Skip links

Sündmuste ajakava

EELOLEVAD SÜNDMUSED

AUGUST 2020

“Kõrge teadlikkusega rasedus ja sünnitus. Energeetiline ettevalmistus ja loomine”.

Toimumisaeg: 8.augustil 2020, laupäeval kell 10:30-16/17:00
Toimumiskoht: Laagri, Tallinn
Osalemistasu: 55 eur + 55 eur (2 moodulit korraga).

NB ! See kursuse-laadne loengute ja praktikate seeria koosneb terviklikult muidu neljast moodulist, kuid 8.augustil toimuvad kaks esimest moodulit.
Kursuselaadne ettevalmistav päev on mõeldud neile naistele (ja meestele), kes soovivad perelisa ning on väga avatud tegelema teadliku enesehäälestusega, et anda sündimisvõimalus väga kõrgetest võnkesagedustest pärinevale lapse hingele. Teisisõnu – kes on avatud vastu võtma oma perre väga intuitiivse ja tundliku lapse. Jah, see on võimalik. Praegu asub Maa ja inimkond täielikus ülestõusmise ajastus ning kõigil on võrdsed võimalused suurteks loomisteks. Aastal 2020 liigub Maa (alates augustist) kahekordsesse järjestikku kvanthüppesse (väikese vahega) ning praegune veevalaja ajastu ehk intuitsiooni ja ärkamise ajastu on imeline aeg nii nii suurteks võimalusteks, anda sündimisvõimalus väga, väga erilistele lastele! Kuid siinkohal muidugi tuleb meeles pidada teatud (väga teadlike) loomiste põhimõtteid ning enesehäälestuse tagamaid, mis loovad tulevasele emale vajaliku, betoonkindla platvormi sellise lapse vastuvõtmiseks ning isale vajalikud teadmised lapse sünni toetuseks.

Juhendajaks on Adeline Virve  Amaryllis, teoste “Valguslapse ema päevik”, “Valguslapse ema päevik 2” ja “Intuitiivsed uue ajastu lapsed” raamatute autor. Kolme imelise intuitiivse lapse ema, kes jagab puhtalt isiklikust kogemustepagasist nõuandeid, kuidas soodustada ja jääda paremini lapseootele ning sealjuures tagada platvorm intuitiivse lapse tulekule. Kuidas väga , väga teadlikult häälestada end jumaliku (ehk avatud võimekusega) inimese loomisele. Valguslapse sünnile.

NB! Kursus on täiesti ainulaadne ja unikaalne ning kokku pandud Adeline V. Amaryllise enda praktika ja isiklike kanalduste poolt.

Amaryllis ise ütleb kursuse kohta: ” Teen midagi täiesti teistsugust. Toon esmakordselt välja niivõrd kõrge teadlikkusega kursuse, millelaadset ei ole veel turul. On toetavaid ja pehmet sünnitust toetavad kursused, kuid lapseootuse kursus, mis algab viljastumiseelsest ajast ning kaasab endasse praktikaid, alateadvuse hüpnootikaid ning Kõrgema Püha Vaimu tasandil loomisi, ei leidu turul. Miks on see võimalik praegu? Miks ma sellist kursust annan? Kas sellist laadi kursust võivad kõik anda või missugused mustrid peavad olema juhendajal, kes viib läbi antud kursuse? Neist asjadest räägin osalejatele. Annan edasi selle, mida ise olen teinud ja mis on minule jagatud kõrgemate valgusjõudude poolt selleks, et naiste (ja ka meeste) teadlikkust tõsta jumaliku inimese loomise valdkonnas. Ikka selleks, et saaksime teha veelgi paremini, veelgi täiuslikumalt. Mul on niivõrd hea meel, kui saan neid erilisi teadmisi anda edasi kasvõi privaatsele huviliste grupile, kes teavad, mille pärast nad kohale tulevad. Õnnistan kindlasti igaüht ka eraldi ning teie valikuid ja eluteed. ”

8.augustil 2020 toimuvad korraga kaks esimest moodulit:

I moodul: Viljastumiseelne aeg ehk Kõrgema teadlikkusega energeetiline ja kehaline ettevalmistus. Loenguosa + keha ettevalmistuse ja häälestamise osa.
Lõunapaus
II moodul: Viljastumise aeg ehk jumalik Elu loomine.  Loenguosa + loomise praktika + häälestumise praktika.
Hiljem kodused ülesanded ´tegevuskava harjutamiseks ja praktiseerimiseks.

