KURSUSE PRAKTIKAPÄEV (8h): Kõrgema teadlikkusega rasedus ja sünd. I + II MOODUL: Viljastumiseelne aeg ja häälestus. Mõjutamatu viljastumise aeg ja häälestus.

110.00

KURSUSE MOODUL VEEBIST KAASATEGEMISEKS

I moodul: Viljastumiseelne aeg ehk Kõrgema teadlikkusega energeetiline ja kehaline ettevalmistus. Loenguosa + keha ettevalmistuse ja häälestamise osa.

I mooduliga saad kaks veebifaili: pika videoloengu, kus käsitletakse niivõrd olulist teemat nagu lapse eostumiseks eelnev häälestus ning tema eelnev peenenergeetiline ja teadlik etteloomine.
I mooduliga saad puhta ja mõjutamatu viljastumise jaoks mõeldud audiomeditatsiooni (Praktika Vaimu kõrgemas teadvuses), kus toimub energeetiline loomine inimese segamatus süvateadvuse seisundis. Rohkem infot kursusel.
Posti teel saadame Sulle paberkandjal kursuse materjalid.

 

NB. VÄGA OLULINE INFO TELLIMUSEGA SEOSES. I ja II MOODUL ON OMAVAHEL LAHUTAMATUD. I moodul on viljastumiseelne häälestumine ja II moodul on viljastumise aeg! Neid ei saa omavahel poolitada, seetõttu pakume I ja II moodulit vaid üheskoos tervikliku tellimusena! Erandlikel kokkulepetel, kui on soov kursusega tutvuda, võib inimene soetada alguses I mooduli ning hiljem siis II mooduli.

Millest räägib kursus ?

Uue inimese sünd ei alga mitte viljastumise hetkel ega ka sünni hetkel, vaid algab hetkel, mil vanemad oma unistavates mõtetes võtavad otsuse luua uus elu. Sealjuures eriti olulised loomised saab teha teadlikul viisil enneplaneeritavat viljastumist, mil embrüo pole veel loodud, lapse DNA pole veel lukustunud ning keha omadused pole veel lukku läinud. Kas teadsid, kuidas kõrgtsivilisatsiooni, väga väga kõrgelt arenenud ülivõimetega tsivilisatsioonid on Maal oma järglasi loonud? Mitte juhuse teel, vaid ülimalt teadlikult oma mõtte- ja loomeenergiat kasutades eelneva häälestamise ning isikuomaduste ja võimekuse kuvamise ja etteloomise teel. Teadlikkus tähendabki ise loomist.

Kursuse autor Adeline V. Amaryllis (ka teoste Valguslapse ema päevik seeria ning teose Intuitiivsed uue ajastu lapsed autor) on täheldanud aastate jooksul  intuitiivsete lastega peredes, täpsemalt nende laste vanemates (või vähemalt ühes lapsevanemas), teatud sarnasusi ja mustreid, miks just nende vanemate alla sünnivad ääretult intuitiivsed ja sensiitivsed, väga kõrgetest võnkesagedusest pärinevad lapsed (hingeteadvused ja Vaimud). Peredes, kuhu on sündinud eriliselt intuitiivsed lapsed, on vanemad kogenud mingeid sarnaseid mõttemustreid või loomisemustreid oma tulevase lapse ootuse ja omadustega ning eluga seoses, mis on mõjutanud lapse olemust juba enne viljastumist. Mõni on teinud seda alateadlikult, kuid see vanem, kes teeb teadlikult enne planeeriva lapse loomist teadlikult eeltöö ja häälestuse, teeb hinnalise kingituse oma tulevasele järeltulijale, kinkides talle oma tugeva tahte, tunde ja igatsusega võimeka ja tugeva terve keha, intuitiivselt avatud meeled ning kõrgema realisatsiooniga elutee.

Vaid need, kes usuvad, et juhused vormivad kogu elu, neile see kursus ei sobi. Need, kes annavad oma otsused ja võimalused ise käest ega võta loomisel initsiatiivi, neil võib usku jääda väheks säärasteks loomisteks.

