Valguslapse ema päevik

Valguslapse ema päevik


21.70


Vaata raamatu tutvustavat treilerit siit: https://www.youtube.com/watch?v=s_MFhxNugc4&t=1s

Noor ema jutustab oma kardinaalsest elumuutusest pärast valguslapse saabumist ultrakõrgest sagedusest. Teos kätkeb endas isiklikku spirituaalset teekonda algajast meistriks saamisel. Sealjuures jagab ta läbielamisi ootamatute dokumentaalsete juhtumite kohta – paranormaalsete nähtuste aktiveerumistest, kontaktidest maaväliste rassidega, kõnelustest vaimolenditega, külastustest ja katsumustest erinevate jõudude või eeterlike olenditega.

Mahukas teos (376 lk) annab nõuandeid, kuidas uusima energiaga lapsi toetada, suunata, kasvatada. Autor jagab nõuandeid ja meetmeid, kuidas kaitsta iseennast ja pere erinevate energiate ja olemusvormide eest, muuhulgas kuidas hoiduda ja vältida erinevatest tülikatest nähtustest nagu luupainajad, unehalvatused ja paralüüsid või võõraste energiate külastused elamises.

Valguslapse ema päevik. DEMO. 2018

Välismaale saatmisel kehtib teine hinnakiri. Kui Sa soovid välismaale saata, siis palun võta ühendust meiega kirjastus.blessed@gmail.comCategory:

Tõsieluline jutustus, mis kirjeldab noore ema kogemusi, kui tema perre sündisid uue ajastu lapsed ja kogu tema elu võttis täiesti uued pöörded. Päevik, mis viib lugeja teekonnale,  ei kätke ainult kooskasvamist õpetajatest valguslastega ega too kaasa ainult moodsaid uue ajastu laste „kasvatusprobleeme“. Lugeja kaasatakse teekonnale täis põnevaid seikasid lapseootuse ajast ja lapse sirgumise erinevatest etappidest. Selle kirju teekonna saatel käsitletakse ülitundlike ja empaatiliste uue ajastu laste kasvatamisega seotud valusid ja võlusid, kuid tõmmatakse kõrvale ka saladusloorid nähtamatu maailma eest, valgustades Universumi energiate, planeet Maa ning Inimese tõelise olemuse sügavamaid kihte. Jutustus, mis mõeldud väga avatud lugejatele.

Teose märksõnad: uue ajastu lapsed, uus maailm, teadlik lapseootus, teadlik sünnitus, paranormaalsed nähtused, spirituaalsus, vaimsus, eeterlikud olendid, vaimumaailm, maavälised olendid, nähtamatud energiad, Looja vägi, ülivõimetega lapsed, valguslapsed, meisterlapsed, vertikaallapsed, esoteerika, võimete arendamine, vaimne areng, astraaltöötajad, paratöötajad, luupainajad, kehavälised kogemused, astraalrännakud, paralleelreaalsused, teadlik unenägemine, lucid dreaming

Mõtled, kas see teos võib Sulle olla? Lae alla sisututvustuse pdf.

Erihind  18,90 eur kuni 28.02.19.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valguslapse ema päevik”