11*. ÜLIM USALDUS – ISEENDASSE, OMA VAIMU JA SUURDE JUMALIKKU PLAANI| Alateadvuse Subliminaalid ~60 min MP3| *Sobib kõigile

7.77

Amaryllise Alateadvuse Subliminaalid nr 11
Teema:  Ülim usaldus iseendasse, oma Suurde Vaimu ja jumalikku Suurde Plaani.
Kestvus: 
60 min.
Audiofaili tüüp: Varieeruv meditatiivne muusika vaiksete subliminaalidega (kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus).
Audiofaili formaat: MP3
Sobivus: Sobib kõigile, kes soovivad enda alateadlikku meelt ümber programmeerida suurenenud usalduse tundmisele, usalduses elamisele, kogemisele. Suures ülimas usalduses voolamisele – igas keskkonnas, olukorras ja hetkes. Suure Usalduse tundmine ja nägemine ning tunnetamine oma Suure Vaimu poolt. Ülima usalduse kogemine. Ülim usaldamine igas mõttes. Usaldamine ja alistumine Suurele Plaanile ja oma Vaimu Teadvusele.  Sobib hästi neile, kes ontundnud, et elu on olnud karm ja pannud katsumustega proovile ning vajavad usku iseenda sisemisse hakkamasaamisesse, toimetulekusse ja süvendatud usaldusse iseendasse, oma võimekusse ja kõrgemasse plaani.
Sisu märksõnad: ülim jumalik usaldus iseendasse, oma võimekusse, ülim usaldus oma inuitsiooni, usalduses elamine, usalduses olemine, usalduses kogemine, usaldus oma Suure Vaimu vastu, usaldus Kõrgemasse Plaani. Elu terviklik usaldus.

Lae alla enda telefoni või mp3 mängijasse, et kuulata endale sobival ajal muusikataustal vaikseid sissehäälitud subliminaale.Tunni aja jooksul on sisse loetud üle 100 erineva afirmatsiooni  vaikselt ja kõrvale kuulmatus sagedusvahemikus. Afirmatsioonid on muusikafaili taustal. Muusika on meditatiivset laadi ja häälestab kuulaja avatud teadvuse seisundile.

Soovitus kuulata ligi 28 päevase perioodi jooksul, et toimuksid tugevad alateadlikud muutused ja nihked inimese energias. Subliminaalide kuulamine on intensiivsem, kui lihtsalt niisama muusika kuulamine. Soovitus on järgida iseenda keha tempot ja märguandeid, kui sageli või tihti kuulata soovitakse ning teha kuulamiste vahel pause, et häälestus saaks ankurduda.

Üle 100 erinevat afirmatsiooni, mis korduvad tunniajase muusika saatel, et kinnistada järk-järguline nihe veendumusse puhta jumaliku armastuse kogemise ja tundmisest ning  osaksaamisest.

Kirjeldus

Mis on alateadvuse subliminaalid ?

֍ Subliminaalid on muusikalised helifailid, kuhu on salvestatud vaikselt sisselausutud salasõnumid ja laused, mis salvestuvad meie alateadlikku meelde ning hakkavad kujundama meie avatumat olemist. Afirmatsioonid on vaikselt ja inimese kõrv neid ei kuule, küll aga kuuleb rakumälu ja alateadvus. On täheldatud, et inimese keha ja rakud registreerivad isegi neid võnkeid, helisid ja signaale, mida me kõrvaga selgelt ei kuule, kuid mille meie keha vastu võtab.

֍Sellesse helifaili siin videos on sisse häälitud üle 100 erineva sügava usaldusega ja usalduses elamisega seonduvat uskumust.

֍ Subliminaalid ehk vaiksed alateadvusele suunatud süvasõnumid toetavad meie enesetunnet ja kogu üleüldist seisundit positiivselt, luues meis järk-järgult iga kuulamise järgselt aina positiivsema ja häiritusest vabama häälestuse.