Skip links

Vaadates tagasi aastale 2018… õppekohad, kogemused ja uudised…

“Armsad sõbrad ja niisama huvilised,

Ongi käes selle aasta viimased päevad ja on aeg tagasivaade teha, kokkuvõte. Soovitan igal isikul teha oma isiklikus elus kerge pilguheit ning vaadata tagasi 2018.aasta peale, fikseerida ära ja korra tunnetada üle need „head ja vead“ ja kõik kogemused, mis seda aastat saatsid – kas oli midagi, mis Sulle meeldis? Midagi, mis jäi realiseerimata? Mis oli kõige erksam kogemus, mida 2018.aastast mäletad? Kas oli midagi, mis vajab uut starti või uut hoogu uuel aastal?

Teen ka ise natuke teistmoodi kokkuvõtte ja postituse möödunud 2018.aastast. Ilmselt tuleb pikem postitus, aga ei sobi kuidagi neid asju ka 2019.aasta energiasse lükata. Kui ma muidu isiklikke asju väga jagada ei soovi, siis see postitus saab olema natuke isikupärane. Ehk siis mõnes mõttes isiklik, aga mõnes mõttes ka üldine. Jagan ka uudiseid ning uue aasta plaane, põgusalt…sest mulle meeldib üllatada…

Kõnelen ja kirjutan täna täiesti sügavas neutraalsest sisetundest. On olnud aega vaagida ja mõelda kogu aasta üle.

Ma sooviksin küsida kõigilt, et mis oli teil käesoleva, kohe peatselt mööduva aasta kõige suurem, võibolla ka raskem õppetund? Aga kõige meeldivam, helgem ehk meeldejäävam kogemus?

Minu jaoks tõi möödunud aasta väga palju selliseid kogemusi, mille üle tänulik olla. Esiteks tõi 2018.a üüratult suurt armastuseenergiat nii mitmel olemise tasandil, et ma pidin ümber sõnastama täielikult armastuse energia mõtte ja kogemise enda jaoks nii keha, vaimu, hinge kui ka mõistustasandil. Sain aru, et see, mis leidub inimeste vahel abielus või perekonnas, polegi armastus otseselt, vaid inimlikul tasandil õpetatud sümpaatia, hoolimine, kokkuhoidmine…. Olen tänulik, et olen kogenud midagi suuremat ja avaramat hingetasandil.  Sellel hetkel, kui andsin vabaks inimliku armastuseenergia, juhtus imepäraseid lugusid ja kohtumisi valgusolenditega ja Looja Kõrgema Teadvusega, kes muutsid mu eluteed ja lausa saatust, et seda on võimatu kirjeldada ühe lausega, ühe postitusega, mis kõik on seljataga… Ja naljakas on see, et iga raskuse või hingeliselt keerulisema seisundi ajendil või tulemusena just sellised ultrakogemused aset on leidnudki. Näen siin mustrit – tegeled endaga, saad üle ja saavutad võidu… Ja julgustan teisigi – üle elama mingid langusperioodid. Neist läbi minema. Nagu öeldakse- elu on nagu sebra – mustad ja valged triibud. Suudad murda oma ego, astud jälle astme võrra kõrgemale. Kuniks pannakse järgmine aste ette… Kuniks täieliku ego ja rollide vabastamiseni…Olen tänulik südamest kõikidele neile helgetele, põnevatele ja arendavatele kogemustele 2018.aastal.

Möödunud aasta tõi ka kamaluga põnevust. Minu elus leidsid aset teatud põhjustel mingisugused väga suured paranormaalsed nähtused ja sündmused, mille osas oli raske Eestist kaasarääkijaid leida, kuigi me otsisime samade kogemuste kogejaid… seega ainsaks vestluskaaslaseks neis osas sai mu oma Juhendaja, Õpetaja. Olin tunnistajaks teatud asjadele, mis purustasid veelgi sügavamalt piiranguid minus eneses. Aga ma tunnen, et mul on veel mingeid tõkkeid ja füüsilise reaalsuse piiranguid ees. Kavatsen jõuliselt ka kõik need vabastada endast… Selle postituse mõte pole praegu teemadega süvitsi asjadega minna, sest osad protsessid ja sündmused alles käivad ja tegelikult on mängureeglid ka ümber mängitud – mõned kuud tagasi sain kolmest allikast korraga teate, et pean iga sõna väga hoolikalt kaaluma, mida avalikult mingite sündmuste kohta jagan. Esiteks – jälgitakse kõrgemalt poolt, et ma liialt tehnikaid ei jagaks, sest neid võib kuritarvitada. Teiseks – jälgitakse ka teatud isikute poolt kõiki mu postitusi… on ühed parategelased, jälgijad siin Eestis. Tervitan teid! Ning kolmandaks, jälgitakse pidevalt avaldatavat infot ka tumedamalt jõudude poolelt, et ära kasutada infot, avastusi ja igasugust teavet hoopis inimeste vastu.

