Skip links

Intuitsioonitreenimise kaardid (suurem komplekt 56 tk)

Intuitsioonitreenimise kaardid (suurem komplekt 56 tk)

45.00

Intuitsioonitreenimise kaardid iseseisvaks või koos paarilistega harjutamiseks kodustes tingimustes.

Need kaardid on mõeldud oma isiklikuks intuitsiooni, taju ja sisetunde treenimiseks ehk teisisõnu – oma selgeltnägemise – ja tunnetamise arendamiseks! Sobivad igale eale!

Sobivad ideaalselt ka lastele treenimiseks, et säilitada nende loomulik intuitsioon ja tajumisvõime.

Kokku 56 kaarti, 4 erinevat raskusastet. Kaardid on valitud hoolega vastavalt meelte treenimisele.

Kaasas põhjalik selgitav juhend  häälestuse ja harjutusvariantide kohta (32 lk).

Loe toote kohta täpsemalt allpoolt kirjeldustest.

Availability: Laost otsas

Description

INTUITSIOONITREENIMISE KAARTIDE SUURKOMPLEKT (56 kaarti)

Intuitsioonitreenimise kaardid iseseisvaks või koos paarilistega harjutamiseks kodustes tingimustes. Need kaardid on mõeldud oma isiklikuks intuitsiooni, taju ja sisetunde treenimiseks ehk teisisõnu – oma selgeltnägemise – ja tunnetamise arendamiseks! Sobivad igale eale (alates vanusest 2+). Sobivad ideaalselt ka lastele treenimiseks, et säilitada nende loomulik intuitsioon ja tajumisvõime, mis tihti sulgub just 6-7-aastases elueas. Ka tundlikel lastel tuleb treenida ja hoida aktiivsena nende lahtist kanalit ja nägemismeelt, et nad ei eksiks siinses elurägastikus ega satuks pahatahtlikult situatsioonide või juhuste otsa, mis ei ole üldsegi nende kõige kõrgemaks hüvanguks.

Kaartide kasutamine soodustab keskendumisvõimet, fookuse ja tähelepanu hoidmist ning iseendasse süvenemist – see tähendab, et tegemist on suurepärase mängulise harjutusega ka energiliste ja hüperaktiivsete laste maandamiseks.

Komplekt on suur, sisaldades 56 kaarti, 4 sisekarpi ehk igas karbis erineva raskusastmetega kaardid (14 tk).  Kaardid on valitud hoolega vastavalt meelte treenimisele. Kaasas põhjalik selgitav juhend  häälestuse ja harjutusvariantide kohta (32 lk). Vastavalt sellele, milles Sa tugev oled või mida Sa parasjagu treenida soovid (tunnetamist kätega, kolmanda silmanda abil vaatlust või läbi vaimu kanaldust), võid valida omale sobiva raskusastmega kaardid. Nende kaartide abil on väga kiiresti võimalik aru saada, kas inimene on tugev ühes või teises meeles ning millist tüüpi tajuja ta on.

I etapp: 14 värvikaarti : nägemise ja tunnetamise arendamiseks (soojad, külmad toonid, põhitoonid, kõrvaltoonid)

II etapp: 14 kujundikaarti: abstraktsed kujundid nägemise ja tunnetamise detailsemaks treenimiseks

III etapp: 14 fotokaarti: erinevaid tajumismeeli puudutavad kaardid (nägemistaju, maitsetaju, lõhnataju, kuulmistaju ning kehateadvuse üldtaju (külm, soe, hapu, märg jmt)

IV etapp: energeetikakaardid ja sümbolite kaardid: 5 tk energeetiliste väepaikade kaardid ja 5 tk tuntuimate egregoride energiatega seotud sümbolite kaarti edasijõudnutele kanaldamiseks ja tunnetamiseks. 5 tk valget tühikaarti raskusastmete kergendamise ja raskendamiseks.

 

Milleks treenida oma intuitsiooni?

Intuitsioonikaardid annavad Sulle suurepärase võimaluse mängulisel viisil iseseisvalt või koos paarilisega oma meeli avaradada, kasutada ja aktiveerida. Lastel aitab loomupärase intuitsiooni kasutamine ette ta juda ohtlikke olukordi, ebasoodsaid või soodsaid situatsioone, isikuid, kohti jmt, suutes ka kriisisituatisoonis oma sisetundele tugineda ning hädavajalikke otsuseid langetada.

