08.* FORTUUNA, ÕNNEMÄNGUD ja ÜLIM VEDAMINE. Alateadvuse Subliminaalid. 60 min. Audiofail|* Sobib alustajale.

18.88

Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid nr 08.
Teema:  Fortuuna, ülim vedamine ja õnnemängud.
Kestvus: 
60 min.
Audiofaili tüüp: Varieeruv meditatiivne muusika vaiksete subliminaalidega (kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus).
Audiofaili formaat: MP3
Sobivus: Sobib kõigile, kes teavad, et juhuseid ega niisama õnnemänge ei olemas, vaid kõik on teadlik ja juhitud õnne ja fortuuna ligikutsumine oma ellu.
Märksõnad sisust: õnnistatud võit, erakordse õnne avatuse loomine, tundmuse, kogemuse, veendumuse ja võimalikkuse häälestus, et see sündmus võib tõepoolest aset leida, puhaste ülimate fortuuna mustrite allatoomine enda energiasse, õnnemustrite integreerimine, ülima õnne, erakordse õnne taotlemine õnnemängus, suurvõitude taotlemine häälestuse loomine ja võiduvõimaluse häälestuse loomine, rikkuse mustrite muutmine (orjamustrite ümberprogrammeerimine miljonäri või suurraha kogemise ja haldamise mustriteks).

Lae alla enda telefoni või MP3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale.Tunni aja jooksul on sisse loetud üle saja erineva afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile. Ostu järgselt saadetakse emailile terviklik subliminaalide nimekiri, mis helifailis sisalduvad.

Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Subliminaalide kuulamine on intensiivsem, kui lihtsalt niisama muusika kuulamine. Soovitus on järgida iseenda keha tempot ja märguandeid, kui sageli või tihti kuulata soovitakse ning teha kuulamiste vahel pause, et häälestus saaks ankurduda.

Sellesse helifaili on sisse loetud üle 140 erineva afirmatsiooni puhtalt vedamise, erakordse õnne, ülima fortuuna ja rikkuse osakssaamisest, mis korduvad tunniajase muusika saatel, et kinnistada järk-järguline nihe veendumusse, tundmusese ja võimalikkusesse, et see kuulajaga päriselt realiseeruda võib.

Kirjeldus

Peale ostu sooritamist saad Sa allalaadimislingi audiofailile ja tekstilisele PDF-ile.
Tähelepanu! Allalaadimislink kehtib 30 päeva. Kuni 30 päeva jooksul saate alla laadida faile 3 korda.
Meie soovitus on failid esmalt alla laadida enda arvutisse ning siis seejärel transfeerida telefoni.
Allalaadimiseks veendu, et Sinu veebilehitseja (brauser) ei keelaks allalaadimiste avanemisi.
Tähelepanu nutiseadmete kasutajad: iPhone telefonidesse ei saa veebilehtedelt otse telefoni helifaile alla laadida. Selleks peate te esmalt failid enda arvutisse laadima ning siis telefoni ümber kopeerima.

Helifailid saad alla laadida enda telefoni või arvutisse ning need jäävad teie kasutusse piiramatuks ajaks kasutamiseks.
Palume tähelepanu, et helifailid on mõeldud kasutamiseks vaid personaalsel otstarbel. Helifaili soetus ei võimalda kommertslitsentsi või ärilist litsentsi. Ärilise või kommertslitsentsi saamiseks palun pöörduge meie poole.

Helifailides olev sisuline, tekstiline ja muusikaline ülesehitus on kaitstud autoriõiguste seadusega ja kaubamärgi seadusega. See tähendab, et neid helifaile ei tohi üles laadida kolmandatesse kanalitesse ega levitada neid ühelgi viisil ega üheski muus kanalis ilma väljaandja selge kirjaliku nõusolekuta.
Kui teie ostukorv sisaldab digitaalselt allalaetavat toodet, siis vastavalt Võlaõigusseadusele ei ole võimalik digitaalseid tooteid tagastada. Digitaalseid helifaile ostes nõustute ja teadvustate, et teil puudub nende helifailide tagastamise võimalus.