“Kõik on võimalik. Ainult Sinu enda mõtete piirid võivad takistada suurt loomist ja kogemist.”

Neile armsatele uudishimulikele, kes on hoidnud mulle pöialt, elanud kaasa või jaganud oma lugusid ning ootavad põnevusega teist raamatut.. ning lugenud ka mu esimest teost, ütlen vaid mõned laused: „Jah. Aegruumis liikumine füüsilise kehaga ON võimalik – ka ärkveloleku ajal kogu oma olemisega. Jah, ajarändurid (ehk ajahüppajad) füüsilise kehaga ON olemas. Ning jah, mateeria võib „ÕHUST ilmuda“.  Plaanin kirjeldada ja rääkida ära kõik lood 2019.a ilmuvas teoses, Valguslapse ema päevik II, kuna neid on raske kontekstiväliselt lugejate ette tuua. Kõik ilmub, kõik tuleb, miski ei takista nende plaanide realiseerumist ja sündimist. Kõik juba toimub ja on töös. Unistuste energiad käivitavad suured heledad jõud, mis aitavad neid täita. Kirjeldan lugusid ainult oma isiklikest kogemustest ja läbielamistest, mis on reaalelulised, mitte ei ilusta asju teistelt kuuldud kogemustega. Katsun oma teekonnal keskenduda peamiselt iseenda õppekohtadele ja arengule ning siis mingid vajalikud kohad läbi enda ämbrite või ka avastuste teistele inspiratsiooniks edasi viia.

Sellest ma ei hakka rääkimagi, et 2018 tõi kaasa ka väga palju asjaajamist ja tööd, aga ka isiklikke projekte. Tegelikult ongi nii, et nüüd uue aasta algusest kohe jaanuarist, eemaldun ma ajutiselt paariks kuuks internetist ja sotsiaalmeediast, et tegeleda paari väga suure asjaga… Kõikidele isiklike teemadega kirjadele vastan hiljem. Sünnitoetused, mida olen lubanud vastu võtta, kõik toimib kokkuleppe kohaselt nii nagu lubatud. Kui ma ütlen suur projekt, siis see nõuab minult tõesti ajalist ja energeetilist ümberplaneerimist ja refokusseerimist (kuid ärge muretsege, Maya jagab teiega kõike vajalikku, mida ma soovin edastada sel ajal, Maya haldab Facebooki blogi. Ma energeetiliselt ei kao kuhugi, lihtsalt tegelen rohkem omade projektidega vahepeal). Tööde ja ka eravastuvõttude järjekorrad on aprillikuuni ning seetõttu ei ole ma ka peale aprilli avanud kalendrit ega lubanud mingeid loenguid ega kursuseid järgneva paari kuu jooksul. Lihtsalt – eemaldumine on vajalik selleks, et olla täielikult kohal ja sotsiaalmeedia kisub mind küll eemale fookusest (võib-olla mõni on osavam, aga ma pole siis nii oskaja ja vajan täielikku puhast olemist). Mis siis toimub? 2018 a II pool tõi kaasa mulle teatud ettepanekud ja osalemise (täpsemalt vaba tahte alusel OSALEDA) teatud projektides, mis panevad kogu mu isiklikku intuitsiooni ja võimekust  proovile. See on midagi nii põnevat, et kibelen rääkima, aga teen seda siis, kui on projekt läbi… Südamest loodan, et saan ka teiega jagada järgneval aastal, mis tehtud ja mis toimub ning ega ma kade pole – kohe kui midagi õpin, KOHE tahan teile ka edasi jagada ja õpetada – kuidas, kus, mismoodi. Ma ei saa sellistest pakkumistest ära öelda, pigem tunnen, et need on once in a lifetime. Muidugi on minus see kirg meelde tuletada nii palju tõelise inimese olemuste kohta, mis vähegi võimalik. Kuna need on vaimsed, ülimalt keskendumist nõudvad teemad, kus seotud veel üksikuid inimesi vaimselt salapäraselt maastikult, siis ma ei tee ka isiklikult läbiviidavaid loenguid paaril järgneval kuul. Hoidke siis mulle pöialt… ja ma võtan kogu oma jõu kokku!