Intuitsiooni ehk oma sisemise hääle kasutamine võib päästa elu, tuua lihtsalt ellu rohkem küllust või luua uusi suuri võimalusi, sest need, kes on oma sisemises tunnetuses tugevad, leiavad alati üles kiiresti “kullapajad”, head soodsad võimalused, investeerimisvõimalused, tunnevad ja näevad läbi isikud, kes on nende jaoks toetavad oma eluteel ning suudavad paremini navigeerida eluteel oma hinge- ja südameotsuseid langetades, vältides liigset segadust üleüldises infotulvas.

Nnede kaartide abil õpid ilma abivahenditeta usaldama ja kuulama oma sisemist häält ja taju, nägemist ning tunnetamist enesekindlalt ja kõhklusteta. Saad kaarte kasutada omale sobivas keskkonnas, ilma kõrvaliste hinnangut andvata pilkudeta või kriitikata nii kaua, kuni täielikult oled treeninud õigeid vastuseid peilima ja kanaldama. Võid alustada ka koos paarilisega (või koos lastega).

Kui oled mõelnud enda selgeltnägemise meelt puhastada ja kasutada, siis nende kaartidega jagub sul tegevust järgmiseks aastaks ajaks kindlasti, kuni saavutad täieliku professionaali taseme – kõik kaardid lauale, igaüht eraldi tajudes.

Kaardid pannakse teele 1-3 tööpäeva jooksul peale ostu laekumist.

Ole julge, kaotada pole Sul midagi ! Head treenimist !

 

Tellimisinfo: Ostuvõimalus ainult läbi www.valguslapsed.com e-poe. Lisa toode ostukorvi ning vormista tellimus, seejärel tee ülekanne märgitud andmetele.

Saatmine: Tellimusele lisandub saatmiskulu. POSTITAME KUNI 3 TÖÖPÄEVA JOOKSUL.

Omniva pakiautomaati 2,95 eur  (Eestisse). Lätti 6,99 eur (pakiautomaat S), Leetu 7,99 eur (pakiautomaat S).
Itella pakiautomaati 2,99 eur (S-kapp Eestisse). Soome 10 eur (pakiautomaat S). Helsingisse 1-3 tööpäeva, mujale Soome 3-5 tööpäeva. Mujale kokkuleppel.

NB. Kui Sa soovid tellida välismaale, siis kirjuta oma tellimissoovist info.blessed@online.ee ning anname ülekandeks täpsed andmed !

Lisainfo: info.blessed@online.ee

Meie esindus: Hingeruum, Kalda tn 7c-201, Tallinn (Seni ei ole veel püsivalt avatud, vaid ettehelistamisel).

 

Küsimused ja vastused intutsioonikaartide kohta:

