Uus muudatus kodulehel. Siseringiga liitumine.

𝓤𝓾𝓼 𝓶𝓾𝓾𝓭𝓪𝓽𝓾𝓼 𝓴𝓸𝓭𝓾𝓵𝓮𝓱𝓮𝓵. 𝓚𝓲𝓷𝓷𝓲𝓷𝓮 𝓼𝓲𝓼𝓮𝓻𝓲𝓷𝓰 𝓷𝓮𝓲𝓵𝓮, 𝓴𝓮𝓼 𝓽𝓾𝓷𝓷𝓮𝓿𝓪𝓭 𝓼𝓾̈𝓭𝓪𝓶𝓮𝓼 𝓼𝓸𝓸𝓿𝓲 𝓮𝓭𝓪𝓼𝓹𝓲𝓭𝓲 𝓔𝓮𝓼𝓽𝓲, 𝓶𝓪𝓪𝓲𝓵𝓶𝓪, 𝓲𝓷𝓲𝓶𝓴𝓸𝓷𝓷𝓪 𝓳𝓪 𝓴𝓸𝓰𝓾 𝓮𝓵𝓪𝓿𝓪 𝓳𝓪𝓸𝓴𝓼 𝓸𝓶𝓪 𝓮𝓵𝓾 𝓳𝓸𝓸𝓴𝓼𝓾𝓵 𝓸𝓶𝓪 𝓹𝓸𝓽𝓮𝓷𝓽𝓼𝓲𝓪𝓪𝓵𝓲𝓰𝓪 𝓶𝓲𝓭𝓪𝓰𝓲 𝓪̈𝓻𝓪 𝓽𝓮𝓱𝓪.

Head inimesed

Olen aastaid näinud enda ümber küll üritustel ja küll loengutel nn tavaliste inimeste seas väga erilisi ja teistmoodi teadvuse ja hingeolemusega inimesi.

Infomeedia ajastul on teavet nii palju ja olen aega mööda märganud tugevat joont selles, et on suurem osa inimesi, kellele sobib kergem teave ja on alati selliseid, küll vähem, kes huvituvad sügavamast teabest ja suudavad ka oma võimekusest rohkem vastu võtta.

Sellest tulenevalt on kodulehel kujunenud uus siseringi nurk, kus soovin näha koondumas inimesi, kes on väärtustanud energeetilise valdkonna infot ja soovivad olla kursis edaspidi teistlaadi

infoga.

Olen seda ammu soovinud teha, sest nii on võimalik anda informatsiooni edasi kitsamale, teadlikumale ringile, ilma pidevalt üldsuse jaoks lisaselgitusi lisamata. Sest on inimesi, kes tahavad erinevat teavet sügavuti teada ja uurida. Seega on sisering neile, kes on valmis spetsiifilisemateks lugemisteks.

Olgu see sisering mõeldud ka neile, kes soovivad end mulle tuttavaks teha liitumisankeedi kaudu ja kes soovivad ka edaspidi kitsamas kollektiivis kohtuda ja ühiseid olulisi loomisi läbi viia.

Automaatset kinnitust siseringi liitujate süsteemis pole ja iga ankeet vaadatakse üle. Tegemist pole tavapärase foorumiga.

Ja kui su ankeet on ootel, siis on ta järjekorras. Sest ühe ööpäevaga on liitunud sadu inimesi.

Tunnen, et minu üks ülesannetest on aidata teatud inimestel meenutada seda, kes nad on ja kust nad pärinevad. See on midagi rohkemat, kui hingemälu meenumine.

Näen, et mulle on hakatud selliseid inimesi vaikselt saatma ja saan aru, miks. Sest aktiveerunud potentsiaaliga inimesed on võimelised looma sõna ja mõtte tasandil oluliselt suurema jõuga, kui iseenda olemust mitte-mäletav inimene.

Kui ma vaatan riike ja Eestit ja maailma, siis ma näen, et erinevad riigid võistlevad erinevate maavarade pärast, ehitavad sõjaväge ja muid valdkondi ùles.