Selleks, et olla aasta suhtes objektiivne, siis … rääkides hapukurkidest ja natuke teravatest kogemustest, siis 2018 tõi kaasa minu jaoks kaks väga rasket õppekohta, millega sain aru – ma pean veel tegelema. Meenuvad nii minu juhendaja ja ka Vianna Stibali sõnad, mis kõlasid umbes nii: „Kui Sa hakkad endaga vaimselt tegelema ja ma uskumusi puhastama, siis võib juhtuda, et järjest rohkem antakse sulle neid samu teemasid kamaluga ette, KUNIKS Sa täielikult need endast vabaks saad“. Ega minagi mingi erand pole ja olen inimene kogu oma olemisega. Ja puutun ka kokku igasuguse soustiga.

Minu jaoks olid kaks väga suurt õppekohta sel aastal, konkreetselt ühe inimesega seoses – andestamine ja aktsepteerimine ühe isiku suhtes, kes on teinud suuri jõupingutusi, et mind ja mu tegemisi igal võimalikul hetkel laimata, mõnitada ja mustata või minust deemoni kuvandit luua. Ja mitte lihtsalt moonutatud tõde, vaid ajakirjanduslik faktiline vale ja laim. Mõnikord on andestamine nii raske, eriti, kui see on inimene, kes on totaalselt kuritarvitanud sinu usaldust.   Aga lohutan end sellega, et ma olen lihtsalt üks inimene tema pikast nimekirjast, kellega tal on probleeme olnud kõikide oma õpetajate, kolleegide ja klientide hulgas.

Kui ma nüüd puhtalt inimlikult ütlen, siis tõesti – mõnikord on nii raske täiesti tingimusteta armastada inimest, kogu jaatusega, kes seesmiselt vihast põleb ja ainult sädemeid välja pillub.  Mis puudutab aktsepteerimist, siis ma olen tõesti üldiselt keeruline aktsepteerija, mis puudutab igasugu valelikkust, ülekohut ja ebaõiglust. Ma ei aktsepteeri eriti hästi ka seda teatud nonsenssi, mis siin maailmas toimub (inimeste orjastamine, allasurumine, looduse hävitamine, laste vägivaldne kuritarvitamine jne) ja kuigi meil on siin Maal palju ilusat, arvan ma, et on vara leppida kõige sellega, mis rikub ja kahjustab loodust, inimest, eriti lapsi ja meie olemust. Ma arvan, et me ei peagi kõike aktsepteerima. Mõistan, et kõrgema plaani järgi on kõik täiuslik, aga altpoolt siit reaalsusest ja duaalsusest vaadatuna on veel paljugi asju vaja Maal paika ajada.

Miks ma sellest räägin? Mis puudutab andestamise-aktsepteerimise kogemust ja seda isikut, siis arvasin, et peatükk on lõpetatud, kuid  tundub, et tal on igav elus ja ta üritab jätkuvalt ikka kõikvõimalike provotseeringutega oma võimumänge mängida nagu just paar päeva tagasi selgus. Küll aga otsustasin ma peale seda viimast pöördumist oma strateegiat muuta. Mulle anti nõu paari isiku poolt: „Võib-olla teeksid teisiti. Nii kaua, kuni sa talle huvi pakud ja ta sind jätkuvalt mõnitab, paned sa IGAST loost oma versiooni üles? Äkki sa kirjutad absoluutselt avalikult kõik ära selle naise kohta ja avaldad OMA loo, kust kõik alguse sai, kõik need jutud kolleegide, klientide, õpetajate ja ei tea kelle kohta, mida see naine varjab ning ka need asjad, kus ta sind puudutab? Muidu ta moonutab lõputult oma lugusid sinu ja teiste kohta?“ Miks? Siis saab igaüks lugeda otse allikast, siit lehelt, kui peaks jälle kuskil mingi kõlakas olema. Teate. Olen otsustanud, et avan suu ja nüüdsest hetkest alates, kui veel miski viide või muu taoline tuleb kasvõi anonüümselt või lähi vihjete, kirjutan igale minuga puudutatud teemale, mis hõngub laimust või mõnitusest, oma vastukaja, detailselt ja avalikult.  Siis saab igaüks lugeda otse minu versiooni ja nüüdsest hetkest alates – olgu igal lool teine versioon juures. Tsiteerides kunagist NLP koolitajat: „Inimestel on kombeks võtta lugedes hinnanguid ja kui nad juba kohtunikud tahavad olla, siis las lugeda nad mõlemad pooled ära“.

