud 3 päeva, saab lõpetamise päeval sertifikaadi instituudilt THiNK Knowledge: ThetaHealing DNA Basic practicioner ning õiguse nimetusele litsentseeritud teetatervendaja ehk teetatervendamise DNA baaskursuse praktiseerija. Baaskursuse läbimine annab võimaluse liikuda edasi jätkukursusele DNA Advanced ehk Teetatervendamise edasijõudnute kursus, DNA Dig Deeper kursusele , Teetatervendamise külluse ja manifesteerimise kursusele või muudele edasijõudnute etappidele.

Instruktor/koolitaja: Adeline V. Amaryllis, litsentseeritud Teetatervendamise baaskursuse ja edasijõudnute kursuse instruktor (õpe Vianna Stibali ehk Teetatervendamise looja käe all)
Amaryllis on kasutanud teetatervendamise tehnikat aktiivselt isiklikult iseenda elus viimased 6 aastat ning ka oma töös selgeltnägemise, kanaldamise või tervendamise seansse läbiviies klientidele ning abivajajatele. Kursustel jagab ta oma isiklikke lugusid eri valdkondadest (kuidas ta on oma keha tervendanud või teetatehnika abil oma oskuseid erinevates situatsioonides proovile pannud; kuidas ta on erinevate energiatega kokkupuutel toiminud, iseend ja teisi aidanud; kuidas ta on oma soove manifesteerinud ja realiseerinud või oma tervist või kehalisi omadusi teetametoodika abil muutnud ja täiustanud jpm).
Amaryllis, kes sai oma meistrinime ja pühitsuse meisterõpetajalt ja selgeltnägijalt Kristiina Raie, on õppinud tervendaja, teadjanaise ja selgeltnägija Kristiina Raie käe all aastaid personaalselt ning on läbinud 9-kuulise Methodraie® meistrikursuse, omades vastavat diplomit (2018). Amaryllis omab põhjalikku ja pikaajalist praktikat ja kogemust energiatöös ja erinevate energiatega töötades, toob palju näiteid omaenda praktikast ja edulugudest.
Amaryllis on läbinud ja omab Teetatervendamise tehnika sertifikaate/tunnistusi:
Teetatervendamine Basic DNA Practicioner (2012)
Teetatervendamine Advanced DNA Practicioner (2012)
Teetatervendamine Manifesting and Abundance Practicioner (2013)
Teetatervendamise Dig Deeper Practicioner (2019)
Teetatervendamine Basic DNA Instructor (2018)
Teetatervendamine Advanced DNA Instructor (2018)
 
Sellel leheküljel kõik Teetatervendamist puudutavad materjalid (tekst ja pildid) on autoriõigustega kaitstud. Üheski teises väljaandes fotode või teksti kasutamine ilma eelneva kirjaliku loata Blessed Generations OÜ poolt ei ole lubatud.

II. Teetatervendamise Intuitiivse Anatoomia kursus esmakordselt Eestis, 16.-31.oktoober 2019;  2 nädalat.

Toimumisaeg: 16.-31.oktoober  2019, 2-päevane intensiivkursus, iga päev kl 9-17:00.  Seminaripäevad sisaldavad igapäevaselt ühte pärastlõunast tee- ja suupistepausi ning 1 tundi lõunapausi (lõunasöök ei ole hinnas). Kokkuleppel grupiga võib lõunapausi ka lühendada 30-minutiliseks.
Toimumiskoht: Tallinn. Täpsem asukoht registreerunutele.
Osalustasu: 1630 eur registreerumisega ning ettemaksu tasumisega kuni 01.august 2019.a Peale 01.08 registreerumist kursuse hind täishind 1700 eurot.

Kokku 1700 eur kahes jaoks: a)tasutakse 300 eur hiljemalt 1.augustiks Blessed Generations OÜ ning b) ülejäänud 1400 eur enne kursust ülekandega või kohapeal sularahas  (täpsed juhised ülekandeks/tasumiseks  tulemas vahetult enne kursust). Need, kes soovivad kursust korrata, saavad osaleda osalustasuga 1000 eur/seminar (tuleb võtta kaasa oma varasem sertifikaat). Kursus on välja kuulutatud 6 kuud enne toimumisaega, et oleks võimalik majanduslikult ja ajaliselt planeerida või osamaksetena ette tasuda.

Kursuse hinnad on määratud  ning paika pandud Think instituudi (Tehta Healing Institute of Knowledge keskus USA-s) poolt riigiti. Eestis on väga soodne hind võrreldes Soome, Läti, Leedu jt maadega.

