Skip links

Unehalvatusest, luupainajatest, paralüüsist …

Unehalvatus ehk uneparalüüs ning luupainajad – mõlemad on tülikad teemad, millest tihti on rääkinud nii täiskasvanud kui ka lapsed. Laste puhul on see tõenäoliselt täiesti möödapääsmatu kogemus lapsepõlveeas. Ma arvan optimistlikult, et ei ole ühtegi inimest, kes ei mäletaks omast käest ühte või teist läbielamist luupainaja või uneparalüüsi näol kas lapsepõlve kogemusena, täiskasvanuna või siis oma laste näol…

Sellel eluperioodil, kui valguslaste teema mind mõned aastad tagasi isiklikul tasandil puudutama hakkas, sain paranormaalsust kamalutega ning muutusid sagedaseks ka unehalvatuse ja luupainajate kogemused. Kuna selle mure osas on minult nii palju küsitud (kas vanemate endi või siis laste tõttu), et mida siis konkreetselt teha, kui ikkagi unehalvatus peal on ja keha liigutada ei saa, siis otsustasin sellest kirjutada. Kindlasti on antud nähtustele erinevaid tõlgendusi erinevate inimeste poolt, kuid olles seljatanud mitu-mitukümmend sedalaadi juhtumit, olen õppinud ajajooksul varjudemaailma ja sealseid tegelasi väheke põhjalikumalt tundma, mistõttu julgen jagada meedet, mis minu puhul aidanud seni usaldusväärselt ja lojaalselt.

Unehalvatus ehk uneparalüüs – olukord, kus sa oled ärkvel või poolärkvel või unes, kuid täiesti teadlikult lebad oma voodis ning keha liigutada ei saa. Mõni kirjeldab, et ei saa isegi mõelda, kangestumine on igal tasandil. Häält karjumiseks kehast välja ei tule. Sama juhtub tihti luupainajatega. Tundlikumad inimesed võivad tajuda ja näha üht-teist ruumis, voodi juures, keha läheduses (energiaid või olendeid ruumis, keha kallal askeldamas jmt). Olen korduvalt ja täiesti selgelt tunnistanud erinevate energiate kohaolu sellises olukorras, seega aastate jooksul vaadeldes on minu jaoks tekkinud selge seaduspärasus – unehalvatus tähendab võõraste energiate kohaolu ning inimese kehaga manipuleerimist. Ning jah – maavälised tõesti on siin sagedased süüdlased, kuid mitte üldsegi ainult… Seega ma ei taha täna veel kuidagi nõustuda arvamusega, et unehalvatuse puhul on tegemist lihtsalt inimese üleväsimuse jääknähuga tööalasest stressist (väsinud seisund soodustab küll erinevate energiate lähenemist, kuid pole paralüüsi algupärane põhjus). Kuna olen väga teadlikult võtnud ette niivõrd mitmeid astraalrännakuid (lausa nii teadlikult, et jalutan omaenese elamises ringi, lugenud kõrvalruumis silte ja tekste jne), siis ei saa ma ka öelda, et tegemist on astraalrännakust tuleneva süütu nähtusega, mis piirneb lihtsalt ja ainult lihaste kangestumisega. Astraalis olek võib olla seotud mingitel juhtudel uneparalüüsiga hetkel, kui astraalkeha naaseb füüsilisse kehasse ning vahetult enne sinna ankurdumist kasutavad seda õrna ja habrast ajaakent ära valvsad olendid, et kehale võimalikult lähedale saada ja siis halvatust tekitada, et oma toiminguid sooritada. Kuid sellegipoolest on tegemist selge kehalise manipulatsiooniga, mille jooksul võivad mõjutatud saada selle kõik olemise tasandid, st nt astraalkeha, vaimu, hinge ja tihti ka füüsiline keha tasand. Nendel energiatel ja olenditel on omad kindlad eesmärgid, miks nad sellist sigadust ette võtavad, kuid, et asi osade jaoks liiga maaväliseks ei läheks, siis ma sellest praegu pikemalt ei kirjuta.

Tähtis on teada, et Inimene, kes on multi-dimensionaalne olend, suudab liikuda erinevatel sagedustel – üles ja alla – hõredast tihkesse ja vastupidi – seda juhtub nii oma tahte ja soovi korral, kuid enamasti siiski mõjutuste tulemusena. Sellel hetkel, kui ronib peale luupainaja, nähakse õudusunenägu või kogetakse uneparalüüsi, on juba Inimese vibratsioon ehk sagedus alla tõmmatud. Pole tähtiski konkreetselt, millise meetme abil seda on tehtud (selleks on tohutult erinevaid võimalusi), kuid just siis pääsevadki võõrad olemusvormid Sinu energiavälja ligi. Muidugi võib ja saab ennetada erinevate kaitsetaotluste ja puutumatuse nõudmise läbi enne magamaheitmist, kuid enamasti loeb see, kuidas toimitakse siis, kui juba vastav olukord käes. Planeet Maa asub juba sellises atraktiivses punktis Universumis, et siit lihtsalt voorivad mööda erinevad olemusvormid ning Inimene jääb silma nii mõnelegi võõrkülalisele.

