|

Uus kuldne maailm sünnib paralleelruumis.

Ruum ruumis. Uus maailm tuleb nii, et täiuslik maailm asetseb peenenergeetiliselt teises ruumikihis. Kaks maailma hakkavad paralleelselt eksisteerima.


Huvitav kogemus üleeilsest…


Ma olen mitmel korral näinud teisi aegruume, aga see, et uus maailm juba nii valmis loodud kujul on, et lausa kehaga võib varsti üle liikuda, see hämmastas mind. Teadsin, et seda luuakse ja valmistatakse ette. Näib, et kohe varsti on käes aeg, mil saab üle minna!
Istusisin üleeile ühe maakodu õuel murul. Olin häälestunud. Vestlesin Looja Kõrgema Teadvusega. Vaatasin muruvälja enda ees. Muru nagu ikka – vahepeal, kust kastmata olnud, seal kollased laigud, ristikhein siin-seal… muidu korralik muru, aga ebatasasusi siin-seal. Täielik duaalsus. Ja äkki märkasin…
3-5 sekundit jõudsin vaadata praegust reaalsust enda ees, kui äkki muutus kogu ruum. Ja järsku, plõks – teine ruumikiht ilmus ette nii absoluutselt, et olin otsapidi teises aegruumis – istusin nagu kahe ruumi piiri peal.
Ma nägin teist aegruumi enda ees üliselgelt ja detailselt. Kõik sama. Sama hoov, sama aed, sama ajastu!!! Kuid täiesti täiuslik aed ja murupind. Mitte ühtegi kollast kuivanud kohta, kõik oli külluslik ja täiuslik nagu mõttejõul loodud unelmate aed (nii nagu perenaine ja peremees mõttes olid unistanud-loonud-visualiseerinud).
Vaatasin, mis jama on- näen teist paralleelruumi nii selgelt enda ees, et astu või sinna kehaga ja hakka käima. Katsusin käega- täiesti täi-us-lik murupind!! Väga kerge oli olla. Kõikjal roheline, ühtlane, perfektne! Viimistletud! EI ühtegi kollast pinda, ei ühtegi ebatasasust. Kõik oli nii täiuslik, ilma kahjustusteta.
Olin lummatud vaatepildist. Panin silmad kinni.. nihutasin mõttes tagasi end vanasse koduhoovi. Tegin silmad uuesti lahti. Sama asi. 3-4 sekundit nägin materiaalsel tasandil seda reaalsust, kus istusin kehaga – kuid kohe, nõks, lülitus ümber uus reaalsus. Jälle, sama asi. Perfektne taimestik, perfektne hoov. Vesi tiigis – kristallselge, puhas. Reostamata. Mis veel huvitav. Kui jälgisin murupinda, tekkisid huvitavad, väga ilusad sümmeetrilised suured mustrid maapinnale. Nagu geomeetrilised kujundid. Ma pole eriti ise pühade geomeetriliste kujunditega tegelenud, ei oska öelda, mis mustrid need olid. Kõikjal dünaamiliselt lainetasid. Elasid. Intelligentse energiaga. Jooksid kõikjal üle väljade. Mitte eriti suured, ainult 3-5 meetrise diameetriga, aga olid nagu vektorgraafikas ehk siis laienesid täiuslikult kaugustesse.
Reaalne ruum meie aegruumis, tekkis tahtmine jalaga sinna ruumi “sisse” astuda. Katsusini käega, olin väga rõõmus ja õnnelik. Väga tihkel materiaalsel tasandil eksisteeriv ruum!!!
Kohe rääkisin omal nägijatest tuttavatega, et mis jama on. Sedasi on juba praegu näha uut maailma, kas võib juba üle minna. Sest praegu käib SORTEERIMINE. Inimeste sorteerimine!!!
Selgus – duaalse maailma ehk praeguse vana maailma kõrvale on JUBA valmis loodud täiesti uus maailm. Uus maailm kohe kohe on valmis. Seal puuduvad vead ja ebatäiused! Loomine on piiritu ning inimeste mõtteenergiast ja jumalikust täiusest tulenev! See on eraldi ruum, aga asetseb paralleelselt planeet Maaga seotult, seega nagu teistpidi siin samas. Ja tuli välja ,et see ruum on valmis kehaliseks üleastumiseks varsti. Väga raske kõike sõnadega edasi anda, pead ise hinges tunnetama seda!
Palju on küsitud, et mis saab siis, kui kuldajastu tuleb, et kas hakkab eksisteerima kaks paralleelmaailma ja kas naaber kaob kõrvalt ära või mitte. Väga suure tõenäosusega kaobki. Tekib kaks täiesti erinevat reaalsust! Kahe maailma vahel tekib energeetiline sein. Ühes osas luuakse, teises… hävitatakse edasi… Madalast sagedusest hävitava domineeriva omadusega inimesed ei saa üle tulla kõrgemasse ruumikihti, kus valitseb ainult loomine ja elu! See on omamoodi kosmiline kaitse. Kui tahetakse üle liikuda- PEAB endaga tööd tegema ning andma vabaks hävitajalikud mustrid ! Peab jälgima, mida mõtled-teed, produtseerid tegudes! Lapsed (noored) liiguvad sellesse maailmasse, kus on vanemad. Väga peab vastutustundlik olema! Nullhirmu endas kandma. Ainult loov loomine! Kõik sepitsused ja pahatahtlikkus kohe tuleb ringiga tagasi, halb sõna ka. Lausa mõte formuleerub teoks. Vali sõnu ja tegusid, palun!
Uus maailm tuleb paralleelselt vana maailma kõrvale.Sellest kirjutan lähemalt ka oma uues teoses “Valguslapse ema päevik 2.”.
Ilusat suve ja olge avatud muutustele!Olen ise ka väga põnevil!!! Kuna olen paralleelselt uue maailma loomist pikalt juba jälginud… Looja askeldab jõudsalt ja koguaeg kutsub inimesi ärkama ja enda olemust äratama!Praegu ärkavad inimesed nii huvitavatel viisidel, kes misiganes viisil. Vanad inimesed mu oma perekonnast tulevad ja kirjeldavad nägemusi ning nägemismeele avanemist! On palju end vaimselt arendanud, kuid siiski – ei tohi laste oma egol sellel sekkuda- mitte meditatsioon või kursus ei ärata, vaid äratamine toimub läbi Looja! Amaryllis

Similar Posts

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.