NB! KOHA GARANTEERIB ainult registreerumistasu tasumine ning ETTEMAKS 50 eur on TAGASTAMATU, kui osalus öeldakse üles hiljem kui 2 nädalat enne kursuse toimumist. No-show ehk kui ei ilmuta kohale, on kursuse tasu tagastamatu.

Registreerumine: Koha garanteerimiseks palun saada oma osalussoov ja tasu ettemaks hiljemalt 1.augustiks 2019 emailile info.blessed@online.ee, lisades kirja oma ees- ja perekonnanimi ning sooviavaldus osaleda  intutiivanatoomia kursusel. Lisainfo kursuse kohta ning tasumise kohta laekub igale registreerujale emaili teel.
NB! Kursus on välja kuulutatud  mitu kuud enne toimumisaega, teetatervendamise intuitiivanatoomia 2-nädalane praktika on nagu investeering, ka  pikaajalisem teetatervendamise kursus üldse. Seega seminar kuulutati varakult välja , et oleks aega rahulikult osalustasu kogumit planeerida pikema aja vältel.

Koolitusest: Seminar toimub inglise keeles, tõlkega eesti keelde. Materjalid (ametlikud manuaalid) saadaval inglise või vene keeles, tähtsamad osad manuaalist (taotlused ja uskumused) on tõlgitud eesti keelde.
Eeltingimused: Teetervendamise Intutiivse Anatoomia kursusel saab osaleda, kui on eelnevalt läbitud Baaskursus, Edasijõudnute kursus ja Dig Deeper ENNE 16.oktoobrit.
Seminar toimub, kui osaleb min 10 inimest.

Koolitaja: INGA HERON, sertifitseeritud Teetatervendamise Meister, instruktor ja õpetaja (Certificate of Science). Ingal on kõige kõrgem Teetatervendamise kvalifikatsioon kõikide Baltiriikide peale kokku. Ta on professionaalne ja pikaajaline teetatervendamise metoodika kasutaja juba viimased 16 aastat ning omab reaalset kogemust ja praktikat inimeste tervendamises ja selgeltnägemise seansside läbiviimises. Ta viib läbi seminare, meditatsioone ning  pakub mentorlust/konsultatsiooni inimestele üle terve maailma. Inga on üks tuntuim, armastatuim ja nõutuim  Teetatervendamise õpetaja maailma erinevates riikides.

Kursusel käsitletavad teemad ja omandatavad tehnikad:

Tegemist on kõige pikema ja põhjalikuma teetatervendamise intuitiivse seminariga üldse, kokku 15 päeva. Kümned tuhanded praktikud üle maailma on öelnud, et selle intensiivse ja ääretult rohke praktikaga seminari jooksul võimendub inimese intuitiivvõimete kasutus vähemalt 10 korda.

Seminar “Intutiivne Anatoomia” on sügav retk, avastus, tervenemine ja transformatsioon osalejas endas.

Intutiivse anatoomia seminaril me:

 1. Töötame 2 korda päevas põhjalikult uskumustega, mis osalejat piiravad ja takistavad või segavad edasiliikumist oma intutiivsete võimete kasutamise osas.
 2. Osleja skaneerib ja uurib iga päevaselt ühte oma keha   kindlalt süsteemi/mehhanismi intutiivmeetodil. Me õpime nägema, kuulama ja tajuma organite ja kehafunktsioonide helisid selgeltnägemise/tunnetamise ja -kuulmise viisil.
 3. Osaleja õpib nägema, tajuma ja ära eristama viiruseid, mikroobe, seennakkuseid ning toksiine kehas intutiivmeetodil. Töötame nendega, kuidas neid vabastada või muundada.
 4. Iga osaleja suurendab oma intutiivvõimekuse kasutust minimaalselt 10 korda.
 5. Seminari kogumahust on ca 75% pühendatud puhtale praktikale ja harjutuste läbiviimisele!

Intutiivse anatoomia seminaril saavad osaleda praktikud, kes on läbinud teetatervendamise baaskursuse ja edasijõudnute kursuse ning uskumuste kursuse “Dig Deeper”.

Mis on kursusel käimise tulemus?

