Näitan kõiki 2 tulemust

 • uus

  UUS! AFIRMATSIOONID. Lapselt lapsele| Sisemise lapse tervendamine ja südame avamine| MP3 10-20 min kuulamine |* Sobib kõigile

  8.88

  Afirmatsioonid Lapselt lapsele on südamlik ja lihtne kuulamine, mida igapäevaselt endale autos, telefonis, jalutades või kõrvaklappidest päeva jooksul mitmeid kordi mängima panna. Sinu teadlik meel kuuleb 88 kõige olulisemat ja toetavamat sisendust üldse, mida iga inimlaps ja inimolend läbi elu jooksul kuulda võiks.

  Afirmatsioonide helifail on kaunis muusikaline esitlus, kus lapse hääl loeb ette nii olulisi ja eriti toetavaid sisendlauseid, mis iga kuulaja sisemist häälestust koheselt muudavad. Sobib neile, kes on ära unustanud, kes on nad on ning soovivad iseenda sisemist häälestust ja usku üles leida.

  Kuulamine avab järgemööda südame ja tundlikematel inimestel tekitab hinges ja päikesepõikimus avardumist, mille tulemusena tahaks lihtsalt nutta. Nutta välja endast kurbust, valu, igatsust, nurkust ja tuletada endale meelde, kes me tegelikult oleme. Mis on meie tegelik jõu suurus ja meie tegelik võimekus.

  Sobib eriti hästi erinevates vanustes kuulajale, kelle minapilti on vaja toetada või häälestada. Esialgne loomise mõte oli toetada tundlikke lapsi, kuid helifail on muutunud populaarseks ka täiskasvanute seas, kelle sisemine laps on saanud haiget lapsepõlveraskustes ja traumaatilistes läbielamistes.

  Kui Sinu tutvusringkonnas on mõni tuttav laps või täiskasvanu, kellel elus palju käsil ja ta vajab toetust, siis see afirmatsioonide helifail on suurepärane kuulamine igaühele, kes vajab toetust.

  Kui sinu ümber on inimene, kellel on elus raske, ta on kaotanud usu, lootuse, usu iseenda jõusse, oma enesekindlusesse, ta ei tunne ega tea enam oma väärtust,  siis on see helifail vähim, mida talle toetusena ja kingitusena avaldada saad.

  Võib-olla oled Sina ise kogenud hoopis lapsepõlves kurvameelsust, depresiivsust, melanhoolsust ja muid raskeid tundmuseid, pole tundnud ega leidnud oma kohta Maal või oled tajunud end liialt erinev olevat?

  Afirmatsioonid Lapselt Lapsele on hea ja toetav sõna, mis on öeldud nii, et see on mõeldud – avades südame ja andes lisajõudu sellele, kes seda kõige enam vajab.

  Afirmatsioonid Lapselt lapsele on loetud linti lapse poolt, kes armastab teisi lapsi ja inimesi. Tegemist on erilise ja kauni heliloominguga, mis avab iga inimese südame.

  Peale tellimuse esitamist pääsed ligi lingile, kust saad taotleda allalaadimislinki, mis on personaalne URL ja mõeldud vaid tellimuse soetajale.

  Olgu see muusikaline helifail sulle saatjaks sinu elus ja tuletagu see sulle rasketel hetkedel meelde, milleks sa tegelikult suuteline oled.

 • uus

  UUS! INFOLOENG (1.OSA): Eelolevad ajad Eestis ja maailma kümnendis. 2024*** (Nõuab edasijõudnud kuulajat)

  35.00

  Ilmunud on uus  infoloengu väljaanne (audioloengu vormis), kus on võetud vaatluse alla eeloleva kümnendi kõige olulisemad momentumid Eestis (2025-2035) ja maailmas.

  Infoloengu väljaanne on kahes jaos. I osa 3 tundi.

  I osas:

  1. Igaühe mõtte, sõna ja teguviisi sünkroonsuse (ehk kolmainsuse) tasandi olulisus praegu ja mõju edasiseks meie elus.
  2. Võimendunud sõna jõud. Sõna jõud ja sõna vastustuses kasvamine.  Loomise vastutus läbi sõna, tagajärjed ja mõju meie loomisele.
  3. Kosmiliste kokkulepete olulisused, Universumi koosloomiste tasakaal ja mõju meie praegusele loodule.
  4. Sisemine andestus. Andestamise olulisus praegu, andestuse läbi  vabanemine ja sidusustest vabanemine. Hingeteadvuse vabanemine lukustusest.
  5. Teiste tegematus vs iseenda tegematus.
  6. Koosloomise vastutus. Igaühe roll ja vastutus loomisel.
  7. Sisemine  ülevaatlus oma loodule, tagajärgedele. Nn sisemine ülestunnistus läbi hinge ja Looja-Vaimu vaatluse. Sismeise ülestunnistuse mõju hinge kergenemisele.
  8. Harmooniliste lahenduste loomine läbi sõna, rääkimise, väljendamise.
  9. Eelolevad (praegu nähtavad ja reaalsusesse vormumas olevad) Eesti võtmeolukorrad. Nende olulisus kõrgemast plaanist läbi Looja tasandi.
  10. Looja tasand vs meistri tasand.
  11. Eestimaa kollektiivse ühisliigitasandi raskete mustrite vabastamise olulisus ning sündmuste kulgemissuuna muutus tulevikuperspektiivis.

  Infoloengu teises jaos lugejate küsimused. See, millises infoloengu jaos on sinu küsimus, saad vaadata infokaardilt. (Tegemist on viitava informatsiooniga)