 1. Ma ei ole kunagi oma intuitsiooni enne treeninud, kas need sobivad minule alustamiseks? Jah, muidugi sobivad. Need kaardid sobivad nii edasijõudnutele kui ka algajatele, sest sisaldavad erinevaid raskusastmeid, mis panevad meelt ühel või teisel viisil proovile.
 2. Sooviksin ainult ise üksi kaarte kasutada. Kas need on mõeldud paarilisega või üksi mängimiseks? Kaarte saab kasutada täiesti üksi ja iseseisvalt (lubades, et tajuja/mängija iseend ei peta:) ning saab mängida ka mitme paarilisega, optimaalselt kuni 6-inimesega või rohkemaga. Peab meeles pidama: mida rohkem on jälgivaid pilke ja hinnanguid ümberringi, seda rohkem peab inimene end vabastama ning olema üle eksimishirmust ja eksimiskrambist. Esialgu on soovitatav kaarte kasutada üksi või koos lastega mänguliselt.
 3. Kuidas ma neid kaarte lastega saaksin kasutada?Kõik juhised ja selgitused on põhjalikus juhendis olemas.
 4. Mul mitte kuidagi ei õnnestu soonele saada. Mida ma valesti teen? Jälgi kõiki nõuandeid peatükis “Eelnev häälestus” ja pea meeles – tunnetamine peab tulema ilma pingutamiseta, mitte sundides. Lastel võib võtta aega 0-30 minutit järjest mängimist esimestel päevadel, et nad soonele saaksid ja vastuseid õigesti “tulistama” hakkaksid. Täiskasvanud mängivad teisiti kui lapsed. Lapsed kiiresti ja spontaanselt, täiskasvanud vajavad tihti rohkem aega põhjalikumaks tunnetamiseks.
 5. Ma väsin peale tunnetamisharjutust/treenimist väga ära. Milles asi? Intuitsiooni ehk sisetaju kasutamisel hakatakse kasutama neid meeli ja tajukeskuseid enda peas ja kehas (käbinääre, ajukeskused, harknääre ja kogu inimese energeetiline olemus, lisaks aktiveerib see ka erinevad tšakrad), et alguses võib igasugune kanaldamine ja intuitsiooni kasutamine väsitada tõesti. See on selgitatud sellega, et inimene hakkab kasutama neid piirkondi oma füüsilises ja energiakehas, mis on tal aastaid olnud suikunud ning kasutamata (eriti isikud, kes on tihti väga analüütilised ning pigem vasaku ajupoolkera kasutajad), st tehakse tööd, mis nõuab ratsionaalset ja loogilist mõtlemist palju. Intuitsioonikaartidega suunab inimene enda keha-ja meeletegevust kasutama paremat ajupoolkera, mis on seotud justnimelt intutsiooni, taju, loomise ja kunstiga. Keskendumist nõudvad harjutused nõuavad energiat ning öeldakse, et intuitsiooni kasutamine läbi kanaldamise või selgeltnägemise meele võib kulutada isegi ca 5000 kcal tunnis (võrdeline intensiivse malemänguga). Mida rohkem praktiseeritakse, seda kiiremini ja kergemini ning lennult hakkab vastuste nägemine/tajumine tulemine. Nagu öeldakse: “Alguses harjutatakse kaartide peal kodus üksi, hiljem suurte otsuste peal äris või elus.”
 6. I ntuitsioonikaardid on minu jaoks liiga kallid. Miks sellineINTUITSIOONITREENIMISE KAARTIDE SUURKOMPLEKT (56 kaarti)Intuitsioonitreenimise kaardid iseseisvaks või koos paarilistega harjutamiseks kodustes tingimustes. Need kaardid on mõeldud oma isiklikuks intuitsiooni, taju ja sisetunde treenimiseks ehk teisisõnu – oma selgeltnägemise – ja tunnetamise arendamiseks! Sobivad igale eale (alates vanusest 2+). Sobivad ideaalselt ka lastele treenimiseks, et säilitada nende loomulik intuitsioon ja tajumisvõime, mis tihti sulgub just 6-7-aastases elueas. Ka tundlikel lastel tuleb treenida ja hoida aktiivsena nende lahtist kanalit ja nägemismeelt, et nad ei eksiks siinses elurägastikus ega satuks pahatahtlikult situatsioonide või juhuste otsa, mis ei ole üldsegi nende kõige kõrgemaks hüvanguks.Kaartide kasutamine soodustab keskendumisvõimet, fookuse ja tähelepanu hoidmist ning iseendasse süvenemist – see tähendab, et tegemist on suurepärase mängulise harjutusega ka energiliste ja hüperaktiivsete laste maandamiseks.Komplekt on suur, sisaldades 56 kaarti, 4 sisekarpi ehk igas karbis erineva raskusastmetega kaardid (14 tk).  Kaardid on valitud hoolega vastavalt meelte treenimisele. Kaasas põhjalik selgitav juhend  häälestuse ja harjutusvariantide kohta (32 lk). Vastavalt sellele, milles Sa tugev oled või mida Sa parasjagu treenida soovid (tunnetamist kätega, kolmanda silmanda abil vaatlust või läbi vaimu kanaldust), võid valida omale sobiva raskusastmega kaardid. Nende kaartide abil on väga kiiresti võimalik aru saada, kas inimene on tugev ühes või teises meeles ning millist tüüpi tajuja ta on.I etapp: 14 värvikaarti : nägemise ja tunnetamise arendamiseks (soojad, külmad toonid, põhitoonid, kõrvaltoonid)II etapp: 14 kujundikaarti: abstraktsed kujundid nägemise ja tunnetamise detailsemaks treenimiseksIII etapp: 14 fotokaarti: erinevaid tajumismeeli puudutavad kaardid (nägemistaju, maitsetaju, lõhnataju, kuulmistaju ning kehateadvuse üldtaju (külm, soe, hapu, märg jmt)IV etapp: energeetikakaardid ja sümbolite kaardid: 5 tk energeetiliste väepaikade kaardid ja 5 tk tuntuimate egregoride energiatega seotud sümbolite kaarti edasijõudnutele kanaldamiseks ja tunnetamiseks. 5 tk valget tühikaarti raskusastmete kergendamise ja raskendamiseks.Milleks treenida oma intuitsiooni?