 • Õpid selgelt nägema inimese keha sisse intutiivmeetodil, hindama, eristama, mõistma ja arusaama seal toimuvaid mehhanisme, neid takistavaid või segavaid tegureid, faktoreid, sh kasvajad, vähid, viirused jmt. Vaatleme seda lummavat vaatepilti keha ilust ja müstikast, mismoodi keha seespidiselt toimib ja töötab nii energeetilisel kui ka füüsilisel viisil. Harjutame skaneerimise kiirust, täpsust, efektiivsust ja selgust igapäevase praktika abil kogu 15-päeva jooksul. Õpime teadlikult vaatlema, kui suures mahus võtavad enda alla erinevad hävitavad ja piiravad emotsioonid inimese kehalises ruumis.
 • Tõstad mitmekordselt oma võimekust aidata iseennast ja teisi: Saad teada, mis viisil haigused on omavahel seotud erinevate emotsioonide väljendamisega ning mismoodi emotsioonid annavad signaale keha energeetilisest tasakaalutusest.
 • Õpid tundma ja teada saama kõiki saladusi, mis  puudutavad tulemuslikke ja koheseid muutuseid kehal.
 • Sinu selgeltnägemise võimet tugevadatakse selle praktika jooksul oluliselt, mistõttu see võimendub vähemalt 10 korda.
 • Intutiivse anatoomia seminari käigus saavad kõik Sinu eluvaldkonnad puudutatud! Töötades kehaga, töötame ka oma alateadvuse blokeeringutega ning neid avastades, vabastame ka blokeeringud edus, tervises, õnnes ja  suhetes.

Seminari tasu sisaldab:

 1. Mahukat Intutiivse Anatoomia manuaali
 2. Teetatervendamise Intutiivse Anatoomia praktiku sertifikaati
 3. 15-päevast seminari (1.päev vaba, st kokku 16-päeva koolitust)
 4. Hommikuse pausi suupiste-kohvi -tee pausi

75% sellest seminarist on pühendatud puhtalt praktikale, harjutustele ja iga osaleja intutiivvõimete kasutamisele.

Tunnistus antakse välja ThetaHealing Institute of Knowledge – Think (USA) poolt.

Intutiivse anatoomia kursuse võib laias laastus jaotada kolme sektorisse, mis avaldab mõju igale osalejale:

I- TEEKOND inimese kehasüsteemidesse, puhastades kõik emotsionaalsed jäljed ja negatiivsed energiad inimese kehas. Baseerub inimese füsioloogilistel kehatoimimise printsiipidel. Osalejad õpivad praktiseerima intutiivset läheemist inimese kehaanatoomia vaatluse ja lugemise osas. Uuritakse kehas ka vitamiinide, mineraalide ja taimede kasulikku omadust kehasüsteemidele.

II – JUURDLEMINE – iga inimese kehas on väike universum ning see on identne lõputu Universumiga. Iseenda sees võime leida Looja tõelise olemuse ning tema loova jõu võimsuse, rakendades tema oma elus. Lõpmatus ja igavik meie sees on seesama lõpmatus, mis asub meist väljaspool. Vähendame piirangud, mis takistavad meil endasse jõudmists. Sellel seminaril õpid täielikult oma keha igal tasandil tundma. Sukeldume keha teadvusesse ja olemusse intuitiivsel viisil ning taastama ühenduse iga kehasüsteemi ja organi vahel.

III – TERVENEMINE – uskumused, mis leiavad aset ja põhjustavad teatud spetsifiilised häired keha toimimises, eri haiguste tekkimisel füüsilisel ja psühholoogilisel kujul.

See seminar loodi ja koostati Vaianna Stibali poolt viisil, et maksimaalselt seminari päevade jooksul paljastada ja puhastada võimalikult suurel hulgal alateadvuse programme, tõkkeid, uskumusi ja takistusi, vabastada kogu energia alateadvusest, et luua sellega oma soovitud ja ihaldatud reaalsust. Peale seda seminari Sinu uus elu alles algab!

Sellel leheküljel kõik Teetatervendamist puudutavad materjalid (tekst ja pildid) on autoriõigustega kaitstud. Üheski teises väljaandes fotode või teksti kasutamine ilma eelneva kirjaliku loata Blessed Generations OÜ poolt ei ole lubatud.

Armas huviline.
Soovid kursustel osaleda, aga tundub, nagu rahaliselt pole mitte kuidagi võimalik praegusel hetkel ?

Amaryllise poolt juhendavatele kursustele anname aeg-ajalt välja ka mõne stipendiumikoha, kas täis- või osalise soodustusega vastavalt sellele, kuidas Looja kursust ja osalejate hulka juhendab. Selleks palun kirjuta oma soovist ja motivatsioonist osalemiseks, miks Sa võiksid saada stipendiumi osaliseks ning palun saada kompaktne motivatsioonikiri (maksimum  1 A4 lk) e-mailile info.blessed@online hiljemalt 4 nädalat enne toimuva kursuse algust. PS. Stipendiumikohale taotledes tuleb siiski tasuda registreerumistasu 80eur, et tagada ja garanteerida koht Sulle kursusel ka siis, kui Sa stipendiumit ei saa. Registreerumitasu 80eur ei kuulu stipendiumist mahaarvata summa hulka.