Ometigi on niivõrd mitmeid imelisi näiteid, mitmetest väga eriliste uue ajastu laste emadest ja isadest siinsamas Eestis, kes on kandnud enda südames ühtesid ja samu loomisemustreid, et võtta perre vastu ultrakõrgest sagedusest intuitiivne laps. Sellest räägitakse kursusel. Kuula kursust südamega, sellise teabega infot ei ole kuskil veel jagatud.  Kuna tegemist on väga teadliku kursusega, mis eeldab lapsevanema suuremat avatust,  siis ei ole tegemist massidele jagatava infoga. Kes on leidnud end siit kirjeldusest, siit kodulehelt selle kursuse info alt, temas ka vastavad eeldused ja vastuvõtlikkus on.

Kursus sobitud eriti hästi neile, kes on lugenud läbi teosed Valguslapse ema päevik (2018), Valguslapse ema päevik 2 (2019) või Intuitiivsed uue ajastu lapsed (2020), sest sedalaadi kursus räägib ka energeetilistest mõjutajatest lapsesaamisega seotult, mida tasuks tähele panna ning millega võiks väga teadlikult tegeleda. Kursus keskendub sellisele peenele ettevalmistavale energiatööle ja loomisele ning naise (ja mehe) häälestamisele, et perre sünniks ultrakõrgest sagedusvahemikust hingeteadvus. Mida see tähendab lapse mõistes? Seda loe teostest või kuula kursuselt.

Kursuse sisu detailides ei ole mõistlik ette loetleda, pealkiri peaks ütlema kõik selle valijale või leidjale.

Saadaval on kahe esimese mooduli videosalvestis ning mõlemal moodulil esitatud praktikad. Kokku ca 8 tundi põhjalikku kuulamise ja kaasategemise materjali, mis on tükeldatud 4 ossa. Kursus on salvestatud põhimõttel “on nagu on” ning kannab eesmärki anda edasi info neile, kel polnud mingil põhjusel võimalik osaleda live’s toimunud moodulil, kuid kes kindlasti ei taha ilma jääda nii olulisest infost enne   planeeritavat rasestumist. Kes ei soovi ilma jääda väga tugevatest häälestusest ja praktikatest. Neile, kes soovivad oma teadlikkust mitme pügala võrra tõsta.

Kellele on kursus mõeldud ?

Kursus on mõeldud neile naistele (ja meestele), kes soovivad perelisa ning on väga avatud tegelema teadliku enesehäälestusega, et anda sündimisvõimalus väga kõrgetest võnkesagedustest pärinevale lapse hingele.

Teisisõnu – kes on avatud vastu võtma oma perre väga intuitiivse ja tundliku lapse.

Praegu asub Maa ja inimkond täielikus ülestõusmise ajastus ning kõigil on võrdsed võimalused suurteks loomisteks. Aastal 2020 on Maa liikunud vähemalt kahekordsesse järjestikku kvanthüppesse (väikese vahega) ning praegune veevalaja ajastu ehk intuitsiooni ja ärkamise ajastu on imeline aeg nii nii suurteks võimalusteks, et anda sündimisvõimalus väga, väga erilistele lastele! Kuid siinkohal muidugi tuleb meeles pidada teatud (väga teadlike) loomiste põhimõtteid ning enesehäälestuse tagamaid, mis loovad tulevasele emale vajaliku, betoonkindla platvormi sellise lapse vastuvõtmiseks ning isale vajalikud teadmised lapse sünni toetuseks.

Juhendajaks on Adeline Virve  Amaryllis, teoste “Valguslapse ema päevik”, “Valguslapse ema päevik 2” ja “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” raamatute autor. Mitme lapse ema, kes jagab puhtalt isiklikust kogemustepagasist nõuandeid, kuidas soodustada ja jääda paremini loomulikul viisil lapseootele väga t eadlikul viisil ning kuidas sealjuures tagada platvorm intuitiivse lapse tulekule ka lapsevanemates endas. Kursusel antakse Sulle edasi niivõrd väärt informatsioon, kuidas väga, väga teadlikult häälestada end jumaliku (ehk avatud võimekusega) inimese loomisele. Valguslapse sünnile.