  Intuitsioonikaardid annavad Sulle suurepärase võimaluse mängulisel viisil iseseisvalt või koos paarilisega oma meeli avaradada, kasutada ja aktiveerida. Lastel aitab loomupärase intuitsiooni kasutamine ette ta juda ohtlikke olukordi, ebasoodsaid või soodsaid situatsioone, isikuid, kohti jmt, suutes ka kriisisituatisoonis oma sisetundele tugineda ning hädavajalikke otsuseid langetada.

  Intuitsiooni ehk oma sisemise hääle kasutamine võib päästa elu, tuua lihtsalt ellu rohkem küllust või luua uusi suuri võimalusi, sest need, kes on oma sisemises tunnetuses tugevad, leiavad alati üles kiiresti “kullapajad”, head soodsad võimalused, investeerimisvõimalused, tunnevad ja näevad läbi isikud, kes on nende jaoks toetavad oma eluteel ning suudavad paremini navigeerida eluteel oma hinge- ja südameotsuseid langetades, vältides liigset segadust üleüldises infotulvas.

  Nnede kaartide abil õpid ilma abivahenditeta usaldama ja kuulama oma sisemist häält ja taju, nägemist ning tunnetamist enesekindlalt ja kõhklusteta. Saad kaarte kasutada omale sobivas keskkonnas, ilma kõrvaliste hinnangut andvata pilkudeta või kriitikata nii kaua, kuni täielikult oled treeninud õigeid vastuseid peilima ja kanaldama. Võid alustada ka koos paarilisega (või koos lastega).

  Kui oled mõelnud enda selgeltnägemise meelt puhastada ja kasutada, siis nende kaartidega jagub sul tegevust järgmiseks aastaks ajaks kindlasti, kuni saavutad täieliku professionaali taseme – kõik kaardid lauale, igaüht eraldi tajudes.

  Kaardid pannakse teele 1-3 tööpäeva jooksul peale ostu laekumist.

  Ole julge, kaotada pole Sul midagi ! Head treenimist !

   

  Tellimisinfo: Ostuvõimalus ainult läbi www.valguslapsed.com e-poe. Lisa toode ostukorvi ning vormista tellimus, seejärel tee ülekanne märgitud andmetele.

  Saatmine: Tellimusele lisandub saatmiskulu.

  Omniva pakiautomaati 2,95 eur  (Eestisse). Lätti 6,99 eur (pakiautomaat S), Leetu 7,99 eur (pakiautomaat S).
  Itella pakiautomaati 2,99 eur (S-kapp Eestisse). Soome 10 eur (pakiautomaat S). Helsingisse 1-3 tööpäeva, mujale Soome 3-5 tööpäeva. Mujale kokkuleppel.

  NB. Kui Sa soovid tellida välismaale, siis kirjuta oma tellimissoovist info.blessed@online.ee ning anname ülekandeks täpsed andmed !

  Lisainfo: info.blessed@online.ee

  Meie esindus: Hingeruum, Kalda tn 7c-201, Tallinn (Seni ei ole veel püsivalt avatud, vaid ettehelistamisel).