Igasuguste tasakaalutute või  selliste isikute puhul, kelles domineerib ebasiirus – nad püüavad teid kahjustada ja maha materdada siis, kui te olete neile ohtlik ning teate liiga palju.  Teate, ma olen tegelenud palju paaridega, kes soovivad lapseootele jääda. Olen tegelenud naistega, kes viljatud ja tegelenud häälestuste ja tervendustega. Kuid ma pole veel nii suur viha ja raevu üheski lasteta naises näinud, veel enam vaimses. Kui inimene on vihane, siis ta ju ei räägi enam puhtalt ja objektiivselt oma lugusid, vaid mõjutuse sooviga, kallutuse sooviga ning liitlaste otsimise sooviga ning täielikult eelarvamuslikult.

Eks need on need kaks rasket õppekohta olnud mul. Andestamine on üldse üks keeruline ja huvitav teema… Me võime korduvalt inimesele andestada ja tundagi kergendust, aga nii kaua, kui ikkagi seest midagi välja kerkib, on vaja jätkuvalt puhastada ja vabastada… Ma arvan, et te teate, millest ma räägin.

“Mõnikord inimesed tahavad Sind hävitada ja maha materdada justnimelt sellepärast, et nad tunnevad ära Sinus Su jõu suuruse – mitte sellepärast, et nad ei näeks seda, vaid sellepärast, et nad näevad ja teadvustavad seda jõudu Sinus, kuid nad ei soovi, et see eksisteeriks”.

Teine asi on aktsepteerimine. Mul olid ajad, kus ma nii uskusin ja tahtsin näha kõikides inimestes head… Mu pere nimetas mind naiivitariks ja eks ma olen aastatega oma väärtuseid natuke korrigeerinud. Sest nagu kiuste, näidati mulle ka pahupoolt. Eks peame aktsepteerima igasuguseid inimesi meie ümber ja igalühel ole omad lood. Tegelen aktsepteerimisega, et Issanda loomaaed on kirju ning igasuguseid inimesi on olemas… ja igalühel on oma püha õigus luua, ka hävitada. Samas muidugi, teadvustan ma täielikult, et Kõiksus tõi temasuguse isiku mu teele, et karastuksin selliste isikute suhtes, sest järgmisel aastal ilmub teos „Valguslapse ema päevik“ ka inglisekeeles nii Amazoni turul, kui ka USA, Austraalia ja Inglismaa turul ja ju siis mul oli sellist karastust vaja, et ma enam nii sinisilmne poleks, sest  lõppude lõpuks, maailmas on miljoneid inimesi… Meil on vaja endaga tegeleda ja õppida kogu selle ümbritsevaga toime tulema. Kui saad üle esimesest, saad üle ka kõikidest järgnevatest takistustest oma teel…  See oli ka põhjus, miks väga karmilt hakkasin kanaldust treenima ja tuletan omale jätkuvalt endale ja teistele meelde, et pidevalt igas hetkes peame oma sisetunnet kuulama.   Eks karastun veel rohkem ja kõik situatsioonid sunnivad mind veelgi rohkem oma jõudu kokku võtma.

Natuke musta huumorit kah vahepeal. Teadupoolest tõesti kõrgema tõe järgi kehtib printsiip: Igal inimesel on püha õigus luua ja olla nii nagu ta on. Rääkides igaühe püha õigusest luua (loe: olla, sõna ja teo tasandil tegutseda), siis mõistan seda suurepäraselt… aga mõnikord ikka ajab mind naerma, et see sama püha õigus teha, öelda ja tegutseda nagu pähe tuleb, on viinud inimkonna ka siiamaani…

Ja sinnamaani…

 

 

Ja eks ta võib viia ka sinnamaani….