NB! Kursus on täiesti ainulaadne ja unikaalne ning kokku pandud Adeline V. Amaryllise enda praktika, isiklike kogemuste ning kanalduste poolt.

Hetkel saadaval:

I moodul Viljastumiseelne aeg ehk Kõrgema teadlikkusega energeetiline ja kehaline ettevalmistus. Loenguosa + keha ettevalmistuse ja häälestamise osa.

II moodul: Viljastumise aeg ehk jumalik Elu loomine.  Loenguosa + loomise praktika + häälestumise praktika.
Hiljem kodused ülesanded, tegevuskava harjutamiseks ja praktiseerimiseks.

I moodulil – keskendume üliolulisele ajale, mis toimub enne viljastumist. Võiksime seda nimetada kui neljandaks trimestriks ehk siis pre-‘mestriks. See on üks peamiseim ja põhilisim loomiseaeg, kus lapse geneetika ja DNAkood ei ole veel paigas ning kõik, mida ema ja isa otsustavad ja loovad, saab veel aset leida.

 

Praktika käigus loome ühenduse Vaimuga ja uurime võimalikke tõkkeid, mis võivad olla seni takistanud viljastumist või kui neid pole olnud, siis teeme väga kõrge loomise nii üliteadvuse, kui ka alateadvuse tasandil, et puhastada kõik takistused ning häälestada oma keha tugevaks viljastumiseks ja lapseootuseks ette. Sellest kõigest lähemalt kursusel.

OLULINE INFO TELLIMISEGA SEOSES:

Peale tellimuse esitamist palun tasu ülekandega kursuse eest. Seejärel lisame Sind  privaatsesse videovaatamise süsteemi. NB. Kasutame videovaatamise süsteemi lisamiseks Sinu seda emaili, millega Sa tellimuse esitad. Palun ära alusta kuulamist enne,kui oled paberkandjal kursusematerjalid kätte saanud postiga. Sest materjalides on kohti, mida pead täitma ning mõtestama oma lapse jaoks rahulikult ja segamatult.

 

Postitame ka välismaale! Selleks palun kirjuta oma soovist emailile kirjastus.blessed@gmail.com . Välismaale saatmise hind Omniva tähitud maksikirjaga saates on 15-25 eurot, sõltuvalt millise riigi tsoonis Sa asud.

Seda kursust on oodatud kaasa tegema need naised ja mehed, kes soovivad lähiajal pere luua ning soovivad seda teha eriti eriti teadlikult. See moodulite seeria on mõeldud neile, kes soovivad loomulikku viljastumist ning ei pane kätt ette oma võimekusele ja usuvad uue ajastu laste potentsiaali, teisisõnu – võimekate laste sündi. 

NB. Kui Sa juba oled lapseootel, siis see moodul ei kohaldu enam hetkel Sinuga. Vaid palun oota III ja IV mooduli toimumist, mis keskendub teadlikule lapseootusajale (III moodul) ja puhtale, pühale sünnitusele (IV moodul).

Moodulid on üles ehitatud kõrgendatud teadlikkuse kohaselt, mis tähendab, et kogu protsess algab juba enne viljastumist, mis on pea kõige tähtsam aeg üldse lapseloomisega seonduvalt. On huvitav asjaolu, et praegu sünnivad Maale kõrgtsivilisatsioonide esindajad. Väga huvitava rolliga ja staatusega tegelased. Kuid nad soovivad ja jälgivad ühte oma tulevases peres: vastuvõtva pere teadlikkuse taset.

Infoks: Enne kursuse materjalide kaasategemist saadetakse osalejale mapp (ca 40 lk materjali), et tal oleks parem loengu infot kaasa teha, tõsta oma teadlikkust täiendava infoga ning teha enda jaoks märkmeid. Oleks hea, kui mapp saadakse kätte enne, kui alustatakse loengu vaatamist.