I moodulil – keskendume üliolulisele ajale, mis toimub enne viljastumist. Võiksime seda nimetada kui neljandaks trimestriks ehk siis pre-‘mestriks. See on üks peamiseim ja põhilisim loomiseaeg, kus lapse geneetika ja DNAkood ei ole veel paigas ning kõik, mida ema ja isa otsustavad ja loovad, saab veel aset leida. Praktika käigus loome ühenduse Vaimuga ja uurime võimalikke tõkkeid, mis võivad olla seni takistanud viljastumist või kui neid pole olnud, siis teeme väga kõrge loomise nii üliteadvuse, kui ka alateadvuse tasandil. Sellest lähemalt kursusel.

II moodulil räägime, mis tähendab jumaliku elu loomine ehk teadlik viljastumine. Mis on suurimad reaalelulised probleemid tänapäeval peredes, mida teadlik paar saab koostööd tehes vältida. Mis on suurimad takistavad tegurid, kuidas neist üle saada ja palju palju muud.

Kursusel kuuled, mis on karma rist (saatuse ja suguvõsa mõistes), mis tähendab, et seni inkarneerusid eludevahelises elus “kinni” olnud hinged, mis tähendab “väljaspoolt süsteemi” kehastuvad hinged, kiikame hingelepingute maailma, kes saab taodelda, kas kõik saavad? Mida tähendab energeetiline häälestus?   Teeme ülesandeid oma tulevase lapse loomisele keskendudes. Kas kaksikuid saab ette teaodelda? Kuidas juhtida oma keha parimal viisil, et toimuks ladus ja toetatud viljastumine? Missugune on mehe roll lapse loomisel. Missugused mustrid pärandab mees ja naine? Kuidas muutub mehe ja naise DNA ahelate stuktuur ja kuidas toimub energeetiline infovahetus ühise lapseloomise ajal? Ja palju palju muud.

Kursuse juhendaja ei sekku Osaleja isiklikku eluplaani ega Saatusesse, vaid osaleja ise saab olla muutuste läbiviija (praktikate käigus) oma sisemisel tahtel ja otsusel, enda praegustes maistes protsessides. Praegu on  imeline suurvõimaluste aeg Maal, just praegusel ajastul, kus võib osaks saada niivõrd suurtest loomistest, mille taolist ei tule inimkonnal veel 9000-12 000 aasta jooksul ette. Siia hulka kuulub ka eriliste laste sündimine.

Kursuse ülesehitusest:
Laupäeval arvestada palun terve päevaga. On lõunapaus (30min – 1 h vastavalt omavahelisele kokkuleppele). Moodulid toimuvad hubases ja õdusas privaatses majas, kus saab pausi ajal ilusa ilma korral terrassile minna. On olemas moodne kööginurk, saab vajadusel soojendada toitu, kui on soov lõunasöök kodust kaasa võtta. Lähim kohvik asub väikese autosõidukaugusel (3 minutit).

Nendele kahele esimesele moodulile on oodatud need naised ja mehed, kes soovivad lähiajal pere luua ning soovivad seda teha eriti eriti teadlikult. See moodulite seeria on mõeldud neile, kes soovivad loomulikku viljastumist ning ei pane kätt ette oma võimekusele ja usuvad uue ajastu laste potentsiaali, teisisõnu – võimekate laste sündi. 

NB. Kui Sa juba oled lapseootel, siis see moodul ei kohaldu enam hetkel Sinuga. Vaid palun oota III ja IV mooduli toimumist, mis keskendub teadlikule lapseootusajale (III moodul) ja puhtale, pühale sünnitusele (IV moodul).

Moodulid on üles ehitatud kõrgendatud teadlikkuse kohaselt, mis tähendab, et kogu protsess algab juba enne viljastumist, mis on pea kõige tähtsam aeg üldse lapseloomisega seonduvalt. Kursuse jooksul saab põhjalikud nõuandeid jumaliku inimese taassünniks. On huvitav asjaolu, et praegu sünnivad Maale kõrgtsivilisatsioonide esindajad. Väga huvitava rolliga ja staatusega tegelased. Kuid nad soovivad ja jälgivad ühte oma tulevases peres: vastuvõtva pere teadlikkuse taset.
Materjali on väga palju, kuid osaleja saab piisavalt praktilisi juhiseid, nõuandeid, sh käsitleme ära ka suurima murekohad viljastumisega ja sünnitusega seodnuvalt. Esimesel päeval teeme kaks väga tugevat ja mõjutavat praktikat. Nende paaride elu muutub täielikult, kes astuvad sellisesse jumalikku loomiseprotsessi.