Kuid kui ma vaatan maailma, ka nàiteks Eestit – siis ma näen, et meie kõige suurem rikkus on hoopis inimesed ise. Need on erinevatel ametikohtadel olevad inimesed.

Mina leian, et inimesed ise ongi maailma resurss ja võti kõigeks. Ka parema tuleviku ja ühiskonna jaoks. Inimesed on meie väärtus.

Tulles tagasi siseringi juurde. Olen lõpetamas oma elus keerulist vàljakutsetega peatükki, milles kogetu on kasvatanud mind suureks Sõdalaseks. Selle võtan ma kaasa oma viimase 3-aastase pikkusest teekonnast, mis õpetas mind väärtustama iseennast ja seadma esikohale iseennast.

Arvestades meie Euroopa ja Eesti riigi eelolevaid aegu, mis panevad veidi muretsema, saan aru, miks seda laadi ümberprofileerimine ja ettevalmistus on minus nii varakult tekitatud.

Kes pole valmis kasvama ja üles oma tugevuses sirguma, see tallatakse aga ära nagu väike murus kasvav lilleke.

Siseringi, teisisõnu väiksema huviliste ringkonna mõte, on minu jaoks kõrgema eesmärgiga, projitseeritud tulevikku.

Oluline! Sisering on nüüd selline koht, kuhu ei sobitu see inimene, kellel on olnud siin lehel mingeidki ebakõlasid või arusaamatusi artiklites või vàljaannetes või raamatutes antud infoga. Või kellel on kõhkluseid, kahtluseid või ebakõlasid autori vastu. Valguslaste lehe siseringiga ärgu liitugu ka see inimene, kellel on olnud midagi minu vastu või minu info vastu.

Kodulehe elektrooniline Sisering on minu ümber kujunenud või kujunevate lihtsate, tavaliste ja võimekamate inimeste ja lähedaste ringkond, kes on juba varesemalt või hiljem olnud orbiidil ja tundnud seost ja resoneerumist minu infoga, kuid nad pole lõpuni veel taibanud, mis see täpsemalt olla võib. Või nendele, kes soovivad edaspidi lähemalt ühisloomiste eesmärgil tuttavaks saada.

Liitu siseringiga siis, kui sa tunned, et sinu süda on õigel kohal. Sinus on empaatia, kaastunne, usk ja lootus inimkonna, maailma ja elava vastu.

Liitugu sellega need armsad hinged, kes on olnud ka minu ja minu pere suhtes kõik need aastad heatahtlikud olnud.

Liitugu sellega ka need heatahtlikud inimesed, kes on tahtnud ja soovinud head ka sellele maailmale, inimestele, lastele, loodusele ja kogu ümbritsevale.

See info on siin siis vastuseks sellele inimesele, kes küsis, miks peab liitumisankeedile oma pärisfotosid panema, mis liitumisel vajalikud on.

Ja pealegi. Siin pole midagi imelikku. inimesed kuvavad oma pereelu fotosid nii FBs, Twitteris ja mujal ja laevad endast igapäevaselt pilte üles. Minu jaoks on siseringis liitujate poolt aususe ja läbipaistvuse märk, mis peab koheselt tekkima tahtena, sooviga lisada enda tõene pilt ja nimi, mitte luua anonüümset profiili. Ausus on kõige alus. Ja seda usaldust on juba mitmed tuttavad näod, kes on liitunud, üles näidanud.

Olen ka mina end küll teles ja meedias ja fotodel oma nàoga. Nüüd on mul aeg lähemalt tuttavaks saada ka nendega, kes olnud Valguslaste ringkonnas meie tegemiste teesklematud ja hingelised toetajad. ⭐️💫🫲

Kes oma fotot panna ei taha, siis ei pea liituma siseringi lugejakontoga. Igal asjal on oma aeg.

Soovin kõigile head, parimat tervist ja olemist. Ning hoidke oma lähedasi armastusega!

Amaryllis

Similar Posts