Infoks: Loengud on salvestatud live kursuse ajal ja need on kvaliteedi ja esitusega, ka saalis viibijate küsimustega põhimõttel: on nagu on. Need ei ole mõeldud massilevitustarbeks, vaid pigem peamise eesmärgiga tagada  neile soovijatele järelvaatamise võimalus, kes mingil põhjusel ei saanud osaleda, kuid ei soovi infost ilma jääda.

Praktikad on uuesti puhtal kujul ümbersalvestatud, kuna audioversioonina kaasatehes segaksid loengusaalis viibivate inimeste helid ja hääled kuulajat.

NB. Praktikate kaasategemiseks on vajalik, et Sinu internet oleks hea kiirusega ning hea streamimis võimalusega ning ei keriks kinni.

Praktikate ja loengute kaasategemiseks varu aega. I mooduli jaoks ca 3,5 tundi kokku. II mooduli jaoks ca 2,5 tundi kokku. Varu ja arvesta endale aega, et keegi Sind ei segaks ning saaksid kindlasti keskendunult kuulata

 

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

PRAKTIKAPÄEV , mis salvestati 08.augustil 2020.

TÄHELEPANU OSALEJATELE ! LOE PALUN HOOLEGA !VÄGA OLULINE INFO TELLIMUSEGA SEOSES.
1) I ja II moodul, mis käsitlevad mõlemad mõjutamatut viljastumist ja terve lapse (loote) loomist ja ettehäälestamist, on omavahel lahutamatud osad. Seetõttu neid enam eraldi soetada moodulikaupa ei saa ning võimaldame neid online kaasategemiseks terviklikult.

2) Videoloengud asuvad meil VIMEO videokeskkonnas. Kui esitad tellimuse, palun kirjuta märkustesse oma VIMEO KASUTAJATUNNUS, et saaksime Sind süsteemi lisada. Ära esita tellimust enne, kui Sul pole Vimeo kasutajatunnust. Sisselogimiskonto saad luua lihtsasti aadressil www.vimeo.com 

 

I moodul on viljastumiseelne häälestumine ja II moodul on viljastumise aeg! Neid ei saa omavahel poolitada, seetõttu pakume I ja II moodulit vaid üheskoos tervikliku tellimusena.

I mooduliga saad kaks veebifaili: pika videoloengu, kus käsitletakse niivõrd olulist teemat nagu eluterve lapse viljastumisega seotud info.
I mooduliga saad puhta ja mõjutamatu viljastumise jaoks mõeldud audiomeditatsiooni (Praktika Vaimu kõrgemas teadvuses), kus toimub energeetiline loomine inimese segamatus süvateadvuse seisundis. Rohkem infot kursusel.
Posti teel saadame Sulle paberkandjal kursuse materjalid, kuhu on kokku köidetud I ja II mooduli materjalid, sest need on omavahel lahutamatud kursuse materjalid.

II moodulil räägime, mis tähendab jumaliku elu loomine ehk teadlik viljastumine. Mis on suurimad reaalelulised probleemid tänapäeval peredes, mis on peredel takistanud mõjutamatut viljastumist ning mida teadlik paar saab koostööd tehes vältida. Mis on suurimad takistavad tegurid, kuidas neist üle saada jpm olulist.

Kursusel kuuled, mis on karma rist (saatuse ja suguvõsa mõistes), mis tähendab, et seni inkarneerusid eludevahelises elus “kinni” olnud hinged, mis tähendab “väljaspoolt süsteemi” kehastuvad hinged, kiikame hingelepingute maailma, kes saab taodelda, kas kõik saavad? Mida tähendab energeetiline häälestus?

Kursusel kuuled, miks on sündinud meil Eestis täiesti tavalistesse tagasihoidlikesse peredesse väga intuitiivsed ja avatud võimetega lapsed,  kuid  sealsamas väga esoteerilise elustiiliga inimene ei pruugi saada selliste võimaluste osaliseks ning tal on piiratud ultrakõrgetest sagedusvahemikest valgusteadvuste kandmine ja sünnitamine ?  Mille järgi valivad lapsed oma sünnikoha? Lapsed, kes räägivad asju, millest vanemad ei oska ettegi kujutada?