   

  Küsimused ja vastused intutsioonikaartide kohta:

  1. Ma ei ole kunagi oma intuitsiooni enne treeninud, kas need sobivad minule alustamiseks? Jah, muidugi sobivad. Need kaardid sobivad nii edasijõudnutele kui ka algajatele, sest sisaldavad erinevaid raskusastmeid, mis panevad meelt ühel või teisel viisil proovile.
  2. Sooviksin ainult ise üksi kaarte kasutada. Kas need on mõeldud paarilisega või üksi mängimiseks? Kaarte saab kasutada täiesti üksi ja iseseisvalt (lubades, et tajuja/mängija iseend ei peta:) ning saab mängida ka mitme paarilisega, optimaalselt kuni 6-inimesega või rohkemaga. Peab meeles pidama: mida rohkem on jälgivaid pilke ja hinnanguid ümberringi, seda rohkem peab inimene end vabastama ning olema üle eksimishirmust ja eksimiskrambist. Esialgu on soovitatav kaarte kasutada üksi või koos lastega mänguliselt.
  3. Kuidas ma neid kaarte lastega saaksin kasutada?Kõik juhised ja selgitused on põhjalikus juhendis olemas.
  4. Mul mitte kuidagi ei õnnestu soonele saada. Mida ma valesti teen? Jälgi kõiki nõuandeid peatükis “Eelnev häälestus” ja pea meeles – tunnetamine peab tulema ilma pingutamiseta, mitte sundides. Lastel võib võtta aega 0-30 minutit järjest mängimist esimestel päevadel, et nad soonele saaksid ja vastuseid õigesti “tulistama” hakkaksid. Täiskasvanud mängivad teisiti kui lapsed. Lapsed kiiresti ja spontaanselt, täiskasvanud vajavad tihti rohkem aega põhjalikumaks tunnetamiseks.
  5. Ma väsin peale tunnetamisharjutust/treenimist väga ära. Milles asi? Intuitsiooni ehk sisetaju kasutamisel hakatakse kasutama neid meeli ja tajukeskuseid enda peas ja kehas (käbinääre, ajukeskused, harknääre ja kogu inimese energeetiline olemus, lisaks aktiveerib see ka erinevad tšakrad), et alguses võib igasugune kanaldamine ja intuitsiooni kasutamine väsitada tõesti. See on selgitatud sellega, et inimene hakkab kasutama neid piirkondi oma füüsilises ja energiakehas, mis on tal aastaid olnud suikunud ning kasutamata (eriti isikud, kes on tihti väga analüütilised ning pigem vasaku ajupoolkera kasutajad), st tehakse tööd, mis nõuab ratsionaalset ja loogilist mõtlemist palju. Intuitsioonikaartidega suunab inimene enda keha-ja meeletegevust kasutama paremat ajupoolkera, mis on seotud justnimelt intutsiooni, taju, loomise ja kunstiga. Keskendumist nõudvad harjutused nõuavad energiat ning öeldakse, et intuitsiooni kasutamine läbi kanaldamise või selgeltnägemise meele võib kulutada isegi ca 5000 kcal tunnis (võrdeline intensiivse malemänguga). Mida rohkem praktiseeritakse, seda kiiremini ja kergemini ning lennult hakkab vastuste nägemine/tajumine tulemine. Nagu öeldakse: “Alguses harjutatakse kaartide peal kodus üksi, hiljem suurte otsuste peal äris või elus.”
  6. Intuitsioonikaardid on minu jaoks liiga kallid. Miks selline hind? Kaardikomplekti kõik osad on tellitud ja valmistatud Eestis, toetades Eesti tootjaid. Karp on suur (20×20 cm) ja kaalukas, mahukas, sisaldades 4 sisekarpi koos kaartidega. Ka sisekarpe kasutatakse eraldi ühes intuitsiooniharjutuses ehk nn karbimängus. Tegemist on vastupidavate lamineeritud kaartidega ning tugeva karbiga, mis peab vastu aastaid. Kaartide abil iseendale treeningkursust etteseades võid öelda ,et see on nagu investeering – paremate valikute, võimaluste ja elu nimel.

   

   

 

 

 

 

Additional information

Kaal 0.6 kg
Mõõtmed 20 × 20 × 5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intuitsioonitreenimise kaardid (suurem komplekt 56 tk)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Name *

Review *