Skip links

Infoloeng edasijõudnutele | 2020 Juuli |

Infoloeng edasijõudnutele | 2020 Juuli |

15.00

Infoloeng edasijõudnutele. Järelvaadatav videosalvestis.

Kestvus:   
1h 41 min
Sihtrühm: Edasijõudnud spirituaalsete teemade huvilised, kes soovivad endaga tegeleda; huvilised, kes soovivad olla kursis, mis võimalused praegusel uuel veevalaja ajastul on; pered ülitundlike lastega jt kes endaga ka tegeleda soovivad mentaalselt.
Osalemise-vaatamise panus: 15 eurot

֍ TÄHELEPANU: Video vaatamiseks on vajalik Vimeo kasutajakonto.
Tellimust esitades PALUN KIRJUTA TELLIMUSE MÄRKMETESSE OMA VIMEO KASUTAJAKONTO ning ka oma email. ֍ Alles seejärel saame lisada Sind Vimeo privaatsesse  videovaatamise süsteemi. Kui Sa kasutajatunnust ei saada ning ei kirjuta ka e-maili oma tehtud tellimuse kohta, siis meil pole kellelegi videoloengut saata.
Videoloeng kestab ligi 2 h, kuid on vaadatav kuni 1 nädal peale videolingi saatmist. Selle aja sees leia endale rahulik ja sobilik aeg video vaatamiseks, kaasa mõtestamiseks ja märkmete tegemiseks.

Peale tellimuse esitamist ning tasumist, saadetakse Sulle e-mail lingiga. 

TEEMAD ja LOENGU SISU

֍Loengus räägitakse uudistest, mis praegu (kosmiliselt ja maailmas) toimub ning millele enim keskenduda, kes soovivad   transformatsioonist ja hingearengust osa saada.
֍Loeng on mõeldud peamiselt teadlikule (vaimse valdkonna) inimesele, kes soovib end vaatamata kriisidele jätkuvalt edasi arendada vaimsel teekonnal ning kasutada ära praegust soodsat kosmilist võimalust iseenda arenguks, edasiliikumiseks ning võimendamiseks, vaatama maailmas toimuvale.
֍Juttu on inimese DNA muutustest, inimese kehatasandi ja võimekuse muutustest, ülitundlikest lastest, Schumanni resonantsi mõjust ja energeetilistest muutustest Maal, oma võimete arendamisest ja vanadest mustritest, vanade mustrite vabastamise ja lahendamise olulisusest, tulevikuplaanidest peredele, tulevikusuundadest ja potentsiaalist.
֍Loeng räägib sellest, mis hetkel aktuaalne on, mida on ees oodata ja mis suunas tuleks hetkel enim oma energiaruumis, oma valikutes ja pereruumis tugevat tähelepanu suunata.
֍Loengus räägitakse vaimsetest kõrgematest toetajatest, kes vastavalt oma hingeperedele juurde on saabunud (st inimene, kes on liigub oma enesarengu teel, ei ole üksi ning tal on toetajad juures, kes teda just praegusel ajal eriti intensiivselt suunavad edasi liikuma).
֍Räägitakse energiasageduste muutusest Maal, mõjudest, kriisidest, enda hoidmisest ja praegusest soodsast kosmilisest ülestõusmise ajast osa saamisest, et oma võimekust paremini avaldada ja rakendada praeguses maises kehas.

~•~~•~~•~~•~~•~~•~~•~~•~~•~

INFOKS TELLIJATELE:

Kodulehe klienditeenindus töötab osalise tööajaga iga nädala esmaspäeval ja neljapäeval kl 9-15:00, kui pole puhkuste aeg. Töötame osalise tööajaga.
Kõik posti teel esitatud tellimused postitame 3-5 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.
Virtuaalsed materjalid muutuvad teile kättesaadavaks vastavalt klienditeeninduse aegadele. S.t, et kui olete esitanud tellimuse näiteks nädalavahetusel, siis vastatakse teile tööpäevadel.
Virtuaalsetele materjalide võimaldame ligipääsu esimesel võimalusel peale tellimuse esitamist NING tellimuse eest tasumist. Selleks palun kontrolli, et ka Sinu tellimuses esitatavad andmed on korrektsed (email, kasutajatunnus, ka telefoninumber jmt). Täname teid väga soetamast ja toetamast!

 

Description

OLULINE VIRUTAALSE INFO SOETAMISEL ! Infoajastul on väga lihtne vajutada edasi nuppu “share” , mõtlemata panusele, mida on teabe esiletoomiseks panustatud. Nii veider kui see ka ei oleks, kuid info ja materjalide kopeerimist ning omavolilist edasilevitamist leidub nii lähedaste kui võõraste seas, nii nende seas, kes rõhutavad, et kasutavad materjale oma tarbeks, kuid ikkagi jagavad mitmetele ilma nõusolekuta.  Meie jaoks on teretav, kui info jõuab võimalikult paljude huvilisteni, kuid igasuguse teabe ettevalmistamine ning esildataval viisil kuvamine on suur panus. Tihti jagamise käigus saadetakse teave ka neile, kes seda absoluutselt oma ellu integreerida ei oska.  Seetõttu täname kõiki neid, kes on tellinud mõne meie kursuse või loengu OTSE MEIE kodulehelt läbi tellimuse ja ülekande ning oma ostuga kõige otsesemal viisil  toetanud meie tegemisi. Rõhutame, et loengu sisuline pool on kaitstud autoriõiguse seadusega ning kanaldatud informatsioon on unikaalne, kordumatu ja kuulub autorile ning väljaandjale Blessed Generations OÜ. Kõik õigused on loomingulisel teabel kaitstud. Videomaterjalide ja muude materjalide, ka selle infoloengu levitamine ja vahendamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud. Täname, kui toetate meie tegemisi panustades selle avaldamisse. Täname, kui austate teabega seotud isikute tööd ning vaeva. Täname tellimast ja huvi tundmast teadlike materjalide vastu. Täname toetamast ka Valguslapsed.com tegemisi. Teie panused, toetused ja ka annetused motiveerivad meid jätkuvalt teavet vahendama.

error: Content is protected !!