Esiteks, kui koged unehalvatust, luupainajat (või õudusunenägu), siis lohutuseks võin kohe öelda – järelikult Sinult on, mida võtta! Valitakse karikaid, mis on küllaldaselt täis. Sest just Inimese väärtuslikku eluenergiat tullakse neil momentidel esmases järjekorras ammutama. On ka hulganisti teisi tegevusi, mida paralleelselt võidakse sooritada (hingeosakeste võtmine, keha ajutine ülevõtmine jmt), aga kõige enamlevinum on eluenergia kaaperdamine. Kui inimene on hirmuseisundis ja abitu, siis ta lausa külvab külmahigis hirmunult endalt eluenergiat ära. Hirmuseisundis olles on ka kogu potentsiaal nõrgem, mistõttu mõni tunneb, et peab mitu korda taotlusi lausuma, enne kui asi jõudu koguma hakkab. Mõni lausa kirjeldab, et tunneb, kuidas temast midagi välja õhkab ja voolab intensiivselt. Peale paralüüsist vabanemist, mis võib kesta sekundeid või minuteid, on keha kurnatud ja väsinud, jõetu. Niisiis, ära karda ja võta kogu oma jõud kokku, tuleta meelde, et Sina oled Inimene, kes on tegelikult Universumi kõige võimsam Olend ja asu toimetama.

Kõige kiiremini aitab halvatusest ja luupainajast vabaneda see, kui Sa tõstad taotluse abil oma keha vibratsiooni – nad lihtsalt ei talu kõrget sagedust ja tõmbavad koheselt eemale. Kindlasti on meetmeid veel mitmeid-mitmeid… Aga mina jagan seda, mis on minu puhul kümneid kümneid kordi efektiivselt toiminud ja millega olen tuttav juba viimased 5 aastat vähemalt. Võib-olla ei pruugi Sul taotlus kohe esimesel korral meenuda, kuid harjutamine teeb meistriks ning lõpuks on ta alateadvusesse salvestunud ja kiirelt lausumiseks valmis. Kui jama käes, lausu intensiivselt ja enesekindlalt, peaaegu nõudes: “Mina tõstan oma füüsilise keha sagedust. Mina tõstan oma füüsilise keha sagedust nüüd, siin ja praegu !“ Vajadusel lausuda mitu korda järjest, kuid mitte mingil juhul kõhklusest järgi jätta. Sellises loomeprotsessid pääsed üsna kiiresti ebameeldivast õudusunenäost, luupainajast või paralüüsist. Üsna pea tunned, et keha hakkab vaikselt soojenema, lausa kuumeneb ning Sa vabaned haardest. Saad tasapisi varvast liigutada, siis tervet jäset,siis juba tervet keha ning taastub hingamine ja südamerütm – sest Sinu vaimolemus, Sinu valgus kontsentreerub kõikidel olemiste tasanditel samaaegselt ja muudab oma vibratsiooni. Kuigi igaühe juhtumit tuleks eraldi käsitleda, on see meetod on aidanud mitmeid inimesi nii luupainajate kui õudusunenägude puhul. Kuna Inimese mõttel ja sõnal on loov jõud, siis reaalselt toimubki energeetiline muutus füüsilises kehas, rääkimata peenenergiakehade vibratsiooni muutusest. Kindlasti tuleb taodelda just FÜÜSILISE keha sageduse tõstmist, sest kui tõmmatakse alla keha sagedus, siis langeb tihkesse vibratsiooni ka vaimolend, mitte vastupidi.

Ei tohi unustada, et peale kokkupuudet tuleb keha kindlasti vastavate taotluste abil puhastada, et kaoksid energeetilised jäljed Sinu energiaväljast. Siis ei teki niipea sama olendiga kokkupuudet. Ühtlasi (eriti sagedaste ja pikemaajaliste kokkupuudete puhul), on tugev soovitus tõmmata oma Eluenergia puhtal kujul tagasi oma kehasse. See on Sinu püha õigus ning seda saab teha tagantjärgi, igal ajal ja igas olukorras.

On hea nõuanne õpetada ka lastele seda lihtsat sageduse tõstmise taotlust lisaks muudele kaitsetaotlustele ja palvetele, mis aitaks neil edaspidi täiesti kindlasti hirmutavatest õudusunenägudest vabaneda. Kahjuks kogevad nemad selliseid asju palju tihedamini, kui täiskasvanud, sest nende energiaväli on palju täidlasema kooslusega, palju tervem ja seetõttu ka atraktiivsem. On tähtis, et nad oskaksid iseseisvalt end vajadusel abistada, kuid vanemad saavad palju ära teha, et laps ei peaks hirmu tundma ja oskaks taotlust ise lausuda. Lapsed ei tohi kannatada. Pika perioodi jooksul luupainajate või unehalvatuste all kannatades haigestub keha sagedamini, kannatab immuun- ja närvisüsteem, tekivad teatud haiguskolded kehal jmt.

Sageduse tõstmine on väga tuttav taotlus tegelikult mitmetest energia- ja tervendusmeetoditest (nt teetatervendamine). Selle lausumine aitab end paremini tunda ka lihtsalt hirmunud , ebameeldivas või kõhedas seisundis, sest avaldab mõju madalale, rusuvale enesetundele.

Laps, kes veel ei räägi (imik, väikelaps), kuid kogeb neid nähtuseid, viitab sellele öiste sagedaste (lausa hüsteeriliste) äkiliste ja sööstvate nutuhoogudega, hirmunud olekuga, läbi une kehaga rapsimisega (õudusunenäod ja rünnakud), keeldutakse tihti oma asemesse magama naasmast keset ööd. Siis tasub taodelda täielikku puutumatust lapsele enne uinumist (juhiseid jagan konkreetse probleemi olemasolul, kui kirjutad postkasti ). Samuti tuleb taodelda kogu eluruumi sageduse tõstmist, et kaoksid võõrad energiad. Ruum tuleb mõttega puhastada valgusenergia abil. Sellega saab hakkama iga Inimolend. Su mõte ja Su sõna omab jõudu, loovat jõudu. Usu oma väekusesse!

Olge hoitud valguses ja armastuses ! 

 

uneparalüüs.jpg

Foto: Pixabay