Esimesel päeval vähemalt kaks praktikat, terve päev tuleb konspekteerimist. Mitmed imelised (reaalelulised näited).
Loengute ja praktikate eesmärk on anda naistele ja meestele sellised teadmised, et toetada ülikõrgetest sagedusvahemikest pärineva jumaliku vaimu ja avatud potentsiaaliga lapse vastuvõtmist.

Ühe mooduli hind 55 eur. Kaks moodulit kokku 110 eurot. Kui tuled kahekesi tulevase lapse isaga, siis on sama osalustasu kahepeale. Loomises on võti naisel, kes on elu allikas ja lapse kandja. Seega on eriti, eriti oluline, et naine, tulevane ema osaleks loengul. Kuid jagan teavet ka isa rollist ja jumaliku mehe kui looja rollist, et taastada info meeste osaluse kohta teadlikus loomises, lapseootuse ajal peres ja ka sünnituse ajal. On väga teretulnud meeste osalus, kes on avatud sääraseid teemasid vastu võtma.

Kogu terviklik kursus ise koosneb 4-5 moodulist, kuid on võimalik osaleda ka ainult ühe mooduli kaupa (55 eur). Teeme läbi tunnetuslikud praktikad, lisaks kaasame esmakordselt programmi ka hüpnootikad ehk alateadvuse programmeerimised. Miks ja millepärast, sellest kõigest räägime kursustel.

 

REGISTREERUMINE ÜRITUSELE: Kindlasti on vajalik etteregistreerumine ehk teavitamine oma tulekust, et teaksime materjalid Sulle ette valmistada. Selleks palun kirjuta oma osalussoovist “kirjastus.blessed@gmail.com ning pane pealkirjaks: “8.august “Teadlik lapseootus”

Oled südamest oodatud, kui see teema Sind kõnetab !

——

NB! Kallid naised! Avatud meeltega mehed, tulevased lapse isad, on väga oodatud osalema ning saavad teiega liituda 2 in 1 kursuse raames ilma lisaosalustasu maksmata, kuid tuleb meeles pidada, et tegemist pole nii-öelda tavamassidele mõeldud standardse raseduseloenguga, vaid käsitleme peenelt ka energeetilistest mõjutajatest ja väga kõrgete ning õnnistatud loomiste printsiipidest ja muudest taolistest teemadest.

Siis paneme südamele, et osalejal peab väga suur avatus olema osaleda ja info vastu võtta. Elu on näidanud, et kui inimesed veenmisega kohale tuuakse, kuid sisemist usku pole, siis võib tekkida vastumeelne müra-energia ruumis, mis hakkab segama ja lausa häirima teiste olemist ning sagedust ruumis. Kuna teeme ka kõrges sageduses loomise praktikaid, on tähtis, et energia ruumis oleks harmooniline ning igaüks tunneks, et ta on kohal oma vaba tahte alusel ning suurest soovist osa saada! Elu on näidanud, et üks tugev avatud naine võib ära teha ka mehe õnnistuse ja toetuse töö. Neist näidetest räägime kohapeal. Olete väga oodatud ning kui tulete kahekesi, andke sellest meile teada ,et teaksime materjalidega arvestada!

Veidi hiljem tulemas ka III ja IV moodul (III – Helendav lapseootusaeg ja IV Püha toetatud sünd) toimuvad hiljem.
Hoia sündmuste kaval silma peal.  III moodulil harjutame lapse hingega kontakti loomist ja suhtlemist ning häälestumist raseduse ajal. Neljas moodul on väga püha ja puudutab loomulikku sünnitust, eriti neile, kes soovivad sünnitada valuvabalt, pehmelt ja energeetiliselt toetatult.

Soovitame liituda uudiskirjaga, kui soovid esimeste seas teada, mis toimub, sest kõiki sündmuseid ja infot me Facebooki uudistenivoos ega kodulehel ei jaga, vaid postitame eraldi hulgale isikutele emaili teel.