II kursusel teeme ülesandeid oma tulevase lapse loomisele keskendudes. Käsitleme kaksikute loomise teemat.  Käsitleme teemasid, kuidas juhtida oma keha parimal viisil, et toimuks ladus ja toetatud viljastumine. Missugune on mehe roll lapse loomisel? Missugused mustrid pärandab mees ja naine? Kuidas muutub mehe ja naise DNA ahelate stuktuur ja kuidas toimub energeetiline infovahetus ühise lapseloomise ajal? Ja palju palju muud.

Kursuse juhendaja ei sekku Osaleja isiklikku eluplaani ega Saatusesse, vaid osaleja ise saab olla muutuste läbiviija (praktikate käigus) oma sisemisel tahtel ja otsusel, enda praegustes maistes protsessides.

Praegu on  imeline suurvõimaluste aeg Maal, just praegusel ajastul, kus võib osaks saada niivõrd suurtest loomistest, mille taolist ei tule inimkonnal veel 9000-12 000 aasta jooksul ette. Siia hulka kuulub ka eriliste laste sündimine.

I moodul: Viljastumiseelne aeg ehk Kõrgema teadlikkusega energeetiline ja kehaline ettevalmistus. Loenguosa + keha ettevalmistuse ja häälestamise osa.

I mooduliga saad kaks veebifaili: pika videoloengu, kus käsitletakse niivõrd olulist teemat nagu lapse eostumiseks eelnev häälestus ning tema eelnev peenenergeetiline ja teadlik etteloomine.
I mooduliga saad puhta ja mõjutamatu viljastumise jaoks mõeldud audiomeditatsiooni (Praktika Vaimu kõrgemas teadvuses), kus toimub energeetiline loomine inimese segamatus süvateadvuse seisundis. Rohkem infot kursusel.
Posti teel saadame Sulle paberkandjal kursuse materjalid.

II moodul: Viljastumise aeg ehk jumalik Elu loomine.  Loenguosa + loomise ja häälestumise praktika.
Kaasnevad kodused ülesanded, tegevuskava harjutamiseks ja praktiseerimiseks.

II moodulil – keskendume viljastumisega seotud soodustavatele protsessidele ja aktiveeritud DNA-ga ja terve lapse loomisele.

Peale tellimuse esitamist palun tasu ülekandega kursuse eest. Seejärel lisame Sind  privaatsesse videovaatamise süsteemi. NB. Kasutame videovaatamise süsteemi lisamiseks Sinu seda emaili, millega Sa tellimuse esitad. Palun ära alusta kuulamist enne,kui oled paberkandjal kursusematerjalid kätte saanud postiga. Sest materjalides on kohti, mida pead täitma ning mõtestama oma lapse jaoks rahulikult ja segamatult.

Kursust võivad kaasa teha ka tulevased lapse isad, sest praktika taotlused on sõnastatud viisil, kus saavad oma taotlusi anda ka mehed. Nimelt, täiuslik loomine toimub koostöös. Seda muidugi juhul, kui meesterahval antud teemade jaoks avatust ja usku on.

 

Millest räägib kursus täpsemalt ?

Uue inimese sünd ei alga mitte viljastumise hetkel ega ka sünni hetkel, vaid algab hetkel, mil vanemad oma unistavates mõtetes võtavad otsuse luua uus elu. Sealjuures eriti olulised loomised saab teha teadlikul viisil enneplaneeritavat viljastumist, mil embrüo pole veel loodud, lapse DNA pole veel lukustunud ning keha omadused pole veel lukku läinud. Kas teadsid, kuidas kõrgtsivilisatsiooni, väga väga kõrgelt arenenud ülivõimetega tsivilisatsioonid on Maal oma järglasi loonud? Mitte juhuse teel, vaid ülimalt teadlikult oma mõtte- ja loomeenergiat kasutades eelneva häälestamise ning isikuomaduste ja võimekuse kuvamise ja etteloomise teel. Teadlikkus tähendabki ise loomist.

