Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega.

33.50

NB. Tegemist pole kõvakaanelise trükiga. Tegemist on pehmekaanelise versiooniga.

Iga ostja, kes soetab teose meilt otse läbi käesoleva kirjastuse kodulehe e-poe, saab kingituseks kaasa kauni, kuid praktilise toetavate manifestidega järjehoidja. Järjehoidja on üks suurest seeriast, lisame juhuslikkuse alusel.

Teos “Valguslapse ema päevik 2” autori Adeline V. Amaryllise sulest, täis ülemeelelisi uskumatuna näivaid lugusid.

Teose autor, mitme uue ajastu lapse ema Amaryllis, toob lugejate ette rääkimata lood oma varasalvest. Lisaks õpetused, nõuanded ja kanaldused vaimumaailma temaatika kohta.
Amaryllise meeskonda  on liitunud valgusolenditest suured meistrid, neist peamised – Alfa ja Omega, kes pärinevad Loojate tasandilt. Nad on tulnud inimkonda toetama ning jaganud väärt nõu Amaryllisele, mida ta ka teoses avaldada tohib.

Teises teoses jätkab Amaryllis oma teekonda ning kirjeldab uusi kokkupõrkeid maaväliste ja eeterlike eluvormidega kui väljakutseid.

Juttu on atlantise lastest, kes on asunud Maale kehastuma.
Juttu on portaalidest, mis tekivad päriselt füüsilisel tasandil inimeste ruumidesse.
Juttu on ohukohtadest, mis puudutavad vaimumaailma ning mida peaks iga uue ajastu lapse vanem teadma! Raamatu valmimisel on andnud infot ülivõimetega lapsed, kes on institutsiooni  vangistatud ning tulid autorile teavet jagama, et lapsevanematele edasi jagada.
Juttu on ülivõimetega lastest, kes inspireerivad oma nägemise- ja tunnetuse meelega täiskasvanuid.
Juttu on kohtumisest ajaränduriga.
Juttu on Uuest Maailmast läbi autori isikliku kogemuse ja nägemise.

Inspireeriv lugemine neile, kes soovivad õppida kasutama oma Looja väge iseendas.

RAAMATU SISUKORRAGA SAAD TUTVUDA SIIT:

Valguslapse ema päevik 2. Alfa ja Omega. Adeline V. Amaryllis 2019. ASISUKORD

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

TAGASISIDE LUGEJATELT:

“Tere! Aitähh raamatu avaldamise eest! <3 Olen raamatut ahminud ja neelanud enda sisse ja kirjutan kindlasti pikema tagasiside raamatu teise osa kohta kui olen seda mõned korrad veel põhjalikumalt läbi enda jaoks seedinud-mõtestanud. Ühte positiivset muutust raamatuga sooviksin siiski juba nüüd jagada. Esimest osa lugedes tekkis minus pigem ebakindlus ja hirm eeterkehade, astraalrännakute, reptiilide jm osas aga samas andis tõuke katsetada-proovida sageduse tõstmist, reaalsuse loomist. Kogesin eduelamusi ja julgust kuigi vahepeal rünnakute sagenedes ohkasin, et millega ma end küll seganud olen ja tahaks ka see pime tavainimene vahelduseks olla. Raamatu teine osa on nii teistsugune kuigi teemad on palju karmimad ja tõsisemad aga raamatust õhkab TOHUTULT julgust ja sellist võidukust ja usku iseendasse. Iga kord mõnest riukalikust sündmusest lugedes ei tekkinud enam kahetsust, et miks ma selle raamatu vastu ööd kätte pidin võtma vaid hoopis muigasin, et vaat-vaat millega siin tegeletakse ja sellele saabub õige pea lõpp. Vabastasin end tänu sellele nii mitmestki hirmust mille tulemust juba täna õhtul tundsin ja mis annab VEEL ROHKEM julgust juurde. Mul ei ole sõnu ja ei oska end enam kuidagi rohkem väljendada aga kui olen end kogunud teen seda kindlasti :)” Mari-Liis

 

“Olen olnud mõlema teose lugeja. Nii Valguslapse ema päevik I kui ka II.Kohe, kui hakkasin lugema, oli tunda selgelt, et teises teoses olevad teemad on nii küpsed ja hoopis teistsuguse tonaalsusega, mis pole nagu isiklikku laadi, vaid nagu oleks tegemist täiesti kanaldusega. Täiesti nagu oleks teine inimene kirjutanud… Mõistan, et autoril on olnud väga küpse ja arendav teekond seljataga. Seda on võimalik selgelt eristada raamatust!” Naisterahvas, vanaema, 65.a.

 

“Raamat on väga loogilise ülesehitusega ja kerge lugeda. Kuna olen palju nende teemadega kokku puutunud, siis minu jaoks polnud ka äärmuslikumad teemad üllatusena. Ise oman teatud eriliste nähtustega kokkupuudet, mida teoses kirjeldatud on. Neist jagan autorile eraviisiliselt”. Spirituaalne meesterahvas, 33.a