Aitäh, et oled valinud teadlikuks saamise tee!

—-

TEETATERVENDAMISE EDASIJÕUDNUTE KURSUS
14.-16.AUGUST 2020

Toimumisaeg: 14.-16.august 2020, R-P
Toimumiskoht:
Tallinn, Laagri.
Instruktor: Adeline V. Amaryllis

Registreerumine ja kursuse sisu: Palun vaata täpsemat infot rubriigist, “Teetatervendamise kursused Eestis” http://valguslapsed.com/teetatervendamise-kursused-eestis/

Kõik lehel  www.valguslapsed.com kajastatud informatsioon on kaitstud autoriõigustega ning ei ole lubatud selle info sisuline kopeerimine, sisuline ümberjutustamine või vahendamine ilma viideteta. Infot jagades palun viita lähteallikale. Ajakirjanduses sisulise info kajastamiseks palume pöörduda kirjaliku kooskõlastuse saamiseks kirjastuse poole kirjastus.blessed@gmail.com.
Vabalt lubatud on asjakohased viited allikale ning sündmustele ja üritustele ning tsiteerimised koos allikaga.

JUULI 2020

TOIMUNUD

18.JUULIL, 2020  laupäev kell 11:00-12:00  toimub loeng, esineja Adeline V. Amaryllis
Teema: “Uue ajastu lapsed. Muutused Maal!”

Sisuviide: Mida edasi, kuidas edasi ja kellega edasi? Mis meil hetkel energeetilises plaanis Maal toimub? Miks leiab inimestel aset nii palju emotsionaalseid ja hingelisi kõikumisi? Kuidas mõjutavad lapsed praegust olukorda Maal? Mida on oodata ees? Räägin kriisist, räägin eelolevast Räägin meie toetajatest, iga ühe vaimsest perest, kes ei ole füüsilisel kujul meie kõrval. Räägin spirituaalsetest arenguvõimalustest, mis on kättesaadavad just praegu. Räägin suurimatest ohukohtadest, mida teadlikult tuleks vältida kuni lähiaastatel ja igapäevaselt.`Inimese DNA areng, aktiveerumine. Pärinemine. Maainimeste tulevik vs linnainimeste tulevik.

Osalustasu 15 eur

Toimumiskoht: SAAREMAA, Leedri küla, Orbu talu õu . Üritus toimub Avatud Talude Päevade raames, on korraldatud Orbu Kadakakoja poolt.

Uuri lisa: http://valguslapsed.com/amaryllise-loeng-avatud-talude-paeval-18-07-2020-saaremaal/

 MEIE SÜNDMUSTE KOHTA

Siin rubriigis leiavad kajastust viited soovituslikest üritustest ning sündmustest vaimses enesearengumaailmas, mis avardavad meeli ja võimeid. Lisame siia nimekirja ka neid sündmuseid, mis väärivad vaimsuse ja enesearengu maastikul esiletõstmist, kuid mida “Valguslapsed” ei korralda otseselt, kuid väga soovitab mingitel põhjustel.

“Valguslaste” poolt korraldatud loenguteseeria puhul on tegemist  loengutega, mis väga avatud ning juba mingil määral teadlikele kuulajatele, kellele ei tule üllatusena infokillud, näiteks, et maavälised eluvormid on olemas, teleporteeruda on võimalik, karmasagedusest on võimalik end välja tõsta või et me pole siin maailmas üksi ja on reaalsed heledad ja tumedad jõud ning eluvormid, kes inimeste ümber eksisteerivad. Need on loengud kuulajatele ja külastajatele, kes teavad juba, mille pärast nad kohale tulevad! Oleme siiralt rõõmsad iga teadlikuks pürgiva inimese üle ! <3

NB! Loengud ei ole suurtele massidele, vaid tahet ja huvi omavatele isikutele väiksemas grupis. Paraku on nii, et suure rahvamassi ees ei saa teatud asju välja käia teatud põhjustel, seega – mida privaatsem on grupp, seda rohkem ja personaalsemalt toimub infovahetus.

