Teiste kasutatud riided võiks enne selgapanemist energeetiliselt puhastada

“Olen saanud kentsaka juhtumi osaliseks, kui mul kord korralikus komisjonipoes väga armas ja pealnäha viisakas beebi riideese silma hakkas, nii, et ei saanud enne rahu, kui selle soetama pidin.

Juba järgneval öösel andis endast märku üks võõras lapse hing.  Tahtis niiväga kontakti luua, aga alguses oli arglik ja pelgas end täielikult näidata. Õnneks ei kukkunud  ma kohe lammutama ja hurjutama, sest tajusin ära, et tegemist on inimhingega. Inimhing ei ole minu jaoks vaenlane, isegi kui ta on eksiteele langenud ning rahutu ega ole pääsenud edasi valgusse. Meil on palju suuremaid vaenlasi eeterkehadena kui lahkunud inimese vaimolend.

Selgus, et too võõra lapse hing oli tulnud koju kasutatud riideesemega, sest ta oli seda oma elueal kandnud. Riideese pärines omakorda USAst ühest riideannetuspunktist, mis jõudis lihtsalt ringiga Eestisse läbi taaskasutuskeskuste.

Püüdsin tajuda, mis teda vaevab ning selguski kohe väga täpselt, et laps oli surnud õige noores imikueas (selle taga oli väga traagiline lugu, mis vanematega seotud). Ta ei olnud sugugi vaenulik, nagu lahkunud kummitavate hingede kohta tihti arvatakse. Ta oli kelmika ja väga armsa iseloomuga. Lapse vaim näitas pildina oma kodu, kus ta oli elanud ning oma vanemaid – huvitava arhitektuurilise välimusega kortermaja Ameerika suurlinnakus. Ta näitas ka asjaolusid, mille tõttu ta oli mingi südamerikke laadne tervisehäire tekkinud ja seejärel teise ilma läinud.

Taipasin üsna ruttu, et see laps on jäänud oma vanemate kaotusvalu ja leina tõttu meie maisesse dimensiooni ringlema, huvitaval kombel tajus ta minu füüsilist kokkupuudet tema poolt kantud riideesemega, ning tuli ise kontakti otsima.

Vabastasin ta siinsest maisest dimensioonist. Järgmisel päeval aga trükkisin kohe otsingumootorisse fraasid juhtunust ja linna nime, et leida sarnase sündmuse kohta uudiseid. Ma ei pidanud pettuma –  sain kohe kiiresti kinnitust kogu toimunule.

Laste vaimud , kes imeliste hingedena meie ümber tiirutavad (nii lahkunud kui ka need, kes kehastuse ootel ja ema energiaväljas juba ootamas), on imelised armsad olendid, kes kellelegi kahju ei tee. Sellegi poolest, peale antud juhtumit, hakkasin kasutatud riiete teemasse tõsisemalt suhtuma, isegi neisse, mille võisid loovutada mu oma pereliikmed, stiilis “Meie lapsed enam ei kanna, võite oma lastel kasutada”.

Second-hand riideesemeid, ükskõik, kas võõrastelt või oma inimestelt, võib julgelt kanda, kuid annan soovituse need teadlikult ja energeetiliselt eelnevalt puhastada.  Seda võiks teha kas mõttejõul (väga fokusseeritult visualiseerides) või loodusstiihiate abil. Viimane on isegi parim soovituslik variant.

  1. Puhastada võib energeetiliselt visualiseerides (mõttejõul) helesinise energiaga (Puhta Loova Energiaga), Tingimusteta Armastuse Energiaga (samuti ühe helesinise-valkja värvivarjundiga) või mõne muu toetava puhastava energiaga.
  2. Füüsilisel, materiaalsel kujul puhastavad eset kõige paremini loodusstiihiad. Nendeks on tuli, vesi, õhk, maa. Pesta riided ja riputada õue tuule kätte, lasta vihmal riietele peale tibutada. (Lihtsalt pesumasina trumlis pesuvahendiga pesemine ei lähe arvesse energeetilise puhastusena, vaid puhastab kanga füüsiliselt). Mina olen teatud riideesemeid isegi tulepaistel soojendanud. Sõltub ka kanga materjal (nt villane ja puuvillane salvestavad  rohkem infot, kui sünteetiline).

Olen kuulnud, et osa rahvaid loputavad riideid ja kangaid isegi jõevees ja tuulutavad ka uusi ostetud kangaid mitmeid päevi nööril päikesevalguse ja tuule käes. Kahtlemata puhastavad sellised toimingud kõige paremini kantavaid riideesemeid, kuid see, kui pikalt tuleb ühte või teist eset puhastada, sõltub materjalist ning eelnevast kandmisest, kandja energeetikast ja sellest, mida ta materiaalsesse materjali laadis.  Mõne riideeseme puhul piisab mõnest tunnist, teine vajab tuule ja vihma käes tuuldumist mõned päevad.

Sama tehnikat võiks rakendada ka kasutatud esemete puhul, mille olete saanud teistelt kas kingiks, pärandiks või muuks otstarbeks. Täiesti vältimatu on puhastada need esemed, mis pole kingitud teile neutraalselt, vaid on olnud kellegi emotsionaalne kinnisobjekt (näiteks vanainimestele kallid esemed). Võite olla enam kui kindel, et eelmine omanik liigub esemega teie koju kaasa. Selliseid asju juhtub tihti antiigipoe kaupadega.

Kõik esemed meie ümber, nii orgaanilised kui ka mitte-orgaanilised, salvestavad meie isiklikku eluenergiat (inimese isiklikku individuaalset energiat) ning omaniku häälestust ( nt “See ese kaitsku mind alati kõikides ohtlikes olukordades”), tulles üle “omade programmidega”  ning hakkavad mõjutama vastavalt sellele tema kandjat, mis mõtete või tunnetega antud inimene peamiselt oli. Kui kandja on täiesti neutraalse suhtumisega ning ta on oma olemuselt väekas ning teadlik, siis talle ei mõju eelmise kandja energeetika nii tugevalt, kui selle isiku puhul, kes teadmatum ning vastuvõtlikum.

Kõige naljakam lugu, mis minuni jõudnud on, oli ühe naisterahvaga, kes võttis vastu ühe sakslanna riided. Naine ise ei osanud sõnakestki saksa keelt, aga kui ta oli paar klaasi veini ära võtnud, hakkas ta täiesti ladusalt sulaselges saksakeeles rääkima (naine tajus, nagu teine hing oleks läbi tema rääkinud). Ning tõesti, kes veel ei tea, siis alkohol langetab sagedust ning tekitab energiaväljas ka “aknaid”, mille kaudu võõrad energiad lihtsasti sisse võivad pääseda.

Second-hand kaupade tarvitamine on in ja loodusest hooliv tarbimisviis, arvestades, kui üüratud ressursid täitmatu moetööstuse lõugade vahel liiguvad. Kuid olge siis teadlikud ning proovige kasvõi natukene, puhastada mõni riideese energeetiliselt või viige ta ilusate ilmadega õue vahelduseks kuivama. Nii väldite eelmise omaniku vibratsiooni ja energeetikaga seotud mõjutusi teie suunas.”

Rohkem infot energeetilisest puhastusest ja selle mõjust teoses “Valguslapse ema päevik”.

Loo autor: Amaryllis

Foto : Pixabaypesud kuivavad.jpg