Kursuse autor Adeline V. Amaryllis (ka teoste Valguslapse ema päevik seeria ning teose Intuitiivsed uue ajastu lapsed autor) on täheldanud aastate jooksul  intuitiivsete lastega peredes, täpsemalt nende laste vanemates (või vähemalt ühes lapsevanemas), teatud sarnasusi ja mustreid, miks just nende vanemate alla sünnivad ääretult intuitiivsed ja sensiitivsed, väga kõrgetest võnkesagedusest pärinevad lapsed (hingeteadvused ja Vaimud). Peredes, kuhu on sündinud eriliselt intuitiivsed lapsed, on vanemad kogenud mingeid sarnaseid mõttemustreid või loomisemustreid oma tulevase lapse ootuse ja omadustega ning eluga seoses, mis on mõjutanud lapse olemust juba enne viljastumist. Mõni on teinud seda alateadlikult, kuid see vanem, kes teeb teadlikult enne planeeriva lapse loomist teadlikult eeltöö ja häälestuse, teeb hinnalise kingituse oma tulevasele järeltulijale, kinkides talle oma tugeva tahte, tunde ja igatsusega võimeka ja tugeva terve keha, intuitiivselt avatud meeled ning kõrgema realisatsiooniga elutee.

Vaid need, kes usuvad, et juhused vormivad kogu elu, neile see kursus ei sobi. Need, kes annavad oma otsused ja võimalused ise käest ega võta loomisel initsiatiivi, neil võib usku jääda väheks säärasteks loomisteks.

Ometigi on niivõrd mitmeid imelisi näiteid, mitmetest väga eriliste uue ajastu laste emadest ja isadest siinsamas Eestis, kes on kandnud enda südames ühtesid ja samu loomisemustreid, et võtta perre vastu ultrakõrgest sagedusest intuitiivne laps. Sellest räägitakse kursusel. Kuula kursust südamega, sellise teabega infot ei ole kuskil veel jagatud.  Kuna tegemist on väga teadliku kursusega, mis eeldab lapsevanema suuremat avatust,  siis ei ole tegemist massidele jagatava infoga. Kes on leidnud end siit kirjeldusest, siit kodulehelt selle kursuse info alt, temas ka vastavad eeldused ja vastuvõtlikkus on.

Kursus sobitud eriti hästi neile, kes on lugenud läbi teosed Valguslapse ema päevik (2018), Valguslapse ema päevik 2 (2019) või Intuitiivsed uue ajastu lapsed (2020), sest sedalaadi kursus räägib ka energeetilistest mõjutajatest lapsesaamisega seotult, mida tasuks tähele panna ning millega võiks väga teadlikult tegeleda. Kursus keskendub sellisele peenele ettevalmistavale energiatööle ja loomisele ning naise (ja mehe) häälestamisele, et perre sünniks ultrakõrgest sagedusvahemikust hingeteadvus. Mida see tähendab lapse mõistes? Seda loe teostest või kuula kursuselt.

Kursuse sisu detailides ei ole mõistlik ette loetleda, pealkiri peaks ütlema kõik selle valijale või leidjale.

Saadaval on kahe esimese mooduli videosalvestis ning mõlemal moodulil esitatud praktikad. Kokku ca 8 tundi põhjalikku kuulamise ja kaasategemise materjali, mis on tükeldatud 4 ossa. Kursus on salvestatud põhimõttel “on nagu on” ning kannab eesmärki anda edasi info neile, kel polnud mingil põhjusel võimalik osaleda live’s toimunud moodulil, kuid kes kindlasti ei taha ilma jääda nii olulisest infost enne   planeeritavat rasestumist. Kes ei soovi ilma jääda väga tugevatest häälestusest ja praktikatest. Neile, kes soovivad oma teadlikkust mitme pügala võrra tõsta.

Kellele on kursus mõeldud ?