November 2018

23.-25.november 2018

TEETATERVENDAMISE EDASIJÕUDNUTE KURSUS
Kursuse asukoht: Tallinn, Tulika 19.
Kursuse ajakava: R-P 9-17
Täpsem info sisu ja osaluse kohta: http://valguslapsed.com/teetatervendamise-tehnika/

2019

Mai 2019 
TEETATERVENDAMISE BAASKURSUS
Kursuse asukoht: Tallinn, Tulika 19.
Kursuse ajakava: R-P kl 9-17

Täpsem info sisu ja osaluse kohta : http://valguslapsed.com/teetatervendamise-tehnika/

Oktoober 2018

5.oktoober 2018

Loeng: Laste ja iseenda intuitsiooni treenimine
Toimunud.

September 2018

28.SEPTEMBER 2018

Vestlusõhtu teose “Valguslapse ema päevik” autoriga.
Toimunud.

Adeline V. Amaryllis külastab Aime Jaanisoo klubi ning räägib uue ajastu lastest ning sellest, mis maailmas praegu toimub. Täpsem info Aime Jaanisoo klubi lehel.

22. SEPTEMBER 2018

Loeng: Uue ajastu laste toetamine ja energeetiline kaitse

Toimumisaeg: 22.09.18, kell 18:30-21:00, laupäev
Asukoht: Tallinn (täpne asukoht registreerumisel)
Tasakaalupanus: 20
Sihtrühm : lapsevanemad või peatsed lapsevanemad, kelle laps on sündinud peale 2000.a

TEEMAD:

Käsitleme kõiki aspekte, mis puudutab uue ajastu laste ehk tundlike valguslaste mõjutusi ja energeetilist kaitset;
Räägime muuhulgas ka laste toetamisest nende sirgumisel nii, et nende tundlikkus kahjustada ei saaks;
Vanemate ja laste omavaheline side ning selle energeetiline mõju;
Kuidas toetada ülitundlikku last nii, et ta end siin keskkonnas võimalikult hästi tunneks;
Kuidas kaitsta last erinevate energeetiliste ründajate, segajate ja häirijate eest;
Lapsed ja õudusunenäod;
Lapsed ja ebasobilikud külalised koduses keskkonnas;
Mis nõrgestab lapse energiavälja ja kaitset ning kuidas seda vältida;

Muuhulgas vastame küsimustele:

Miks lapsed öösiti nutavad ja kuidas nn night terrorit leevendada;
Miks laps valib isikuid ja keskkondi;
Mida teha, kui laps ei tunne end hästi praeguses keskkonnas,
Kuidas toetada ülitundlikku last nii,et teda mitte “lukku” panna;
Mida teha, kui mu laps ei söö korralikult;
Mida teha, kui mu lapsele mitte miski ei sobi ja ta on silmnähtavalt rahulolematu;

NB! Osalemine ainult etteregistreerimisel! Selleks palun saada oma kontaktid ja osalussoov postkasti või kirjuta valguslapsed@gmail.com

Tasuda saab kohapeal sularahas.Täpsed asukohajuhised saadetakse peale registreerimist.

Kohti on piiratud arv! Kui Sul ei õnnestu mingil põhjusel loengule tulla, siis palun KINDLASTI teavita sellest läbi messengeri (isegi viimasel minutil), et ootejärjekorras olijad saaksid võimaluse osaleda.

Loeng toimub ca 2,5-3 tundi max ( koos vahepausiga). Vahepeal pakume teed ja näksimist.

Loeng tuleb võimalikult kompaktne, kuid kuna infot jagub palju ja teemavaldkond on lai, siis tuleb loengule tõenäoliselt II jätkuosa.

Palun võta kaasa oma märkmik ja kirjutusvahend!

NB! Loeng on väga informatsioonitihe ja küllaltki pikk (ca 2,5 h), mistõttu konkreetne loeng 22.09 ei sobi väikelastega osalemiseks.

Loengul igal viisil salvestamine, filmimine või pildistamine ei ole lubatud.

04.SEPTEMBER 2018

LOENG: TEADLIK LAPSEOOTUS, KONTAKT LAPSE HINGEGA, RASEDUSE ENERGEETILINE KAITSMINE JA TOETAMINE

Toimumisaeg: kell 18 – 20:30, asukoht: Tallinnas (täpsed asukohajuhised peale registreerumist).

Tasakaalupanus: 20 eur, tasumine kohapeal sularahas.

