Skip links

Tuleb aeg, mil Maa on täielikult taastatud…

Huvitavad ning mõtlemapanevad killud lastelt…
Mul on mitmeid mitmeid kordi olnud, kus lapsed paiskavad ootamatult mingeid kilde või teavet õhku ning jätavad mind mõtisklustega omapäi, sest teadupoolest on nad puhtas ja moonutamatus ühenduses kosmiliste teadmistega (universal network ja mitte www ega http 🙂 vaid ikka Universaalne infovõrgustik kõrgemalt poolt 🙂
Mina hommikul, seisan terrassiuksel ja vaatan aeda.
Mõtlen ühele kunagisele varemale vestlusele ja infole, mida mulle lapsed öelnud on ning sellest tulenevalt pean endamisi MÕTTES! monoloogi:
“Meil on nii lühikest aega suvi… siis kasvavad kõik viljad, terve talve aga on loodus unne vajunud, mitte miski ei kasva. Tahaks nii, et salatid ja spinatid koguaeg aastaringselt oma aiast võtta oleksid… Koguaeg oota uut aastaringi…
See pole loomulik, et ühes Maa piirkonnas lokkab küllus, teises on kuivus, puudus, nälg ja rahvas peab toiduaineid võõrsilt sisse ostma… Looja pole algselt loonud nii.. Pole loonud ka nii, et inimene talvel süüa ei saaks.
Ta kattis Maa loomisaegu küllusega. Milline on täna planeedi seisukord, on puhtalt eelmiste tsivilisatsioonide inimtegevuse tagajärg… Suured massiivsed kõrbealad…
Jah, ma tean, et Maa pöörlemine oli kunagi teistsugune Päikese suhtes, dünaamiline ning kõikjal lokkas troopika ja vihmametsad… Isegi põhjapooluselt jäämassiivide alt on teadlased leidnud troopiliste metsade jälgi…
Kuid olid suured inimtsivilisatsioonide vahelised sõjad, tuumakatastroofid, plahvatused… Kõik muutus…
Maa pöörlemine pole selline, nagu ta oli sadu tuhandeid ja miljoneid aastaid tagasi… “
Ja jätkasin probleemi analüüsiga: “Hmmm…. Aga kuidas saada tagasi sellist dünaamilist pöörlemist, et kõikjale maakera külgedele tekiks päikesevalguse, vee ja niiskuse suhtes tasakaal? Hmm… huvitav… kuidas seda saavutada. kuidas seda teha? Äkki tulevikus kunagi mõned teadlased taastavad maa pöörlemise mingi tehnoloogia abil ning meil oleks ka aastaringselt parajalt soe kliima?…”
Mõtlesin veel hetke. Äkki märkasin, et laps seisis vaikides ja oli mind juba märkamatult omajagu jälginud eemalt, ei tea, kui kaua. Ilmselgelt oli ta mu mõtteid kuulnud, sest temalt tuli selge vastus:
“Ei kasuta nad mingit tehnoloogiat. Nad teevad seda mõttejõuga.”
“Ah või nii… Mõttejõul lihtsalt tõesti?” pikkisin vahele.
Ja ta selgitas mulle (sõnastan mõtte siia arusaadavamate sõnadega ümber), et…
…tuleb aeg, kus Maal “inimesed saavad väga targaks uuesti”, ja mitte ainult.
Ta andis mulle teada, et inimesed hakkavad uuesti oma mõttejõudu oskuslikult kasutama.
“Inimene ei kasuta mitte üksi oma jõudu, vaid taasavastatakse kollektiivne mõttejõud”.
Tulevat aeg, kus inimkonna ees hakkab seisma üks väga teadlik inimrühm, kes aitab teistel ka teadlikuks ja valgustunuks saada ning see kogukond mitte ainult ei oska individuaalselt isiklikku mõttejõudu võimsalt kasutada, vaid väga meisterlikult ka kollektiivset mõttejõudu – sest kollektiivne inimlik LOOV mõttejõud ületab täielikult kõiki Universumi tumedaid ja heledaid jõude. On energeetilises kaalukuses ja loomispotentsiaalis nii võimas, et ületab summaarselt kõiki teisi Universumi jõude. Vaat nii võimas on see inimlik kollektiivne mõttejõud.
“Nemad panevadki uuesti Maa õigesti pöörlema, siis tuleb kõrbetesse ka niiskus tagasi ning kõikjal jaotub kuumus- jahedus, kuivus ja niiskus tasakaalukalt.”
Kusjuures.. kas teadsite, et püramiidid (olevat) ehitatud mõttejõu abil? Seda teinud oskuslikud meistrid, kuid eelnevalt valitsenud ikkagi toetavad kuldsed (kuldajastule sarnased) energiad ümbruses. Duaalsuses, siin Süsteemis, meil väheke “tõkkeid” ette pandud, et mõttejõul loodu nii kiirelt ei realiseeruks.. (eks sellele ole ka vasturohtu).
Ilusat päeva !:)
(Foto troopilisest vihmametsast, Pixabay)
waterfall-1030737_1920.jpg