Kursus on mõeldud neile naistele (ja meestele), kes soovivad perelisa ning on väga avatud tegelema teadliku enesehäälestusega, et anda sündimisvõimalus väga kõrgetest võnkesagedustest pärinevale lapse hingele.

Teisisõnu – kes on avatud vastu võtma oma perre väga intuitiivse ja tundliku lapse.

Praegu asub Maa ja inimkond täielikus ülestõusmise ajastus ning kõigil on võrdsed võimalused suurteks loomisteks. Aastal 2020 on Maa liikunud vähemalt kahekordsesse järjestikku kvanthüppesse (väikese vahega) ning praegune veevalaja ajastu ehk intuitsiooni ja ärkamise ajastu on imeline aeg nii nii suurteks võimalusteks, et anda sündimisvõimalus väga, väga erilistele lastele! Kuid siinkohal muidugi tuleb meeles pidada teatud (väga teadlike) loomiste põhimõtteid ning enesehäälestuse tagamaid, mis loovad tulevasele emale vajaliku, betoonkindla platvormi sellise lapse vastuvõtmiseks ning isale vajalikud teadmised lapse sünni toetuseks.

Juhendajaks on Adeline Virve  Amaryllis, teoste “Valguslapse ema päevik”, “Valguslapse ema päevik 2” ja “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” raamatute autor. Mitme lapse ema, kes jagab puhtalt isiklikust kogemustepagasist nõuandeid, kuidas soodustada ja jääda paremini loomulikul viisil lapseootele väga t eadlikul viisil ning kuidas sealjuures tagada platvorm intuitiivse lapse tulekule ka lapsevanemates endas. Kursusel antakse Sulle edasi niivõrd väärt informatsioon, kuidas väga, väga teadlikult häälestada end jumaliku (ehk avatud võimekusega) inimese loomisele. Valguslapse sünnile.

NB! Kursus on täiesti ainulaadne ja unikaalne ning kokku pandud Adeline V. Amaryllise enda praktika, isiklike kogemuste ning kanalduste poolt.

Hetkel saadaval:

I moodul Viljastumiseelne aeg ehk Kõrgema teadlikkusega energeetiline ja kehaline ettevalmistus. Loenguosa + keha ettevalmistuse ja häälestamise osa.

II moodul: Viljastumise aeg ehk jumalik Elu loomine.  Loenguosa + loomise praktika + häälestumise praktika.
Hiljem kodused ülesanded, tegevuskava harjutamiseks ja praktiseerimiseks.

I moodulil – keskendume üliolulisele ajale, mis toimub enne viljastumist. Võiksime seda nimetada kui neljandaks trimestriks ehk siis pre-‘mestriks. See on üks peamiseim ja põhilisim loomiseaeg, kus lapse geneetika ja DNAkood ei ole veel paigas ning kõik, mida ema ja isa otsustavad ja loovad, saab veel aset leida.

 

Praktika käigus loome ühenduse Vaimuga ja uurime võimalikke tõkkeid, mis võivad olla seni takistanud viljastumist või kui neid pole olnud, siis teeme väga kõrge loomise nii üliteadvuse, kui ka alateadvuse tasandil, et puhastada kõik takistused ning häälestada oma keha tugevaks viljastumiseks ja lapseootuseks ette. Sellest kõigest lähemalt kursusel.

Peale tellimuse esitamist palun tasu ülekandega kursuse eest. Seejärel lisame Sind  privaatsesse videovaatamise süsteemi. NB. Kasutame videovaatamise süsteemi lisamiseks Sinu seda emaili, millega Sa tellimuse esitad. Palun ära alusta kuulamist enne,kui oled paberkandjal kursusematerjalid kätte saanud postiga. Sest materjalides on kohti, mida pead täitma ning mõtestama oma lapse jaoks rahulikult ja segamatult.

Kursust võivad kaasa teha ka tulevased lapse isad, sest praktika taotlused on sõnastatud viisil, kus saavad oma taotlusi anda ka mehed. Nimelt, täiuslik loomine toimub koostöös. Seda muidugi juhul, kui meesterahval antud teemade jaoks avatust ja usku on.