LOENGUS KÄSITLETAKSE TEEMASID:

– mida on vaja teada juba enne lapse viljastumist energeetilisest aspektist lähtuvalt
– lapse vaimuga ühenduse loomine
– kuidas toetada energeetiliselt ja intuitiivselt lapse hinge ja loodet kogu raseduse vältel
– ohud ja turvatsoonid
– hirmudest vabanemine lapsekandmisega seotult
– miks osad rasedused kergesti katkevad, kuidas seda vältida
– millised on enamlevinud energeetilised takistused, mis pärsivad lapseootele jäämist
– mida on vaja teada kõrgest sagedusest lapsekandmise puhul
– kuidas kutsuda hingi ultrakõrgest sagedusest
– ja kõik muu, mis seondub uusima energiaga laste siia ilmaletoomist, kutsumist ning toetatud lapsekandmist
– teave täiuslikuks sünnituseks

Loeng kestab koos vaheajaga 2,5 h, kõik olulised teemad katsume ära käsitleda, kuid kui registreerunutel on konkreetseid mureküsimusi, võib need hiljemalt 1 p enne üritust emailile saata, et oleks võimalik aegsasti vastused kanaldada.

Antud konkreetse loengu
SIHTRÜHM: Lapseootust planeerivad noormehed, neiud, mehed ja naised ning JUBA lapseootel naised, kes huvituvad teabe saamisest energeetilise poole pealt, et ka teadlikult energeetiliselt toetatud sünnituseks ette valmistuda.

Väga avatud kuulajatele, kes soovivad ja tahavad lisainfot saada.

NB! Loengusaali mahub kindel piiratud arv inimesi. Palun ajasta oma saabumist õigeaegselt, sest välisuksed suletakse hoonel hiljemalt 18:10 ning siis enam loengule ei pääse.

Loengus osalemine AINULT REGISTREERIMISE KAUDU, läbi Valguslapsed Facebooki lehe postkasti või emaili teel valguslapsed@gmail.com

Loeng toimub Tallinnas, 4.septembril kell 18, kesklinna piirkonnas. Täpsem ürituse asukoht koos sissepääsuinfoga saadetakse registreerunutele 2-3 päeva enne üritust.

Kel konkreetsed muret-tekitavad küsimused teema kohta, võib saata hiljemalt 1 päev enne loengu algust emailiga.

NB. Sündmusele “going” staatuse märkimine ei lähe arvesse üritusele registreerumisena. Palume saata osaleja ees- ja perekonnanimi meilile või postkasti.

Oled südamest oodatud, kui see teema kõnetab Sind!

KÜSIMUSED ja VASTUSED:

1. Kas ma võin oma lapse loengule kaasa võtta?
See konkreetne 4.09 loeng on intensiivne ja sisumahukas, mistõttu see ei sobi väikelastega osalemiseks.

2. Kus toimub loeng?
Täpse asukoha koos juhistega saadame registreerunutele emailile.

Mai 2018

NB! TOIMUNUD! I Loeng : Laste kaitsmine erinevate energiate ja mõjutuste eest. Toetus ja kaitse tundlikele lastele.

Ohud ja mõjutused. Imiku ja väikelapse kaitse. Ema ja isa kui lapsevanema teadlik roll laste toetamisel ja kaitsmisel. Erinevad meetmed ja abivahendid. Kuidas toetada ja kaitsta oma last nii, et ta oleks kaitstud, kuid temas säiliks tugev intuitsioon ja oleksid avatud võimed.
Sihtrühm : Emad ja isad, kellel tundlik laps kodus kasvamas või keda antud valdkond rohkem huvitab.

  • Keda näeb laps magamistoas ja kuidas toimida
  • Mis toimub lapsega, kes öösiti tihti karjudes või nuttes ärkab
  • Ohud ja mõjutused (energeetilised)
  • Miks on valguslapsed tumedate jõudude huviorbiidis
  • Mis on tundlike laste moodsad kaasnähtused nagu “unepaanika” ja nutukrambid
  • Kuidas täheldada tundliku lapse seisundi muutust
  • Kuidas toimida, kui lapsel on täheldada mõjutusi
  • Ema ja isa vastutus tundliku lapse kaitsmisel, toetamisel ja kasvatamisel

Enne loengut saata oma konkreetsed küsimused vähemalt 1 päev enne ning enne neile kanaldatakse vastused.

Eelolevatest üritustest  anname teada vahetult nädal kuni kaks enne sündmust info! Kui soovid enne üldsust teavet saada, palun saada oma email ja lisame Sind maililisti !

***

error: Content is protected !!