Näitan ainukest tulemust

 • uus

  UUS! AFIRMATSIOONID. Lapselt lapsele| Sisemise lapse tervendamine ja südame avamine| MP3 10-20 min kuulamine |* Sobib kõigile

  8.88

  Afirmatsioonid Lapselt lapsele on südamlik ja lihtne kuulamine, mida igapäevaselt endale autos, telefonis, jalutades või kõrvaklappidest päeva jooksul mitmeid kordi mängima panna. Sinu teadlik meel kuuleb 88 kõige olulisemat ja toetavamat sisendust üldse, mida iga inimlaps ja inimolend läbi elu jooksul kuulda võiks.

  Afirmatsioonide helifail on kaunis muusikaline esitlus, kus lapse hääl loeb ette nii olulisi ja eriti toetavaid sisendlauseid, mis iga kuulaja sisemist häälestust koheselt muudavad. Sobib neile, kes on ära unustanud, kes on nad on ning soovivad iseenda sisemist häälestust ja usku üles leida.

  Kuulamine avab järgemööda südame ja tundlikematel inimestel tekitab hinges ja päikesepõikimus avardumist, mille tulemusena tahaks lihtsalt nutta. Nutta välja endast kurbust, valu, igatsust, nurkust ja tuletada endale meelde, kes me tegelikult oleme. Mis on meie tegelik jõu suurus ja meie tegelik võimekus.

  Sobib eriti hästi erinevates vanustes kuulajale, kelle minapilti on vaja toetada või häälestada. Esialgne loomise mõte oli toetada tundlikke lapsi, kuid helifail on muutunud populaarseks ka täiskasvanute seas, kelle sisemine laps on saanud haiget lapsepõlveraskustes ja traumaatilistes läbielamistes.

  Kui Sinu tutvusringkonnas on mõni tuttav laps või täiskasvanu, kellel elus palju käsil ja ta vajab toetust, siis see afirmatsioonide helifail on suurepärane kuulamine igaühele, kes vajab toetust.

  Kui sinu ümber on inimene, kellel on elus raske, ta on kaotanud usu, lootuse, usu iseenda jõusse, oma enesekindlusesse, ta ei tunne ega tea enam oma väärtust,  siis on see helifail vähim, mida talle toetusena ja kingitusena avaldada saad.

  Võib-olla oled Sina ise kogenud hoopis lapsepõlves kurvameelsust, depresiivsust, melanhoolsust ja muid raskeid tundmuseid, pole tundnud ega leidnud oma kohta Maal või oled tajunud end liialt erinev olevat?

  Afirmatsioonid Lapselt Lapsele on hea ja toetav sõna, mis on öeldud nii, et see on mõeldud – avades südame ja andes lisajõudu sellele, kes seda kõige enam vajab.

  Afirmatsioonid Lapselt lapsele on loetud linti lapse poolt, kes armastab teisi lapsi ja inimesi. Tegemist on erilise ja kauni heliloominguga, mis avab iga inimese südame.

  Peale tellimuse esitamist pääsed ligi lingile, kust saad taotleda allalaadimislinki, mis on personaalne URL ja mõeldud vaid tellimuse soetajale.

  Olgu see muusikaline helifail sulle saatjaks sinu elus ja tuletagu see sulle rasketel hetkedel meelde, milleks sa tegelikult suuteline oled.