 

 

Rääkides aastast 2019, siis on meil Valguslaste tiimiga hea uudis. Jaanuarikuust alates on meil oma ruumid, kus hakkavad toimuma ridamisi huvitavaid üritusi nii täiskasvanutele kui ka lastele, mis puudutab huvitegevusi, intuitsiooni ja muid teemasid. On tulemas nii lastele mandalate värvimine, joonistamine, intuitsioonitreenimise koosviibimised, ka teadlikke lapsevanemate ja sensitiivsete laste kokkutulekud, rühmakohtumised, kui ka paljud muud vaimsed tegevused. Olgu mõni asi üllatus, siis kuulete . Aga tasub kõrva-silma peal hoida teemadel, keda huvitab. Tulevad ka külalisesinejad.

Varsti- varsti! Uue aasta alguses ilmub midagi väga toredat, oleme kohe kohe peatselt välja laskmas intuitsioonitreenimise kaarte, mis sobivad ka lastele.  Kaardikomplekt koosneb 48 kaardist ja eri raskusastmetest ja on mõeldud neile, kes soovivad iseseisvalt oma selgeltnägemise, – tunnetamise ja –tajumise meeli treenida ja avardada. Kaardid pole niisama kaardid, vaid need on jagatud erinevatesse gruppidesse raskusastmete järgi – värvikaardid, kujundikaardid (suunatud nägemise treenimisele) ja pildikaardid (suunatud selgelttajumisele, -haistmisele ja -kuulmisele ning aistingute tundmisele). Kaardid ilmuvad koos põhjaliku intuitsioonitreenimise juhendiga ning annavad hea võimaluse kasvõi igapäevaselt intuitiivset nägemist harjutada.

Piltide ja kujundite valik on hoolikalt sätitud nii, et igas eas huviline saaks neid rakendada. Sobivad lausa vanusest 2+ (kui laps oskab juba osutada või selgitada midagi) ning  täiskasvanutele. Tegemist on väga kasulike ja enda loomupäraste võimete treenimise abivahendiga. Mõni võib öelda, et miks lapsed peaksid selgeltnägemise meelt treenima, ega me neist sensitiive taha teha? Vastus on: Ei, lapsed on tegelikult ise sündinud loomupärase tunnetamise ja võimekusega, aga miks juhtub siis nii, et laps ikkagi tänaval kommionuga kaasa läheb ja teda läbi ei taju? Sest tema intuitsioon ja taju on kinni pandud või suletud. Tal ei ole võimalik olnud seda kasutada. Või nooruk, kes jääb hätta oma eluteel, ei suuda enam oma hinge jaoks tõeliselt vajalikke otsuseid teha, eksleb siin ja seal. See on jällegi näide, kus inimesel on enda sisemise tajuga kontakt kadunud. Ja pealegi, maailmas, kus poelettidel on vabalt vägivaldset tapamängud saadaval lastele, plastmassist üleujutatud mänguasjamered ja juurutatakse tühjasid väärtuseid meie noortesse, püüdest neist süsteemi mutreid teha, on hea vahelduseks vägivaldsete arvutimängude kõrvale  hea panna ka lapse sisemist jõudu ning sisemise hääle kuulamist treenivad abivahendid. Intuitsioonikaardid on suurepärane vahend ISE oma PUHTA SISEMISE JÕU abil enda sisemist häält kuulama ja tundma õppida. Oleme neist kaartidest ise väga põnevil ning need saavad olema väga tugevad abivahendid kõigile kanaldamise, nägemise ja taju treenimise ning avardamise huvilistele.Varsti-varsti tuleb kaardikarp müügile ka e-poodi.

 

Kasutage siis oma viimaseid päevi sel aastal otstarbekalt, sisustades seda hetkedega, mis päriselt õnne ja rõõmu toovad. Kuigi tegelikult – ühe aastanumbri vahetus kosmilises plaanis midagi ei määragi, sest aega kui sellist pole, on vaid kokkuleppelised terminid ja ajaline määratlus… Küll aga 2019.aasta energia tuleb energeetiliselt rõõmu ja naudingu aasta. Õnneks – paremad energiad, kui 2018.aastal, mis tõid esile vaimseid ja spirituaalseid kitsaskohti nii vaimsuse valdkonnas kui ka isiklikult inimeste eludes.

Ja leidkem igaüks midagi tänulikku, mille üle rõõmustada viimastel 2018.a päevadel. Tänuenergia aitab lahustada ükskõik, mis muud madalasageduslikumad energiad, ükskõik, mis hetkes või seisundis me oleme…

Amaryllis.”

Leave a comment